Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
***
Mühlbach am Hochkönig
Austria
Idyllicznie położone gospodarstwo górskie Brandgut znajduje się na wysokości ok. 1100 m n.p.m., ok. 4 km od centrum miejscowości Mühlbach am Hochkönig. Teren narciarski Hochkönig oddalony jest o ok. 5,8 km 6-osobową gondolą Karbachalmbahn. Sklep spożywczy oddalony jest o ok. 3,7 km, a restauracje - o ok. 4 km.
Wyposażenie tego przytulnego obiektu (pojedyncza lokalizacja) obejmuje Wi-Fi oraz miejsca parkingowe i wiatę parkingową (ograniczona dostępność).Na farmie żyją również zwierzęta (krowy, cielęta, kury, króliki, kozy i koty). Na miejscu Goście otrzymają kartę gościa „Hochkönigcard”, dzięki której mogą korzystać z szeregu bezpłatnych usług i zniżek w regionie, takich jak zniżki na wędrówki z pochodniami z przewodnikiem, przejażdżki bryczką lub wędrówki z alpakami (z zastrzeżeniem zmian i ograniczeń dotyczących usług, wg info. na miejscu).
Oferta bez wyżywienia. Na zapytanie i za opłatą na miejscu można zamówić dostawę pieczywa.
Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenneSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)
Dostawa pieczywa i świeżych ekologicznych jaj z wiejskiego z gospodarstwa (na zapytanie)Drewno opałowe do pieca (wg info. na miejscu)Korzystanie z pralki (wg info. na miejscu)
Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 3,- €
Zwierzęta domowe na zapytanie (ewentualnie za opłatą, bez karmy)
W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji. Na miejscu mogą także zostać naliczone opłaty za pobyt (zob. Koszty na miejscu).
Korzystanie z wyciągów jest bezpłatne dla dzieci w wieku do 5 lat włącznie. Jeśli dziecko samodzielnie korzysta z wyciągów na innych terenach narciarskich Ski amadé, na miejscu może być konieczne wykupienie minikarty (karnetu narciarskiego).Aby dotrzeć do obiektu w zimie, należy założyć łańcuchy śniegowe.
Nie dla niepełnospr.
pokój dzienny z niszą kuchenną, piecem opalanym drewnem, kącikiem wypoczynkowym i TVnisza kuchenna wyposażona w lodówkę, piekarnik, zmywarkę do naczyń, kuchenkę, ekspres do kawy, czajnik elektryczny i toster2 x pokój sypialny z łóżkiem podwójnymłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkon/tarasWi-Fi
Kolej: Bischofshofen (ok. 10 km), Saalfelden am Steinernen Meer (ok. 30 km)Przelot: Salzburg (ok. 65 km), Innsbruck (ok. 170 km), Klagenfurt (ok. 190 km), Monachium (ok. 195 km)
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.
Maks. wysokość: 1900 mMin. wysokość: 800 mWys. miejscowość: 860 mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 19Krzesełka: 8Gondole: 7Trasy łącznie: 120 kmTrasy zielone/niebieskie: 52 kmTrasy czerwone: 41 kmTrasy czarne: 27 km
Maks. wysokość: 2700 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 133Krzesełka: 90Gondole: 47Trasy łącznie: 760 kmTrasy zielone/niebieskie: 275 kmTrasy czerwone: 390 kmTrasy czarne: 95 km
Masz pytania o Hotel Brandgut? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00