Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
***
Macedonia Północna/Macedonia Zachodnia
- blisko jeziora i plaży - duże pokoje- blisko centrum Ochrydy
Villa & Apartments Antigona to obiekt położony nieopodal plaży, na uboczu w spokojniejszej części Ochrydy. W pobliżu znajdują się ścieżki spacerowe prowadzące wzdłuż jeziora do centrum Ochrydy. Lokalizacja jest dodatkowym atutem i okazją do poznania zabytków oraz walorów przyrodniczych miasta.
- ok. 50 m do najbliższej plaży- ok. 1.5 km przystanku autobusowego- ok. 600 m do najbliższego sklepu- ok. 1.5 km do centrum Ochrydy- ok. 7 km na lotnisko w Ochrydzie
Publiczna plaża kamienisto-żwirowa znajdująca się jedynie około 50 m od obiektu.
- restauracja - parking- Wi-Fi- pokój bagażowy
Pokoje: 2-osobowe studio lub większe studio dla 3,4 lub 5 osób, wyposażone w łazienkę (prysznic, ręczniki, suszarka, zestaw kosmetyków), klimatyzację, TV, safę, balkon (stoliczek, 2 krzesła), mały aneks kuchenny, czajnik, mini lodówka. Pokoje sprzątane są raz na pobyt, wymiara ręczników na życzenie.
BB - śniadania w formie bufetu
Obiekt nie akceptuje zwięrząt.Hotel nie posiada łóżeczek dla dzieci.Cisza nocna w Macedonii od poniedziałku do piątku jest w godzinach 00:00-06:00, w weekendy 01:00-06:00.
- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.
- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Opłat za realizację programu (w przypadku oferty pobyt + wycieczki)- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO:- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)
10 EUR/OS. - opłata klimatyczno-meldunkowa - pobyty 7 dniowe20 EUR/OS. - opłata klimatyczno-meldunkowa - pobyty dłuższe niż 7 dniDzieci do 12 lat nie płacą.Płatność gotówką.Nie dotyczy wycieczek objazdowych oraz ofert z wycieczkami w programie.
Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.
Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda notarialna na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)
Informujemy, że zgodnie z miejscowymi przepisami, po przyjeździe do obiektu każdy gość ma obowiązek zostawienia ważnego dokumentu tożsamości na recepcji, w celu zameldowania.
Masz pytania o Hotel Villa Antigona? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00