Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom "Villas de Madrid"

Hiszpania: Costa del Sol
Ocena hotelu Dom "Villas de Madrid":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom "Villas de Madrid":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom "Villas de Madrid" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Hiszpanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

3

Indoor description

4-pokojowy dom szeregowy 120 m2 na 2 poziomach. Praktyczne i wygodne umeblowanie: salon/jadalnia z TV cyfrowa, klimatyzacją i ogrzewaniem ciepłym powietrzem. Wyjście na taras. Kuchnia (piekarnik, zmywarka do naczyń, 4 palniki – kuchenka z płytą ceramiczną, toster, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka, ekspres do kawy). Prysznic/WC. Na piętrze: 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (140 cm, o długości 200 cm), klimatyzacją i ogrzewaniem ciepłym powietrzem. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (160 cm, o długości 200 cm), klimatyzacją i ogrzewaniem ciepłym powietrzem. 1 pokój z 1 łóżkiem (160 cm, o długości 200 cm), klimatyzacją i ogrzewaniem ciepłym powietrzem. Prysznic/WC. Taras. Meble ogrodowe. Do dyspozycji: pralka. Odpowiedni dla rodzin. Nieruchomość znajduje się w kompleksie mieszkaniowym, w którym należy przestrzegać zasad dobrosąsiedztwa. Po północy nie powinno być hałasu. VFT/MA/03912

Outdoor description

Ładny, urokliwy dom szeregowy "Villas de Madrid", 2 piętrowy. W dzielnicy Bel Air 16 km od centrum Marbella, 9 km od centrum Puerto Banús, 10 km od centrum Estepona, spokojne, słoneczne położenie, 1.7 km od morza, 1.7 km od plaży. Do wspólnego użytku: ogród - trawnik i kwiaty, basen (dostępność sezonowa: 25.Jun.-15.Set. basen czynny w godz. 11:00-21:00). Prysznic na zewnątrz, miejsca parkingowe numer 47. Supermarket, restauracja 650 m, plaża żwirowa 1.7 km. Pole golfowe (18 dołków) 500 m. Obiekt odpowiedni dla 6 osób dorosłych. Właściciel nie akceptuje grup. Właściciel nie akceptuje grup młodzieżowych.

Additional info

Size: 120 m2.
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Toilets: 2
Bathrooms: 2
GPS: 36.467497442010305; -5.043355814291317


Opis hotelu Dom "Villas de Madrid" według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl



Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.


Zdjęcia lokalizacji (Hiszpania / Costa del Sol)
Torremolinos na Costa del Sol w Hiszpanii
Fuengirola - Hiszpania, Costa del Sol
Gibraltar, Hiszpania, Costa del Sol
Benalmadena, Costa del Sol, Hiszpania
Mauretańskie Skarby w Granadzie, Hiszpania
Miejscowość Ronda na Costa del Sol
Sewilla, Hiszpania, Costa del Sol
La Cala de Mijas - Hiszpania

Opinie o Hotelu Dom "Villas de Madrid"

Masz pytania o Hotel Dom "Villas de Madrid"? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00