Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Ap.
1/16
Hotel Ap.
2/16
Hotel Ap.
3/16
Hotel Ap.
4/16
Hotel Ap.
5/16
Hotel Ap.
6/16
Hotel Ap.
7/16
Hotel Ap.
8/16
Hotel Ap.
9/16
Hotel Ap.
10/16
Hotel Ap.
11/16
Hotel Ap.
12/16
Hotel Ap.
13/16
Hotel Ap.
14/16
Hotel Ap.
15/16
Hotel Ap.
16/16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Ap. "Le Club"

Francja
Ocena hotelu Ap. "Le Club":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Ap. "Le Club":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Ap. "Le Club" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

3-pokojowe mieszkanie 35 m2, na parterze, od zachodu. Proste umeblowanie: mały salon/jadalnia z oddzielnym WC i TV (TV z płaskim ekranem). Wyjście na taras, od zachodu. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 140 cm). Wyjście na taras. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 140 cm). Mała, otwarta kuchnia (2 palniki, zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa). Łazienka. Mały taras 10 m2. Meble ogrodowe. Widok na ogród. Do dyspozycji: pralka, żelazko. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], extra). Informacja dodatkowa: czujnik dymu. 64024000242A5

Hotel

Anglet: Rezydencja "Le Club", 3 piętrowa. W dzielnicy du Golf, 1.5 km od morza, 1.5 km od plaży. Do wspólnego użytku: basen ogrodzony (01.06.-01.09. basen czynny w godz. 09:00-22:00). Miejsca parkingowe (ilość miejsc ograniczona). Sklep spożywczy 400 m, supermarket 3.5 km, restauracja 350 m, do centrum 15 min pieszo, przystanek autobusowy "Polyclinique" 350 m, plaża piaszczysta "Miramar" 1.5 km, kryty basen 2 km. Pole golfowe (18 dołków) 100 m, szkoła surfingowa 2 km, korty kryte 4.4 km. Atrakcje w pobliżu domu: Le Phare de Biarritz 1.5 km, La Grande Plage 1.9 km, Aquarium 3 km, Cité de l'Ocean 5.5 km. Region szlaków wędrownych: La Rhune 37 km. Informacja dodatkowa: przekazanie kluczy odbędzie się w agencji Interhome w Biarritz, 3 km. Lotnisko 3 km od domu.

Udogodnienia

Rezydencja
Wanna
Zmywarka
Parking
Basen odkryty
Telewizor
Pralka
Dostęp do internetu
Wi-Fi
Kuchenka mikrofalowa
Taras zadaszony / taras odkryty / taras na dachu / weranda

Aktywności w okolicy

Wędrówki
Jazda na rowerze
Surfing
Lodowisko
Golf
Jazda konna

GPS

43.4893316, -1.5399563


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.