Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom "VOC-Huys"

Holandia
Ocena hotelu Dom "VOC-Huys":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom "VOC-Huys":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom "VOC-Huys" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Holandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

"VOC-Huys", 5-pokojowy dom 165 m2. Wygodne i nowoczesne umeblowanie: hol wejściowy. Salon z kominkiem i TV (TV z płaskim ekranem), DVD i piecykiem gazowym. Kuchnia mieszkalna (5 palników, piekarnik, zmywarka do naczyń, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka, ekspres do kawy) z dużym stołem. Prysznic/WC. Ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe. Na piętrze: 1 pokój z 1 łóżkiem podwójnym i TV (TV z płaskim ekranem). 2 pokoje, każdy pokój z 2 łóżkami. Wnęka sypialna (140 cm, o długości 200 cm). Łazienka/prysznic/WC. 2 piętro: 1 mansardowy, otwarty pokój z 2 łóżkami i TV. Wyjście na balkon. Balkon, ogród 23 m2. Meble ogrodowe. Do dyspozycji: pralka, suszarka, sauna, krzesełko dla dziecka, łóżko dla dziecka. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Informacja dodatkowa: dom dla niepalących.

Hotel

Enkhuizen: Stara, zabytkowa willa "VOC-Huys", wybudowana w roku 1777. W centrum Enkhuizen, 1.5 km od jeziora, 1.5 km od plaży. W domu: bezprzewodowy LAN [WLAN], centralne ogrzewanie. Wąski dojazd. Parking publiczny 500 m. Supermarket 500 m, restauracja 10 m, piekarnia 500 m, stacja kolejowa "Enkhuizen" 500 m, kryty basen 2 km, jezioro IJsselmeer 100 m. Pole golfowe (18 dołków) 11 km. Atrakcje w pobliżu domu: Zuiderzeemuseum 500 m, Sprookjeswonderland 2 km, Amsterdam 65 km, Alkmaar 48 km, Bataviastad (shopping outlet) 31 km. Informacja dodatkowa: Wypakowanie i zapakowanie bagaży możliwe przy domu. Mieszkanie znajduje się w strefie dla pieszych. Grupy młodzieży niedozwolone.

Udogodnienia

Prysznic
Dla niepalących
Balkon / balkon zadaszony
Łóżeczko dla dziecka
Zmywarka
Kominek
Sauna
Telewizor
Pralka
Dostęp do internetu
Wi-Fi
Zastawa stołowa
Odtwarzacz DVD
Lodówka
Kuchenka mikrofalowa
Piekarnik

Aktywności w okolicy

Golf

GPS

52.7008269, 5.2945223


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.