Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
3-pokojowe mieszkanie 88 m2 na 3. piętrze, od południa. Bardzo wygodne i stylowe umeblowanie: salon z TV (kablowa). Wyjście na balkon. 1 pokój 2-osobowy z 1 łóżkiem podwójnym i łazienką/WC. 1 pokój 2-osobowy z 2 łóżkami. Otwarta kuchnia (4 palniki, piekarnik, zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka). Prysznic/WC. Balkon, od południa. Meble ogrodowe. Bardzo ładny widok panoramiczny na góry. Do dyspozycji: Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Informacja dodatkowa: mieszkanie dla osób niepalących.
Ładny, urokliwy dom wielomieszkaniowy "Obri Tuftra", 4 piętrowy. W dzielnicy Winkelmatten, 1.6 km od centrum, spokojne, słoneczne położenie. W domu: winda, schowek na narty, centralne ogrzewanie. Sklep spożywczy 1.2 km, supermarket 1.6 km, restauracja 350 m, piekarnia 1.2 km, wypożyczalnia rowerów 1.2 km, do centrum 27 min pieszo, przystanek autobusowy "Wichje" 230 m, stacja kolejowa "Bahnhof Zermatt" 2 km. Kolejka górska, wypożyczalnia nart 750 m, skibus 230 m, szkółka narciarska 1.4 km, szkółka narciarska dla dzieci 1.4 km.
Dla niepalącychWindaBalkon / balkon zadaszonyZmywarkaTelewizorDostęp do internetuWi-FiLodówkaKuchenka mikrofalowaPiekarnik
Wędrówki górskieWędrówkiRowery górskieNarciarstwo biegoweLodowiskoNarciarstwo / SnowboardSnowboardSaneczkiGolf
46.0110190000, 7.7467350000
Masz pytania o Hotel Ap. "Obri Tuftra"? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00