Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
1
"Glacieres 22", 1-pokojowe mieszkanie 25 m2 na 2. piętrze, od południa. Bardzo proste umeblowanie: salon/jadalnia z 1 łóżkiem wysuwanym (1 os. 2 x 80 cm, o długości 190 cm). Wyjście na balkon, od południa. Hol wejściowy z 1 x 2 łóżkami piętrowymi (80 cm, o długości 190 cm). Kącik kuchenny (2 palniki, piekarnik, ekspres do kawy). Łazienka/WC. Mały balkon 2 m2, od południa. Widok na okolicę i na miejscowość. Do dyspozycji: Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], extra). Informacja dodatkowa: Max. 1 zwierzak/pies. Czujnik dymu.
Rezydencja "Les Glaciers". W górnej części miejscowości Val Thorens, w dzielnicy Péclet, ruchliwe położenie. W ośrodku: restauracja, bar, winda, schowek na narty, centralne ogrzewanie. Centrum handlowe 20 m. Centrum sportowe 800 m, urządzenia narciarskie 500 m, stoki narciarskie 300 m. Informacja dodatkowa: klub nocny/ dyskoteka. bary nocne, restauracje - na parterze budynku. Okolica tętniąca życiem przez całą noc. Obiekt nie jest zalecany dla rodzin z dziećmi.
Size: 25 m2.Rooms: 1Bedrooms: 1Toilets: 1Bathrooms: 1GPS: 45.2973015; 6.5859317
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Masz pytania o Hotel Ap. "Les Glaciers"? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00