Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Ap.
1/16
Hotel Ap.
2/16
Hotel Ap.
3/16
Hotel Ap.
4/16
Hotel Ap.
5/16
Hotel Ap.
6/16
Hotel Ap.
7/16
Hotel Ap.
8/16
Hotel Ap.
9/16
Hotel Ap.
10/16
Hotel Ap.
11/16
Hotel Ap.
12/16
Hotel Ap.
13/16
Hotel Ap.
14/16
Hotel Ap.
15/16
Hotel Ap.
16/16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Ap. "Bel Alp"

Szwajcaria
Ocena hotelu Ap. "Bel Alp":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Ap. "Bel Alp":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Ap. "Bel Alp" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Szwajcarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

2

Indoor description

"Bel Alp D3", 4-pokojowe mieszkanie 100 m2 na 3. piętrze. Proste umeblowanie: salon/jadalnia z TV (kablowa), radiem i odtwarzaczem CD. 2 pokoje, każdy pokój z 2 łóżkami (90 cm, o długości 190 cm). 1 pokój z 1 x 2 łóżkami piętrowymi (80 cm, o długości 180 cm), 1 łóżkiem wysuwanym (2 os. 2 x 90 cm, o długości 190 cm). Kuchnia (3 palniki, piekarnik, zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, grill typu Raclette, zestaw do fondue (serowy)). Łazienka/WC, oddzielne WC. Duży balkon, od południa balkon, od wschodu i od północy. Ładny widok na góry i na miejscowość. Do dyspozycji: łóżko dla dziecka. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Informacja dodatkowa: mieszkanie dla osób niepalących.

Outdoor description

Dom apartamentowy "Bel Alp". Centralne położenie, 50 m od tras narciarskich. W domu: winda, schowek na narty, pralka (do wspólnego użytku, extra płatne). Dojazd do domu. Miejsca parkingowe (ilość miejsc ograniczona). Sklep wielobranżowy 50 m, sklep spożywczy 200 m, restauracja, bar, piekarnia 50 m, basen odkryty 800 m. Pole golfowe 18 km, tenis 800 m, urządzenia narciarskie, stoki narciarskie 50 m, wypożyczalnia nart 10 m, skibus 50 m. Znane regiony narciarskie łatwo dostępne: 4 Vallées 50 m. Region szlaków wędrownych: Bise Vieux 200 m. Informacja dodatkowa: bezpłatny ski bus.

Additional info

Size: 100 m2.
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Toilets: 2
Bathrooms: 1
GPS: 46.18080354769754; 7.292357683181763


Opis hotelu Ap. "Bel Alp" według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl



Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.