Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom z parkingiem, Kappl, Innsbruck
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom z parkingiem, Kappl

Austria: Innsbruck
Ocena hotelu Dom z parkingiem, Kappl:
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom z parkingiem, Kappl:
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom z parkingiem, Kappl w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

3

Indoor description

8-pokojowy dom 250 m2 na 3 poziomach. Przytulne umeblowanie: hol wejściowy. Salon/jadalnia z stołem i TV (kablowa) (TV z płaskim ekranem). 1 pokój 2-osobowy. Wyjście na balkon. Kuchnia mieszkalna (4 palniki, piekarnik, zmywarka do naczyń, ekspres do kawy) z kącikiem jadalnym. Prysznic, oddzielne WC. Niski parter: 2 pokoje z 2 łóżkami bliźniaczymi, każdy pokój z umywalką. 1 pokój z 1 łóżkiem, 1 łóżkiem podwójnym i umywalką. 2x prysznic/WC. Na piętrze: 3 pokoje z 2 łóżkami bliźniaczymi, każdy pokój z umywalką i TV (kablowa) (TV z płaskim ekranem). Prysznic/WC. 2 duże balkony, taras. Meble ogrodowe, leżaki, schowek. Piękny widok panoramiczny. Do dyspozycji: suszarka do włosów. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], extra). Miejsce w garażu (2 samochody). Informacja dodatkowa: dom dla niepalących. 4 miejsca parkingowe (za każde kolejne miejsce pobierana jest dodatkowa opłata 10EUR za pobyt). Łóżeczka dziecięce są wliczone w cenę wynajmu w przypadku rezerwacji dla 15 osób. Nie wolno używać pościeli bez poszewek ani spać w śpiworach.

Outdoor description

Kappl 6 km od Ischgl: Wolnostojący dom "Burgner". Poza miejscowością Kappl, spokojne, słoneczne położenie na zboczu, 3 km od tras narciarskich. Do indywidualnego użytku: dziewicza działka, ogród, miejsce do odpoczynku. Taras, meble ogrodowe. W domu: schowek na narty. Dostawa pieczywa. Dojazd do domu. Zimą polecany napęd na 4 koła. Miejsca parkingowe (dla 2 samochodów, kryte). Sklep spożywczy 3 km, restauracja 1 km, przystanek autobusowy 500 m, basen odkryty 7 km, kryty basen 7 km. Wyciąg narciarski 3 km, kolejka gondolowa 3 km, wypożyczalnia nart 3 km, skibus 500 m, szkółka narciarska 3 km, tor saneczkowy 3 km, trasy narciarstwa biegowego 6 km. Znane regiony narciarskie łatwo dostępne: Kappl 3 km, Ischgl 6 km. Informacja dodatkowa: grupy młodzieży tylko na zapytanie. Bezpłatny ski bus. Bezpłatny skibus dojeżdża do regionu narciarskiego Kappl i Ischgl.

Additional info

Size: 250 m2.
Rooms: 8
Bedrooms: 7
Toilets: 4
Bathrooms: 4
GPS: 47.0477750000; 10.3419290000


Opis hotelu Dom z parkingiem, Kappl według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl



Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.