Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
NASZYM ZDANIEM:
Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi ze względu na atrakcje w hotelu i ładną, piaszczystą plaże w zatoczce. Plusem jest imponujący widok na morze z pokoi.
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Majorka
Majorka to łagodny klimat śródziemnomorski, wiecznie zielone gaje oliwne, kwitnące migdałowce, cytryny i pomarańcze. Otwartość i gościnność Majorkańczyków połączona z doskonałym standardem hoteli czyni to miejsce jednym z najpiękniejszych na ziemi. Majorka - największa z wysp Balearów. Jeszcze tak niedawno była sennym, rolniczym zaściankiem. W połowie ubiegłego wieku narodziła się tu turystyka - jej prekursorzy powoli odkrywali to niezwykłe miejsce. ... Prosta, cicha Majorka jest niczym zielona Szwajcaria okryta kopułą kalabryjskiego nieba i promieniująca uroczystym spokojem Orientu� tak o Majorce pisała George Sand w 1842 roku. Choć od wypowiedzianych słów minęło sporo czasu, miejsce to zachwyca swym pięknem i różnorodnością. Na Majorce odnajdziemy marzenia: pasma piaszczystych plaż, słońce, romantyczne zatoczki otoczone krystalicznie czystą wodą. Sierra de Tramuntana - pasmo pokrytych drzewostanem pagórków i skalistych szczytów, schodzących urwistymi klifami do morza, stwarzają doskonałe warunki do uprawiania turystyki górskiej. Jedne z najpiękniejszych miejsc tego regionu - Soller i Valldemosa są miastami, których także nie można pominąć. W niewielu miejscach na świecie oferta turystyczna jest równie bogata. Majorka to nie tylko ciągnące się wzdłuż piaszczystych plaż hotelowe wieżowce, to także jej wschodnia część - Cala d�re i Cala Ratjada - miejscowości zachwycające hiszpańskim klimatem, gdzie wieczorem dziesiątki restauracji oferują najlepsze dania kuchni hiszpańskiej, katalońskiej i specjalności z Majorki. Kawiarnie rozbrzmiewają gwarem rozmów, przyciągają muzyką. Stamtąd już tylko krok do Przylądka Formentor - jednego z krańców świata, który ukazuje najwyższe i najdziksze partie gór schodzących bezpośrednio do morza, dając możliwość współodczuwania piękna i potęgi natury.
Hotel jest szczególnie lubiany przez naszych klientów, zarówno tych dużych, jak i małych. Niezaprzeczalnym jego atutem jest położenie na klifie, z którego rozpościera się imponujący widok na morze. Rozległe tereny rekreacyjne i bogata oferta all inclusive gwarantują udany wypoczynek.
we wschodniej części wyspy, pełnej pięknych, małych zatoczek ze złocistym, drobnym piaskiem; w malowniczej miejscowości CALAS DE MALLORCA, na klifie z imponującym widokiem na morze, ok. 500 m od piaszczystej plaży w zatoczkach Cala Domingos i Cala Tropicana, do których dochodzi się nadmorską ścieżką; niedaleko centrum handlowego, ok. 10 km od bardzo znanego portu PORTO CRISTO, ok. 50 km od portu lotniczego.
trzygwiazdkowy, z bardzo rodzinną atmosferą, odnowiony w 2006 r., 7 pięter, 203 pokoje, recepcja czynna całą dobę, hol, 2 windy, restauracja, lobby bar, snack bar przy basenie, czytelnia, sala klubowa, sala telewizyjna, przechowalnia bagażu, duży słoneczny taras z leżakami, parasolami i widokiem na morze, Internet.
2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), przestronny i przytulny, wentylator, łazienka (prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, balkon, możliwy widok na morze (za dopłatą) lub na okolicę, sejf (za dopłatą).
śniadania, obiady i kolacje; przekąski, hot dogi, hamburgery, sałatki i lody (11.30-15.30); ciastko i przekąski (15.30-17.30); nielimitowana ilość napojów chłodzących, ciepłych oraz lokalnych napojów alkoholowych (10.30-22.30). Codziennie hotel ma do dyspozycji dmuchany zamek-zjeżdżalnię dla dzieci oraz kilkanaście rowerów (maks. 2 godz. dziennie).
bardzo duży basen, brodzik i plac zabaw dla dzieci, mini-klub dla dzieci od 4 do 12 lat z niezapomnianymi animacjami, bilard, tenis stołowy, automaty do gry, kort tenisowy, duże boisko do gry w piłkę ręczną, siatkówkę lub koszykówkę; w dzień bardzo dobrze organizowane zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, wieczorami animacje z muzyką i tańcami.
Wyloty z Wrocławia, Katowic i Poznania dodatkowo płatne.
Pilot: Turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.
Czas przelotu: Polska-Palma de Mallorca - 3 godz.
Czas lokalny: czas polski.
Język: hiszpański.
Napięcie: 220 V.
Waluta: Euro (EUR); 1 EUR = ok.4 PLN. Większość bankomatów przyjmuje karty Visa i MasterCard.
Ceny w hotelu i restauracji: obiad - 12 EUR, piwo - 2 EUR, wino - 7 EUR, woda mineralna - 1 EUR, kawa -1,5 EUR.
Wynajem samochodów: działają tu duże firmy międzynarodowe zajmujące się wynajmem samochodów; ceny od 32 EUR/dzień, 1 litr benzyny - 1,1 EUR.
Komunikacja: taksówki należą do taniego środka komunikacyjnego. Najdroższe są po godz. 21.00 oraz w dni świąteczne. Dobrze rozwinięta jest sieć połączeń autobusowych z większością miast i miejscowości wypoczynkowych.
Plaże: bezpłatne; wypożyczenie leżaka i parasola - ok. 4 EUR/dzień.
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Hotel spełnia najwyzsze standardy ,polecam z całego serca ,spędziłam z mężem tam wspaniałą podróż poślubna, jedzenie przepyszne ,animatorzy 1 klasa .Nie zawiedziecie sie ,
"Bida z Nędzą" "Lata świetności ma hotel jak i miejscowość za sobą ! Łagodnie mówiąc to "zadupie" ;) Widoki morza i klifów są na plus ,pogoda jest idealna . To by było na tyle pozytywów ! Co do hotelu to porażka !(Ręczniki były zmieniane co dziennie i sprzątany pokój też był ) Żel do mycia limitowany ?Prawie wcale .Kupić nie ma gdzie ? Niby jest centrum handlowe ? (To raczej żart !) Kilka sklepów z tandetą i pamiątkami made in china .W hotelu jedzenie to tragedia (all inclusive) ! Organizacja chyba z lat komunistycznych ,personel udaje że się stara ;) Niby jest tak jak jest bo jest Covid 19 ,to jest wymówka do oszczędności i niedbalstwa ....Okolica nie ciekawa może się znudzić po dwóch dniach (na plażach syf),a opuszczenie i wyjazdy we własnym zakresie są bardzo ograniczone .Np.ostatni autobus z pobliskiej miejscowości jest o 16 : 00 i to by było na tyle ! Jak chcesz to funduj sobie taxi ;) My byliśmy z biura Rainbow ,rezydentka nie wiem za co bierze pieniądze ? Młoda ładna i miła była ale to by było na tyle ,przydatna i pomocna wcale !Ogólnie nie polecam hotelu ! Ale wybór należy do każdego z osobna ! Wolna wola ;)"
Spędziłam fajne wakacje w tym hotelu od22.07.11-29.07.11. Polecam ten hotel.jest dobre jedzenie,miła obsługa,mili animatorzy, super plaża:) Jedynie co mi się nie podobało to brak suszarek do włosów i zamiast klimatyzacji wiatrak na suficie:( aha jeszcze jedna przygoda, która miała miejsce w poniedziałek kto był w tym terminie wie o czym mówię. Po za tym super:)) Warto zwiedzić całą wyspę.
Zdecydowanie polecam. Mimo narzekań wielu osób na jedzenie ( zwykle narzekają ci, którzy w domu jedzą byle co) dla każdego znajdzie się coś smacznego. Do pokojów od str morza należy dopłacić. Jeśli nie stać kogoś na dopłatę musi zadowolić się pokojami od strony ulicy. Spanie przy otwartym balkonie graniczy z cudem ze względu na wrzaski z pobliskiej dyskoteki. Animatorzy w hotelu są rewelacyjni. Warto pojechać na wycieczkę do Valldemossy. W hotelu nie ma ręczników plażowych, suszarek, szamponów, mydła. Plaża ok 500m od hotelu ale warto z niej korzystać. Osobiście wrócę tam znów
Hotel super ;) pomimo braku klimatyzacji spokojnie daje rade :P.. jedzenie przepyszne ;) animacje i zajecia sportowe zawsze!!! :) mili animatorzy i obsluga. jedyna rzecz do ktorej mozna sie przyczepić to windy. :) jednak na te kilka pieter mozna nawet poboiec po schodach ;) w okolicy 2 kluby, dosc slabe, ale sa;)... pozdrawiam wszystkich wczasowiczow z 15.07-22.07.2011 ;) BYŁO MEGA :) POLECAM!!!! p.s . pokoje od ulicy wcale nie byly glosne;)!!!
Byliśmy ze znajomymi wraz z dziećmi od 15.07 do 22.07 2011r. Hotel godny polecenia, okolica przepiękna, rozrywka animacja na wzorowym poziomie obsługa doskonała, osoby pracujące mówiące po Polsku, osoba pracująca na recepcji kobieta Polka, miła, pomocna, życzliwa, plaża niedaleko hotelu czysta duża strzeżona, polecam pojechać na wycieczkę do Palmy stolicy Majorki, zwiedzić targowisko zobaczyć klify. Pozdrawiam dziewczyny z Animacji Katowice i Gdynię:-)
Bardzo polecam ten hotel, gdyż jego oferta jest bardzo atrakcyjna. Wspniała okolica, blisko do sklepów oraz plaży. Mili animatorzy { niektórzy znali język polski}, wykwalifikowana obsługa hotelowa. Dobre i urozmaicone jedzenie. Pokoje są utrzymane w dobrym stanie, a obsługa sprzątająca sprząta pokój dość często. Wieczorne animacje są przeznaczone dla dzieci jak i dorosłych. Można się pośmiać a także pobyć w dobrym towarzystwie i nawiazać nowe znajomości. Czas wolny spędzać można bardo aktywnie np. podczas gry w ping ponga, tenisa, siatkówkę czy na basenie. Gorąco polecam i życzę udanego wyjazdu.
w hotelu panuje miła atmosfera głównie animatorzy, recepcja i dyrektor hotelu. Reszta personelu chodzi poważny i w ogóle się nie uśmiecha. Zarówno hol ,pokoje jak i stołówka(tak właśnie stołówka bo nie sposób nazwać to inaczej) powiewa głęboką komuną. Krzesła ,stoły sprzęty bardzo stare sprawiają wrażenie rozpadających się chociaż jest czysto. Na śniadanie trzeba przyjść wcześnie aby skorzystać z oferty. Pół godziny przed końcem śniadania nie ma co jeść(bułki, jaja i kiełbasa, żadnych warzyw ani sera. Obiady i kolacje smaczne. Pokoje zupełny minimalizm UWAGA BEZ KLIMATYZACJI (klimą nazywają wiatrak na suficie). Łazienki BEZ SUSZARKI DO WŁOSÓW. I o zgrozo RĘCZNIKI ZMIENIANE CO TRZY DNI czyli 2 razy w tygodniu (może być częściej ale za dodatkową opłatą ). W hotelu nie ma ręczników kąpielowych trzeba zabrać swoje z domu.W pokojach na podłodze są panele przez co pokoje sa dość głośne ..Animatorzy bardzo aktywni szczególnie polscy naprawdę bardzo sympatyczni. Niestety życie w hotelu kończy się o godz. 24. Muzyka jest wyłączana i goście są przeganiani z z sali i miejsc wokół basenu na korytarz hotelu chociaż chcą się dalej bawić. Jeżeli ktoś chce dalej się bawić musi wyjść na miasto i szukać jakiejś dyskoteki. To miejsce poleciła bym rodzinom z małymi dziećmi i ludziom starszym szukajacym ciszy i spokoju. Okolica ładna ale dostęp do morza utrudniony i oddalony co powoduje ,że rzadko się z tego korzysta. W rozmowie z polakami ,którzy mieszkali w hotelach obok również 3* standart ponoć wyższy i pobyt tańszy- za wczasy zakupione w Niemczech lub Wielkiej Brytanii.Ogólnie w mojej ocenie hotel na trójkę.
Polecam wczasy w tym hotelu klientom, którzy nie oczekują za niewygórowaną cenę luksusów na miarę polskich hoteli czterogwiazdkowych. Hotel czysty i schludny, jedzenie przepyszne, obsługa miła. Na szczególny plus zasługuje ogród hotelowy i basen - wystarczająca ilość leżaków i dużo miejsc do wypoczynku - i dla rozrywkowych i dla samotników. Piękne widoki przez położenie na klifie, ale w związku z tym do plaży należało kawałek dojść - krócej drogą ze schodami lub dłużej spacerowo np dla rodzin z dzieckiem w wózku. Blisko hotelu jest mnóstwo sklepików i restauracji - ceny niewygórowane ( obiad składający się z połowy kurczaka, frytek i sałatek 5 euro, wypasione drinki za 4,5 euro, ubrania i pamiątki - taniej niż u nas). Lekarz i apteka znajduje się naprzeciwko hotelu - moje dziecko miało kaszel i katar, więc był u nas lekarz i przepisał antybiotyk, ale po powrocie nasza lekarka oceniła bardzo dobrze leczenie, które przeprowadził.
Masz pytania o Hotel Palia Maria Eugenia? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00