Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
POLSKA
Feniks Apartamenty mieszczą się w nadmorskim kompleksie wypoczynkowym z dużą strefą basenową i atrakcjami dla dzieci w Kołobrzegu. Są zlokalizowane we wschodniej części kurortu, zaledwie 400 m od pięknej piaszczystej plaży, która nie jest tak tłumnie odwiedzana jak główna plaża uzdrowiska. Pełnemu resetowi i relaksowi nad Bałtykiem sprzyja bliskość nadmorskiej ścieżki rowerowej, punktów widokowych i pięknych terenów przyrodniczych objętych ochroną w ramach Ekoparku Wschodniego Natura 2000. Udogodnienia: Basen kryty, Basen zewnętrzny, Jacuzzi, Sauna, Sala zabaw dla dzieci, Kącik zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Siłownia, Salka fitness, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking strzeżony, Płatność kartą
Apartamenty Feniks znajdują się 10-15 minut spacerem od zacisznej plaży w przyjemnej wschodniej części Kołobrzegu, na osiedlu Podczele. Od gwarnego centrum kurortu oddziela je piękny i atrakcyjny przyrodniczo Ekopark Wschodni. To znakomite miejsce na wypoczynek i naładowanie baterii nad Bałtykiem.
Jadąc samochodem, należy kierować się na Koszalin i Kołobrzeg. Z łączącej oba miasta drogi ekspresowej E28 można zjechać w kierunku morza (na Ustronie Morskie) w miejscowości Kukinia, dojechać do DW 11 i skręcić w lewo. DW 11 należy jechać w stronę Kołobrzegu przez 5 km i następnie skręcić w prawo na docelowe osiedle Podczele. Apartamenty są położone 850 m dalej, w kierunku morza, przy ul. PoleskiejOdległość od Warszawy – 550 km, Poznania – 250 km, Koszalina – 40 km, centrum Kołobrzegu – 7 km.
Kołobrzeg jest połączony kolejowo z licznymi miastami w Polsce. Apartamenty Feniks znajdują się 7,9 km od dworca kolejowego.
Wygodny apartament z 1 sypialnią, pokojem dziennym, łazienką i balkonem. W salonie TV, rozkładana sofa, stół z krzesłami i aneks kuchenny. W aneksie m.in. zmywarka, lodówka, ekspres do kawy, czajnik, naczynia i sztućce. W łazience pralka, prysznic, ręczniki, kosmetyki, suszarka do włosów.
RO, Oferta bezzwrotna (A4-B, 30831)
- Pobyt w apartamencie z aneksem kuchennym (dla max 4 osób)- Nieograniczony relaks w strefie wellness: 1 basen kryty, jacuzzi, sauna sucha, sezonowy basen zewnętrzny (czynny od 25.06 do 31.08)- Dostęp do profesjonalnie wyposażonej siłowni- W okresie letnim możliwość korzystania z grillowni na terenie obiektu- Dla dzieci możliwość korzystania z wewnętrznej bawialni oraz dwóch zewnętrznych placów zabaw- Parking strzeżony- Internet Wi-Fi
- Wyżywienie- Obowiązkowa jednorazowa opłata za sprzątanie: 250 zł- Opłata klimatyczna- Pozostałe usługi obiektu
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Masz pytania o Hotel Apartamenty Feniks? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00