Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Paradiso (Viticcio), Włochy
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Paradiso (Viticcio)

Włochy
Ocena hotelu Paradiso (Viticcio):
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Paradiso (Viticcio):
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Paradiso (Viticcio) w ofercie Biura podróży:

Dertour Polska

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Nazwa obiektu

Hotel Paradiso

Kategoria

***+

Miejscowość

Portoferraio

Region

Elba

Kod

EBA82005 FH

Liczba pokoi

46

Zalety

Super oferta dla wczesnych rezerwacji.

Położenie

Spokojne położenie, w fantastycznym miejscu na zboczu wzgórza, osadzony w kolorowej, kwitnącej śródziemnomorskiej roślinności. Do małej zatoczki ze żwirową plażą ok. 150 m, dojście po schodach. Plaża Enfola z centrum nurkowym ok. 1 km, do Portoferraio ok. 5 km.

Opis

Składa się z budynku głównego i kilku bocznych. W budynku głównym restauracja panoramiczna z bardzo dobrą kuchnią i codziennie zmieniającymi się świeżymi potrawami, bar, sala TV, WLAN (za opłatą), 2 jacuzzi (za opłatą), basen (15 × 7 m) z leżakami i parasolami, 1 parasol na pokój do zabrania ze sobą na plażę, na której dostępne są leżaki (za opłatą), parking.

Wyżywienie

Bufet śniadaniowy, przy rezerwacji 2 posiłków(H) dodatkowo wieczorem 3-daniowe menu do wyboru, okolicznościowe wieczory z typowymi potrawami z regionu, bufet warzywny od ok. 1.7 do 1.9.

Pokój typ 1

EU = jedmoosobowe w małych bungalowach, dojście po schodach, dobrze wyposażonych, z prysznicem / WC, suszarką do włosów, tel., TV, minibarem, sejfem, klimatyzacją (w zależności od sezonu, na zamówienia za opłatą) i balkonem lub tarasem.

Pokój typ 2

DUM = takie samo wyposażenie jak w UE, ale dodatkowo widok na morze, przy obłożeniu 4-osobowym dodatkowo 2 pojedyncze łóżka.

Sport, rozrywka, wellness

W cenie = tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, w godz. 11-17 kort tenisowy (w pozostałych za opłatą).

Dla dzieci

W cenie plac zabaw.

Warto wiedzieć

Dobrze utrzymany i prywatnie zarządzany obiekt z bardzo przyjazną i przyjemną atmosferą. Więcej w cenie = od ok. 22.5 do 8.9 ok. 3 do 4 x w tygodniu snorkeling, spływy kajakowe i trekking.Zakres świadczeń może się różnić w zależności od sezonu.

Pies

Niedozwolony.

Taxa klimatyczna

Do zapłaty na miejscu

Uwaga

Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.

Ref.

RP608102


DERTOUR Polska jest głównym agentem sprzedaży DER Touristik w Polsce, posiada swoją siedzibę Warszawie. Marka Dertour to jedna z firm córek koncernu turystycznego Der Touristik, który jest jednym z większych w Europie, z ponad 100-letnią tradycją w działalności turystycznej. Koncert ma swoją siedzibę w Kolonii. Poza Dertour skupia również takie firmy jak Meier’s Weltreisen, Adac Reisen, Its, Jahn Reisen i Travelix.. Koncern jest liderem w organizacji wyjazdów modułowych, które tworzone są na potrzeby klientów, zgodnie z ich oczekiwaniami i wymaganiami, począwszy od środka transportu, np. samolotem lub koleją, przez wybór właściwego obiektu noclegowego praktycznie w każdym możliwym standardzie, poprzez rejsy, oferty weekendowe ze spa. Najważniejsze są życzenia klientów, dlatego też organizator starając się je spełnić, jest w stanie zaoferować wyjątkowy produkt w każdej części świata. Najważniejszymi dalekimi kierunkami są Wyspy Oceanu Indyjskiego, Azja, Karaiby. Dużą popularnością cieszą się pobyty w krajach Orientu, również jako stopover podczas dalszej podróży. Oferta Dertour dotyczy również obiektów na terenie Polski. Propozycje są odpowiednio wybrane, tak by gwarantować wysoki poziom obsługi. W ofercie znajdują się również wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Popularne i chętnie wybierane kierunki na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Grecja jak również inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie, Rosję i Ukrainę. Zapraszamy także na wakacje w najbliższej okolicy: poza obiektami w kraju w ofercie są też inne rejony Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów.