Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Princess of Naxos
***+
Agios Georgios
Naxos
JTR40003 FH
20
Świadczenia plażowe w cenie (sezonowo).
Tylko ulica nadbrzeżna przebiegająca nieco z tyłu dzieli hotel od fantastycznej, bardzo łagodnie opadającej piaszczystej plaży St. George, zatem jest to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Do miasta Naxos z licznymi restauracjami, barami i sklepami, a także małymi, urokliwymi uliczkami na starym mieście, tylko ok. 500 m. Do portu ok. 1 km. Przystanek autobusowy bezpośrednio przed hotelem.
Idylliczny ośrodek, po części z tradycyjnymi, typowymi dla wyspy, a po części z nowoczesnymi elementami. Sala śniadaniowa z tarasem przy basenie, sala TV, terminal internetowy, WLAN, jacuzzi, taras słoneczny z basenem (ok. 80 m kw.), leżaki i parasole, leżaki i parasole na plaży, bar z przekąskami przy basenie, parking.
Bufet śniadaniowy.
Przytulnie i uroczo urządzone, ok. 18 m kw., z łazienką lub prysznicem / WC, suszarką do włosów, tel., TV, WLAN, lodówką, sejfem, klimatyzacją / ogrzewaniem (w zależności od sezonu), balkonem lub tarasem.
DJ = pokoje dwuosobowe.
DJA = pokoje dwuosobowe tak samo wyposażone jak DJ, ale odnowione, w nowoczesnym stylu, dodatkowo z odtwarzaczem CD / DVD.
FJ = pokoje rodzinne, ok. 40 m kw., tak samo wyposażone jak DJ, z dodatkowymi miejscami do spania.
AJ = apartamenty 2-pokojowe, ok. 35 m kw., salon / sypialnia z 2 łóżkami, pokój dwuosobowy, dodatkowo z aneksem kuchennym.
WA = suity Superior, ok. 25 m kw., dodatkowo z jacuzzi.
Za opłatą = sporty wodne jak np. windsurfing czy narty wodne na plaży (lokalni dostawcy).
Brodzik dla dzieci.
Lokalny podatek noclegowy (bedtax) do zapłaty na miejscu.
Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.
RP409102
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Masz pytania o Hotel Princess of Naxos? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00