Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
1/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
2/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
3/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
4/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
5/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
6/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
7/8
Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja, Chorwacja
8/8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja

Chorwacja
Ocena wycieczki objazdowej Chorwacja - Dalmacja:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Chorwacja - Dalmacja w ofercie Biura podróży:

Logos Tour

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KRAJ

CHORWACJA

OPIS

1 DZIEŃ - Wyjazd z Krakowa (godz. 16.30), z Nowego Sącza (godz. 19.00). Przejazd nocny przez Słowację, docelowo do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora. PN PLITVICKIE JEZIORA (Chorwacja) 2 DZIEŃ - Przyjazd rano do Plitwickich Jezior. Zwiedzanie parku składającego się z 16 kaskadowo połączonych szmaragdowych jezior, ok. 5 godzin, odpoczynek.Po południu zakwaterowanie w pensjonacie w okolicach Plitwic (2 -3 obiekty), kolacja, nocleg. TRPANJ 3 DZIEŃ - Po śniadaniu wczesny wyjazd na południe Chorwacji na Płw. Peljesac do miejscowości Trpanj. Po drodze zwiedzanie Splitu a w nim jednego z najważniejszych zabytków - pałacu Dioklecjana. Przyjazd do Trpanja, kolacja, nocleg. TRPANJ 4 DZIEŃ - Odpoczynek i plażowanie, KORCULA - OREBIC 5 DZIEŃ - Czas wolny na wypoczynek. Wycieczka dla całej grupy wynajętym statkiem na wyspę Korcula (rodzinne miasto Marco Polo) połączona z kąpielą i plażowaniem na okolicznych plażach. Następnie spacer do kościoła w Orebicu, panorama Kanału Peljesackiego. Dla chętnych zwiedzanie kościoła wraz z historycznym cmentarzem. W drodze powrotnej wizyta w miejscowej winnicy, możliwość zakupienia wina (najlepszego najlepszego Chorwacji - Dingać lub Plavac), degustacja 3 rodzajów wina.Powrót do hotelu, kolacja. TRPANJ 6 DZIEŃ - Odpoczynek i plażowanie. KOTOR 7 DZIEŃ - całodniowa wycieczka do Kotoru i Dubrownika. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. W drodze powrotnej panorama miasta Ston znanego z pięknych murów otaczających dawną twierdzę i miasto. Powrót na kolację. UWAGA! W tym dniu śniadanie w godzinach 6 - 6.20). TRPANJ 8 DZIEŃ - Odpoczynek i plażowanie. MEDJUGORIE (BiH) 9 DZIEŃ - Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd do Medjugorie (Bośnia i Hercegowina). Przejście do miejsca objawień, czas na indywidualne modlitwy. Dalszy przejazd do kraju. 10. DZIEŃ - Przyjazd do Polski przed południem. Zakwaterowanie - Trpanj hotel "Faraon" 3* (6 noclegów) pokoje 2-osobowe, okolice Plitwic - prywatne pensjonaty 3* (1 nocleg) pokoje 2,3,4 osobowe. Wyżywienie - śniadania i kolacje serwowane w Plitwicach oraz all Inclusive w hotelu Faraon ( śniadanie, obiad, kolacja, oraz napoje lokalne alkoholowe i niealkoholowe bez limitu w godz. 10.00 - 22.00). Inne - ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna, usługi pilota- przewodnika. Transport - autokar klimatyzowany, WC, barek.

Terminy

24.04-03.05.2015 - 1550 PLN 11.09-20.09.2015 - 1690 PLN 18.09-27.09.2015 - 1640 PLN Zniżki - dziecko do 6 lat na łóżku z rodzicami - 400 PLN zniżki, dziecko do 12 lat na dostawce 220 PLN zniżki. Dopłata do pokoju 1-os - 300 PLN. Dodatkowe wstępy i opłaty niezawarte w cenie.

Obligatoryjne

- usługi przewodników lokalnych - 5 EUR/os., - rejs statkiem Orebicz - Korcula - Lumbarda- Orebicz, degustacja wina - 15 EUR/os - wycieczka do Dubrownika i Kotoru 20 EUR/os.

Dowolne

- wstęp na mury Dubrownika 15 euro/os lub wyjazd kolejka nad miasto z panoramą - 15 EUR/os - wstęp do kościoła w Orebiczu 3 EUR/os., - wstęp do PN Plitwice 15 EUR/os.

Terminy

11.09 - 20.09.2015, 1690.00 PLN


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Logos Tour, które w ciągu ponad 30 lat swojej działalności zdobylo mnóstwo doświadczenia w organizacji podrózy i wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Biuro Podróży Logos Tour oferuje interesujące programy wycieczek objazdowych po wszystkich kontynentach dla klientów oczekujących indywidualnego podejścia, szukających unikalnych atrakcji i wyjątkowej jakości usług.

Każdy program zwiedzania przygotowywany jest w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i opinie turystów, a jego realizacja przebiega na najwyższym poziomie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Indywidualne podejście do klienta, niewielkie grupy, programy szyte na miarę i stawianie bezpieczeństwa i dobre klientów na pierwszym miejscu gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani piloci i przewodnicy czuwają nad realizacją każdej wycieczki. Wszystkie programy są bardzo urozmaicone i pokazują wszystko co najlepsze w danym regionie – od atrakcji przyrodniczych, wspaniałych zabytków historycznych, spotkań z egzotyczną miejscową ludnością, uczestnictwo w wyjątkowych festiwalach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, po poznawanie lokalnych obrzędów i tradycji.