Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
****
Chiny
SZANGHAJ - GUILIN - YANGSHUO - LONGSHENG - GUILIN - HANGZHOU - SUZHOU - SZANGHAJ
Wylot z Polski do Szanghaju. Dzień. 2. Szanghaj. Przylot do Szanghaju i rozpoczęcie programu. Pojedziemy na nabrzeże (tzw. Bund) - symbol Szanghaju, pozostałość dawnej Dzielnicy Międzynarodowej. W programie również Plac Miejski oraz Szanghajskie Muzeum ze znakomitą kolekcją, obrazującą rozwój sztuki chińskiej na przestrzeni dziejów. Zobaczymy także Perłę Orientu - trzecią z najwyższych w Azji wież telewizyjnych. Czas wolny na zakupy, a dla chętnych rejs po rzece Huangpu Jiang. Kolacja w restauracji. Dzień. 3. Szanghaj - Guilin. Po śniadaniu odwiedzimy przepiękny, klasyczny ogród Yuyuan z czasów dynastii Ming, starą część miasta oraz Fabryka Pereł. W dalszej części dnia możliwość zrobienia zakupów w dzielnicy Tianzifang - miejscu, gdzie znajdują się liczne kawiarenki, sklepy oraz lokale ze wszystkim. Późnym popołudniem przejedziemy na stację, skąd odjeżdża pociąg w kierunku Guilin w prowincji Guangxi. Nocleg w pociągu.
Guilin. Przyjazd do Guilin w godzinach rannych, transfer do hotelu na śniadanie. Zwiedzanie - wzgórze Fubo (Wzgórze Ujarzmiające Fale), z którego rozpościerają się niezapomniane widoki na okolicę. Jaskinia Trzcinowej Fujarki - grota będąca przykładem niezwykłej erozji, pełna malowniczych form skalnych. Opcjonalnie słynny połów ryb przy pomocy kormoranów lub spacer po Guilin nocą. Kolacja.
Guilin - Yangshuo. Śniadanie. Chińskie krajobrazy - rejs statkiem po rzece Li do miasteczka Yangshuo (ponad czterogodzinna trasa rejsu wiedzie wzdłuż niezwykłych, krasowych gór noszących malownicze nazwy). Lunch w czasie rejsu. Czas wolny - odpoczynek i spacer w Yangshuo, niezwykle malowniczym miasteczku, nazywanym przez Chińczyków "małym rajem w dużym kraju". Kolacja.
Yangshuo - Longsheng - Guilin - Hangzhou. Po śniadaniu przejazd autobusem do Longsheng. Tradycyjna architektura regionu oraz tarasowe wzgórza i stroje etniczne stanowią piękne krajobrazy dla miłośników fotografii. Powrót do Guilin. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorem rozpoczniemy nocny przejazd pociągiem do Hangzhou - jednej z dawnych stolic siedmiu królestw, położonej na południowym krańcu Wielkiego Kanału. Marco Polo, który odwiedził miasto w XIII w.
Hangzhou. Przyjazd na miejsce w porze lunchu. Przejażdżka łodzią po Jeziorze Zachodnim, będącym jedną z głównych atrakcji miasta oraz spacer po jednym z malowniczych parków, otaczających taflę jeziora. Wizyta w lokalnej herbaciarni. Obiad w restauracji.
Hangzhou - Suzhou. Po śniadaniu zwiedzimy świątynię Natchnionego Odosobnienia - Lingying z 326 r. z posągami Buddy oraz Pagodę Sześciu Harmonii (Liuhe) z 970 roku. Przejazd do Suzhou. Zwiedzanie pięknego Ogrodu Lwiego Gaju, jednej z popularniejszych ulic miasta - Shantang oraz wizyta wMuzeum Jedwabiu. Kolacja.
Suzhou - Szanghaj. Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta nazywanego Wenecją Wschodu. Odwiedzimy przepiękny Ogród Mistrza Sieci (Wangshi Yuan), a następnie udamy się w drogę powrotną do Szanghaju, gdzie zobaczymy Świątynię Nefrytowego Buddy - jednej z niewielu świątyń buddyjskich w mieście oraz udamy się na spacer słynną ulicą Nanjing Road.
akończenie programu i transfer na lotnisko w Szanghaju, wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie.
Przelot na trasie Warszawa - Shanghaj - Warszawa, Opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, Zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach dwuosobowych, Wyżywienie typu HB - śniadania w hotelu, kolacje (standard turystyczny) w lokalnych restauracjach. Do kolacji - 1 szklanka napoju typu soft drink (piwo, cola, woda mineralna do wyboru) oprócz dnia 3 kolacja we własnym zakresie, Bilety kolejowe na przejazdy pociągami wg programu, Zwiedzanie wg programu, Serwis polskiego pilota, Lokalny transport klimatyzowanym autokarem,
dopłaty do opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 205 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, kosztów wizy chińskiej Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej,
w języku polskim.
Wizy Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 260 PLN/os. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. za pośrednictwo. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie paszportu każdego uczestnika, ważnego min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Chin (z 3 pustymi stronami obok siebie/ogólnie 6 wolnych stron), ręcznie wypełnionego wniosku wizowego (prawidłowo, zgodnie ze wzorem), wydrukowanego dowodu rezerwacji/vouchera, 1 zdjęcia (kolorowe, w formacie paszportowym), ksera pierwszej strony paszportu (z danymi i zdjęciem; prosimy kserować paszporty osobno, na białej kartce A4). Dokumenty prosimy przesyłać na adres biura przedstawicielskiego - Crear Travel sp. z o.o., ul. Berezyńska 39 lok. 65, 03-908 Warszawa z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 14 dni roboczych przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania wyższej opłaty za pośrednictwo wizowe, tj. 150 PLN/os. i opłaty za wyrobienie wizy ekspresowej, której koszt wynosi 370 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy jednak możliwość odwołania pośrednictwa. UWAGA! Ambasada Chin ma prawo odmówić wydania wizy bez podania przyczyny. Paszporty będą do odbioru podczas odprawy na lotnisku Chopina w Warszawie w dniu wylotu, w przypadku wylotu z lotniska lokalnego odsyłane są klientowi. W przypadku chęci wcześniejszego odebrania dokumentów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod nr telefonu +48 601 196 898 lub na adres e-mail [email protected]. Ponadto wymagane jest przesłanie danych paszportowych w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 30 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Chinach (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.
Masz pytania o Wycieczkę objazdową Chiny - Skarby Południa? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00