Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
1/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
2/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
3/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
4/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
5/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
6/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
7/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
8/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
9/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
10/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
11/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
12/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
13/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
14/15
Hotel Flamingo Beach (Larnaka), Larnaca
15/15
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
2.0 / 5

Hotel Flamingo Beach (Larnaka)

Cypr: Larnaca
Ocena hotelu Flamingo Beach (Larnaka):
2.0 / 5
Średnia z 3 opinii
Szczegóły oceny hotelu Flamingo Beach (Larnaka):
  • Lokalizacja 2.3
  • Hotel 1.7
  • Pokoje 1.7
  • Wyżywienie 2.0
  • Atrakcje
    i sport
    2.0
  • Jakość
    do ceny
    2.3

Hotel Flamingo Beach (Larnaka) w ofercie Biura podróży:

Itaka stara

Szukasz wakacji na Cypr?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Cypr / Larnaka

Opis oferty:

Idealne połączenie miejskiego hotelu z wypoczynkiem na plaży. Położony przy piaszczystej plaży i jednocześnie blisko rozrywek Larnaki - to świetne miejsce na wypad z przyjaciółmi i rodzinne wakacje. Czysta plaża wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga ma łagodne zejście do morza i idealnie nadaje się dla dzieci.

POŁOŻENIE:

ok. 2 km od centrum LARNAKI, w pobliżu sklepy i bary, przy drodze lokalnej; ok. 500 m od Słonego Jeziora w Larnace; ok. 2 km od portu lotniczego w Larnace, ok. 155 km od portu lotniczego w Pafos; przystanek autobusowy przy hotelu (ok. 1,5 EUR/centrum Larnaki); w pobliżu hotelu korytarz powietrzny, przelatujące samoloty są słyszalne, ale nie uciążliwe.

PLAŻA:

publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 100 m od hotelu, przejście przez ulicę, parasole i leżaki płatne (ok. 2,5 EUR/szt.).

HOTEL:

trzygwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1995 r., generalny remont budynku 2 w 2012 r., 64 pokoje standardowe, 2 budynki (budynek 1 - pokoje standardowe, budynek 2 - pokoje rodzinne), 5 pięter, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary; centrum konferencyjne dla 150 osób, taras z widokiem na morze, ogród; za opłatą: internet bezprzewodowy przy recepcji (ok. 4 EUR/godz.), room-service, sejf w recepcji, fryzjer, opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), w części Flamingo Beach, ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja (w sezonie letnim) lub ogrzewanie (w sezonie zimowym), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: internet bezprzewodowy (ok. 4 EUR/godz.), sejf (ok. 14 EUR/tydz.); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon;

rodzinny:

3-os. (maks. 3 os. dorosłe, możliwość 1 dostawki), w części Mackenzie Beach, ok. 34-50 m², w zależności od liczby zakwaterowanych osób: 1, 2 lub 3 pomieszczenia połączone drzwiami; wyposażenie jak w pokoju standardowym; dodatkowo: lodówka, czajnik i kubki; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA:

za opłatą: bilard, rzutki.

KONTAKT:

0035/724828208, www.flamingobeachcyprus.com


Opis hotelu Flamingo Beach (Larnaka) według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl


Flamingo Beach Hotel w Larnace to idealne miejsce na luksusowe wakacje na Cyprze. Położony tuż przy plaży, oferuje gościom niezapomniane widoki na Morze Śródziemne. Hotel zapewnia komfortowe pokoje z nowoczesnym wyposażeniem, w tym klimatyzacją, telewizją satelitarną i bezpłatnym Wi-Fi. Goście mogą korzystać z basenu zewnętrznego, otoczonego leżakami i parasolami, co sprzyja relaksowi i opalaniu.

Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz lokalne specjały, takie jak meze i świeże owoce morza. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są zajęcia fitness oraz możliwość wypożyczenia rowerów. Hotel organizuje również wycieczki po okolicy, umożliwiając odkrywanie uroków Larnaki i jej zabytków, takich jak cerkiew św. Łazarza czy słone jezioro z flamingami.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano plac zabaw oraz specjalne menu w restauracji. Flamingo Beach Hotel oferuje także usługi spa, w tym masaże i zabiegi kosmetyczne, które pozwalają na pełen relaks i regenerację. Goście mogą skorzystać z opcji all inclusive, co zapewnia pełen komfort i brak zmartwień o dodatkowe koszty.

Hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Cypru, a jego lokalizacja blisko lotniska w Larnace ułatwia podróżowanie. Personel hotelu jest zawsze gotowy do pomocy, zapewniając profesjonalną obsługę i dbając o każdy szczegół pobytu. Flamingo Beach Hotel to miejsce, gdzie luksus spotyka się z wygodą, a goście mogą cieszyć się niezapomnianymi wakacjami na Cyprze.

Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

Biuro Itaka powstało w 1989 roku w Opolu. Pierwszym sloganem organizatora było "I...Taki świat jest piękny". Biuro posiada 100% kapitału polskiego.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Aktualnie Itaka posiuada 170 salonów firmowych, 700 salonów agencyjnych. 
Oferta biura to 3500 hoteli wypoczynkowych, ponad 1 000 wycieczek objazdowych, 150 kierunków na 7 kontynentach.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2022, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012, Top Marka 2019, nagroda konsumenta 2018, superbrands.


Itaka
Rainbow
Coral Travel
Exim Tours
KonsorcjumPBP
Prima Holiday
Mouzenidis Travel
Nekera
Ecco Holiday
TOP Touristik
Traveliada X
Ecco Holiday X
Atur
Rego- Bis
Join!UP
Mapa Hotelu Flamingo Beach (Larnaka)
Zdjęcia lokalizacji (Cypr / Larnaca)

Opinie o Hotelu Flamingo Beach (Larnaka)

4.0
polecam

A ja tam polecam ten hotel, dobry do zwiedzania pięknego Cypru.

POLECAM: ekonomicznym klientom
Podsumowanie: polecam
4.0
1.0
zdecydowanie odradzam

tragedia ................ odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POLECAM: ekonomicznym klientom
Podsumowanie: zdecydowanie odradzam
1.0
1.0
zdecydowanie odradzam

HOTEL TRAGEDIA ! POKOJE DAWNO NIE ODNAWIANE ,BRUDNE ! ODRADAM TEN HOTEL Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA - OBSLUGA NIEUPRZEJMA ,,LEKCEWAZACA - SZOKUJACE BYLY DLA NAS SYTUACJE JAK KELNERKI NA NASZYCH OCZACH WYNOSILY JEDZENIE Z RESTAURACJI ! Nie bylo go za duzo i niestety nie starczalo dla innych O fakcie tym poinformowalismy wlasciciela hotelu jednakze bez wiekszego skutku .........Te same kelnerki pozostaly do konca naszego pobytu i robily codziennie to samo ! Szok ,niedowierzanie .........niemile wspomienia Nigdy wiecej ten hotel Przestrzegamy ,nie warto marnowac sobie urlopu ,szkoda nerwow i pieniedzy ! Cypr jest piekny ,warto doplacic i wybrac lepszy hotel..........

POLECAM: ekonomicznym klientom
Podsumowanie: zdecydowanie odradzam
1.0

Masz pytania o Hotel Flamingo Beach (Larnaka)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00