Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Corallium Beach by Lopesan Hotels (ex Ifa Beach)

Hiszpania » Gran Canaria » San Agustin
  • KOD OFERTY:
    TRV636643
  • Tak Corallium Beach by Lopesan Hotels (ex Ifa Beach) ocenili Ocena hotelu:
    4.2 / 5  Sprawdź

Udogodnienia hotelu Corallium Beach by Lopesan Hotels (ex Ifa Beach)

  • Nurkowanie
  • Tenis
  • Basen odkryty
  • Animacje dla dorosłych
  • Polska animacja
  • Dostęp do Internetu
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
  • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
  • 3
    dodaj usuń
  •  
  •  
  •  
  •  

Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów

Pokój 2 os.

od 4999 zł

Informacje o Hotelu Corallium Beach by Lopesan Hotels (ex Ifa Beach)

Opis oferty
  • Standard
    star
  • Lokalizacja
    Hiszpania » Gran Canaria » San Agustin
ok SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Ifa Beach to hotel usytuowany w miejscowości San Agustin, przy długiej, piaszczystej i szerokiej plaży, ciągnącej się aż do słynnych wydm Maspalomas. Polecamy miłośnikom plażowania i życia nocnego, a także osobom pragnącym odkrywać uroki Gran Canarii.

GŁÓWNE ATUTY:

  • lokalizacja wśród zieleni, w kurorcie San Agustin, przy promenadzie i piaszczystej plaży
  • malowniczy widok na ocean,przestronne pokoje
  • zaplecze rekreacyjno sportowe, animacje, hotel wyłącznie dla osób dorosłych

Znakomicie położony, w pierwszej linii brzegowej i przy promenadzie – sprzyja długim spacerom w pięknych okolicznościach przyrody. Zarządzany przez sieć hotelową Lopesan gwarantuje najwyższy standard usług, o czym świadczą pochlebne opinie zadowolonych Gości. Piękne wnętrza zachęcają do wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu w strefie basenowej czy na plaży. Wieczorem wybierz się na kolację do jednej z hotelowych restauracji à la carte albo weź udział w animacjach. Hotel przyjmuje wyłącznie Gości powyżej 18 lat.

Położenie hotelu

Okolica- ok. 800 m od centrum SAN AGUSTIN- ok. 3,5 km od centrum Playa del Ingles- w pobliżu centrum handlowego i miejscowego kasyna- ok. 8 km od MelonerasKomunikacja- ok. 200 m od przystanku autobusowego (ok. 1,7 EUR/Playa del Ingles/Meloneras)Odległość od lotniska- ok. 28 km od lotniska w Las Palmas

Plaże

Plaża publiczna San Agustinbezpośrednio przy hotelu- piaszczysta – ciemny piasek- łagodne zejście do morza- wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga- za opłatą: parasole i leżaki (ok. 12 EUR/parasol i 2 leżaki/dzień)Plaża publiczna Playa del Inglesok. 3,5 km od hotelu- piaszczysta- szeroka- wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga- za opłatą: parasole i leżaki (ok. 12 EUR/parasol i 2 leżaki/dzień)

O Hotelu

Ogólnie- trzygwiazdkowy superior- zbudowany w 1984 r., całkowicie odnowiony w 2018 r.- 210 pokoi, 2 budynki, 7 pięter, 3 windy- hol- całodobowa recepcja- taras słoneczny dla nudystów z widokiem na strefę basenową- bezpłatny internet bezprzewodowy- na terenie hotelu występują różnice poziomów- udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami- akceptowane karty kredytowe: Visa, American Express, MasterCard, Diners Club- hotel przyjmuje tylko gości od 18. roku życiaSport i rozrywka- siłownia- kilka razy w tygodniu animacje dla dorosłych (program animacji i ich częstotliwość mogą ulec zmianie): zajęcia sportowo-rekreacyjne i wieczorne programy rozrywkowe- za opłatą (oferta zewnętrzna): 18-dołkowe pole golfowe Lopesan Meloneras Golf (ok. 10 km od hotelu), sporty wodne na plaży (m.in. windsurfing, nurkowanie), masażeBasen- 2 baseny, w tym 1 sezonowo podgrzewany, słodka woda, ok. 300 m² i ok. 175 m², gł. do 1,4 m- przy basenach bezpłatne parasole i leżakiUsługiPowyższe usługi są dodatkowo płatne.- room-service- lekarz na wezwanie- fryzjer- pralnia- sklep z pamiątkami- supermarket- kantor- wypożyczalnia samochodów i rowerów- parking (ok. 5 EUR/doba)Kontakt- 0034/928774000- www.lopesan.com

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Ogólnie- pokoje- podnośnik dla osób z niepełnosprawnościami przy basenach

Dostępne pokoje

standardowy- 2-os.- ok. 19 m²- elegancki i nowoczesny- klimatyzowany- łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka)- internet bezprzewodowy- telewizja satelitarna- telewizor LCD- telefon- czajnik- balkon lub taras (stolik i krzesełka)- widok na okolicę- za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji, uzupełniany na życzenie)standardowy z widokiem na ogród- 2-os.- ok. 19 m²- elegancki- klimatyzowany- łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka)- internet bezprzewodowy- telewizja satelitarna- telewizor LCD- telefon- czajnik- balkon lub taras (stolik i krzesełka)- widok na ogród- za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji, uzupełniany na życzenie)deluxe- 2-os.- ok. 19 m²- elegancki- klimatyzowany- łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka)- internet bezprzewodowy- telewizja satelitarna- telewizor LCD- telefon- czajnik- balkon lub taras (stolik i krzesełka)- boczny lub frontalny widok na morze- za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji, uzupełniany na życzenie)junior suite- 2-os. (możliwość 1 dostawki - rozkładana sofa)- ok. 27 m²- elegancki- klimatyzowany- łazienka (wanna lub prysznic, wc, suszarka)- internet bezprzewodowy- telewizja satelitarna- telewizor LCD- telefon- czajnik- balkon lub taras (stolik i krzesełka)- boczny widok na morze lub basen- za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji, uzupełniany na życzenie)

Wyżywienie

Restauracje- restauracja główna The Food Garden – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, kilka razy w tygodniu wieczory tematyczne- 2 restauracje à la carte (dodatkowo płatne): Mediterraneum – kuchnia włoska- 3 bary, w tym przy basenieAll inclusive (za dopłatą)- śniadanie (7.00-10.30), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.00‑21.30 w sezonie zimowym, 18.30-22.00 w sezonie letnim) w formie bufetu w restauracji The Food Garden- przekąski (11.45-15.00), kawa, herbata i deser (16.00-17.00) w wyznaczonych barach- napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (11.00-23.00)- raz na pobyt kolacja w restauracji Mediterraneum (dla pobytów min. 5 nocy)2 posiłki (za dopłatą)- śniadanie (7.00-10.30) i kolacja (18.00‑21.00) w formie bufetu w restauracji The Food Garden- napoje do obiadokolacji dodatkowo płatneŚniadanie- śniadanie (7.00-10.30) w formie bufetu w restauracji The Food Garden


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

Biuro Itaka powstało w 1989 roku w Opolu. Pierwszym sloganem organizatora było "I...Taki świat jest piękny". Biuro posiada 100% kapitału polskiego.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Aktualnie Itaka posiuada 170 salonów firmowych, 700 salonów agencyjnych. 
Oferta biura to 3500 hoteli wypoczynkowych, ponad 1 000 wycieczek objazdowych, 150 kierunków na 7 kontynentach.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2022, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012, Top Marka 2019, nagroda konsumenta 2018, superbrands.

ok Hotel SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

Ifa Beach to hotel usytuowany w miejscowości San Agustin, przy długiej, piaszczystej i szerokiej plaży, ciągnącej się aż do słynnych wydm Maspalomas. Polecamy miłośnikom plażowania i życia nocnego, a także osobom pragnącym odkrywać uroki Gran Canarii.


Podobne oferty

Zdjęcia lokalizacji (Hiszpania / Gran Canaria)
Stolica Gran Canarii czyli miasto Las Palmas z popularną dzielnicą zakupową Vegueta
Lubiany przez turystów park kaktusów na Gran Canarii
Popularny kurort na Gran Canarii z piękną, długą plażą czyli Playa del Ingles
Playa Taurito blisko Puerto Rico na Gran Canarii
Najpopularniejsze w Europie wydmy Maspalomas
Popularna na Gran Canarii Kaldera Pinos de Galdar
Jedno z najpiękniejszych, klimatycznych miasteczek na Gran Canarii - Teror
Przepiękne miasteczko na Gran Canarii z licznymi kanałami wodnymi, mostami, białą zabudową i restauracjami czyli Puerto de Mogan
Popularna plaża Amadores na Gran Canarii
Słynna latarnia morska w miejscowości Maspalomas na Gran Canarii
Nowoczesna dzielnica z luksusowymi hotelami czyli Meloneras na Gran Canarii
Gran Canaria to idealne miejsce na uprawianie sportów wodnych

Masz pytania o Hotel Corallium Beach by Lopesan Hotels (ex Ifa Beach)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.