Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Maggana Residence

Grecja » Kefalonia » Minia
  • KOD OFERTY:
    TRV1057707
  • Ocena hotelu: brak opini

Udogodnienia:

  • Basen odkryty
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do Internetu
  • Przy plaży
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
  • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
  • 3
    dodaj usuń
  •  
  •  
  •  
  •  

Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów

Apartament z dwiema sypialniami

od 4049 zł

Informacje o Hotelu Maggana Residence

Opis oferty

Jeśli podczas urlopu cenisz sobie przede wszystkim spokój, komfort i piękne otoczenie, to miejsce z pewnością Ci się spodoba! Położone w zielonej okolicy, z widokiem na rozciągające się w oddali winnice i gaje oliwne, jest doskonałą propozycją na relaksujący wypoczynek z dala od codziennych trosk. W odległości spaceru znajdziesz piaszczystą plażę idealną do odpoczynku w słońcu i kąpiele w morzu, a w odległości kilku kilometrów – stolicę Kefalonii Argostoli. Przestronne, świetnie wyposażone apartamenty zapewnią pełną niezależność i są dobrym rozwiązaniem zarówno dla par, grup przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi, a na chwile ochłody można udać się do hotelowego basenu z wydzieloną częścią dla najmłodszych.

Położenie hotelu

Okolica- ok. 3 km od miejscowości SVORONATA ze sklepami, restauracjami i barami- ok. 7 km od Argostoli – stolicy wyspy- ok. 8 km od Zamku Agios Georgios- ok. 9 km od Latarni Morskiej Saint Theodore- ok. 30 km od ogrodu zoologicznego Odysseus- ok. 37 km od szczytu Ainos Oros- ok. 43 km od Zamku Venetian Castle of AssosKomunikacja- ok. 550 m od przystanku autobusowegoOdległość od lotniska- ok. 2 km od lotniska w Kefalonii (widzialny i słyszalny ruch lotniczy)

Plaże

plaża publiczna Miniesok. 1 km od hotelu- piaszczysta- łagodne zejście do morza- dojście drogą lokalną- za opłatą: parasole i leżaki

O Hotelu

Ogólnie- trzygwiazdkowy- zbudowany w 2009 r., częściowo odnowiony w 2023 r.- 16 pokoi, 1 budynek, 2 piętra- całodobowa recepcja- sejf w recepcji- bezpłatny internet bezprzewodowy- akceptowane karty kredytowe: Visa. MasterCard- za opłatą: akceptowane małe zwierzęta domowe do 15 kg (na zapytanie)Basen- basen z wydzieloną częścią dla dzieci, słona woda, nieregularny kształt- przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucjąSport i rozrywkaSpaUsługiPowyższe usługi są dodatkowo płatne.- usługa prania

Dla dzieci

Udogodnienia- wydzielona część w basenie

Dostępne pokoje

Apartament z dwiema sypialniami- 2-os. (możliwość dostawek dla 2 dorosłych lub 3 dzieci)- ok. 60-85 m²- indywidualnie sterowana klimatyzacja- łazienka (prysznic, wc)- 2 sypialnie, pokój dzienny i wyposażona kuchnia oddzielone drzwiami- internet bezprzewodowy- telewizja satelitarna- sejf- zestaw do kawy/herbaty- lodówka- balkon lub taras (stolik i krzesełka)

Wyżywienie

Restauracje- sala śniadaniowa/bar przy basenie - dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

Biuro Itaka powstało w 1989 roku w Opolu. Pierwszym sloganem organizatora było "I...Taki świat jest piękny". Biuro posiada 100% kapitału polskiego.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Aktualnie Itaka posiuada 170 salonów firmowych, 700 salonów agencyjnych. 
Oferta biura to 3500 hoteli wypoczynkowych, ponad 1 000 wycieczek objazdowych, 150 kierunków na 7 kontynentach.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2022, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012, Top Marka 2019, nagroda konsumenta 2018, superbrands.


Podobne oferty

Masz pytania o Hotel Maggana Residence? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.