Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Obala Plus (+)

Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Rafailovici
  • KOD OFERTY:
    TRV946507
  • Ocena hotelu: brak opini

Udogodnienia:

  • Klimatyzacja
  • Dostęp do Internetu
  • Blisko centrum
  • Przy plaży
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Rozrywka i życie nocne
  • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
  • 3
    dodaj usuń
  •  
  •  
  •  
  •  

Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów

Standard DBL Side Sea View

od 1649 zł
Cena całkowita 3 856zł
Rezerwacja: pokój 2 osobowy + ubezpiecznie

Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy:

Zapytaj o tę ofertę

Informacje o Hotelu Obala Plus (+)

Opis oferty
  • Standard
    star
  • Lokalizacja
    Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Rafailovici

3Czarnogóra/Rafailovici

OPIS OBIEKTU

Mini-hotel Obala Plus posiada 29 pokoi, znajduje się nad brzegiem morza w miejscowości Rafailovici i jest częścią kompleksu hotelowego Obala. Rejestracja gości odbywa się w recepcji hotelu Obala, oddalonej o 50 metrów od mini-hotelu. Wszystkie pokoje oferują bezpośredni lub boczny widok na morze, co czyni ten hotel idealnym wyborem dla par i młodych ludzi.W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje, sklepy, place zabaw i kluby plażowe. Odległości do głównych punktów to:Lotnisko w Tivacie: 24 kmBudva: 4 kmSveti Stefan: 5 kmPrzystanek autobusowy: 250 mPlaża Kamenovo: 1 kmUdogodnienia: bezpłatne WI-FI, restauracja.

PLAŻA

Plaża miejska (10 m od hotelu) - drobne kamyczki i piasekLeżaki i parasole: Dostępne za dodatkową opłatą.Ręczniki plażowe: Nie są zapewnione przez hotel.

WYŻYWIENIE

Half Board (HB) - śniadanie i kolacja. Napoje do posiłków dodatkowo płatne. Obiadokolacje w restauracji Obala, polożonej 50 m od hotelu.Bed & Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu.

POKOJE

Wyposażenie pokoi:BalkonBezpłatne Wi-FiKlimatyzacjaTelewizja kablowaMini lodówkaTelefonŁazienka z prysznicemSuszarka do włosówDouble Standard Room z bocznym widokiem na morzePowierzchnia: 16 mCechy: Balkon z bocznym widokiem na morze, podwójne łóżko, łazienka z prysznicem.Double Standard Room z widokiem na morzepowierzchnia: 16 mCechy: Balkon z widokiem na morze, podwójne łóżko, łazienka z prysznicem.Double Standard Room z dodatkowym łóżkiem i bocznym widokiem na morze

DLA DZIECI

- łóżeczka (w miarę dostępności za oopłatą)

Informacje dodatkowe.

Cena zawiera:- Przelot samolotem- Pobyt w hotelu z wyżywieniem wybranym z oferty- Transfer lotnisko-hotel-lotnisko- Ubezpieczenie podstawoweCZARNOGÓRANiezbędne dokumenty:dowód osobisty lub paszport (także dla dziecka) ważny 3 miesiące od planowanej daty wyjazdu w przypadku podróży tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.)Zdrowie i szczepieniaNie ma przeciwwskazań zdrowotnych do podróżowania po Czarnogórze, nie występują szczególne zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne i nie wymaga się świadectw szczepień ochronnych. Państwowa opieka medyczna jest płatna dla obcokrajowców i na stosunkowo niskim poziomie.Podatek turystycznyPodatek turystyczny: - obowiązkowo płatny w regionach Tivat i Herceg Novi - ok. 1,50 -2,5 EUR euro/dzień (osoba dorosła), ok. 0,95 euro/dzień (dzieci w wieku 12-18 lat), ok. 0,50 euro/dzień (dzieci do 12. roku życia) oraz w regionach Budva i Petrovać - ok. 1,50 euro/dzień (osoba dorosła), ok. 1 euro (dzieci w wieku 12-18 lat), ok. 0,50 euro/dzień (dzieci do 12. roku życia) Wysokość podatku może ulec zmianie.Strefa czasowaczas polskiCzas przelotuPolska -Tivat - ok 2,50hPolska- Podgorica - 1,45 h do 2,10hPrąd i gniazdkaGniazdka elektryczne takie same jak w Polsce. Prąd 220VTelefon i internetPołączenia w ramach roamingu są stosunkowo drogie, w związku z czym sugerujemy zakupić lokalne karty telefoniczne w kiosku. W zależności od regionu mogą pojawiać się problemy z zasięgiem (szczególnie w górach).Język:Językiem urzędowym jest czarnogórski, można porozumieć się po angielsku.Waluta:EuroPrzepisy celneDo kraju można wwieźć 200 papierosów, 1 litr alkoholu 22 proc. i powyżej, lub 2 litry poniżej 22 proc., lub 4 litry wina, lub 16 litrów piwa. Nie wolno wwozić żadnych produktów mięsnych, mlecznych ani rybnych.


Podobne oferty

Masz pytania o Hotel Obala Plus (+)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.