Wakacje 2017 – najlepsze oferty i promocje first minute!

Lato 2017 wakacje i oferty first minute

Rynek turystyczny to nie same oferty last minute. Wszyscy dobrze wiedzą o tym, że szczególnie w sezonie letnim wiele hoteli wyprzedaje się bardzo szybko i nie wszystkim udaje się zarezerwować wymarzony wyjazd.
Także jeśli chcemy wyjechać z większą rodziną lub grupą znajomych okazuje się, że nie ma już wystarczającej liczby pokoi. Dlatego warto rozejrzeć się za wakacjami już teraz, gdy mamy do dyspozycji największą ilość ofert first minute. Oprócz oczywiście pełnej gamy hoteli i kierunków organizatorzy zasypują nas propozycjami najróżniejszych korzyści dodatkowych.

Oferty first minute to przedsprzedaż wakacji w najniższych cenach.

Najczęściej rozpoczyna się ona niedługo po zakończeniu poprzednich wakacji. Jest to oczywiście oferta ograniczona czasowo – więc jeśli oferty się podobają trzeba je rezerwować jak najszybciej! O ile w przypadku znanych i lubianych last minute płacimy wyłącznie za wakacje, oferty first minute to głównie ogrom dodatkowych zalet.

First minute to zniżki i rabaty nawet do 60%, wycieczki fakultatywne gratis, gwarancja najniższej i niezmiennej ceny, atrakcyjne zaliczki.

To, co najbardziej kusi turystów, to rabat. W odniesieniu do cen katalogowych zniżki sięgają często nawet 60%! Bardzo duże rabaty proponowane są też dla dzieci – najczęściej proponowane są darmowe pobyty albo naprawdę znaczne zniżki procentowe. To zasadnicza różnica w porównaniu do last minute, gdzie najmłodsi zazwyczaj nie mają żadnych zniżek. Standardowo w przypadku większości organizatorów otrzymujemy pakiet bezpłatnych gwarancji, które sprawiają, że oferty first minute są naprawdę atrakcyjne. Są to gwarancja najniższej ceny, niezmienności ceny oraz bezpłatnej zmiany rezerwacji. Oznaczają one, że w określonym czasie cena naszej rezerwacji bez względu na przyczyny nie będzie mogła ulec zmianie, a także nie będzie możliwe znalezienie tego samego hotelu w cenie niższej niż nasza. Do pewnego dnia przed wyjazdem będziemy mogli także bez dodatkowych kosztów zmienić kierunek, datę czy nawet długość wyjazdu. Oczywiście rodzaj korzyści określa organizator, więc przed zarezerwowaniem warto zapytać konsultanta o wszystkie zalety naszej oferty.

Chcesz zobaczyć nasze oferty first minute? Sprawdź wszystkie aktualne propozycje tutaj: https://www.traveligo.pl/first-minute

wakacje first minute

Polecamy


Grecja Last Minute 2018

Dodaj komentarz