First minute 2016 / 2017

Oferty first minuteOferty first minute od lat zdobywają coraz więcej zwolenników. Organizatorzy kuszą niezwykle dużymi rabatami, dodatkowymi korzyściami, jak również niskimi cenami. Każdego roku w okresie promocji first minute na oferty letnie wyprzedaje się nawet połowa dostępnych w całym sezonie miejsc w hotelach. Dlaczego jednak miałyby one obejmować wyłącznie sezon wakacyjny? Dla osób preferujących rezerwację w przedsprzedaży mamy świetną wiadomość – w ofercie biur podróży zaczęły się pojawiać propozycje wypoczynku w sezonie zimowym, czyli na przełomie 2016 i 2017 roku!

Oprócz znanych i lubianych przez turystów kierunków, takich jak Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Maroko, Madera czy Egipt dostępne są także niemniej popularne destynacje egzotyczne. Jeśli marzy się Wam wypoczynek na rajskiej Dominikanie, Kubie, w Meksyku czy Tajlandii, teraz jest najlepszy czas na rezerwację swojego wyjazdu! Z cieszących się popularnością miejsc można wspomnieć także o Emiratach Arabskich, Sri Lance, Gambii, Kenii i wielu innych mniej lub bardziej odkrytych regionach. Jeśli z kolei marzy się Wam coś nowego, biura podroży mają wiele do zaproponowania. Z najgorętszych nowości można wybierać pomiędzy bajkową Panamą, kosmopolitycznym Miami oraz ekskluzywnym Haiti.

First minute – Dlaczego warto rezerwować teraz?

Wczesna rezerwacja niesie za sobą szereg korzyści. Sztandarowe dla promocji first minute są pakiety gwarancji, które mamy dostępne i tym razem. Organizatorzy oferują gwarancję zmiany rezerwacji – możliwość bezpłatnej zmiany terminu, rodzaju wyjazdu, kierunku i hotelu, czasem nawet uczestników, gwarancję niezmiennej ceny – niezależnie od wahań kursów walut, opłat lotniskowych i paliwowych czy innych opłat cena wyjazdu nie ulegnie zmianie, oraz gwarancję najniższej ceny – jeśli cena wybranego wyjazdu w późniejszym czasie będzie niższa, organizator zwróci różnicę. Dodatkowo możemy liczyć na ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zapominajmy również, że rabat w stosunku do cen katalogowych wynosi teraz nawet 40%! Promocje mogą się różnić w zależności od organizatora wyjazdu, warto więc potwierdzić je u konsultanta przed rezerwacją.

Jeśli marzą się Wam rajskie wakacje w ciepłych krajach podczas szarej polskiej zimy, nie zastanawiajcie się zbyt długo i dokonajcie rezerwacji już teraz! Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona, a teraz zyskujecie najwięcej!

Zobacz nasze oferty First minute 2016 / 2017!

Polecamy


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz