Egzotyczne wakacje hitem zimy!

Egoztyczne wakacje w zimieWszystko wskazuje na to, że egzotyczne wyprawy staną się hitem tej zimy! Najdalsze zakątki świata robią się coraz popularniejsze i łatwiej dostępne dla przeciętnego turysty. Coraz częściej wakacje w Egipcie czy Turcji zamieniamy na dalsze kierunki i chętniej wybieramy odległą Tajlandię, Chiny, czy Meksyk.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, touroperatorzy proponują wiele interesujących i bardziej rozbudowanych programów zwiedzania. Prym wśród egzotycznych wycieczek objazdowych wiodą dwie wycieczki do Państwa Środka: Chiny – dwie stolice oraz Pekin i okolice. Oprócz niezwykle interesującego programu, zaletą wycieczek jest ich niebywale niska cena. W ofercie last minute, wycieczki do Chin, można nabyć już od dwóch tysięcy złotych. Najlepszy okres, żeby kupić wycieczkę w super promocji to późna jesień.

Równie popularne, i jednocześnie w atrakcyjnej cenie, są wyjazdy do Kenii. Pobyt w luksusowym hotelu nad brzegiem oceanu może kosztować mniej niż dwa i pół tysiąca złotych. Wybierając się na jedną z wycieczek fakultatywnych – safari w Parku Narodowym – mamy możliwość z bliska obejrzeć dzikich mieszkańców tych egzotycznych terenów. Również spotkanie z lokalną ludnością może zagwarantować wiele niezapomnianych wspomnień.

Egotyczne wakacje, gdzie jeszcze?

Jeśli marzy nam się wyjątkowa podróż do rajskich zakątków i relaks w cieniu rozłożystych palm, powinniśmy zaplanować wycieczkę na Dominikanę, Kubę lub do Tajlandii. Miejsca te słyną z nieskazitelnych plaż z drobnym piaskiem, pięknej turkusowej wody i niezwykłej roślinności. To idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie od codziennych obowiązków.

Osoby lubiące aktywnie spędzać czas na pewno zainteresują liczne i bardzo ciekawe programy wycieczek objazdowych w egzotyczne miejsca, takie jak Meksyk, Indie, Indonezja, czy Wietnam. Szczególną propozycją są tak zwane wycieczki 7+7 podczas których tydzień czasu spędzimy w modnym kurorcie, natomiast kolejne 7 dni zwiedzając najciekawsze miejsca i zabytki. Tego typu wyjazd pozwala dobrze poznać kulturę, tradycję oraz mieszkańców danego kraju. Możemy skosztować lokalnej kuchni, poznać bogatą i nieznaną nam faunę i florę najodleglejszych zakątków ziemi, a także poobcować z rdzennymi mieszkańcami odwiedzanego kraju.

To wszystko sprawia, że z egzotycznej podróży wrócimy bogatsi o nowe doświadczenia, z niezwykłymi wspomnieniami i niezapomnianymi wrażeniami!

Sprawdź nasze oferty Egotycznych wakacji >>

Wakacje Lato 2016

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz