cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Rego Bis

Biuro Podróży Rego Bis posiada już 25 lat doświadczenia w organizowaniu wypoczynku dla młodzieży i dorosłych. Biuro specjalizuje się w wakacjach autokarem do Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Czarnogóry i Albanii. Nowością są wakacje w Czarnogórze i jako całkowita nowość na polskim rynku - wczasy w Macedonii. Można skorzystać także z bogatej oferty wyjazdów realizowanych samolotem czy z apartamentów na dojazd własny. Nowością na sezon 2019 jest wypoczynek na słonecznej Riwierze Tureckiej w bardzo dobrych hotelach o standardzie 4 i 5 gwiazdek. Biuro Podróży Rego Bis oferuje także szeroki wybór obozów młodzieżowych.


Dzięki długoletniej współpracy z zagranicznymi kontrahentami gwarantuje rzetelność i wysoką jakość oferowanych usług. Mottem biura jest dobra jakość za rozsądną cenę, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jakość, cena imprezy, bezpieczeństwo przejazdu, baza hotelowa i program imprez spełniał oczekiwania klientów. Długa obecność Biura Podróży Rego Bis na rynku i doświadczenie w organizowaniu różnego typu wyjazdów daje gwarancję spokojnego i udanego wypoczynku.

Oferta organizatora obejmuje najbardziej popularne kierunki wakacyjne na wypoczynek, jak Albania, Bułgaria, Chorwacja, Grecja czy Macedonia. To właśnie tu znajdują się hotele polecane osobom, które poza leżakowaniem przy basenie lub na plaży, lubią również spędzać czas aktywnie. Na ich terenie działają wyjątkowe kluby RegoMeli. Jest to idealna propozycja na wakacje z animacjami, gdzie grupa polskich, wyszkolonych animatorów zadba o zagospodarowanie czasu wolnego każdego gościa. Zajęcia przewidziane są dla wszystkich zainteresowanych, wiek jest tu bez znaczenia. Uczestnikami mogą być dzieci, ale również osoby dorosłe. Program jest oczywiście zróżnicowany. Na dzieci czekają wyjątkowe kluby RegoMeli, czyli malowanki, konkursy, gry i zabawy przy basenie.  Osoby odpowiedzialne za ten czas rozrywki to fantastyczni animatorzy, dla których praca z dziećmi jest wielką przyjemnością i pasją i doskonale wiedzą, jak zorganizować czas zabawy dla najmłodszych.

Podczas, gdy dzieci aktywnie spędzają czas, rodzice mogą spokojnie ten czas przeznaczyć na relaks. Zajęcia przygotowane dla dorosłych odbywają się prawie przez cały dzień. Są to zazwyczaj zabawy o charakterze sportowym, m.in. waterpolo, aquagym, siatkówka plażowa czy fitness. Późniejsze godziny to wieczory taneczne, czasem muzyka na żywo. Niektóre z bałkańskich hoteli organizatora oferują takie atrakcje jak: salka bilardowa, sala gimnastyczna, mini siłownia, stoły do ping-ponga. Kilka z hoteli jest położonych w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy, gdzie skorzystać można z oferty firm zewnętrznych, np. wypożyczalni kajaków, rowerów wodnych, skuterów wodnych ale także kortów tenisowych czy szkół nurkowania.