cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
3.7 / 5
Udogodnienia hotelu Hor Palace
 • Nurkowanie
 • Basen odkryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Polska animacja
 • Przy plaży

Hotel Hor Palace
star 3

Egipt: Morze Czerwone: Makadi Bay
Ocena hotelu Hor Palace:
3.7 / 5
Średnia z 11 opinii
Szczegóły oceny hotelu Hor Palace:
 • Lokalizacja
  4.3
 • Hotel
  3.8
 • Pokoje
  3.8
 • Wyżywienie
  3.8
 • Atrakcje
  i sport
  3.0
 • Jakość
  do ceny
  4.0
ok
SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Skromny, komfortowy hotel dla niewymagających klientów z dostępem do pięknej plaży.

Hotel Hor Palace w ofercie Biura podróży:

Exim Tours

ok
SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Skromny, komfortowy hotel dla niewymagających klientów z dostępem do pięknej plaży.

Szukasz wakacji do Egiptu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Położenie:

Kompleks hotelowy składający się z budynku głównego oraz szeregu bungalowów. Usytuowany przy plaży w rozległym ogrodzie. Hotel posiada 250 metrów prywatnej plaży. Oddalony o ok. 7 km od centrum Hurghady-Sakkala w nowopowstałym centrum  handlowo-rozrywkowym.

 

Zakwaterowanie:

Wszystkie (205) standardowo wyposażone dwuosobowe pokoje z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, posiadają klimatyzację, łazienkę, telefon, TV-SAT i lodówkę oraz balkon lub taras.

Do dyspozycji gości:

Recepcja, kantor wymiany walut, sejf, restauracja, bar, kawiarnia orientalna, dyskoteka, plac zabaw dla dzieci, programy animacyjne. Leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie.

Sporty:

Bezpłatnie: basen, brodzik dla dzieci, boisko do siatkówki. Odpłatnie: tenis stołowy, bilard, klub nurkowania, sporty wodne na plaży.

Wyżywienie:

HB: śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu.

 

Skromnie, lecz przyjemnie wyposażony hotel z rodzinną atmosferą dla szerokiej Klienteli. Polecany szczególnie dla rodzin z dziećmi ze względu na łagodne zejście do morza, a także dla Klientów lubiących uprawianie sportów oraz nurkowanie.

Cena zawiera:

 • bilet lotniczy;
 • zakwaterowanie w hotelu (w dniu wyjazdu doba hotelowa do godz 12:00),
 • transfer lotnisko - hotel - lotnisko; 
 • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
 • wyżywienie,
 • podatek VAT,
 • opłaty paliwowe i lotniskowe,
 • obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW, bagażu, choroby przewlekłe.

 

Cena nie zawiera:

 • wizy egipskiej ok. 15 USD płatnej na lotnisku w Egipcie

EXIM tours zapoczątkowało swoją działalność w Czechach, w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem Firma szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński.

Dzięki fuzji marek EXIM tours i Kartago Tours, Grupa EXIM stała się podmiotem międzynarodowym, zajmującym wiodącą pozycję wśród touroperatorów w Europie Środkowej. Z dniem 31 maja 2012 niemiecka Grupa Kapitałowa REWE Touristik przejęła 51 % udziałów Holdingu Exim, a partnerstwo to stworzyło nowe możliwości rozwoju i poszerzenia rynków zbytu.

 

Z dniem 12 kwietnia 2013 REWE Group zespoliło wszystkie brandy turystyczne pod nową wspólną nazwą DER Touristik Köln GmbH, zastępując tym samym dawną nazwą REWE Touristik.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji organizowania wyjazdów EXIM tours znajduje się wśród czołowych polskich touroperatorów. W ciągu całego okresu prowadzenia swojej działalności, EXIM tours otrzymało liczne prestiżowe nagrody oraz certyfikaty, m.in. Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora.

 

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych EXIM S.A. posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia podróży), będącym wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży. Beneficjentem gwarancji ubezpieczeniowej jest Marszałek Województwa Mazowieckiego. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.


EXIM S.A. posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wystawioną na 85 000 000 PLN. Gwarancja jest wystawiana na rok i obowiązuje od 31 sierpnia 2023 do 30 sierpnia 2024 roku.

 

EXIM S.A wchodzi w skład grupy DER Touristik Eastern Europe a.s., co zapewnia stabilną pozycję na rynku europejskim, a także bezpieczeństwo i gwarancję międzynarodowego kapitału.


EXIM S.A. jest członkiem Polskiej Izby Turystyki.

EXIM S.A. posiada Diamentowy Certyfikat Rzetelnej Firmy co oznacza, że awans z poziomu Złotego na Diamentowy.

Exim w swojej ofercie posiada prawie wszystkie kierunki świata od Europy po egzotykę.
AlfaStar

ok
SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Skromny, komfortowy hotel dla niewymagających klientów z dostępem do pięknej plaży.

Szukasz wakacji do Egiptu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Położenie:

Hotel składający się z szeregu budynków przy recepcji oraz bungalowów (za dodatkową opłatą). Usytuowany bezpośrednio przy plaży w rozległym ogrodzie. Hotel posiada 250 metrów prywatnej plaży. Oddalony od centrum Hurghady o ok. 7 km, do którego można dojechać taksówką.

W hotelu:

162 pokoi typu DBL, większość pokoi z tarasami, serwis hotelowy - 18h, opieka medyczna na telefon, restauracja, basen z brodzikiem, bar przy basenie, wyżywienie - szwedzki stół, wieczorny program animacyjny, prywatna plaża - leżaki, parasole i materace - gratis, sejf w recepcji płatny 1 USD/dzień.

Sport:

centrum nurkowania, piłka siatkowa, piłka nożna, tenis stołowy.

W pokojach:

klimatyzacja, telewizja SAT, lodówka, telefon, prysznic, toaleta.

Cena zawiera:

 • przelot samolotem czarterowym do Egiptu,
 • opłaty lotniskowe,
 • ubezpieczenie,
 • transfery,
 • pobyt w hotelu,
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje - szwedzki stół,
 • opiekę rezydenta,
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 • wizy egipskiej + 15 USD (płatna na lotnisku w Egipcie),
 • napojów do obiadokolacji,
 • wycieczek fakultatywnych.

 


Best Reisen

ok
SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Skromny, komfortowy hotel dla niewymagających klientów z dostępem do pięknej plaży.

Szukasz wakacji do Egiptu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Naszym zdaniem

Skromnie, lecz przyjemnie wyposażony hotel dla szerokiej klienteli o niewysokich wymaganiach. Polecany szczególnie dla rodzin z dziećmi ze względu na łagodne zejście do morza, a także dla Klientów lubiących uprawianie sportów oraz nurkowanie.  

Położenie

Kompleks hotelowy składający się z budynku głównego oraz szeregu bungalowów. Usytuowany bezpośrednio przy plaży w rozległym ogrodzie. Hotel posiada 250 metrów prywatnej plaży. Oddalony od centrum Hurghady o ok. 7 km, do którego można dojechać taksówką.   

Wyposażenie

Restauracja z widokiem na morze, bar, kawiarnia orientalna, dyskoteka, wypożyczalnia samochodów, program animacji.  

Pokoje

Wszystkie (162) standardowo wyposażone, klimatyzowane, dwuosobowe pokoje posiadają łazienkę, telefon, TV i lodówkę.  

Wyżywienie

HB: śniadania i obiadokolacje - bufet All Inclusive: śniadania, lunch, obiadokolacje, lokalne napoje alkoholowe i napoje bezalkoholowe od godz. 10 do 22:00. 

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: basen, boisko do piłki nożnej i siatkówki. Odpłatnie: klub nurkowania, sporty wodne na plaży (m.in. windsurfing). 

Dla dzieci

Łóżeczko, fotelik, brodzik.  

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty,  polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.  

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki.

Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii.

Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Sun&Fun

ok
SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Skromny, komfortowy hotel dla niewymagających klientów z dostępem do pięknej plaży.

Szukasz wakacji do Egiptu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KATEGORIA SUN & FUN HOLIDAYS

SF3

KATEGORIA EGIPSKA

**

Położenie

Hotel usytuowany w rozległym ogrodzie w nowo powstałym centrum handlowo- rozrywkowym. Położony bezpośrednio przy prywatnej plaży z łagodnym zejściem do morza. Hotel oddalony jest ok 10 min drogi od lotniska i ok 15 min od centrum Hurghady.

HOTEL OFERUJE

Składający się z budynku głównego i bungalowów kompleks oferuje recepcję z sejfami, restaurację, bar, kawiarnię orientalną, dyskotekę oraz kantor wymiany walut.

POKOJE

Skromne pokoje wyposażone standardowo w łazienkę, klimatyzację, telefon, tv/sat oraz mini lodówkę. Pokoje posiadają balkon lub taras.

Wyżywienie

Hotel oferuje 2 opcje HB- śniadania i obiadokolacje w formie bufetu oraz All Inclusive- śniadania, obiady, kolacje (w formie bufetu), drobne przekąski w ciągu dnia, napoje alkoholowe i bezalkoholowe lokalnej produkcji dostępne w godzinach 10.00-22.00.

SORT I ROZRYWKA

Do dyspozycji Gości są- basen (leżaki i parasole przy basenie i na plaży są bezpłatne) oraz boisko do siatkówki. Do odpłatnych atrakcji należą- tenis stołowy, bilard oraz sporty wodne na plaży.

DZIECI

Najmłodszym hotel oferuje brodzik oraz plac zabaw.

NSZYM ZDANIEM

Hotel polecany mało wymagającym Klientom, lubiącym aktywny wypoczynek


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Sun & Fun działającego od 2004 roku na rynku turystycznym, które sukces i wysoki poziom świadczonych usług zapewnia współpracy ze stałymi i sprawdzonymi kontrahentami. W 2017 roku biuro zmieniło właściciela, rozpoczynająć okres rozwoju pod opieką jednego z największych czeskich touroperatorów - Blue Style.

Biuro posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wakacji all inclusive do krajów takich jak Egipt, Tunezja czy Turcja. Oferuje także szeroki wybór wycieczek do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii i na Cypr Północny. Poprzez zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oraz organizacji interesujących i profesjonalnie prowadzonych wycieczek fakultatywnych, Biuro Podróży Sun & Fun pokazuje swoim klientom w szczególny sposób piękno i bogactwo kulturowe odwiedzanych miejsc.

Tego lata wybiorą się Sun Fun zarówno rodziny z dziećmi, na które czeka zabawa w obiektach klubowych Croco Club i Blue Club z polskimi animatorami, jak i osoby szukające spokoju i relaksu w hotelach tylko dla dorosłych.

Każdego roku wszystkie obiekty znajdujące się w ofercie Sun & Fun kontrolowane są pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. Kompetencje i wysoki standard obsługi Biura Podróży Sun & Fun potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody, będące jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa i satysfakcji klientów.


Mapa Hotelu Hor Palace

Opinie o Hotelu Hor Palace

3.7
polecam

Okolica sama w sobie ładna - plaża i łagodne zejście do morza, zielony ogród.... szkoda tylko że hotel za bardzo do tego nie pasuje, jest zniszczony.... z tego co zauważyliśmy to pojedyńcze pokoje były remontowane, teraz pewnie wygląda to lepiej.... pokoje były skromne, ale czyste, łazienki również zadbane, ale jak cały hotel wysłużone. Jeżeli jednak kos chce sobie pozwiedzać czy wybrać się na jakąś fajną wycieczkę, albo po prostu poopalać się na plaży, to ten hotel będzie spoko

POLECAM:
ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
Podsumowanie: polecam
3.7
4.0
polecam

Cichy i spokojny hotel, atutem jest duża plaża, jednak w hotelu jest dość mały basen. Posiłki smaczne, duże, często się powtarzają. Wystrój i stan pokoju ok.

POLECAM:
osobom ceniącym spokój
Podsumowanie: polecam
4.0
3.4
może być

Hotel w porządku, bez luksusów, ale czysty. Wyposażenie pokoi jest dosć stare, a klimatyzacja głosna.Jestem za to zadowolona z obsługi i serwisu pokojowego (codzienne sprzątanie, wymiana ręczników). Piękne widoki - wokół hotelu rozciąga się uroczy ogród z mnóstwem roślinności. Minusem jest niewielki basen, za to warto korzystać z plazy (spora i bez tłumu).

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: może być
3.4
4.0
zdecydowanie polecam

obsluga bardzo mila i pomocna oprocz recepcji ktora czeka tylko na kilka dolarow za lepszy pokoj , stolowka jedzenie i kelnerzy super , pokoj codziennie sprzatany plus nowe reczniki , za dolara napiwku zostawionego na szafce mamy zawsze nowe zwierze ulozone z recznikow i kwiatow na lozku , plaza duza czysta i spokojna , jest kawalek rafy dla snoorkow , ryb nie brakuje , hotel praktycznie w samym centrum , wycieczki kupione u rezydenta sa tanie i bardzo dobrze zaplanowane , autobus calkiem dobry z mocna klimatyzacja , z basenu raczej sie nie korzysta ale jest czysty , hotel polecam kazdemu do wypoczynku i do zwiedzania , klimatyzacja w pokoju chodzi jak traktor ale sa tez pokoje z automatykiem , ja dalem 5 dolarow i zmienialem pokoj 3 razy ale wreszcie trafilem calkiem niezle , ogolnie polecam !!! ;>

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.0
4.6
zdecydowanie polecam

Hotel polecam osobom, które chcą mieć fajne wakacje za małe pieniądze. Pokoje chyba rzeczywiście dawno nie były remontowane, ale najważniejsze że są czyste i schludne. Chyba nie jedzie się do Egiptu po to żeby siedzieć w pokoju. Obsługa hotelu jest REWELACYJNA! Wielka plaża to również ogromny atut. Poza tym w hotelu jest bardzo spokojnie i można naprawdę wypocząć. Jeśli chodzi o jedzenie to zwykle powtarzało się, ale przez tydzień nie zdąrzyłam się nim znudzić. Ogólnie BARDZO POLECAM, na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę.

POLECAM:
osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.6
3.0
może być

Hotel dla nie wymagajacych Obsługa miła ,choć stosują chamski chwyt przy zakwaterowaniu.Daja klucze do nory ,i z góry wiedzą ze jest nie do przyjęcia , zamiana pokoju to min 10 dolców.Jest to nagminne więc proszę się na to przygotować.Goście to 70% rosjan, 20% arabów,a 10% to pozostali. Basen płyciutki,i mały.Bardzo ładna plaża.Opcja ALL skromna.Alkohole i napoje podają w małych jednorazowych kubkach.,o szklankę trzeba specjalnie poprosić.Przy kolacji wino też chcą w nich podawać,dopiero po interwencji podali w kieliszku.Animacji zero ,chyba że w dyskotece obok (należy do hotelu),oczywiście tam trzeba juz za wszystko płacić.Ogród duży ,ale w połowie zaniedbany,no i oczywiście zapach tego czym go podlewaja.Mimo to da się tam spędzić 2 tygodnie.

POLECAM:
ekonomicznym klientom
Podsumowanie: może być
3.0
4.3
zdecydowanie polecam

Świetny hotel, obsługa super. Posiłki w miare ale już po pierwszym tygodniu nie mogłam jeść. Przekąsek w środku dnia niestety brak, napoje jak najbardziej pod dostatkiem. Bardzo blisko do morza, woda cieplutka a basen trochę mały, na fotkach wygląda bardziej okazały. Polecam dla tych mniej wymagających. A jeszcze animacje dretwe, bardzo drętwe.lipec 2010

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
 • figure
 • figure
 • figure
 • figure
 • figure
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.3
3.7
polecam

Polecam hotel w 100% wróciłam z Hurgady 06.08.2010 Już tęsknię za nimi, obsługa super, ludzie bardzo mili, jedzenie trochę monotonne ale da się zjeść. Drinki i napoje ogólnie dostępne jeden minus bar otwarty tylko do 22,00 szkoda. Animacje bardzo skromne ale mimi wszystko polecam. Spędziłam tam wspaniałe dwa tygodnie, jeszcze jedno mały basen, za mały na fotkach wygląda większy.

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
 • figure
 • figure
 • figure
 • figure
 • figure
Podsumowanie: polecam
3.7
3.1
może być

1. Pokoje: można trafić na taki, że aż płakać się chce, ale nie ma problemu z wymianą na całkiem fajny (10 dolarów), 2. ogród hotelowy piękny, 3. plaża super (duża, piasek i kamyczki: co kto woli), 4. obsługa: rewelacyjna, 5. jedzenie: może być (bez rewelacji), 6. opcja allinclusive bardzo uboga: oprócz podstawowych posiłków tylko drinki z lokalnych alkoholi, żadnych frytek, pizzy, kawy, ciastek w ciągu dnia itd., 7. basen nie podgrzewany, więc w grudniu odpada. OGÓLNIE POLECAM LUDZIOM CENIĄCYM SOBIE TO, CO CHCĄ ZOBACZYĆ (MIASTO, PLAŻA, WYCIECZKI), BO CI CO LUBIĄ POLENIUCHOWAĆ TYLKO NA TERENIE HOTELU BĘDĄ NIEZADOWOLENI

POLECAM:
osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: może być
3.1
3.4
może być

Średniej klasy hotel, typowy trzygwiazdkowiec. Jest ładny, acz skromnie urządzony. Jedzenie ok, obsługa zyczliwa i pomocna.

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: może być
3.4

Masz pytania o Hotel Hor Palace? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00