Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
3*
Burgas
Trzygwiazdkowy hotel Bohemi położony jest z dala od tętniącego życiem Słonecznego Brzegu. Jest to skromny ale wygodny obiekt. Przyjazna obsługa, wyżywienie All Inclusive, niewielka odległość od plaży oraz parku wodnego Action Park to jedne z wielu zalet tego hotelu.
3*
3*
2005 r. Odnowiony w 2015 roku. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, 2 bary, sejf w recepcji (płatny ok. 5lv/dzień), pralnia (płatna), basen odkryty, winda.
1. dziecko do 12 lat pobyt w hotelu gratis
Wi-Fi w lobby bezpłatne, Wi-Fi w pokojach bezpłatne
350 m od hotelu, publiczna, piaszczysta. Parasole, leżaki, ręczniki - płatne. Przejście przez ulicę.
Wyposażone w klimatyzację indywidualną, minibar (pusty, w apartamentach na życzenie i płatny), telefon, TV, łazienkę (prysznic, suszarka - do wypożyczenia na recepcji,WC), balkon. Typy pokoi: w budynku głównym : pokoje standardowe dla max 3 os. , apartamenty dla max 4 os. (pokój dzienny i sypialnia z możliwością dwóch dostawek)
restauracja główna, 2 bary All Inclusive (11:00-22:00) Formuła zawieraśniadanie (07:30-10:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (18:00-21:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski i lody (15:00-17:00) serwowane w barze przy basenie, wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe
wydzielony basen dla dzieci, menu i krzesełko dla dziecka w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)
masaż
28.11.2017 16:47
Wi-Fi All Inclusive Serwis plażowy
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Odnowiony w 2015 roku czteropiętrowy obiekt, stanowi idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich ceniących sobie spokój. Polecany jest osobom mniej wymagającym.
Hotel znajduje się w bliskiej odległości od centrum Słonecznego Brzegu, ale na tyle z dala, że nie słychać zgiełku, tętniącego życiem miasta. Plaża publiczna, piaszczysta ok. 350 m od hotelu (serwis plażowy płatny), ok. 1,5 km park wodny Action Aquapark. ok. 20,5 km od ltniska w Burgas .
Całodobowa recepcja, restauracja, dwa bary, Wi-Fi bezpłatne w częściach wspólnych hotelu, ogród, sklep.
Wyposażone są w klimatyzację sterowaną indywidualnie, łazienkę z wc i prysznicem, balkon. Pokój typu economy jest bez balkonu.
All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje. Przekaski dostępne w wyznaczonych godzinach, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostepne w lobby barze.
Basen, za dodatkową opłatą można skorzystać z masażu.
Wydzielona część w basenie zewnętrznym, krzesełka w restauracji.
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Położenie: przy głównej ulicy, tylko ok. 250 m do piaszczystej plaży. Centrum ok. 600 m.
Wyposażenie: 85 pokoi na 5 piętrach, windy. W hotelu znajduje się recepcja (sejf za opłatą), restauracja, bar. Na zewnątrz znajduje się basen, taras słoneczny. Leżaki i parasole przy basenie bez opłaty, na plaży za opłatą.
Kategoria bułgarska: 3 gwiazdki.
Pokoje (42932A 1-3A): posiadają prysznic, WC, TV-SAT, klimatyzacja, balkon lub taras (pokoje jednoosobowe bez balkonu lub tarasu).
Zniżki: przy 2 os. pełnopłatnych 1 dziecko 2-12 lat otrzymuje stałą cenę.
Sport i rozrywka: Za opłatą: bilard.
Wyżywienie: śniadanie i kolacja w formie bufetu (przed i po sezonie możliwy wybór z menu).
Było tanio i w miarę fajnie.
Masz pytania o Hotel Bohemi? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00