cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
 • Hotel Monte Carlo, Riwiera Turecka
1 / 19
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Udogodnienia hotelu Monte Carlo
 • Windsurfing
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Basen odkryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Polska animacja
 • Klimatyzacja
 • Dla rodzin z dziećmi

Hotel Monte Carlo
star 3

Turcja: Riwiera Turecka: Alanya
Ocena hotelu Monte Carlo:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Monte Carlo:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Monte Carlo w ofercie Biura podróży:

Best Reisen

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Naszym zdaniem

.

Położenie

.

Wyposażenie

.

Pokoje

.

Wyżywienie

All Inclusive.

Sport i rozrywka

.

Dla dzieci

.

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena od 11 kwietnia 2014 wynosi 30 USD lub 25 EUR / osobę. Innym sposobem nabycia wizy tureckiej (który ma być obowiązkowy w kolejnych latach) jest system online e-viza (https://www.evisa.gov.tr/en/), gdzie można nabyć wizę za 20 USD / osobę. Od 11 kwietnia 2014 strona ma zostać uruchomiona w polskiej wersji językowej, a płatność ma być możliwa za pośrednictwem kart debetowych i kredytowych. Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni ważności wizy. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Turcji.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę turecką, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Prima Holiday

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

POŁOŻENIE

w dzielnicy Obagol (800 m od lokalnego centrum), 8 km od centrum Alanyi, 135 km do lotniska w Antalii. W pobliżu hotelu liczne bary, restauracje, sklepy. Do centrum Alanyi dogodny dojazd busem lub taksówką.

PLAŻA

Piaszczysto - żwirowa, oddalona 100 m od hotelu (przejście do plaży tunelem). Leżaki i parasole dodatkowo płatne. Na plaży bezpłatna woda, kawa, herbata oraz lokalne napoje słodkie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4* Sześciopiętrowy obiekt hotelowy zbudowany w 1996 roku, odnowiony w roku 2007. Polecany dla mniej wymagających Klientów , ceniących sobie lokalną rozrywkę, bliskość centrum jak również amatorów nocnego szaleństwa.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 3 windy (w tym jedna dla Gości niepełnosprawnych), kantor wymiany walut, restauracja, lobby bar, snack bar przy basenie, kącik TV, sala spotkań. Usługi pralni chemicznej, lekarz na wezwanie.

INTERNET

WiFi w lobby bezpłatnie, kawiarenka internetowa odpłatnie.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie basen, zjeżdżalnia ( czynna w wzynaczonych godzinach), leżaki i parasole, tenis stołowy, rzutki, piłka wodna Odpłatnie sauna, masaże, sporty wodne przy plaży

DLA DZIECI

brodzik, plac zabaw

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 120 pokoi. Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki o powierzchni 16m. Wyposażone w klimatyzację, łazienki z prysznicami, suszarki do włosów,TV/SAT, telefon oraz mini bar (odpłatny), sejf (odpłatny). Wszystkier pokoje posiadają balkony. Pokoje typu family o pwierzchni 28m. Pokoje ekonomiczne wyposażone jak pokoje standard -w specjalnych cenach.

WYŻYWIENIE

All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Późne śniadanie, snacki w ciągu dnia, popołudniowa kawa, herbata, nocna przekąska - zupa. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 10.00-23.30 w wyznaczonych barach. Opcja all inclusive nie zawiera napojów importowanych, lodów, soków wyciskanych ze świeżych owoców. Możliwość zamówienia lunch boxów przy wcześniejszych wylotach lub wyjazdach na wycieczki fakultatywne.

INFORMACJE DODATKOWE

www.otelmontecarlo.com Hotel przystosowany jest do potrzeb Gości niepełnosprawnych.

WARUNKI WJAZDOWE

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MSZ Turcji paszport powinien spełniać następujące warunki, aby została wydana wiza turecka: 1. od 1 stycznia 2015 r. wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi 60 dni od daty wygaśnięcia wizy. 2. dokument posiada co najmniej jedną wolną stronę, w celu umieszczenia na niej wizy. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji. Przy przekroczeniu granicy osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania. Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej. Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.Wiza turystyczna: Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy.Jak uzyskać wizę turystyczną? 1. przed wyjazdem do Turcji - za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://www.evisa.gov.tr Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i dokonać za pomocą karty kredytowej opłaty w wysokości 20 USD. Po zakończeniu tej procedury na adres e-mail podany przez wnioskodawcę zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie wydania wizy. Zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie ze sobą w celu przedłożenia podczas kontroli granicznej. 2. po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych - do odwołania. Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką. Strona turecka nie uściśliła, kiedy dokładnie zakończy się możliwość nabywania wiz tą drogą.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/ KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

CENA

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Cena nie zawiera: opłaty za wizę turecką, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Prima Holiday, którego dewizą jest profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, solidność i wiarygodność. Organizowanie wakacji i wycieczek tylko do kilku wybranych destynacji sprawia, że Biuro Podróży Prima Holiday jest ekspertem w swojej kategorii..

Proponowane przez Biuro Podróży Prima Holiday hotele to obiekty rekomendowane na opiniotwórczych portalach turystycznych, posiadające przeważającą ilość pozytywnych opinii. Szeroki wybór wycieczek zapewnia dopasowanie do gustów, potrzeb i możliwości klienta. W swojej ofercie Biuro Podróży Prima Holiday posiada bardzo zróżnicowane produkty od rodzinnych wakacji all inclusive w hotelach z aquaparkami, poprzez propozycje komfortowe, budżetowe wczasy last minute po najbardziej luksusowe oferty. Nowością są wycieczki objazdowe do Izraela, Emiratów Arabskich oraz Tajlandii realizowane w kameralnych grupach wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem.

Prima Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową przyznaną przez wiodącego ubezpieczyciela w Europie ERV – Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.


Exim Tours

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

4* Turcja/Riwiera Turecka

Kategoryzacja hotelu

Kategoria Exim Tours  4* Kategoria lokalna  4*

Położenie

- ok. 100 m od plaży, przejście przez ulicę - ok. 1 km od centrum Alanyi - ok. 125 km od lotniska w Antalyi

Plaża

- publiczna, piaszczysto-żwirowa - leżaki i parasole (bezpłatne)

Pokoje

Pokój Standardowy - powierzchnia ok. 16 m2 - indywidualna klimatyzacja - telefon, TV-Sat - mini bar, sejf (płatne) - łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów) - balkon Pokój Rodzinny - powierzchnia ok. 28m2 - wyposażony podobnie jak pokój standardowy  

Sport, Relaks, Rozrywka

Bezpłatne - basen, zjeżdżalnia - leżaki, materace i parasole przy basenie - siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki - programy animacyjne Płatne - sauna, hammam, masaże - sporty wodne na plaży

Dla dzieci

- brodzik, plac zabaw, mini klub (4-12 lat)

Wyżywienie

All inclusive: śniadanie, późne śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Lekkie przekąski w ciągu dnia, podwieczorek, nocna przekąska. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00-23:30. Bar na plaży płatny.  

Restauracje i bary

- restauracja główna

- 4 bary

w lobby, przy basenie, na plaży, snack bar

Dodatkowe informacje

- obiekt wybudowany w 1994 roku, wyremontowany w 2011 roku, dysponuje 120 pokojami - internet Wi-Fi w miejscach publicznych (bezpłatny) - www.otelmontecarlo.com

Cena

Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu,  podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe.

Cena nie zawiera

wizy uzyskanej przez elektroniczny system wniosków wizowych www.evisa.gov.tr koszt 15 EUR.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Exim Tours, które działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i pasji do podróży, zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich touroperatorów. Długa obecność na rynku zagwarantowały stworzenie oferty dostosowanej do potrzeb i zainteresowań każdego polskiego turysty.

Wśród proponowanych przez Exim Tours kierunków znajdziemy zarówno te najchętniej wybierane przez polskich turystów, takie jak Egipt, Grecja, Turcja, Tunezja, czy Hiszpania, jak i dalsze destynacje: Indie, Wenezuelę, Sri Lankę, czy Mauritius. Całkowitą nowością są propozycje hoteli all inclusive i apartamentów na dojazd własny w Austrii, Włoszech, Chorwacji oraz Grecji.

Turyści mogą wybierać spośród setek wycieczek samolotowych oraz coraz popularniejszego w ostatnich latach dojazdu własnego. Szeroka jest również oferta wycieczek objazdowych a wśród nich najchętniej wybierany "Rejs po Nilu".

Wysoka jakość oferowanych usług, atrakcyjne ceny wakacji last minute, posiadający dużą wiedzę rezydenci i piloci oraz dobre relacje z zagranicznymi kontrahentami Exim Tours, zapewniają udany wypoczynek wszystkim turystom.


Sun&Fun

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Riwiera Turecka

Położenie

125 km od lotniska w Antalyi 1 km od centrum Alanyi W dzielnicy Obakoy

Plaża

70 m od hotelu Leżaki i parasole bezpłatnie Bar na plaży odpłatnie (oprócz wody, kawy, herbaty, soków)

Opis

Recepcja Restauracja główna Kilka barów; w tym bar przy basenie, Lobby bar, snack bar, bar na plaży Basen zewnętrzny, brodzik, zjeżdżalnia Plac zabaw 3 windy Sejf w recepcji (odpłatnie) Pralnia Sala telewizyjna Sala konferencyjna Opieka medyczna (na telefon) Oficjalna kategoria hotelu 4*

Internet

Wi fi na terenie obiektu (bezpłatnie)

Pokoje

10 pokoi dla osób niepełnosprawnych, 5 pokoi łączonych Pokój Standard (16 m2) Pokoje na niższych piętrach posiadają widok na basen, natomiast na wyższych piętrach na basen i morze Łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, WC Tv Sat, telefon Mini bar Balkon Pokój Family (28 m2) Pokoje na niższych piętrach posiadają widok na basen, natomiast na wyższych piętrach na basen i morze Wyposażenie jak w pokojach standardowych

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, zjeżdżalnia, dzienne animacje, wieczorne show Odpłatnie: sporty wodne na plaży, sauna, masaże

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie, późne śniadania, obiad, kolacja w formie bufetu. Nocna zupa w godz. 23:30-00:00. Snacki dostępne w wybranych barach na terenie hotelu, a także kawa, herbata, słodkości serwowane. Lody za dodatkową opłatą. Napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe lokalnej produkcji dostępne w godz. 10:00-23:30

Strona internetowa

www.otelmontecarlo.com


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Sun & Fun działającego od 2004 roku na rynku turystycznym, które sukces i wysoki poziom świadczonych usług zapewnia współpracy ze stałymi i sprawdzonymi kontrahentami. W 2017 roku biuro zmieniło właściciela, rozpoczynająć okres rozwoju pod opieką jednego z największych czeskich touroperatorów - Blue Style.

Biuro posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wakacji all inclusive do krajów takich jak Egipt, Tunezja czy Turcja. Oferuje także szeroki wybór wycieczek do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Poprzez zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oraz organizacji interesujących i profesjonalnie prowadzonych wycieczek fakultatywnych, Biuro Podróży Sun & Fun pokazuje swoim klientom w szczególny sposób piękno i bogactwo kulturowe odwiedzanych miejsc.

Każdego roku wszystkie obiekty znajdujące się w ofercie Sun & Fun kontrolowane są pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. Kompetencje i wysoki standard obsługi Biura Podróży Sun & Fun potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody, będące jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa i satysfakcji klientów.


Net Holiday

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

****

Region

Turcja/Riwiera Turecka/Alanya

Strefa

Relax, Economy

Dzieci pobyt GRATIS

- 1 dziecko do 14 lat - opłata tylko za przelot - 2 dziecko do 7 lat - opłata tylko za przelot

Lokalizacja

Obagol - dzielnica Alanyi, ok. 3 km od centrum miasta Twierdza Kalesi - ok 4 km lotnisko w Antalyi - ok. 130 km liczne bary, sklepy i restauracje w pobliżu hotelu

Atuty

- położenie blisko plaży - bezpłatne leżaki i parasole oraz bar All Inclusive na plaży - bliskość atrakcji miasta - 2 baseny ze zjeżdżalniami - smaczna i urozmaicona kuchnia

Plaża

ok. 100 m od hotelu, wydzielona część plaży publicznej, piaszczysto-żwirowa, przejście przez ulicę lub tunelem, parasole i leżaki bezpłatne, bar All Inclusive na plaży

Hotel

czterogwiazdkowy z częścią trzygwiazdkową w budynku Monte Carlo Park (zlokalizowanym 100 m od budynku głównego), w obydwu łącznie 160 pokoi, położony blisko plaży, niedaleko centrum Obagol, około 10 minut minibusem do centrum Alanyi, polecany zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób szukających atrakcji tętniącego życiem kurortu

Udogodnienia

całodobowa recepcja, sala telewizyjna, możliwość wymiany walut, sala konferencyjna, windy, sejf w recepcji, parking, opieka medyczna

Internet

bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie

Pokoje

standardowe - 2os.z możliwością 1 dostawki, około 16m2, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, TV Sat, WiFi, telefon, suszarka, mini bar, balkon ekonomiczne - w trzygwiazdkowej części Monte Carlo Park, z możliwością 1 lub 2 dostawek, bardziej przestronne - ok 24m2, wyposażone jak pokoje standard

Restauracje i bary

restauracja główna - w budynku głównym lobby bar pool bar / bar przy basenie - w budynku głównym oraz w budynku Monte Carlo Park snack bar beach bar / bar na plaży

Wyżywienie

All Inclusive

Rozrywka

dwa baseny z leżakami i parasolami, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia wodna, siatkówka plażowa, minigolf, tenis stołowy, masaże, bilard, sporty wodne na plaży, rzutki, dzienne i wieczorne animacje

Płatne

sporty wodne na plaży, sauna, masaże, bilard, siatkówka

Dla dzieci

brodzik, zjeżdżalnia w basenie, wysokie krzesła w restauracji, możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dzieci do 2 lat, program animacji dla dzieci, plac zabaw, opiekunka (dodatkowo płatna)

Program All Inclusive

7.30-9.30 śniadanie w restauracji głównej w formie bufetu, woda mineralna, kawa, herbata, soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych) lokalne napoje bezalkoholowe typu kawa, herbata, soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych) 09.30-10.00 późne śniadanie w restauracji głównej 12.30-14.00 obiad w formie bufetu w restauracji głównej, dania kuchni międzynarodowej z elementami kuchni lokalnej, przystawki, sałatki, owoce, desery, kawa, herbata, lokalne napoje bezalkoholowe typu cola, fanta, sprite, woda mineralna , soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych), lokalne alkohole typu piwo, wino czerwone, wino białe 16.00-17.00 podwieczorek - ciasteczka, kawa i herbata w restauracji głównej 19.00-21.00 kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, makarony, dania mięsne, ryby, przystawki, sałatki, pasty, owoce, desery, ciasta, kawa, herbata, lokalne napoje bezalkoholowe typu cola, fanta, sprite, woda mineralna , soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych), lokalne alkohole typu piwo, wino czerwone, wino białe 10.00-19.00 woda, soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych), kawa, herbata serwowane w beach bar 10.00-23.30 lokalne napoje bezalkoholowe typu kawa, herbata, soki (za wyjątkiem świeżo wyciskanych i butelkowanych), woda mineralna, napoje typu cola, cola light, fanta, sprite oraz lokalne alkohole typu piwo, wino czerwone, wino białe, raki, gin, wódka oraz drinki na bazie lokalnych alkoholi serwowane w lobby bar i pool bar w godzinach funkcjonowania - parasole i leżaki przy basenie i na plaży - bezpłatne WiFi w całym hotelu Szczegółowe informacje dot. programu All Inclusive Klienci otrzymują w hotelu.

Oficjalna kategoria

4 gwiazdki

Karty kredytowe

Visa, MasterCard, Maestro

Strona www hotelu

www.otelmontecarlo.com

Nasza ocena

pokój ***+ położenie ****+ wyżywienie **** sport \ rozrywka ****

Cena obejmuje

opiekę polskiego rezydenta ,przelot samolotem z opłatą lotniskową, bagaż główny oraz podręczny, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 3,4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu, pakiet ubezpieczeniowy Europaische Reiseversicherung AG (NNW, KL i bagaż) oraz składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie obejmuje

wizy tureckiej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia, napojów do posiłków jeśli w opisie hotelu nie podano inaczej a także innych wydatków osobistych

HAMAM

Pobyt w łaźni tureckiej to relaks dla ciała i duszy. Sauna, kąpiele oraz masaż w pianie i olejkach eterycznych pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości. Cena 25 EUR/os., dzieci 7-12 lat 12 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (zabiegi relaksacyjno-upiększające Body Peeling, masaż w pianie, sauna, jacuzzi, masaż olejkami eterycznymi w cenie)

ZIELONY KANION

Rejs po Zielonym Kanionie to fantastyczna wyprawa dla wszystkich, którzy cenią ciszę, spokój i lubią wypoczywać na łonie natury oraz podziwiać bajkowe wręcz krajobrazy. Jezioro otoczone jest pasmem gór, na którym zobaczyć można pasące się kozice. Przewidziany jest postój na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie oraz podziwianie zapory Oymapinar, dzięki której powstał ten zalew. Cena 50 EUR/os., dzieci 7-12 lat 25 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad oraz napoje bezalkoholowe)

ALANYA

Całodniowa wycieczka do jednego z najbardziej znanych kurortów na Riwierze Tureckiej podczas której zwiedzimy miasto wraz z górującym nad nim zamkiem-twierdzą z czasów dynastii Seldżukidów (XIII w.). W programie również czas przeznaczony na zakupy, rejs po rzece Dim Cayi, czas wolny. Cena 20 EUR/os., dzieci 7-12 lat 10 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad)

PAMUKKALE

Jest nadzwyczajnym cudem natury, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Nieskazitelne białe, wapienne tarasy wypełnione wodą ze źródeł termalnych, powstały na skutek działania wód wapiennych i z daleka przypominają rzucone na zbocze góry kłaczki bawełny - stąd nazwa tego miejsca "Bawełniana Twierdza". Będzie można również skorzystać z odmładzających wód termalnych Basenu Kleopatry (dodatkowo płatne) Cena 65 EUR/os., dzieci 7-12 lat 30 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera śniadanie, obiad, bilety wstępu. Basen Kleopatry dodatkowo płatny)

PERGE - ASPENDOKS - KURSUNLU

Wycieczka do Perge, gdzie zobaczyć można ruiny jednego z najlepiej zachowanych miast kultury hellenistycznej. Następnie wizyta w Parku Narodowym Kursunlu ze słynnymi wodospadami i w Aspendos z najlepiej zachowanym starożytnym teatrem. Cena 60 EUR/os., dzieci 7-12 lat 30 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad, bilety wstępu)

OGIEŃ ANATOLII

Jedno z najbardziej energetycznych widowisk taneczno-muzycznych z doskonałą choreografią, opowiadające o burzliwej historii zazdrości, miłości i zemsty rozgrywającej się w starożytnej Troi. Spektakl wystawiany w Gloria Aspendos Arena. Cena 55 EUR/os. (cena zawiera bilet wstępu, kolację)

JEEP SAFARI

Wycieczka dla tych, którzy kochają górskie bezdroża, słońce, kurz i wiatr we włosach. To wszystko w otoczeniu cudownych widoków i bogactwa przyrody Gór Taurus. W programie wizyta w przepięknym wiejskim meczecie oraz odpoczynek z przerwą na pływanie. Cena 30 EUR/os., dzieci 7-12 lat 15 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad, bilety wstępu. Napoje, zdjęcia i nagrywanie dodatkowo płatne)

RAFTING

Szalony i emocjonujący spływ kajakami bądź pontonami po górskiej rzece Koprulu wzdłuż malowniczego kanionu pod okiem profesjonalnych instruktorów. Trasa ma długość ok. 14 km i składa się z różnej długości kaskad i progów skalnych. Cena 30 EUR/os., dzieci 7-12 lat 15 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad. Napoje, zdjęcia i nagrywanie dodatkowo płatne)

BAZAR MANAVGAT / REJS

Rejs po szmaragdowej rzece Manavgat i wizyta przy wodospadzie połączone ze zwiedzaniem lokalnego bazaru. Przy odrobinie szczęścia spotkać można także żółwie rzeczne. Cena 37 EUR/os., dzieci 7-12 lat 20 EUR/os., dzieci do 7 lat bez opłat (cena zawiera obiad oraz napoje bezalkoholowe) Net Holiday Sp. z o.o nie jest organizatorem wycieczek fakultatywnych. Wycieczki są realizowane przez lokalnych kontrahentów na warunkach przez nich określonych, z którymi Net Holiday Sp. z o.o. nie nawiązał stosunków prawnych i którzy nie są jego podwykonawcami. Wycieczki fakultatywne nie stanowią oferty Net Holiday Sp. z o.o., a udział w nich jest dobrowolny.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Net Holiday, pierwszego internetowego touroperatora na rynku polskim, który przez kilka lat swojej działalności wypracował świetną jakość świadcoznych usług wciąż docenianą przez klientów.

Pracownicy Biura Podrózy Net Holiday to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym, dla których najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klientów i jakość oferowanych usług. Pragnąc zagwarantować wysoki standard wypoczynku, pracownicy Net Holiday osobiście odwiedzają wszystkie miejsca stanowiące cel podróży, monitorują hotele i prowadzone przez nie usługi. Nad komfrotowym wypoczynkiem turystów czuwa wyszkolony sztab rezydentów i pilotów. Szeroka oferta wczasów all inclusive i nie tylko obejmuje wypoczynek w 20 najpopularniejszych destynacjach turystycznych wśród polskich klientów.

Biuro Podróży Net Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), który specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży. Firma zarejestrowana jest również w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, należy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.