cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
 • Hotel Arda, Słoneczny Brzeg
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
01.05 - 04.05
już od 218 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
04.05 - 07.05
już od 218 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Arda
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Bez paszportu

Hotel Arda
star 2

Bułgaria: Słoneczny Brzeg
Ocena hotelu Arda:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Arda:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 01 maja 2021
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 04 maja 2021

Hotel Arda w ofercie Biura podróży:

Coral Travel

Szukasz wakacji do Bułgarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

KATEGORIA

3*

REGION

Burgas

lokalizacja

1 km od Słonecznego Brzegu, 3 km od Nessebaru, 25 km od lotniska w Burgas-BOJ. Hotel usytuowany na powierzchni: 4000 m2.

kategoria organizatora

3*

kategoria lokalna

3*

Data otwarcia

1969 r. Odnowiony w 2017 r. Na terenie hotelu: restauracja, 2 bary, sejf w recepcji (płatny), pralnia (płatna), basen odkryty.

internet

- Wi-Fi w lobby płatne

plaża

500 m od hotelu, publiczna, piaszczysta, dojście do plaży ulicą.Płatne: parasole, leżaki.

pokoje

Zlokalizowane są w 2 budynkach: - 1 budynek główny (liczba pięter: 10, liczba wind: 1) - 1 aneks (liczba pięter: 4, liczba wind: 0) Typy pokoi: - apartamenty dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja, TV (płatny), telefon, łazienka (prysznic, suszarka - do wypożyczenia z recepcji, WC), balkon - Standard Room dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja, TV (płatny), telefon, łazienka (prysznic, suszarka - do wypożyczenia z recepcji, WC), balkon

Wyżywienie

- restauracja główna, bary (2)

śniadanie

- śniadanie w restauracji głównej - wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

śniadanie i obiadokolacja

- śniadanie, obiadokolacja w restauracji głównej - wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

z myślą o dzieciach

- brodzik - plac zabaw - menu i krzesełka dla dzieci w restauracji - łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

Aktualizacja opisu

08.09.2020 13:19

usługi dostępne w hotelu

Serwis plażowy Pokoje 4 osobowe


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Coral Travel Wezyr Holidays, które działa na polskim rynku od roku 1999. W tym czasie zdobyło grono stałych i zadowolonych klientów. Biuro Podróży Coral Travel Wezyr Holidays specjalizuje się w wyjazdach do Turcji, jednak z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o nowe kierunki. Jedną z najchętniej wybieranych przez klientów destynacji jest Grecja. Dodatkowo możemy wybrać ofertę spośród takich krajów jak Hiszpania, Bułgaria czy Egipt. Ciągły rozwój biura i pozycja jednego z największych touroperatorów w Europie zaowocował stale poszerzającą się ofertą egzotycznych wakacji, hitem są takie kierunki jak Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Biuro podrózy Coral Travel Wezyr Holidays oferuje także atrakcyjne wakacje dla rodzin - w swoich najlepszych hotelach uruchomili bowiem polskojęzyczne animacje. Wybierać można spoód wielu ofert last minute i all inclusive.

Biuro Podróży Coral Travel Wezyr to gwarancja udanych wakacji. Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożył system zarządzania jakością i posiada certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008. Jest laureatem nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Best Reisen

Szukasz wakacji do Bułgarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Naszym zdaniem

Hotel z dobrą lokalizacją, gustownie urządzony, rodzinna atmosfera.

Położenie

We wschodniej części Słonecznego Brzegu, ok. 150 m od plaży (serwis plażowy płatny), 5 km od centrum Nessebar i ok. 25 km od portu lotniczego w Burgas.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, lobby, lobby bar, sklepik, punkt wymiany walut.

Pokoje

Standardowe pokoje z balkonem, wyposażone w łazienkę (WC, prysznic), klimatyzację, telefon, TV, minilodówkę.

Wyżywienie

BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje; wybór dań z karty, napoje dodatkowo płatne. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. 

Sport i rozrywka

Basen (leżaki i parasole przy basenie dostępne bez dodatkowych opłat).

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw.

UWAGA!

24 godziny przed wylotem do kraju, klient zobowiązany jest do telefonicznego kontaktu z naszym lokalnym przedstawicielem, aby potwierdzić godzinę transferu i lotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ . Środki bezpieczeństwa przeciwko Covid-19 na zalecenie i wymagania Ministerstwa Zdrowia Bułgarii: - przy zameldowaniu w hotelu oznaczonym jest dystans 1,5-2 m, również w holu, przy basenie, restauracji - zapewnianie masek ochronnych i rękawic dla gości i personelu - częsta dezynfekcja części wspoólnych - przy głównych wejściach do wind, jadalni i basenu będą dozowniki środków dezynfekujących - będzie wyznaczony pracownik monitorujący proces dezynfekcji w częściach wspólnych - posiłki będą odbywać się na tarasie - przy stole może siedzieć maksyalnie 4 osoby - śniadanie w formie bufetu będzie za przezroczystą barierą i samoobsługa nie będzie dozwolona - będzie kelner, który będzie podawał gościom wyznaczone przez nich jedzenie - zapewnienie pokoju, w którym możliwe będzie tymczasowe odizolowanie osoby w przypadku wystąpienia objawów choroby - instrukcja windy - ograniczenie użytkowania do minimalnej liczby osób. - Po zameldowaniu każdy pokój będzie rutynowo sprzątany, wietrzony i całkowicie dezynfekowany - dot. pokoi części wspólnych w hotelu - Zapewnienie osobistego zestawu materiałów sanitarnych w pokojach / jako komplement dla gości /, w tym 1 para rękawiczek jednorazowych i 1 maska na osobę. - stacjonarny dozownik do dezynfekcji będzie dostępny w okolicy basenu. - konieczna będzie dezynfekcja wody w basenie i pracownik, który będzie przestrzegał zasad bezpieczeństwa i fizycznej odległości między gośćmi. Każdy ze środków opisanych powyżej może zostać odpowiednio zmieniony zgodnie z instrukcjami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Turystyki.

Informacje o lotach liniami Enter Air, LOT, Wizzair, Ryanair

Enter Air W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Bułgarii z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych. Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą: do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 8kg) który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje: - bagaż rejestrowany 23kg; cena 250PLN/sztuka Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. // Wizzair: jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).    Bagaż główny za dopłatą: - 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka - 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka WIZZ Priority Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 140 PLN/os. za lot w dwie strony. Wybór miejsca (za opłatą) Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. // Ryanair: Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje: - pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm), umieszczona będzie w schowku nad siedzeniem : cena 120 PLN/os. - bagaż rejestrowany 10 kg; cena 180 PLN/sztuka - bagaż rejestrowany 20kg; cena 270 PLN/sztuka Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Sun&Fun

Szukasz wakacji do Bułgarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


KATEGORIA SUN&FUN HOLIDAYS

SF3

KATEGORIA BUŁGARSKA

***

Położenie

*    Hotel położony jest blisko centrum Słonecznego Brzegu, w odległości ok. 30 km od lotniska.

Plaża

*   Ok. 250 m od hotelu, piaszczysta, długa, publiczna; serwis plażowy płatny.

Zakwaterowanie

*    150 pokoi; *    Typy pokoi: pokoje standardowe (ok. 25 m), apartamenty; *    Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z wanną, WC, telewizor, telefon, lodówka, bezpłatny Internet Wi-Fi.

Restauracje

*    Restauracja główna.

Wyżywienie

*    BB - śniadania; *    HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Sport i Rozrywka

*    Do dyspozycji Gości jest basen zewnętrzny o wielkości 260 m2, centrum Fitness, leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne.

Dzieci

*    Dla najmłodszych Gości hotel przygotował brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla niemowląt (bezpłatnie).

Pozostałe udogodnienia

*    Bezpłatny parking dla Gości hotelu (ilość miejsc ograniczona), kantor, wypożyczalnia samochodów, bezpłatny Internet Wi-Fi.

Naszym zdaniem

*    Hotel polecamy dla osób nastawionych na szukanie rozrywek poza obiektem noclegowym lub dla tych spragnionych spokojnych, relaksacyjnych wakacji. W pobliżu obiektu znajduje się wiele sklepów i restauracji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Sun & Fun działającego od 2004 roku na rynku turystycznym, które sukces i wysoki poziom świadczonych usług zapewnia współpracy ze stałymi i sprawdzonymi kontrahentami. W 2017 roku biuro zmieniło właściciela, rozpoczynająć okres rozwoju pod opieką jednego z największych czeskich touroperatorów - Blue Style.

Biuro posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wakacji all inclusive do krajów takich jak Egipt, Tunezja czy Turcja. Oferuje także szeroki wybór wycieczek do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Poprzez zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oraz organizacji interesujących i profesjonalnie prowadzonych wycieczek fakultatywnych, Biuro Podróży Sun & Fun pokazuje swoim klientom w szczególny sposób piękno i bogactwo kulturowe odwiedzanych miejsc.

Każdego roku wszystkie obiekty znajdujące się w ofercie Sun & Fun kontrolowane są pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. Kompetencje i wysoki standard obsługi Biura Podróży Sun & Fun potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody, będące jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa i satysfakcji klientów.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Orex

Szukasz wakacji do Bułgarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Opis

hotel został otwarty w 1968 roku, wyremontowany w 2017 roku składa się z dziesięciopiętrowego budynku głównego i trzypiętrowego budynku bocznego; do dyspozycji gości: basen zewnętrzny, restauracja główna z tarasem zewnętrznym, 2 bary

Położenie

ok. 800 m od centrum Słonecznego Brzegu, ok. 3 km od Nessebaru, ok. 25 km od lotniska

Plaża

publiczna, piaszczysta plaża znajduje się ok. 200 m od hotelu (dojście do plaży ulicą); leżaki, parasole, na basenie – bezpłatne, na plaży – za dodatkową opłatą

Zakwaterowanie

145 pokoi: 140 pokoi standardowych składających się dwóch łóżek pojedynczych i sofy (ok. 20 m²), 5 apartamentów jednopomieszczeniowych składających się z trzech łóżek pojedynczych i sofy (ok. 35 m²), wyposażenie: klimatyzacja indywidualna, łazienka z prysznicem, suszarka (do wypożyczenia w recepcji), TV SAT, lodówka, sejf (płatny), balkon

Wyżywienie

Bed & Breakfast - śniadanie kontynentalne w formie bufetu (w godzinach wyznaczonych przez hotel); wszystkie napoje – dodatkowo płatne Half Board – śniadanie i kolacja w formie bufetu (w formie bufetu w godzinach wyznaczonych przez hotel); wszystkie napoje – dodatkowo płatne

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny, w pobliżu liczne sklepy, restauracje, bary, dyskoteki

Dodatkowo płatne

wszystkie sporty wodne na plaży, Wi-Fi w wyznaczonych strefach

Dla dzieci

brodzik, plac zabaw, krzesełka w restauracji

www

hotel-arda.com  ***Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności


Hotel pochodzi z oferty Biuro Podróży Orex Travel, jednego z najnowszych biur podróży na rysnku polskim. Z powodzeniem jednak działa na rynku czeskim i słowackim, gdzie obsłużyło już tysiące zadowolonych klientów. Gwarancją udanych wakacji z Biurem Podróży Orex Travel jest przynależnosć do grupy Anex Tour, która na rynku tureckim istnieje od 18 lat, zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników i może poszczycić się własną bazą hotelową w Turcji i Egipcie.

Biuro Podróży Orex Travel ma w swojej ofercie szeroki wybór hoteli w każdej kategorii i w popularnej opcji all inclusive w Turcji i Egipcie. Dysponuje także ofertami wakacji na Krecie oraz na Cyprze Północnym. Każda oferta wzbogacona jest o dodatkowe atrakcje takie jak wycieczki do najbardziej znanych regionów tych krajów, czy zespół wykwalifikowanych animatorów w hotelach.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Neckermann

Szukasz wakacji do Bułgarii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Kategoria

***

Region

Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Opis hotelu

Informacje Ogólne:

Arda w Sunny Beach posiada 145 pokoi, na 10 piętrach i w 2 budynkach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Nessebar (5 km). Pozostałe miasta: Bourgas (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję, lobby i mini market. Hotel posiada basen ze słodką wodą. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko VAR (100 km), dworzec kolejowy (35 km) i lotnisko BOJ (27 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy i pralnię. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Mapa Hotelu Arda
Zdjęcia lokalizacji (Bułgaria / Słoneczny Brzeg)
Wakacje w Słonecznym Brzegu, Bułgaria
Plaża i promenada w Słonecznym Brzegu w Bułgarii
Szerokie, piaszczyste plaże w Słonecznym Brzegu w Bułgarii
Nessebar, Bułgaria
Wakacje w Bułgarii, Primorsko
Wakacje w Sozopolu
Wakacje w Sveti Vlas
Wieczór Bułgarski, wakacje w Bułgarii
Filmy hotelu Arda:
Zapraszamy do zapoznania się z filmem z hotelu Adra!
https://youtu.be/xY14kRRERig

Opinie o Hotelu Arda

Arda - możliwości zakwaterowania:

Pokój 2 os.
Pokój 1 os.
apartament 1 bedroom apartament
Apartament
Pokoj dwuosobowy + 1x dostawka
Pokoj dwuosobowy
pokoj 1osobowy

Arda - Możliwości wyżywienia:


Masz pytania o Hotel Arda? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00