cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
 • Hotel Parigata Sanur, Bali
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Parigata Sanur
star 3

Indonezja: Bali
Ocena hotelu Parigata Sanur:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Parigata Sanur:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Parigata Sanur w ofercie Biura podróży:

Prima Holiday

Szukasz wakacji do Indonezji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

POŁOŻENIE

Położony w miejscowości Sanur, ok. 16 km od międzynarodowego lotniska w Denpasar. W pobliżu hotelu sklepiki i restauracje.

PLAŻA

Piaszczysta, publiczna, ok. 200 m od hotelu.

HOTEL

Kategoria lokalna 3*. Obiekt położony w tropikalnym ogrodzie, składa się z budynku głównego i villi. Ze względu na spokojną okolicę oraz rodzinną atmosferę polecany przede wszystkim parom.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracje i bary: restauracja główna, bar Usługi: recepcja, taras, ogród, punkt wymiany walut.

INTERNET

Bezpłatny internet Wi-Fi.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatne: basen, leżaki i parasole przy basenie. Płatne: centrum Spa, sporty wodne na plaży

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu Deluxe Suite Villa o powierzchni 49 m2, dwuosobowe z momżliwością jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. Wyposażenie: łazienka (WC, wanna/prysznic), klimatyzacja, TV-Sat, telefon (połączenia poza hotel dodatkowo płatne), taras.

WYŻYWIENIE

BB: śniadania.

INFORMACJE DODATKOWE

http://parigatahotelsbali.com/

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotel w zakładce INNE WAŻNE INFORMACJE) /nie dotyczy ofert z dojazdem własnym/;  zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego biura, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT.  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera - dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Wiza, paszport, warunki wjazdowe:   Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu. Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Na żądanie władz imigracyjnych należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż.  Przy wjeździe do Indonezji należy posiadać przy sobie kartę kredytową,  gdyż w niektórych hotelach przy kwaterowaniu  wymagany jest depozyt zabezpieczajacy (blokada środków na koncie ewentualnie  płatny gotówką), rozliczany przy wymeldowaniu Klientów. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Prima Holiday, którego dewizą jest profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, solidność i wiarygodność. Organizowanie wakacji i wycieczek tylko do kilku wybranych destynacji sprawia, że Biuro Podróży Prima Holiday jest ekspertem w swojej kategorii..

Proponowane przez Biuro Podróży Prima Holiday hotele to obiekty rekomendowane na opiniotwórczych portalach turystycznych, posiadające przeważającą ilość pozytywnych opinii. Szeroki wybór wycieczek zapewnia dopasowanie do gustów, potrzeb i możliwości klienta. W swojej ofercie Biuro Podróży Prima Holiday posiada bardzo zróżnicowane produkty od rodzinnych wakacji all inclusive w hotelach z aquaparkami, poprzez propozycje komfortowe, budżetowe wczasy last minute po najbardziej luksusowe oferty. Nowością są wycieczki objazdowe do Izraela, Emiratów Arabskich oraz Tajlandii realizowane w kameralnych grupach wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem.

Prima Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową przyznaną przez wiodącego ubezpieczyciela w Europie ERV – Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.


Mapa Hotelu Parigata Sanur

Opinie o Hotelu Parigata Sanur

Parigata Sanur - możliwości zakwaterowania:

1 BR Deluxe Suite Villa

Parigata Sanur - Możliwości wyżywienia:


Masz pytania o Hotel Parigata Sanur? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00