Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel Ferrer Concord, Majorka
1/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
2/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
3/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
4/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
5/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
6/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
7/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
8/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
9/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
10/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
11/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
12/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
13/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
14/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
15/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
16/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
17/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
18/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
19/20
Hotel Ferrer Concord, Majorka
20/20
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
01.06 - 05.06
już od 2299 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
16.10 - 19.10
już od 1449 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Ferrer Concord
  • Windsurfing
  • Fitness/Siłownia
  • Basen odkryty
  • Animacje dla dorosłych
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do Internetu
  • Przy plaży
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
  • Bez paszportu

Hotel Ferrer Concord
star 3

Hiszpania: Majorka
Ocena hotelu Ferrer Concord:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Ferrer Concord:
  • Lokalizacja
    0
  • Hotel
    0
  • Pokoje
    0
  • Wyżywienie
    0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 01 czerwca 2023
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 16 października 2023

Hotel Ferrer Concord w ofercie Biura podróży:

TUI

Szukasz wakacji do Hiszpanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

W okolicy

  • ok. 500 m od centrum
  • bezpośrednio przy plaży
  • czas dojazdu z lotniska ok. 70 min

Wyposażenie

  • recepcja
  • winda
  • sala TV
  • taras
  • Wi-Fi: w całym hotelu, w cenie
  • pralnia: za opłatą
  • sale konferencyjne: 2

karty

Visa, MasterCard, Maestro

Liczba pokojów

142

Kategoria lokalna

4 gwiazdki

Dodatkowe informacje

  • ostatni całkowity remont w 2019 r.
  • hotel nie akceptuje zwierząt
  • Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu Balearów, zmianie ulega stawka podatku na rzecz turystyki zrównoważonej. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania, bezpośrednio w hotelu. Szczegółowe informacje oraz wykaz hoteli wraz z wysokością podatku są dostępne – tutaj.

Sport i wellness

W cenie
  • strefa spa „Ferrer Vital Spa
  • sauna fińska
  • hammam
  • siłownia
  • nordic walking
  • aerobik
  • aqua fitness
  • pilates
  • joga
  • zumba
  • siatkówka plażowa
Płatne
  • masaże
  • zabiegi kąpielowe
  • zabiegi kosmetyczne
  • jazda konna: w ofercie firm zewnętrznych
  • rowery: w ofercie firm zewnętrznych 
  • windsurfing: w ofercie firm zewnętrznych
  • kitesurfing: w ofercie firm zewnętrznych
  • nurkowanie powierzchniowe
  • stand-up paddling: w ofercie firm zewnętrznych
  • skutery wodne: w ofercie firm zewnętrznych

rozrywka

  • zajęcia sportowe
  • międzynarodowe animacje dla dorosłych
  • przedstawienia
  • muzyka na żywo

Pokoje

Pokój ekonomiczny DZZ1
  • Pokoje ekonomiczne to dobry wybór dla osób, którym zależy na pobycie w hotelu w najniższej możliwej cenie. Pokoje mogą różnić się wielkością, lokalizacją lub wyposażeniem od tych znajdujących się w regularnej ofercie danego obiektu. Z reguły nie ma możliwości wymiany pokoju ekonomicznego na inny.
Pokój 2-osobowy z widokiem na morze DZM2
  • 1-2 os.
  • ok. 20 m2
  • widok na morze
  • pokój dla dorosłych: 18+
  • balkon
  • 2 pojedyncze łóżka
  • klimatyzacja: centralnie sterowana
  • sejf: za opłatą
  • minibar: za opłatą
  • telefon
  • Wi-Fi: za opłatą
  • TV sat.
  • serwis sprzątający
  • wanna
  • WC
  • szlafroki: za opłatą
  • suszarka do włosów
Pokój 2-osobowy DZX2
  • 1-2 os.
  • ok. 20 m2
  • widok na ląd
  • pokój dla dorosłych: 18+
  • balkon
  • 2 pojedyncze łóżka
  • klimatyzacja: centralnie sterowana
  • sejf: za opłatą
  • minibar: za opłatą
  • telefon
  • Wi-Fi: za opłatą
  • TV sat.
  • serwis sprzątający
  • wanna
  • WC
  • szlafroki: za opłatą
  • suszarka do włosów

Wyżywienie

Dwa posiłki plus
  • śniadanie: 07:45 - 10:15, w formie bufetu
  • kolacja: 18:00 - 21:00, w formie bufetu, kulinarne wieczory tematyczne
  • wybrane napoje do posiłków
  • Dwa posiłki
    • śniadanie: 07:45 - 10:15, w formie bufetu
    • kolacja: 18:00 - 21:00, w formie bufetu, kulinarne wieczory tematyczne
    Śniadania
    • 07:45 - 10:15, w formie bufetu
    Restauracje i bary
  • restauracja „Concord": potrawy bezglutenowe, dania bez laktozy, dania wegańskie, bufet, z tarasem, wymagany odpowiedni strój, za opłatą

  • bar: za opłatą

  • Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży TUI Polska. TUI Polska jest jednym z największych biur podróży nie tylko w kraju, ale i na świecie, o ugruntowanej pozycji na rynku, wielu latach doświadczenia i bogatej ofercie wyjazdów do każdego miejsca na świecie. To jeden z naszych kluczowych partnerów, który umożliwia nam spełnianie turystycznych marzeń naszych klientów.

    Podstawowym przesłaniem koncepcji Biura Podróży TUI Polska jest uzmysłowienie klientom, że koncern towarzyszy im na wszystkich etapach podróży – od momentu wyboru oferty, poprzez odprawę na lotnisku i przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku. Międzynarodowy koncern TUI jest właścicielem linii lotniczek TUI Fly (Akrefly), kilku sieci hotelowych, m.in. Splashworld, Robinson, Iberotel, RIU i wiele innych. Dzięki temu na każdym etapie podróży turysta może być obsługiwany tylko przez pracowników jednej grupy!


    W swojej ofercie TUI posiada wiele sprawdzonych hoteli w najróżniejszych europejskich i egzotycznych destynacjach. Poczynając od najbardziej popularnych – czyli w Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Bułgarii czy Egipcie – poprzez mniej znane jak na przykład Lazurowe Wybrzeże we Francji, po dalekie kierunki jak Jamajka, Dominikana, Meksyk i inne – klienci mogą zwiedzić z TUI cały świat! Wszędzie znaleźć można bogatą ofertę hoteli o najróżniejszym standardzie, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami.



    Itaka R

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    Kategoria

    ****

    Region

    Hiszpania / Majorka

    Opis oferty:

    Stylowy, fantastycznie położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, blisko sklepów, barów i restauracji jest świetną propozycją zarówno na aktywne wakacje we dwoje, jak i z grupą przyjaciół. Do dyspozycji Gości jest basen i siłownia, a w siostrzanym hotelu Ferrer Janeiro można skorzystać z usług centrum spa, które jest idealnym miejscem na relaks. Łatwo stąd dostać się do centrum Can Picafort z wieloma możliwościami spędzenia wolnego czasu – na miejscu możesz spróbować swoich sił w nurkownaiu, żeglarstwie czy windsurfingu lub postawić na odprężający spacer po okolicy. Po dniu pełnym wrażeń odpocznij w stylowych pokojach, na tarasie słonecznym lub przy basenie i pozwól profesjonalnej obsłudze zadbać o komfort wypoczynku.

    POŁOŻENIE:

    ok. 1,5 km od centrum CAN PICAFORT, przy drodze lokalnej, ok. 100 m od sklepów i restauracji, ok. 7 km od Parku Narodowego S'Albufera, ok. 5 km od Parku Narodowego Son Real, ok. 13 km od Alcudii, ok. 60 km do Palma de Mallorca; ok. 57 km od lotniska w Palma de Mallorca; przystanek autobusowy przy hotelu (Alcudia).

    PLAŻA:

    Son Baulo, publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście ścieżką, parasole, leżaki i materace płatne (ok. 10 EUR/komplet/dzień); Playa de Muro, publiczna, piaszczysta, długość ok. 14 km, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 3,5 km od hotelu, parasole, leżaki i materace płatne (ok. 10 EUR/komplet/dzień).

    HOTEL:

    czterogwiazdkowy, stylowy, odnowiony w 2019 r., 142 pokoje, 5 pięter, 2 windy, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, show-cooking, w restauracji dostępne dania wegetariańskie i wegańskie, dieta bezglutenowa (na zamówienie przed przyjazdem), bar; sala konferencyjna dla max. 150 osób; taras słoneczny z widokiem na morze; za opłatą: przechowalnia rowerów (ok. 200 m od hotelu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

    standardowy:

    2-os., ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minibar (płatny wg konsumpcji), czajnik, sejf (płatny); balkon lub taras (stolik i krzesełka); widok na morze za dopłatą.

    SPORT I ROZRYWKA:

    basen, nieregularny kształt, słodka woda, ok. 48 m², przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; aqua aerobik; za opłatą: muzyka na żywo, siłownia; centrum spa (na terenie siostrzanego hotelu Ferrer Janeiro): bezpłatnie: floatarium, sauna, jacuzzi, za opłatą: masaże.

    ALL INCLUSIVE (ZA DOPŁATĄ):

    śniadanie (8.00-10.00), lunch (13.00-15.00), kolacja (18.30-21.30) w formie bufetu w restauracji, do posiłków wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe; przekąski (24h) w wyznaczonym miejscu; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (10.00-24.00) w barze; raz na pobyt bezpłatny wstęp do spa; wymagane noszenie opasek all inclusive.

    KONTAKT:

    0034/971850126, www.ferrerhotels.com

    GRATIS:

    Wi-Fi


    Coral Travel

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    KATEGORIA

    4*

    REGION

    Majorka

    lokalizacja

    800 m od Can Picafort, 65 km od lotniska w Palma De Mallorca. Hotel usytuowany na powierzchni: 7520 m2.

    kategoria hotelu

    4*

    kategoria lokalna hotelu

    4*

    Data otwarcia

    1969 r. Odnowiony w 2018 r.Na terenie hotelu: restauracja, bar, pralnia (płatna), sala konferencyjna, basen odkryty. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

    internet

    - Wi-Fi w hotelu bezpłatne

    plaża

    Przy hotelu, publiczna, piaszczysta. Płatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe.

    pokoje

    Zlokalizowane w 1 budynku:- budynek główny (liczba pięter: 4, liczba wind: 2)Typy pokoi:- pokoje superior dla max. 2 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja centralna, sejf (płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), TV, telefon, łazienka (wanna, WC), balkon

    Wyżywienie

    - restauracja główna, bar

    śniadanie

    - śniadanie (07:30-10:30)

    śniadanie i obiadokolacja

    - śniadanie (07:30-10:30), obiadokolacja (18:30-21:30)All Inclusive- śniadanie (07:30-10:30), obiad (13:00-15:00), kolacja (18:30-21:30) - przekąski (15:00-19:00) - lody- wybrane lokalne i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe

    w cenie

    - siatkówka plażowa- aerobik- siłownia- sauna- jacuzzi

    płatne

    - centrum SPA- masaż- łaźnia turecka

    dodatkowe informacje

    Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.OPŁATA TURYSTYCZNANa Balearach obowiązuje opłata turystyczna, którą Klienci wnoszą w recepcji hotelowej podczas kwaterowania. Wysokość tej opłaty kształtuje się następująco: 5* - ok. 4 €/os/doba, 4* - ok. 3 €/os/doba, 3* oraz 2* ok. 2€/os/doba, apartamenty i hostele – ok. 2 €/os/doba. Do powyższych cen należy doliczyć 10% podatku.Opłata turystyczna naliczana jest od ukończonego 16 roku życia.Prosimy o sprawdzenie szczegółowych informacji związanych z pobytem: https://www.coraltravel.pl/bezpieczne-podrozowanie/#hotelInformacje na temat przepisów wjazdowych do poszczególnych krajów dostępne są pod linkiem: https://www.coraltravel.pl/bezpieczne-podrozowanie.

    Aktualizacja opisu

    28.09.2022 16:03

    usługi dostępne w hotelu

    Niepełnosprawni Wi-Fi Przy plaży SPA Siłownia All Inclusive 24H Serwis plażowy


    Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Coral Travel (biuro wcześniej działające pod nazwą Wezyr Holidays), które działa na polskim rynku od roku 1999. W tym czasie zdobyło grono stałych i zadowolonych klientów. Biuro Podróży Coral Travel specjalizuje się w wyjazdach do Turcji, jednak z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o nowe kierunki. Jedną z najchętniej wybieranych przez klientów destynacji jest Grecja. Dodatkowo możemy wybrać ofertę spośród takich krajów jak Hiszpania, Bułgaria czy Egipt. Ciągły rozwój biura i pozycja jednego z największych touroperatorów w Europie zaowocował stale poszerzającą się ofertą egzotycznych wakacji, hitem są takie kierunki jak Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Biuro podróży Coral Travel oferuje także atrakcyjne wakacje dla rodzin - w swoich najlepszych hotelach uruchomili bowiem polskojęzyczne animacje. Wybierać można spoód wielu ofert last minute i all inclusive.

    Biuro Podróży Coral Travel to gwarancja udanych wakacji. Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożył system zarządzania jakością i posiada certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008. Jest laureatem nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro.


    Exim Tours

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    4Hiszpania/Majorka

    Kategoryzacja hotelu

    kategoria lokalna 4*kategoria Exim Tours 4*

    Położenie

    Can Picafort- w pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, bary/restauracje, przystanek autobusowy, sklepy i centrum miasta- ok. 20 m od plaży- ok. 8 km Playa De Muro- ok. 8 km PN S'Albufera- ok. 14 km Roman Ruines Pollentia- ok. 29 km Inca- ok. 65 km lotnisko

    Plaża

    - piaszczysta- serwis plażowy płatny

    Pokoje

    Pokoje typu Double Standard Balcony or Terrace- TV sat, telefon- klimatyzacja- sejf (płatny)- mini bar/lodówka- zestaw do parzenia kawy/herbaty- łazienka (wanna/prysznic, suszarka, WC)- balkon/tarasPokoje z widokiem na morze dodatkowo płatne.

    Sport, Relaks, Rozrywka

    Bezpłatne:- basen ze słodką wodą- leżaki i parasole bezpłatne- ręczniki (depozyt)- jacuzzi- siłownia- boccia- hamam- animacjePłatne:- SPA (masaże, zabiegi)- bilard- rzutki- sporty wodne na plaży

    Dla dzieci

    Hotel tylko dla dorosłych (18+).

    Wyżywienie

    Bed&Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu.HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.All Inclusive Plus: All Inclusive Plus obejmuje śniadania, obiady i kolacje, a także kawę i herbatę, napoje bezalkoholowe, wybrane alkohole importowane, wino, ciasta i wyroby cukiernicze, alkohole lokalne, piwo i przekąski. 

    Restauracje i bary

    - restauracja- bar- kawiarnia

    Dodatkowe informacje

    - hotel z 1970 roku, ostatnia renowacja 2019 r.- 1 budynek, 4 pietra, windy- 142 pokoje- 24 h recepcja- internet WIFI bezpłatny- wypożyczalnia samochodów- pralnia- wymiana walut- sala konferencyjna- 2 pokoje i udogodnienia dla niepełnosprawnychHotel tylko dla dorosłych (18+).www.ferrerhotels.com/en/hotel/Concord

    Bagaż

    - w przypadku przelotów samolotami czarterowymi cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż główny 20 kgKatowice (WizzAir);Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20);Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23)- Usługa EXBAG - 155zł/osobęDo każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 20 kg -  460 PLN- 32 kg -  650 PLNUwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaWarszawa (WizzAir);Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20);Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23)- Usługa EXBAG - 105 zł/osobęDo każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 20 kg -  425 PLN- 32 kg -  580 PLNUwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaWarszawa Modlin, Wrocław, Kraków (RyanAir);Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25)Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x20)- Usługa EXBAG - 145zł/osobę,Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 20 kg - 220 PLN (do 31.05 i od 01.10 - 31.10)/370 PLN (od 01.06 - 30.09)Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaBerlin Brandenburg (RyanAir);Cena zawiera bagaż podręczny (40x20x25)Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x20)- Usługa EXBAG - 145zł/osobę,Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 20 kg - 220 PLN (do 31.05 i od 01.10 - 31.10)/370 PLN (od 01.06 - 30.09)Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższaBerlin Brandenburg (EasyJet)Cena zawiera bagaż podręczny (45x36x20)Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 15 kg - 360 PLN- 23 kg - 405 PLNUwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.W rezerwacjach dokonanych do 30.11.2020 klientom przysługuje jeden bezpłatny bagaż podręczny o wadze 10 kg (56x45x25)Warszawa, Katowice, Poznań (LOT - samolot rejsowy)Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12),Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;- 23 kg - 300 PLNUwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.Poznań )Enter Air)Cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 20 kg;

    UWAGA

    W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunkiInformujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacjeW przypadku wyjazdu do krajow, w których obowiązkowe są testy na COVID19, EximTours przygotował specjalne zniżki na wykonanie testów. Więcej informacji znajdą Państwo na https://eximtours.pl/lp/bezpieczne_wakacje


    Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Exim Tours, które działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i pasji do podróży, zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich touroperatorów. Długa obecność na rynku zagwarantowały stworzenie oferty dostosowanej do potrzeb i zainteresowań każdego polskiego turysty.

    Wśród proponowanych przez Exim Tours kierunków znajdziemy zarówno te najchętniej wybierane przez polskich turystów, takie jak Egipt, Grecja, Turcja, Tunezja, czy Hiszpania, jak i dalsze destynacje: Indie, Wenezuelę, Sri Lankę, czy Mauritius. Całkowitą nowością są propozycje hoteli all inclusive i apartamentów na dojazd własny w Austrii, Włoszech, Chorwacji oraz Grecji.

    Turyści mogą wybierać spośród setek wycieczek samolotowych oraz coraz popularniejszego w ostatnich latach dojazdu własnego. Szeroka jest również oferta wycieczek objazdowych a wśród nich najchętniej wybierany "Rejs po Nilu".

    Wysoka jakość oferowanych usług, atrakcyjne ceny wakacji last minute, posiadający dużą wiedzę rezydenci i piloci oraz dobre relacje z zagranicznymi kontrahentami Exim Tours, zapewniają udany wypoczynek wszystkim turystom.


    III Millenium

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    HOTEL

    HOTEL& SPA FERRER CONCORD

    KATEGORIA

    ***

    REGION

    Hiszpania / Mallorca / Can Picafort

    Odleglosc od morza

    Przy morzu

    Opis

    Ten wspaniały wakacyjny hotel położony jest przy wydmach i lasach sosnowych, na wprost złotych piasków i przejrzystych wód Morza Śródziemnego. Oferuje on widok na zatokę Alcudia. Idealny na spokojny wypoczynek na Majorce hotel Ferrer Concord oferuje bezpośredni dostęp do przepięknej plaży Son Bauló. Można w nim również korzystać ze słońca wylegując się na leżaku na plaży lub biorąc kąpiel w jacuzzi na świeżym powietrzu. Mogą Państwo spędzić dzień uprawiając na miejscu rozmaite sporty, w tym aqua aerobik, grać w rzutki, siatkówkę na plaży, petanque lub udać się na pieszą wędrówkę. Później można usiąść i słuchać muzyki na żywo lub wziąć udział w zajęciach tanecznych. Goście hotelu Ferrer Concord mogą korzystać z doskonałych udogodnień w pobliskim hotelu Ferrer Janeiro. Obejmują one fantastyczne spa i centrum odnowy biologicznej, a także udogodnienia dla młodszych Gości.

    Serwis

    całodobowa recepcja, pokoje dla niepalących, winda, przechowalnia bagażu, ogrzewanie, bar, sejf, restauracja, klimatyzacja, taras, restauracja bufetowa sauna, centrum fitness, masaż, wanna z hydromasażem, solarium, piesze wycieczki, łaźnia turecka/parowa, bilard, odkryty basen faks/ksero, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia rowerów Wi-Fi jest dostępny w całym hotelu i jest bezpłatny.

    Zakwaterowanie

    od 13:00

    Wykwaterowanie

    od 12:00

    bilet lotniczy z bagażem podręcznym 10kg/os zabieranym na pokład + pakiet

    transfer, zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL, oraz wybrane usługi dodatkowe;

    Rezydenci polskojęzyczni dostępni są na poniżej wymienionych kierunkach

    Costa Brava Barcelona Costa del Sol Majorka Teneryfa Costa Blanca (w terminie od maja do września) Na wszystkich destynacjach klienci otrzymują numery alarmowe 24h. w języku polskim

    Ryanair

    bagaż podręczny; 10kg/os, wymiary 55x40x20 cm + mały bagaż bez ograniczenia wagowego o wymiarach 35x20x20/os.

    Wizzair

    bagaż podręczny; 10kg/os, wymiary 56x45x25 cm (w przypadku 2 osób na jednej rezerwacji istnieje możliwość zamiany bagaży podręcznych 10 kg. na 1 WSPÓLNY bagaż rejestrowany o wadze 23kg. i 2 małe bagaże podręczne o wymiarach 42x32x25.

    Norwegian

    bagaż podręczny 10kg/os, wymiary 55x40x23 cm + mała torebka lub laptop

    Do zapłaty na miejscu

    Podatek miejski dot. tylko Costa Brava/ Barcelona Hotel 5* 2,50 Euro/os/dzień Hotel 4* 1,25 Euro/os/dzień, pozostały obszar Katalonii 1 Euro/os/dzień Pozostałe obiekty noclegowe, Barcelona 0,75 Euro/os/dzień, reszta obszaru Katalonii 0,50 Euro/os/dzień

    Usługi fakultatywne, dodatkowo płatne

    Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji(4% wartości pobytu); dodatkowe ubezpieczenie medyczne; odwołanie lotu i opóźnienie lotu; ubezpieczenie bagażu;

    Opłaty za dodatkowy bagaż Ryanair 15kg. (fakultatywnie)

    sezon "niski" 05.01 - 03.04 28.04 - 31.05 01.10 - 20.12 cena; 230 ZL/szt./w obie strony cena; 280 ZL/szt./w obie strony - dot. Wysp Kanaryjskich sezon "wysoki" 04 - 27.04 01.06 - 30.09 21.12 - 04.01 cena; 320 ZL/szt./w obie strony cena; 430 ZL/szt./w obie strony - dot. Wysp Kanaryjskich

    Opłaty za dodatkowy bagaż Wizzair 23kg. (fakultatywnie)

    cena; 320 ZL/szt./w obie strony

    Opłaty za dodatkowy bagaż Norwegian 20kg. (fakultatywnie)

    cena; 180 ZL/szt./w obie strony

    Informacje dotyczące przelotu samolotem

    przelot samolotem odbywa się liniami regularnymi Ryanair, Wizzair, Air Berlin,Norwegian lub EasyJet. III MILLENIUM T.O. świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych; przelot odbywa się wg zasad przewoźnika;

    Opłaty za dodatkowy bagaż Norwegian 20kg. (fakultatywnie)

    cena; 180 ZL/szt./w obie strony

    Informacje dotyczące przelotu samolotem

    przelot samolotem odbywa się liniami regularnymi Ryanair, Wizzair, Air Berlin lub Norwegian. III MILLENIUM T.O. świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych; przelot odbywa się wg zasad przewoźnika;


    Orex

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    KATEGORIA

    ****

    REGION

    MALLORCA

    OPIS

    Data otwarcia 1969 rok
    Odnowiony w 2018 roku
    Hotel usytuowany na powierzchni ok. 7520 m2
    Na terenie hotelu restauracja, bar, pralnia (platna), sala konferencyjna, basen odkryty

    POLOZENIE

    ok. 800 m od Can Picafort, ok. 65 km od lotniska w Palma De Mallorca

    INTERNET

    Wi-Fi w hotelu bezplatne

    PLAZA

    Przy hotelu, publiczna, piaszczysta.  Platne parasole, lezaki, reczniki plazowe.

    ZAKWATEROWANIE

    Zlokalizowane w 1 budynku
    budynek glówny (liczba pieter 4)
    Typy pokoi
    pokoje superior dla max. 2 os. 1 sypialnia, klimatyzacja, sejf (platny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezplatny), TV, lazienka (wanna), balkon

    WYZYWIENIE

    restauracja glówna, bar
    Bed & Breakfast - Sniadanie
    sniadanie (07 30-10 30)
    Half Board - Sniadanie i obiadokolacja
    sniadanie (07 30-10 30), obiadokolacja (18 30-21 30)
    All Inclusive
    sniadanie (07 30-10 30), obiad (13 00-15 00), kolacja (18 30-21 30)
    przekaski (15 00-19 00)
    lody
    wybrane lokalne i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe
    Dodatkowo platne inne napoje importowane oraz wysokojakosciowe, soki ze swiezo wyciskanych owoców, napoje butelkowane, napoje energetyczne.

    SPORT I ROZRYWKA

    siatkówka plazowa
    aerobik
    silownia
    sauna
    jacuzzi

    DODATKOWO PLATNE

    centrum Spa & Wellness
    laznia turecka

    WAZNE INFORMACJE

    Cena nie zawiera - opieki polskojezycznego rezydenta
    *** Podane godziny serwowania posilków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej moga ulec nieznacznym zmianom, ze wzgledu na sezonowosc, sily wyzsze i inne okolicznosci.
    Ze wzgledu na procedury bezpieczenstwa zastosowane w zwiazku z wirusem Covid-19 w obiekcie moga wystepowac ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. w wyposazeniu pokoi, serwisie plazowym oraz w serwisie gastronomicznym.

    Uwagi

    Administracja hotelu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w koncepcji hotelu, w tym w zestawie uslug platnych/bezplatnych bez uprzedniego powiadomienia. Prosimy o wyjasnienie informacji jestes zainteresowany z góry.


    Hotel pochodzi z oferty Biuro Podróży Orex Travel, jednego z najnowszych biur podróży na rysnku polskim. Z powodzeniem jednak działa na rynku czeskim i słowackim, gdzie obsłużyło już tysiące zadowolonych klientów. Gwarancją udanych wakacji z Biurem Podróży Orex Travel jest przynależnosć do grupy Anex Tour, która na rynku tureckim istnieje od 18 lat, zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników i może poszczycić się własną bazą hotelową w Turcji i Egipcie.

    Biuro Podróży Orex Travel ma w swojej ofercie szeroki wybór hoteli w każdej kategorii i w popularnej opcji all inclusive w Turcji i Egipcie. Dysponuje także ofertami wakacji na Krecie oraz na Cyprze Północnym. Każda oferta wzbogacona jest o dodatkowe atrakcje takie jak wycieczki do najbardziej znanych regionów tych krajów, czy zespół wykwalifikowanych animatorów w hotelach.


    Dertour Polska

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    Nazwa obiektu

    Hotel Ferrer Concord

    Kategoria

    ***+

    Miejscowość

    Ca´n Picafort

    Region

    Majorka/Baleary

    Kod

    PMI13099 FH

    Liczba pokoi

    142

    Położenie

    Spokojnie położony, otoczony przez wydmy i lasy piniowe, bezpośrednio przy plaży Son Baulo z wydmami i drobnym piaskiem. Możliwości zakupów w sąsiedztwie hotelu, do centrum miejscowości ze sklepami, barami i restauracjami ok. 800 m, dojście promenadą. Przystanek autobusu i mini-kolejki w odległości ok. 20 m, do lotniska ok. 70 km.

    Opis

    Nowoczesny, dobrze zarządzany hotel wakacyjny, w 4-piętrowym, w pełni klimatyzowanym budynku. Restauracja z ładnym tarasem i widokiem na morze, bar, bar przekąskowy, salon z TV, terminal internetowy (za opłatą), WLAN w lobby, winda, basen, taras słoneczny z leżakami i parasolami, świadczenia plażowe (za opłatą), parking publiczny.

    Wyżywienie

    Obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu z otwartymi stanowiskami kucharskimi, okazjonalnie bufet tematyczny lub All Inclusive.

    Pokój typ 1

    DJ/EJ = Superior, pokoje 2-os., przyjazne, nowoczesne, odnowione, łazienka lub prysznic/WC, suszarka do włosów, telefon, TV, sejf do wynajęcia, klimatyzacja/ogrzewanie, balkon. Również do samodzielnego wykorzystania.

    Pokój typ 2

    DAX = Oferta oszczędnościowa, jak DJ, ale mniejsza dostępność.

    Pokój typ 3

    DJM/EJM = Superior, pokoje 2-os., jak DJ, ale z widokiem na morze. Również do samodzielnego wykorzystania.

    Sport, rozrywka, wellness

    W cenie - siatkówka, możliwość korzystania z siłowni i pół olimpijskiego basenu strefy spa z jacuzzi i sauną siostrzanego hotelu Ferrer Janeiro (ok. 100 m), animacja i wieczorna rozrywka. Za opłatą - masaże i zabiegi w hotelu Ferrer Janeiro.

    Dla dzieci

    W hotelu Ferrer Janeiro miniklub dla dzieci w wieku 4-7 lat, maxi-klub dla dzieci w wieku 8-13 lat (ok. lipiec, sierpień), brodzik, plac zabaw.

    Warto wiedzieć

    Sezonowo dodatkowe świadczenia w cenie.

    Pies

    Niedozwolony.

    Transfery

    Możliwość rezerwacji transferu z/na lotnisko. W rezerwacji należy podać nr rejsów oraz godz. przylotu i odlotu - w przeciwnym razie transfer przepada.

    Uwaga

    Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.

    Ref.

    SP219102


    DERTOUR Polska jest głównym agentem sprzedaży DER Touristik w Polsce, posiada swoją siedzibę Warszawie. Marka Dertour to jedna z firm córek koncernu turystycznego Der Touristik, który jest jednym z większych w Europie, z ponad 100-letnią tradycją w działalności turystycznej. Koncert ma swoją siedzibę w Kolonii. Poza Dertour skupia również takie firmy jak Meier’s Weltreisen, Adac Reisen, Its, Jahn Reisen i Travelix.. Koncern jest liderem w organizacji wyjazdów modułowych, które tworzone są na potrzeby klientów, zgodnie z ich oczekiwaniami i wymaganiami, począwszy od środka transportu, np. samolotem lub koleją, przez wybór właściwego obiektu noclegowego praktycznie w każdym możliwym standardzie, poprzez rejsy, oferty weekendowe ze spa. Najważniejsze są życzenia klientów, dlatego też organizator starając się je spełnić, jest w stanie zaoferować wyjątkowy produkt w każdej części świata. Najważniejszymi dalekimi kierunkami są Wyspy Oceanu Indyjskiego, Azja, Karaiby. Dużą popularnością cieszą się pobyty w krajach Orientu, również jako stopover podczas dalszej podróży. Oferta Dertour dotyczy również obiektów na terenie Polski. Propozycje są odpowiednio wybrane, tak by gwarantować wysoki poziom obsługi. W ofercie znajdują się również wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Popularne i chętnie wybierane kierunki na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Grecja jak również inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie, Rosję i Ukrainę. Zapraszamy także na wakacje w najbliższej okolicy: poza obiektami w kraju w ofercie są też inne rejony Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów.

    Neckermann

    Szukasz wakacji do Hiszpanii?

    zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

    Kategoria

    ***

    Region

    Majorka, Hiszpania

    Opis hotelu

    Hotel zbudowany został w roku 1968. Goście mogą rozgościć się w jednym ze 142 przytulnych pokoi. Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Większość pięter osiągalna jest za pomocą windy. W skład wyposażenia wchodzą restauracja, jadalnia, bar, sala telewizyjna, pralnia, sala konferencyjna i pralnia samoobsługowa. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. Dzieci mogą bawić się do woli na placu zabaw. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu. Rowery będą bezpieczne w naszej przechowalni. Przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na poznanie okolicy. Zapraszamy do skorzystania ze znajdującej się na miejscu wypożyczalni rowerów.

    Zakwaterowanie

    Pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie i łazienkę. Balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Urzekającą atmosferę wielu kwater podkreśla widok na morze. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne dysponują sofą. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oddzielnych sypialni. Dla naszych małych gości przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce. Ponadto dostępne są sejf i biurko oraz za dodatkową opłatą minibarek. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są internet, telefon, telewizor i Wi-Fi (odpłatnie). Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę. W łazience znajduje się suszarka do włosów, lusterko kosmetyczne i szlafroki. Obiekt oferuje pokoje dla niepalących.

    Sport i wypoczynek

    Na terenie obiektu znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Do dyspozycji gości jest również taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Urozmaicenie stanowią liczne i różnorodne aktywności rekreacyjne oferowane w hotelu, jak np. boccia, siatkówka plażowa, siatkówka, nordic walking i jazda konna. W ofercie organizatorów zewnętrznych znajduje się rower / rower górski. Do programu sportów wodnych obiektu należą windsurfing, snorkeling i aqua fitness. Jet ski znajduje się ponadto w ofercie organizatorów zewnętrznych. Bogata oferta sportowa wewnątrz obiektu obejmuje studio fitness, tenisa stołowego, bilard, darta, jogę i aerobik. Hotel oferuje w Centrum Wellness bogatą gamę zabiegów, w tym spa, saunę, łaźnię parową, łaźnię turecką, salon piękności i anti-ging, jak również za dodatkową opłatą zabiegi masażu. Program animacyjny, muzyka na żywo, miniklub i minidisco zapewnią Państwu doskonałą zabawę w czasie wolnym.

    Wyżywienie

    Dostępne warianty żywieniowe to nocleg ze śniadaniem, wyżywienie częściowe i opcja all inclusive. Podawane na miejscu posiłki to śniadanie, obiad i kolacja. Na indywidualne życzenie oferujemy potrawy bezglutenowe. Obiekt oferuje przekąski. Show-cooking to pokaz kunsztu wyśmienitych kucharzy i wyborne potrawy w mistrzowskim wydaniu. Serwowane są napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe.

    Akceptowane karty kredytowe

    W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa, Diners Club i MasterCard.

    Uwagi dodatkowe

    Opis został przetłumaczony automatycznie. Wszelkie prawa zastrzeżone GIATA 2004 – 2020

    Ważne informacje

    Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).


    Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

    Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

    Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.


    Mapa Hotelu Ferrer Concord
    Zdjęcia lokalizacji (Hiszpania / Majorka)
    Popularny kurort na północy wyspy Majorka w Hiszpanii
    Stolica wyspy Majorka i całego archipelagu Balearów czyli Palma de Mallorca
    Es Trenc to królowa plaż na Majorce, długa na 4 kilometry piaszczysta plaża
    Cala Ratjada na Majorce w Hiszpanii
    Deia to oaza ciszy i spokoju na Majorce w Hiszpanii
    Cap de Formentor Mallorca
    Malownicza Cala D'Or na Majorce w Hiszpanii
    Kurort Paguera z ładną plażą i licznymi sklepami, barami na Majorce
    Rozrywkowy kurort na Majorce - Magaluf
    Malowniczy Port Du Soller na zachodzie wyspy Majorka w Hiszpanii
    Port Sa Calobra na Majorce w Hiszpanii
    Górska miejscowość Valldemossa w której mieszkał Chopin, Majorka
    Miejscowość wypoczynkowa Can Picafort na Majorce w Hiszpanii
    El Arenal i Playa de Palma na Majorce
    Smocze Jaskinie na wyspie Majorka
    Pasmo górskie Sierra de Tramuntana na wyspie Majorka

    Opinie o Hotelu Ferrer Concord

    Ferrer Concord - możliwości zakwaterowania:

    DOUBLE BALCONY OR TERRACE
    DOUBLE SEAVIEW BALCONY OR TERRACE
    DBL FOR SINGLEUSE SEAVIEW BALCONY OR TERRACE
    Double Standard Balcony or Terrace
    Double Standard Sea View Balcony or Terrace
    standard premium seaview balcony
    Single Use Standard Balcony
    Single Use Standard Balcony or Terrace
    Single Use Standard Sea View Balcony
    Single Use Standard Sea View Balcony or Terrace
    Standard Balcony
    Standard Sea View Balcony
    Double Room
    Dvoulůžkový pokoj
    Double Room Sea View
    Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře
    Standard Room
    Standard Room Sea View
    Jednolůžkový pokoj

    Ferrer Concord - Możliwości wyżywienia:


    Masz pytania o Hotel Ferrer Concord? Zadzwoń lub napisz!

    Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00