cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
1/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
2/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
3/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
4/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
5/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
6/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
7/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
8/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
9/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
10/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
11/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
12/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
13/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
14/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
15/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
16/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
17/18
Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !, Kosowo
18/18
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
13.07 - 20.07
już od 3195 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
24.08 - 31.08
już od 2703 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo !
star 2

Kosowo
Ocena wycieczki objazdowej Teraz Kosovo !:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 13 lipca 2023
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 24 sierpnia 2023

Wycieczka objazdowa Teraz Kosovo ! w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Kosowo?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 Hotele **/ *** (część objazdowa, 7 noclegów)
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości z TV.
Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Czarnogórze w wybranym przez Państwa hotelu.

Program

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Podgoricy samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Po przylocie transfer do hotelu w Czarnogórze. Zakwaterowanie w hotelu, czas na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wyjazd w kierunku Parku Narodowego Durmitor, wpisanego na listę UNESCO. Następnie przejazd nad Jezioro Czarne, które jest jednym z najbardziej malowniczych jezior w tym regionie, położonym bajecznie pomiędzy szczytami najwyższego masywu Czarnogóry. Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam widok z mostu rozpiętego między ścianami najgłębszego w Europie kanionu rzeki Tary, która nazywana jest Łzą Europy, ze względu na czystość wody. Następnie obfitujący w malownicze pejzaże przejazd w kierunku Kosowa. Wieczorem zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie Patriarchatu w Peci, położonego u wrót wąwozu Rugowy, gdzie podziwiać będziemy ikonę serbskiego prawosławia, zabytkową cerkiew z XIV w., wyróżniającą się nietypową konstrukcją oraz pięknie zachowanymi freskami. Następnie przejazd do Prištiny, stolicy Kosowa, zobaczymy m.in. futurystyczną bryłę biblioteki, miejską promenadę, pomnik Skanderbega, oraz barwny pomnik Newborn - pochodzący z 2008 r. symbol ogłoszenia niepodległości Kosowa. Dalej odwiedzimy Graczanicę - jeden z kosowskich monastyrów wpisanych na listę UNESCO. Przejazd do Prizrenu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie Prizrenu, najbardziej malowniczego i wielokulturowego miasta w Kosowie, nad którym góruje bizantyjska twierdza Kalaja. Podczas spaceru wąskimi uliczkami centrum nadającymi mu orientalny charakter zobaczymy m.in. meczet Sinan Paszy, czy cerkiew św. Jerzego. Przejdziemy też przez XVII-wieczny kamienny most turecki oraz Szadrawan - ulubione miejsce spacerów i wypoczynku tutejszych mieszkańców. Po spacerze przejazd w kierunku granicy z Macedonią przez zachwycające przyrodą pasmo górskie Šar Planina. Po dotarciu do stolicy Macedonii - Skopje, zwiedzanie Starego i Nowego Miasta połączonych Kamiennym Mostem. Stara Čaršija - dawny turecki bazar położony u stóp wzgórza z twierdzą Kale. To orientalna w charakterze plątanina uliczek z warsztatami, meczetami i łaźniami oraz zabytkowymi zajazdami. Tu znajduje się też Dom Pamięci Matki Teresy z Kalkuty. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicy Skopje, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5

Śniadanie. Przejazd do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu stolicy, Skopje. Rejs łódkami, oraz zwiedzanie jaskini. Przejazd do Tetova, miejscowość słynie z unikatowego meczetu Šarena Džamija, czyli Malowanego Meczetu. Jego elewacja, a przede wszystkim wnętrze, jest niezwykle bogato pokryte malowidłami o bardzo intensywnych barwach i różnorodnych wzorach. Przejazd widokową trasą wzdłuż Kanionu rzeki Radika przez Park Narodowy Mavrovo. Odwiedzimy także słynącą z proklamowania samozwańczej „republiki” i hucznego karnawału, wioskę Vevčani. Chwila oddechu nad Vevčanskim Potokiem. Przejazd do Ochrydy. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych Wieczór Macedoński z folklorem (ok.30 EUR).
Dzień 6

Po śniadaniu zwiedzanie Ochrydy (UNESCO). Podczas spaceru zobaczymy m.in. antyczny teatr, zwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z cennymi freskami oraz wzgórze Plaošnik. Nad miastem góruje malowniczo Twierdza cara Samuela. Zwiedzanie zakończy pocztówkowy widok na cerkiewkę św. Jovana Kaneo, usytuowaną na wysokim klifie ponad wodami jeziora. Popołudnie wolne na kąpiel w szmaragdowym Jeziorze Ochrydzkim, a dla chętnych wycieczka - rejs statkiem do monastyru św. Nauma, mistycznego miejsca, gdzie według legendy przykładając ucho do grobowca można było usłyszeć bicie serca świętego. Znajdziemy się także w niesamowitym miejscu, gdzie słychać jedynie odgłosy przyrody. To rezerwat źródeł rzeki Czarny Drim. Po drodze zwiedzimy też prehistoryczną osadę na wodzie w Zatoce Kości (koszt ok.45 EUR). Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 7

Po śniadaniu przejazd w kierunku Albanii, przez miasto o tureckiej nazwie Elbasan położone nad rzeką Szkumbin, rozdzielającą Albanię na część północną i południową. Udamy się do stolicy i największego miasta Albanii - Tirany. Spacer po nim rozpoczniemy od Placu Skanderbega - największego bohatera narodowego Albanii. W sercu współczesnej Tirany znajduje się najstarszy zabytek stolicy - XVIII-wieczny meczet Ethnem Beya. Ponadto zobaczymy Piramidę (kiedyś mauzoleum Envera Hodży), Pałac Prezydencki i Kongresowy oraz tzw. Blok - teren niedostępny dla zwykłych obywateli w czasie reżimu komunistycznego. Następnie odwiedzimy miasto Szkodra, gdzie odwiedzimy owianą legendą twierdzę Rozafy, majestatycznie usadowioną na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok, nie tylko na leżące u jej stóp miasto, ale też na największe na Bałkanach malownicze jezioro Szkoderskie, podzielone między sąsiadujące ze sobą Albanię i Czarnogórę. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8

Śniadanie , wykwaterowanie z hotelu, transfer: - dla Klientów pozostających dodatkowy tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu i pobyt, a 15 dnia wylot do Polski, - dla Klientów powracających do Polski - transfer na lotnisko, wylot samolotem czarterowym. (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 1350 km).
Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia głowy (wejście do cerkwi/meczetu).
- Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistegoBIOMETRYCZNEGOlub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym do Podgoricy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu,(dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Czarnogórze) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide) -95 EUR/os, płatne pilotowi na miejscu.

Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
"

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: "

Wizy

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.
- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii
- jeśli osoba niepełnoletnia wybiera się na wycieczkę fakultatywną na Korfu w piśmie notarialnym musi być uwzględniona również Grecja.
Aktualne warunki wjazdowe dotyczące COVID :
Albania:
Brak obostrzeń wjazdowych
Kosovo:
Brak obostrzeń wjazdowych
Czarnogóra:
Brak obostrzeń wjazdowych
Macedonia:
Brak obostrzeń wjazdowych

META Description

Tara - najgłębszy kanion Europy • Kosowo - Patriarchat w Peci • Priština • Prizren • malownicza Šar Planina • Malowany Meczet w Tetovie • Skopje • Kanion Matka • Ohrid • Tirana • Jezioro Szkoderskie z twierdzą Rozafy


Opis hotelu Teraz Kosovo ! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Hotele **/ *** (część objazdowa, 7 noclegów)Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości z TV.


Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację


Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje


Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Czarnogórze w wybranym przez Państwa hotelu.Program
Dzień 1 Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Podgoricy samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Po przylocie transfer do hotelu w Czarnogórze. Zakwaterowanie w hotelu, czas na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wyjazd w kierunku Parku Narodowego Durmitor, wpisanego na listę UNESCO. Następnie przejazd nad Jezioro Czarne, które jest jednym z najbardziej malowniczych jezior w tym regionie, położonym bajecznie pomiędzy szczytami najwyższego masywu Czarnogóry. Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam widok z mostu rozpiętego między ścianami najgłębszego w Europie kanionu rzeki Tary, która nazywana jest Łzą Europy, ze względu na czystość wody. Następnie obfitujący w malownicze pejzaże przejazd w kierunku Kosowa. Wieczorem zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 Śniadanie. Zwiedzanie Patriarchatu w Peci, położonego u wrót wąwozu Rugowy, gdzie podziwiać będziemy ikonę serbskiego prawosławia, zabytkową cerkiew z XIV w., wyróżniającą się nietypową konstrukcją oraz pięknie zachowanymi freskami. Następnie przejazd do Prištiny, stolicy Kosowa, zobaczymy m.in. futurystyczną bryłę biblioteki, miejską promenadę, pomnik Skanderbega, oraz barwny pomnik Newborn - pochodzący z 2008 r. symbol ogłoszenia niepodległości Kosowa. Dalej odwiedzimy Graczanicę - jeden z kosowskich monastyrów wpisanych na listę UNESCO. Przejazd do Prizrenu. Obiadokolacja, nocleg w hotelu w mieście lub jego okolicy.

Dzień 4 Po śniadaniu zwiedzanie Prizrenu, najbardziej malowniczego i wielokulturowego miasta w Kosowie, nad którym góruje bizantyjska twierdza Kalaja. Podczas spaceru wąskimi uliczkami centrum nadającymi mu orientalny charakter zobaczymy m.in. meczet Sinan Paszy, czy cerkiew św. Jerzego. Przejdziemy też przez XVII-wieczny kamienny most turecki oraz Szadrawan - ulubione miejsce spacerów i wypoczynku tutejszych mieszkańców. Po spacerze przejazd w kierunku granicy z Macedonią przez zachwycające przyrodą pasmo górskie Šar Planina. Po dotarciu do stolicy Macedonii - Skopje, zwiedzanie Starego i Nowego Miasta połączonych Kamiennym Mostem. Stara Čaršija - dawny turecki bazar położony u stóp wzgórza z twierdzą Kale. To orientalna w charakterze plątanina uliczek z warsztatami, meczetami i łaźniami oraz zabytkowymi zajazdami. Tu znajduje się też Dom Pamięci Matki Teresy z Kalkuty. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicy Skopje, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie. Przejazd do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu stolicy, Skopje. Rejs łódkami, oraz zwiedzanie jaskini. Przejazd do Tetova, miejscowość słynie z unikatowego meczetu Šarena Džamija, czyli Malowanego Meczetu. Jego elewacja, a przede wszystkim wnętrze, jest niezwykle bogato pokryte malowidłami o bardzo intensywnych barwach i różnorodnych wzorach. Przejazd widokową trasą wzdłuż Kanionu rzeki Radika przez Park Narodowy Mavrovo. Odwiedzimy także słynącą z proklamowania samozwańczej "republiki" i hucznego karnawału, wioskę Vevčani. Chwila oddechu nad Vevčanskim Potokiem. Przejazd do Ochrydy. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych Wieczór Macedoński z folklorem (ok.20 EUR).

Dzień 6 Po śniadaniu zwiedzanie Ochrydy (UNESCO). Podczas spaceru zobaczymy m.in. antyczny teatr, zwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z cennymi freskami oraz wzgórze Plaošnik. Nad miastem góruje malowniczo Twierdza cara Samuela. Zwiedzanie zakończy pocztówkowy widok na cerkiewkę św. Jovana Kaneo, usytuowaną na wysokim klifie ponad wodami jeziora. Popołudnie wolne na kąpiel w szmaragdowym Jeziorze Ochrydzkim, a dla chętnych wycieczka - rejs statkiem do monastyru św. Nauma, mistycznego miejsca, gdzie według legendy przykładając ucho do grobowca można było usłyszeć bicie serca świętego. Znajdziemy się także w niesamowitym miejscu, gdzie słychać jedynie odgłosy przyrody. To rezerwat źródeł rzeki Czarny Drim. Po drodze zwiedzimy też prehistoryczną osadę na wodzie w Zatoce Kości (koszt ok. 35 EUR). Obiadokolacja i nocleg w tym samym hotelu.

Dzień 7 Po śniadaniu przejazd w kierunku Albanii, przez miasto o tureckiej nazwie Elbasan położone nad rzeką Szkumbin, rozdzielającą Albanię na część północną i południową. Udamy się do stolicy i największego miasta Albanii - Tirany. Spacer po nim rozpoczniemy od Placu Skanderbega - największego bohatera narodowego Albanii. W sercu współczesnej Tirany znajduje się najstarszy zabytek stolicy - XVIII-wieczny meczet Ethnem Beya. Ponadto zobaczymy Piramidę (kiedyś mauzoleum Envera Hodży), Pałac Prezydencki i Kongresowy oraz tzw. Blok - teren niedostępny dla zwykłych obywateli w czasie reżimu komunistycznego. Następnie odwiedzimy miasto Szkodra, gdzie odwiedzimy owianą legendą twierdzę Rozafy, majestatycznie usadowioną na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok, nie tylko na leżące u jej stóp miasto, ale też na największe na Bałkanach malownicze jezioro Szkoderskie, podzielone między sąsiadujące ze sobą Albanię i Czarnogórę. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8 Śniadanie , wykwaterowanie z hotelu, transfer: - dla Klientów pozostających dodatkowy tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu i pobyt, a 15 dnia wylot do Polski, - dla Klientów powracających do Polski - transfer na lotnisko, wylot samolotem czarterowym. (Realizacja programu obejmuje przejazd ok.1350 km).

Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia głowy (wejście do cerkwi/meczetu). - Wjazd do Kosowa wymaga paszportu!

"

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Podgoricy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu,(dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Czarnogórze) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide) - 83 EUR/os, płatne obligatoryjnie pilotowi na miejscu.

Inne
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

"

Wizy
Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii: - jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.

- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii

- jeśli osoba niepełnoletnia wybiera się na wycieczkę fakultatywną na Korfu w piśmie notarialnym musi być uwzględniona również Grecja.

META Description
Tara - najgłębszy kanion Europy • Kosowo - Patriarchat w Peci • Priština • Prizren • malownicza Šar Planina • Malowany Meczet w Tetovie • Skopje • Kanion Matka • Ohrid • Tirana • Jezioro Szkoderskie z twierdzą Rozafy

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: "Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Teraz Kosovo !

Teraz Kosovo ! - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Teraz Kosovo !? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00