Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
1/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
2/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
3/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
4/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
5/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
6/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
7/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
8/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
9/10
Hotel Sylwester w Nicei, Francja
10/10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Sylwester w Nicei

Francja
Ocena hotelu Sylwester w Nicei:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Sylwester w Nicei:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Sylwester w Nicei w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Oferta

Grudniowe dni w stolicy Riwiery Francuskiej skąpanej w promieniach słońca to doskonała okazja do kilku dni odpoczynku od zimowej pluchy. Przespaceruj się urokliwymi uliczkami starego miasta i słynną Promenadą Anglików, spędź ostatni dzień roku w arystokratycznym Monako, a Nowy Rok w filmowym Cannes, gdzie możesz zobaczyć słynną promenadę gwiazd i raczyć się filiżanką gorącej kawy w stylowej kawiarni z pięknym widokiem na morze. Czy można lepiej spędzić ten czas?

Dlaczego warto wybrać tę wycieczkę

Mapa wycieczki objazdowej:Nicea • Monako • Cannes • Nicea

Plan wycieczki

1. DZIEŃ.:Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do NICEI. Transfer do hotelu. Spacer po Nicei, kosmopolitycznej metropolii położonej nad wspaniałą, błękitną zatoką. W programie: Wzgórze Zamkowe, skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i zatokę. Dalej stare miasto z niezwykle pięknymi wąskimi uliczkami, barokowymi kościołami, malowniczymi fasadami domów w stylu włoskim i gąszczem sklepików, kafejek oraz restauracji, Quai des Etats-Unis i Promenada Anglików biegnąca wzdłuż brzegu morza, Jardin Albert 1er i plac Massena. Powrót do hotelu, nocleg.2. DZIEŃ.:Śniadanie. Wyjazd pociągiem do Księstwa Monako, jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie MONAKO: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, małe uliczki z pastelową zabudową, katedra św. Mikołaja, gdzie znajdują się groby biskupów I monakijskich książąt, w tym Grace Kelly i Rainiera III. Spacer po MONTE CARLO. Powrót do NICEI. Czas na przygotowania do kolacji. Kolacja Sywlestrowa. Nocleg.3. DZIEŃ.:Śniadanie. Wyjazd pociągiem do CANNES, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. Zwiedzanie miasta: historyczna dzielnica Le Suquet, ocieniona palmami promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd, stary port. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.4. DZIEŃ.:Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Informacje o wycieczce

Cena obejmuje:3 noclegi w hotelu** w Nicei; 2-os. pokoje z łazienkami; wyżywienie: 3 śniadania; kolacja sylwestrowa; przelot; transfer: lotnisko-hotel-lotnisko; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NWObowiązkowe opłaty na miejscu:bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: ok. 80 EUR