cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
 • Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki, Niemcy
1 / 14
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki

Niemcy
Ocena wycieczki objazdowej Harry Potter + Muzeum Techniki:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Harry Potter + Muzeum Techniki w ofercie Biura podróży:

Oskar

Szukasz wakacji do Niemiec?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Wycieczka Weekendowa - Magia i Nauka - Harry Potter i Muzeum Techniki

Tylko u nas niepowtarzalna wycieczka Weekendowa do magicznego świata czarów, który zobaczysz dzięki niezwykłej wystawie poświęconej sadze filmów Harry Potter w Poczdamie. To prawdziwa gratka dla fanów Harrego Pottera i jego magicznego świata! Natomiast w Muzeum Techniki w Berlinie  odbędziesz prawdziwą wyprawę odkrywczą śladami kistorii techniki, podczas której zobaczysz ekspozycje nt. techniki komunikacji, produkcji, energii i transportu z różnych okresów. Wycieczka ta to idealna propozycja na spędzienie weekendu z całą rodziną. 

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy - 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe. Więcej informacji - Karta Dużej Rodziny

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej - 201383. Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący - ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł) Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów ubezpieczenie dotyczące sportów - Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów Dokumenty - Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna dokument do pobrania -   Bezpieczne Podróże Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna dokument do pobrania - Bezpieczne Rezerwacje Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski dokument do pobrania - NNW na terenie Polski

PAKIET KOMFORT

gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym napoje w autokarze w cenie (jednorazowo - 1x kawa, 1x herbata) torba materiałowa z logo cena - 25 zł/os.

Program ramowy

Dzień 1 Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Dzień 2 Przyjazd do Poczdamu w godzinach okołopołudniowych.  Zwiedzanie wystawy poświęconej sadze książek J. K. Rowling o przygodach Harrego Pottera w świecie magii. Czas wolny. Jest to prawdziwa gratka dla fanów przygód Harrego Pottera. Słynna na całym świecie wystawa teraz dostępna u naszych zachodnich sąsiadów w wytwórni filmowej w Poczdamie. Ponad 1600 m2 powierzchn i, na której obejrzysz magiczne artefakty oraz autentyczne kostiumy z sagi filmu. To jednak nie wszystko! Odwiedzisz dom Griffindor’ów oraz salę zajęć, gdzie przygotowuje się tajemnicze mikstury i różne wywary. Dowiesz się również do jakiego domu w Hogwarcie przydzieliłaby Cię Tiara Przydziału . Dla sympatyków sportu czekają rozgrywki w Qudditcha , a dla odważnych spacer po Zakazanym Lesie . Bądźcie ostrożni, bo nigdy nie wiadomo jakie stworzenie ukaże się za drzewa. Jesteście gotowi złapać złoty znicz razem z Biurem Podróży OSKAR? Wyjazd z Poczdamu i przejazd przez legendarny most Szpiegów i popołudniowy przyjazd do Berlińskiego Muzeum Techniki, które znajduje się na terenie byłego dworca towarowego „Anhalter Güterbahnhof” . To prawdziwa wyprawa odkrywcza śladami historii techniki. Na ok. 25.000 m²  zostały zaprezentowane ekspozycje nt. techniki komunikacji, produkcji, energii i transportu . Ponadto w nowszej części, która zbudowana jest większości ze szkła przedstawiona jest historia  żeglugi wodnej oraz powietrznej . Dla osób chętnych, które chcą poszerzać swoją wiedzę na temat historii techniki dostępna jest  biblioteka i archiwum historyczne . Warto również wybrać się na  wystawę stałą pt. „Człowiek w ruchu – podróż samochodem" , na której prezentowane są parowozy, powozy, rowery, motocykle i 30 samochodów z różnych epok.  To jednak nie wszystko! W parku przy muzeum spacerując można zobaczyć wiatraki i młyny wodne oraz browar.   Bogata oferta zabytków i eksponatów sprawi, że atrakcjami będą się cieszyć zarówno dorośli jak i dzieci. Wyjazd z Berlina w godzinach wieczornych. Dzień 3 Przyjazd do Polski w późnych godzinach nocnych lub porannych dnia następnego (godzina powrotu zależy od miasta, powrót do Poznania około godziny 02.00).

Cena obejmuje

przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, café - bar, DVD, WC) opiekę pilota w czasie podróży ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata do 1000 zł)

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 1000 zł) - 40 zł/os ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 6,7% wartości rezerwacji pakiet komfort

Informacje dodatkowe

program jest programem ramowym - kolejność zwiedzanie może ulec zmianie zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w ramach czasu wolnego dokumenty - paszport lub dowód osobisty zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Dopłaty wymagane na miejscu

koszty programowe - 30 €/ os dorosła, 25 € / dziecko do lat 15 - obejmują bilet wstępu na wystawę Harry Potter i bilet wstępu do Muzeum Techniki, koszty organizacyjne; płatne u Pilota w autokarze, nie podlegają rozliczeniu.

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę TRZYpak z rabatem do 15% na osobę Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

Oferta dla grup i szkół

Istnieje możliwość zamówienia wyjazdu grupowego na wycieczki - Harry Potter + Muzeum Techniki oraz Jarmarki Bożonarodzeniowe. Ceny w zależności od dnia tygodnia wyjazdu, miasta wyjazdu oraz liczby osób. Przykładowy cennik wyjazdów z Poznania - Oferta dla grup W sprawie kalkulacji wyjazdów grupowych prosimy o kontakt pod adresem mailowym biuro@oskar.com.pl oraz telefonicznym 061 8524572 .


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Oskar, działającego na polskim rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój stawiają Biuro Podróży Oskar w gronie godnych polecenia touroperatorów. Specjalizacją tego biura to krótkie wycieczki objazdowe po Europie oraz wakacje zagraniczne realizowane autokarem. Flota Biura Podróży Oskar to najnowocześniejsze autokary prowadzone przez wykwalifikowanych i sprawdzonych kierowców.

Oferta Biura Podróży Oskar to wakacje w Hiszpanii, Bułgarii, Grecji, Albanii i Czarnogórze oraz interesujące objazdowe wycieczki autokarowe do najciekawszych zakątków Europy. To również szeroka oferta tak zwanych City Break, dzięki którym turyści odwiedzić mogą europejskie parki rozrywki, festiwale regionalne, czy spędzić udanego Sylwestra i Walentynki. Wśród nich mozna wymienic Festiwal Tulipanów w Holandii, Wodospad Rheinfall i Wyspa Mainau w Szwajcarii, zwiedzanie Budapesztu, Widnia, Bratysława w jednej podróży i tym podobne.

Wakacyjne kierunki podróży, kurorty wypoczynkowe oraz baza noclegowa znajdujące się w ofercie dobierane są starannie i z uwzględnieniem wymogów rynku. Biuro nieustannie unowocześnia flotę autokarową – obecnie posiada kilkanaście najwyższej klasy komfortowych autokarów, prowadzonych przez wykwalifikowanych i sprawdzonych kierowców.