cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
 • Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny, Portugalia
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
17.04 - 22.04
już od 3759 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
17.04 - 22.04
już od 3759 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny
star 3

Portugalia
Ocena wycieczki objazdowej Parada wiecznej wiosny:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 17 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 17 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Parada wiecznej wiosny w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Portugalii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele ***/**** - położone na Maderze/ w Lizbonie
Do dyspozycji gości:

restauracja i bar
Pokoje:

2 - osobowe, wszystkie z łazienkami i wc, często z telefonem , TV i klimatyzacją
Wyżywienie:

śniadania w formie bufetu za dopłatą 4 obiadokolacje
Kategoria lokalna:

***/****
Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylotdo Lizbony(możliwe międzylądowanie). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Lizbony, zakwaterowanie i nocleg. (w tym dniu nie ma fakultatywnej obiadokolacji w hotelu).
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Lizbony i zwiedzanie stolicy Portugalii: wieża Belem, klasztor Hieronimitów (UNESCO) - zbudowany dla uczczenia podróżnika Vasco da Gamy i jego wyprawy do Indii, Pomnik Odkrywców symbolizujący dawna potęgę kolonialnej Portugalii. Przejazd do centrum i spacer uliczkami Baixy i Alfamy: Praca Rossio, Rua Augusta, katedra Se, misterna konstrukcja windy św. Justyny i lizbońskie kamienice z fasadami krytymi azulejos - słynnymi portugalskimi płytkami ceramicznymi, zamek św. Jerzego (castelo de Sao Jorge) - pozostałości po dawnej królewskiej siedzibie, z której rozciąga się piękna panorama miasta. Kolejnym punktem programu będą tereny wystawowe Expo'98, szczególnie polecamy wspaniałe oceanarium Pavilhao dos Oceanos, kompleks 5 ogromnych akwariów mieszczących faunę i florę morską: od ławic sardynek po rekiny, pingwiny i koralowce. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w okolicach Lizbony.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot do Funchal na Maderze (w przypadku wylotu wcześnie rano śniadanie w formie pakietów). Madera przez swoje naturalne piękno, zróżnicowany krajobraz, bogatą florę, łagodny klimat jest nazywaną Wyspą Wiecznej Wiosny lub Perłą Atlantyku. Pierwszym miejscem odwiedzanym tego dnia będzie Machico, najstarsze miasto Madery. Zapraszamy na spacer podczas którego będzie okazja podziwiania wspaniałego widoku na Atlantyk. Przerwa na kawę. Po przejeździe przez urokliwe miasteczka dotrzemy do wioski Santana, słynącej z tradycyjnych i charakterystycznych budynków i domów mieszkalnych w kształcie litery A. Przerwa na lunch (dodatkowo płatny). Kolejnym punktem programu będzie Ribeiro Frio - mała górska miejscowość słynąca ze stawów hodowlanych pstrąga tęczowego, otoczona oryginalnym lasem wawrzynowym. To dobre miejsce, aby spróbować typowego napoju "poncha", robionego z rumu z trzciny cukrowej z dodatkiem miodu i soku z limonek. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe pojedziemy na Pico do Arieiro - znajdujący się na wysokości 1810 m.n.p.m. trzeci najwyższy szczyt Madery. Ostatnim punktem programu tego dnia będzie Monte - urokliwa wieś położona powyżej stolicy Funchal, słynąca z pięknego kościoła gdzie pochowany jest ostatni cesarz Austro-Węgier, ogrodów publicznych oraz zjazdów na saniach. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie Funchal - stolicy wyspy. Rozpoczniemy od Mercado dos Lavradores - najsłynniejszego targu Madery, gdzie można nie tylko zobaczyć co właśnie złowili rybacy, ale i skosztować słynnych krzyżówek różnych owoców np. marakui z truskawką, czy banana z ananasem. Następnie spacer uliczkami starego miasta. Kolejnym punktem programu będzie miejski ogród botaniczny, gdzie na 8300 m2 można zapoznać się z piękną florą Madery i całego świata. Jeśli wystarczy czasu wizyta w jednej z winiarni, gdzie będzie można zobaczyć jak produkuje się znane wino - maderę, w programie przewidziana także degustacja. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg
Dzień 5
Po śniadaniu pojedziemy do jednej z najsłynniejszych typowych wiosek rybackich Camara de Lobos - przerwa na kawę. Następnie przejazd na Cabo Girao, jeden z najwyższych klifów w Europie. Spacer po szklanej platformie i fantastyczne widoki. Kolejnym odwiedzanym tego dnia miejscem będzie przełęcz Encomeada, do której dojedziemy górską drogą przez przepiękną dolinę. W wiosce Sao Vicente, położonej na północnym wybrzeżu wyspy proponujemy podziemny spacer w powulkanicznej jaskini. Stamtąd przejedziemy drogą wzdłuż północnego wybrzeża aż do Porto Moniz, które słynie z naturalnych wulkanicznych basenów skalnych - możliwość kąpieli (w zależności od pogody). Powrót na południe przez płaskowyż Paul da Serra, zwany "maderską tundrą". Na południowo zachodnim wybrzeżu dotrzemy do tzw. "bieguna ciepła Madery". Miejscowości Calheta i Ponta do Sol słyną najbardziej z kąpielisk morskich oraz rozległych upraw bananów. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Funchal. Wylot z Funchal do Warszawy (z przesiadką w Lizbonie). W przypadku wczesno-porannego wylotu do Lizbony może nie być śniadania w hotelu.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje
: przelot Warszwa - Lizbona Lizbona - Funchal oraz Funchal - Warszawa (z przesiadką w Lizbonie), opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem, 5 rozpoczętych dób hotelowych (3 na Maderze, 2 w Lizbonie), śniadania, program turystyczny j. w., obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje
: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, usług transportowych podczas objazdu wyspy, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, taksy turystycznej,napiwków dla kierowców 130 EUR. Możliwa dopłata do 4 obiadokolacji w systemie rezerwacyjnym.
META Description

• Madera - wyspa wiecznej wiosny • zabytkowe domy w Santana •Funchal-urokliwa stolica • Lizbona - miasto markiza Pombala • klasztor Hieronimitow (UNESCO)
Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


Opis hotelu Parada wiecznej wiosny według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele ***/**** - położone na Maderze/ w LizbonieDo dyspozycji gości:
restauracja i barPokoje:
2 - osobowe, wszystkie z łazienkami i wc, często z telefonem , TV i klimatyzacjąWyżywienie:
śniadania w formie bufetu za dopłatą 4 obiadokolacjeKategoria lokalna:
***/****Program
Dzień 1 Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylotdo Lizbony(możliwe międzylądowanie). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Lizbony, zakwaterowanie i nocleg. (w tym dniu nie ma fakultatywnej obiadokolacji w hotelu).

Dzień 2 Po śniadaniu przejazd do Lizbony i zwiedzanie stolicy Portugalii: wieża Belem, klasztor Hieronimitów (UNESCO) - zbudowany dla uczczenia podróżnika Vasco da Gamy i jego wyprawy do Indii, Pomnik Odkrywców symbolizujący dawna potęgę kolonialnej Portugalii. Przejazd do centrum i spacer uliczkami Baixy i Alfamy: Praca Rossio, Rua Augusta, katedra Se, misterna konstrukcja windy św. Justyny i lizbońskie kamienice z fasadami krytymi azulejos - słynnymi portugalskimi płytkami ceramicznymi, zamek św. Jerzego (castelo de Sao Jorge) - pozostałości po dawnej królewskiej siedzibie, z której rozciąga się piękna panorama miasta. Kolejnym punktem programu będą tereny wystawowe Expo'98, szczególnie polecamy wspaniałe oceanarium Pavilhao dos Oceanos, kompleks 5 ogromnych akwariów mieszczących faunę i florę morską: od ławic sardynek po rekiny, pingwiny i koralowce. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w okolicach Lizbony.

Dzień 3 Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot do Funchal na Maderze (w przypadku wylotu wcześnie rano śniadanie w formie pakietów). Madera przez swoje naturalne piękno, zróżnicowany krajobraz, bogatą florę, łagodny klimat jest nazywaną Wyspą Wiecznej Wiosny lub Perłą Atlantyku. Pierwszym miejscem odwiedzanym tego dnia będzie Machico, najstarsze miasto Madery. Zapraszamy na spacer podczas którego będzie okazja podziwiania wspaniałego widoku na Atlantyk. Przerwa na kawę. Po przejeździe przez urokliwe miasteczka dotrzemy do wioski Santana, słynącej z tradycyjnych i charakterystycznych budynków i domów mieszkalnych w kształcie litery A. Przerwa na lunch (dodatkowo płatny). Kolejnym punktem programu będzie Ribeiro Frio - mała górska miejscowość słynąca ze stawów hodowlanych pstrąga tęczowego, otoczona oryginalnym lasem wawrzynowym. To dobre miejsce, aby spróbować typowego napoju "poncha", robionego z rumu z trzciny cukrowej z dodatkiem miodu i soku z limonek. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe pojedziemy na Pico do Arieiro - znajdujący się na wysokości 1810 m.n.p.m. trzeci najwyższy szczyt Madery. Ostatnim punktem programu tego dnia będzie Monte - urokliwa wieś położona powyżej stolicy Funchal, słynąca z pięknego kościoła gdzie pochowany jest ostatni cesarz Austro-Węgier, ogrodów publicznych oraz zjazdów na saniach. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

Dzień 4 Po śniadaniu zwiedzanie Funchal - stolicy wyspy. Rozpoczniemy od Mercado dos Lavradores - najsłynniejszego targu Madery, gdzie można nie tylko zobaczyć co właśnie złowili rybacy, ale i skosztować słynnych krzyżówek różnych owoców np. marakui z truskawką, czy banana z ananasem. Następnie spacer uliczkami starego miasta. Kolejnym punktem programu będzie miejski ogród botaniczny, gdzie na 8300 m2 można zapoznać się z piękną florą Madery i całego świata. Jeśli wystarczy czasu wizyta w jednej z winiarni, gdzie będzie można zobaczyć jak produkuje się znane wino - maderę, w programie przewidziana także degustacja. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg

Dzień 5 Po śniadaniu pojedziemy do jednej z najsłynniejszych typowych wiosek rybackich Camara de Lobos - przerwa na kawę. Następnie przejazd na Cabo Girao, jeden z najwyższych klifów w Europie. Spacer po szklanej platformie i fantastyczne widoki. Kolejnym odwiedzanym tego dnia miejscem będzie przełęcz Encomeada, do której dojedziemy górską drogą przez przepiękną dolinę. W wiosce Sao Vicente, położonej na północnym wybrzeżu wyspy proponujemy podziemny spacer w powulkanicznej jaskini. Stamtąd przejedziemy drogą wzdłuż północnego wybrzeża aż do Porto Moniz, które słynie z naturalnych wulkanicznych basenów skalnych - możliwość kąpieli (w zależności od pogody). Powrót na południe przez płaskowyż Paul da Serra, zwany "maderską tundrą". Na południowo zachodnim wybrzeżu dotrzemy do tzw. "bieguna ciepła Madery". Miejscowości Calheta i Ponta do Sol słyną najbardziej z kąpielisk morskich oraz rozległych upraw bananów. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

Dzień 6 Śniadanie. Transfer na lotnisko w Funchal. Wylot z Funchal do Warszawy (z przesiadką w Lizbonie). W przypadku wczesno-porannego wylotu do Lizbony może nie być śniadania w hotelu.

Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przelot Warszwa - Lizbona Lizbona - Funchal oraz Funchal - Warszawa (z przesiadką w Lizbonie), opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem, 5 rozpoczętych dób hotelowych (3 na Maderze, 2 w Lizbonie), śniadania, program turystyczny j. w., obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, usług transportowych podczas objazdu wyspy, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców 130 EUR. Możliwa dopłata do 4 obiadokolacji w systemie rezerwacyjnym.

"

Ĺšwiadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot Warszwa - Lizbona Lizbona - Funchal oraz Funchal - Warszawa (z przesiadką w Lizbonie), opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem, 5 rozpoczętych dób hotelowych (3 na Maderze, 2 w Lizbonie), śniadania, program turystyczny j. w., obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, usług transportowych podczas objazdu wyspy, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców 130 EUR. Możliwa dopłata do 4 obiadokolacji w systemie rezerwacyjnym.

META Description
• Madera - wyspa wiecznej wiosny • zabytkowe domy w Santana •Funchal-urokliwa stolica • Lizbona - miasto markiza Pombala • klasztor Hieronimitow (UNESCO)

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.