cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
 • Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień, Riwiera Olimpijska
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień

Grecja: Riwiera Olimpijska
Ocena wycieczki objazdowej Grecki Tydzień:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Grecki Tydzień w ofercie Biura podróży:

Wygoda Travel

Szukasz wakacji do Grecji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Zwiedzamy

OLIMP - PALIOS PANTELEIMON - ATENY - METEORY - SALONIKI - WYPOCZYNEK NA RIWIERZE OLIMPIJSKIEJ

Ramowy program imprezy

Dzień 1. Wyjazd z Katowic w godzinach porannych (około 8:00). Przejazd przez Słowacje, Węgry, Serbie i Macedonie. Przyjazd na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie, nocleg.Dzień 2. Dzień wolny- wypoczynekDzień 3. Śniadanie, wycieczka do Parku Narodowego Olimpu - mitycznej siedziby Bogów - wpisanej na listę UNESCO w 1981 roku oraz do położonej w górach malowniczej wioski Palios Panteleimon, która znana jest ze swej unikalnej zabytkowej architektury. Powrót do hotelu, czas wolny.Dzień 4. W nocy ok. 2:00 wyjazd do Aten (w tym dniu zamiast śniadania suchy prowiant). Przyjazd do Aten w godzinach porannych. Zwiedzanie Aten: zobaczymy m.in. najsłynniejszy zespół świątyń antycznych i twierdzę Akropol, Plakę - urokliwą dziwiętnastowieczną dzielnicę miasta, zmianę warty pod Pałacem Królewskim. Czas wolny i powrót na Riwierę Olimpijską.Dzień 5. Wyprawa do położonych na wznoszących się ponad równiną Tesalii, zbudowanych na strzelistych skałach Klasztorów Meteora. W programie zwiedzanie 1 z 6 zachowanych klasztorów i czas na zakupy w manufakturze ikon. Po południu powrót do hotelu.Dzień 6. Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski, po drodze krótkie zwiedzanie Salonik, drugiego co do wielkości miasta w Grecji, pełnego rzymskich, wczesnochrześcijańskich i średniowiecznych zabytków. Zobaczymy m.in.: Białą Wieże, Łuk Galeriusza, Bazylikę św. Demetriusza. Przejazd przez Macedonie, Serbie, Węgry i Słowacje.Dzień 7. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.Uwagi do programu - kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.  - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.  - Panie są proszone o wzięcie chusty etc. do zakrycia ramion i nóg (wycieczka do Meteorów) - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (ważność dokumentu podróży przy wjeździe powinna wynosić co najmniej 90 dni)!

Zakwaterowanie

 w hotelu z basenem - Olympus Melathron *** na Riwierze Olimpijskiej. Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 lub 2 dostawki), łazienka, suszarka do włosów, TV SAT, Wi-Fi (bezpłatnie), lodówka, balkon.

Wyżywienie

Śniadania i obadokolacje w formie bufetu. Obiadokolacje - możliwość wyboru 2 z 3 dań głównych + bufet sałatkowy.

Cena zawiera

transport autokarem (toaleta, barek, video) * 5 noclegów na Riwierze Olimpijskiej w hotelu Olympion Melathron *** * wyżywienie wg oferty * opieka pilota * ubezpieczenie KL i NNW + bagaż + choroby przewlekłe * zwiedzanie wg programu * podatek VAT.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna (płatna na miejscu w hotelu): osoba dorosła 1,50 EUR/dzień.  koszty zwiedzania - płatne na miejscu (bilety wstępu, przewodnicy lokalni 65 EUR/os.)- płatne pilotowi na miejscu.

Uwaga

Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 65 EUR na bilety wstępu, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota w pierwszym dniu po przyjeździe. Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Polecamy Wycieczki objazdowe w Riwiera Olimpijska (Grecja)

Opinie o wycieczce objazdowej Grecki Tydzień

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Grecki Tydzień? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00