cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
 • Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!, Madagaskar
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
20.06 - 28.06
już od 8169 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
05.09 - 13.09
już od 5759 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar!

Madagaskar
Ocena wycieczki objazdowej Ahoj Madagaskar!:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 20 czerwca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 05 września 2019

Wycieczka objazdowa Ahoj Madagaskar! w ofercie Biura podróży:

Itaka No Limits R

Szukasz wakacji na Madagaskar?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Madagaskar / Madagaskar

Opis oferty:

Nosy Be • Morski Park Narodowy Tanikely • Zatoka Baie Des Russes • Nosy Kalakajoro • Nosy Antanimora • Nosy Valiha • Baramahamay • Nosy Iranja • Nosy BeCiepłe wody Oceanu Indyjskiego, kąpiele z żółwiami i delfinami, cudowne widoki i barwne rafy koralowe to doskonały przepis na egzotyczny rejs. W programie m.in. słynąca z pięknych plaż Nosy Be, zachwycająca rajskimi widokami Nosy Iranja i Nosy Valiha z bogatym życiem podwodnym. Zapraszamy na komfortowy katamaran z profesjonalną załogą, która zadba o wyjątkowy wypoczynek i doskonałą atmosferę. Urokliwe zakątki, niezapomniane widoki i relaks zarówno dla rodzin, jak i grupy przyjaciół! Po pełnym wrażeń rejsie warto przedłużyć wakacje o wypoczynek w wybranym hotelu z oferty ITAKI na pięknej Nosy Be.

OPIS KATAMARANU

4 kajuty 2-os. dla Gości, każda kajuta z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kajuta 2-os. z oddzielnym wejściem dla załogi; 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik; na pokładzie: prysznic (słodka woda), platforma do kąpieli, zbiornik ze słodką wodą, zbiornik ciepłej wody.

DANE TECHNICZNE:

 Typ: Lagoon 410 lub Lagoon 47 Długość: 12,37 m/14,1 m Szerokość: 7 m/7,6 m Zanurzenie: 1,2 m Powierzchnia żagli: ok. 53 m² Generator prądu Ponton

1. DZIEŃ.

Zbiórka na lotniku. Wylot na Nosy Be.

2. DZIEŃ. NOSY BE

Przylot na Nosy Be. Przejazd do przystani jachtowej na Nosy Be. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-os. kajutach. Spotkanie organizacyjne z załogą, czas wolny na odpoczynek po podróży. Obiad. Czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg. 

3. DZIEŃ. MORSKI PARK NARODOWY TANIKELY - ZATOKA BAIE DES RUSSES (czas żeglowania: ok. 5 godz.)

Śniadanie. Rejs w kierunku MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO TANIKELY. Czas wolny na kąpiel i snurkowanie. Okolice wyspy Nosy Tanikely to jedno z najpiękniejszych miejsc do podziwiania bogactwa rafy koralowej u wybrzeży Madagaskaru. Obiad. Po południu rejs do ZATOKI BAIE DES RUSSES. Złota plaża pośród zieleni i spokojne wody morskie u ujścia rzeki tworzą idealne miejsce do cumowania. Możliwość zejścia na ląd, spacer po okolicy. Kolacja na pokładzie katamaranu, nocleg. 

4. DZIEŃ. NOSY KALAKAJORO (czas żeglowania: ok. 6 godz.)

Śniadanie. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej, turkusowej zatoce. Następnie kilkugodzinny rejs połączony z relaksem na pokładzie katamaranu do niezwykłej, bezludnej wysepki NOSY KALAKAJORO. Obiad. Cumowanie przy idyllicznej plaży. Czas na relaks, opalanie lub snurkowanie przy zachwycającej bogactwem podwodnego życia rafie koralowej. Kolacja na pokładzie, nocleg. 

5. DZIEŃ. NOSY ANTANIMORA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY ANTANIMORA, maleńką wysepkę niemal w całości pokrytą palmami kokosowymi. Spacer po plantacji kokosów, możliwość skosztowania świeżych orzechów i ich orzeźwiającego mleczka. Obiad. Czas wolny na relaks, pływanie, opalanie. Kolacja i nocleg. 

6. DZIEŃ. NOSY VALIHA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY VALIHA. Wyspa zaskakuje różnorodnością i bogactwem świata podwodnego. Czas na snurkowanie, opalanie i spacer po wyspie zachwycającej krajobrazem. Obiad. Czas wolny, kolacja i nocleg na pokładzie. 

7. DZIEŃ. BARAMAHAMAY (czas żeglowania: ok. 6 godz.)

Śniadanie. Rejs w kierunku rzeki BARAMAHAMAY. Podczas rejsu obiad. Cumowanie w pobliżu szerokiego ujścia rzeki w otoczeniu dzikiej przyrody i lasów namorzynowych. Zejście na ląd, spacer po lasach namorzynowych, pośród odgłosów dzikiej przyrody i niezliczonych gatunków ptaków. Powrót na katamaran, kolacja i nocleg. 

8. DZIEŃ. NOSY IRANJA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY IRANJA, zwaną Wyspą Żółwi. Jest to jedna z najpiękniejszych wysp Madagaskaru z rajską laguną łączącą dwie części wyspy. Spacer do latarni morskiej. Z punktu widokowego rozciąga się malowniczy widok na lagunę z białym piaskiem, turkusowe wody oceanu oraz bujną zieleń wyspy. Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Rejs powrotny na Nosy Be. Kolacja i nocleg. 

9. DZIEŃ. NOSY BE

Śniadanie. Wyokrętowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA

7 noclegów na katamaranie typu Lagoon 410 lub Lagoon 47; 2-os. kajuty z łazienkami, komplet ręczników i pościeli • wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje zgodnie z programem • przelot • transfer: lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego anglojęzycznego sternika i stewarda • telefoniczna opieka polskiego rezydenta na Nosy Be • sprzątanie katamaranu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka.

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 100 EUR/os.Wizy: są wymagane. Wizę turystyczną ważną przez 30 dni (wliczając dzień wjazdu i wyjazdu) można uzyskać na lotnisku na Nosy Be. Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski z 3 wolnymi stronami, potwierdzenie biletu powrotnego (dokument podróży). Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy oraz karty migracyjne przyjazdu. Koszt wizy: ok. 35 EUR.Zalecana waluta: EUR.Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.Załoga na katamaranie posługuje się językami: angielskim, francuskim, malgaskim.Orientacyjne ceny napojów (do kupienia u załogi katamaranu): woda mineralna (butelka) - ok. 1 EUR, puszka piwa - ok. 1,5 EUR, napoje gazowane - ok. 1 EUR.Podczas rejsu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie jedną butelkę wody mineralnej dziennie.Na katamaranie znajdują się gniazdka typu europejskiego (220V).

   1.

Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.  

2.

Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.  

3.

Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą oraz sprzęt do snurkowania: maska, płetwy, rurka i pianka.  

4.

Na pokładzie dostępny sprzęt wędkarski.


Opis hotelu Ahoj Madagaskar! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Madagaskar / Madagaskar

Opis oferty:

NOSY BE - MORSKI PARK NARODOWY TANIKELY - ZATOKA BAIE DES RUSSES - NOSY KALAKAJORO - NOSY ANTANIMORA - NOSY VALIHA - BARAMAHAMAY- NOSY IRANJA - NOSY BECiepłe wody Oceanu Indyjskiego, kąpiele z żółwiami i delfinami, cudowne widoki i barwne rafy koralowe to doskonały przepis na egzotyczny rejs. W programie m.in. słynąca z pięknych plaż Nosy Be, zachwycająca rajskimi widokami Nosy Iranja i Nosy Valiha z bogatym życiem podwodnym. Zapraszamy na komfortowy katamaran z profesjonalną załogą, która zadba o wyjątkowy wypoczynek i doskonałą atmosferę. Urokliwe zakątki, niezapomniane widoki i relaks zarówno dla rodzin, jak i grupy przyjaciół! Po pełnym wrażeń rejsie warto przedłużyć wakacje o wypoczynek w wybranym hotelu z oferty ITAKI na pięknej Nosy Be.

DLA KOGO

dla wszystkich, którzy pragną spędzić swoje wakacje w aktywny sposób i żeglując zwiedzać ciekawe miejsca. Oferta skierowana jest zarówno do wytrawnych żeglarzy jak i dla osób bez wcześniejszego doświadczenia żeglarskiego.

OPIS KATAMARANU

4 kajuty 2-osobowe dla Gości, każda kajuta z łazienką (wc, umywalka, prysznic) i kajuta 2-osobowa z oddzielnym wejściem dla załogi; 2 małe szafki w kabinie; mesa: kanapa, sofa, stół, kuchnia z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik; na pokładzie: prysznic (słodka woda), platforma do kąpieli, zbiornik ze słodką wodą, zbiornik ciepłej wody.

DANE TECHNICZNE:

 Typ: Lagoon 410 Długość: 12,37 mSzerokość: 7 mZanurzenie: 1,2 mPowierzchnia żagli: 53 m²Generator prąduPonton

1. DZIEŃ.

Zbiórka na lotniku. Wylot na Nosy Be.

2. DZIEŃ. NOSY BE

Przylot na Nosy Be. Przejazd do przystani jachtowej na Nosy Be. Zaokrętowanie na katamaranie w 2-os. kajutach. Spotkanie organizacyjne z załogą, czas wolny na odpoczynek po podróży. Obiad. Czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. MORSKI PARK NARODOWY TANIKELY - ZATOKA BAIE DES RUSSES (czas żeglowania: ok. 5 godz.)

Śniadanie. Rejs w kierunku MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO TANIKELY. Czas wolny na kąpiel i snurkowanie. Okolice wyspy Nosy Tanikely to jedno z najpiękniejszych miejsc do podziwiania bogactwa rafy koralowej u wybrzeży Madagaskaru. Po południu rejs do ZATOKI BAIE DES RUSSES. Złota plaża pośród zieleni i spokojne wody morskie u ujścia rzeki tworzą idealne miejsce do cumowania. Możliwość zejścia na ląd, spacer po okolicy. Kolacja na pokładzie katamaranu, nocleg.

4. DZIEŃ. NOSY KALAKAJORO (czas żeglowania: ok. 6 godz.)

Śniadanie. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej, turkusowej zatoce. Następnie kilkugodzinny rejs połączony z relaksem na pokładzie katamaranu do niezwykłej, bezludnej wysepki NOSY KALAKAJORO. Obiad. Cumowanie przy idyllicznej plaży. Czas na relaks, opalanie lub snurkowanie przy zachwycającej bogactwem podwodnego życia rafie koralowej. Kolacja na pokładzie, nocleg.

5. DZIEŃ. NOSY ANTANIMORA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY ANTANIMORA, maleńką wysepkę niemal w całości pokrytą palmami kokosowymi. Spacer po plantacji kokosów, możliwość skosztowania świeżych orzechów i ich orzeźwiającego mleczka. Obiad na plaży w cieniu palm. Czas wolny na relaks, pływanie, opalanie. Nocleg na pokładzie.

6. DZIEŃ. NOSY VALIHA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY VALIHA. Wyspa zaskakuje różnorodnością i bogactwem świata podwodnego. Czas na snurkowanie, opalanie i spacer po wyspie zachwycającej krajobrazem. Obiad. Czas wolny, kolacja i nocleg na pokładzie.

7. DZIEŃ. BARAMAHAMAY (czas żeglowania: ok. 6 godz.)

Śniadanie. Rejs w kierunku rzeki BARAMAHAMAY. Podczas rejsu obiad. Cumowanie w pobliżu szerokiego ujścia w otoczeniu dzikiej przyrody i lasów namorzynowych. Zejście na ląd, spacer po lasach namorzynowych, pośród odgłosów dzikiej przyrody i niezliczonych gatunków ptaków. Powrót na katamaran, kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ. NOSY IRANJA (czas żeglowania: ok. 2 godz.)

Śniadanie. Rejs na NOSY IRANJA, zwaną Wyspą Żółwi. Jest to jedna z najpiękniejszych wysp Madagaskaru z rajską laguną łączącą dwie części wyspy. Spacer do latarni morskiej. Z punktu widokowego rozciąga się malowniczy widok na lagunę z białym piaskiem, turkusowe wody oceanu oraz bujną zieleń wyspy. Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Rejs powrotny na Nosy Be. Kolacja i nocleg.

9. DZIEŃ. NOSY BE

Śniadanie. Wyokrętowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu). Transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA

7 noclegów na katamaranie typu Lagoon 410; 2-os. kajuty z łazienkami, komplet ręczników i pościeli • wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje zgodnie z programem • przelot • transfer: lotnisko-port-lotnisko • opieka wykwalifikowanego anglojęzycznego sternika i stewarda • telefoniczna opieka polskiego rezydenta na Nosy Be • sprzątanie katamaranu po zakończeniu rejsu • szkolenie z podstawowych umiejętności żeglarskich • ubezpieczenie KL i NW Itaka Complex rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: opłaty portowe i paliwowe: ok. 100 EUR/os.Bagaż główny należy zapakować w plecak turystyczny lub miękką torbę podróżną.Program przeznaczony dla osób zdrowych, sprawnych fizycznie.Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.Załoga na katamaranie posługuje się językami: angielskim, francuskim, malgaskim.

   1.

Rejs ma charakter wypoczynkowy. Załoga (sternik i steward) dbają o bezpieczeństwo żeglowania i utrzymanie czystości na jachcie. Nie trzeba posiadać doświadczenia żeglarskiego, aby wziąć udział w rejsie.  

2.

Założona trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Ostateczną decyzję o wyjściu z portu i obranej trasie zawsze podejmuje Kapitan, biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa uczestników. Podane czasy dziennego żeglowania są orientacyjne.  

3.

Należy zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież sportową oraz miękkie obuwie z białą podeszwą oraz sprzęt do snurkowania: maska, płetwy, rurka i pianka.  

4.

Na pokładzie dostępny sprzęt wędkarski.