cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui, Tajlandia
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
30.03 - 11.04
już od 5490 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
30.03 - 11.04
już od 5490 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 30 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 30 marca 2019

Wycieczka objazdowa Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Petchaburi • Park Narodowy Sam Roi Yod  • Koh Samui • Morski Park Narodowy Anthong • Koh Tao Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Anthong z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach rajskiej wyspy Koh Samui. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy - najważniejszego sanktuarium religijnego kraju oraz Pałacu Królewskiego - historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na pocz. XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Zwiedzanie letniej rezydencji królewskiej Vimanmek, największej na świecie budowli wykonanej z drewna tekowego. Następnie Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia drag queen - Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN - AYUTTHAYA - KANCHANABURI - RZEKA KWAI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN

Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w "wiosce słoni", gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK - HUA HIN - PETCHABURI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN - nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w PETCHABURI. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani, przeprawa katamaranem na wyspę KOH SAMUI (z zawinięciem do promów na wyspie Koh Tao i Koh Phangan po drodze). Po przybyciu na wyspę Koh Samui przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ. MORSKI P.N. ANTHONG

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyjazd do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. W parku Anthong można zobaczyć m.in. wysepkę nazywaną "Wyspą Śpiącej Królewny" (Ua Talup). Czas wolny na wysepce. Wejście na punkt widokowy położony ok. 400 m n.p.m. Można stąd podziwiać kilkanaście z 42 wysp wchodzących w skład parku Anthong. Obiad w lokalnej restauracji. Postój przy jeziorze pochodzenia wulkanicznego Talay Nai. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): półdniowe zwiedzanie najciekawszych miejsc na wyspie: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne "Dziadek i Babcia", świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez miejscowych mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy "Wielkim Buddzie" - słynnym posągu Buddy znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Czas wolny, nocleg.

11. DZIEŃ. KOH TAO

Śniadanie. Czas wolny - plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na KOH TAO - wyspę ok. 70 km na północ od Koh Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snorkelingu. Okoliczne wody obfitują w niezwykłe bogactwo fauny morskiej i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snorkeling. Na wyspie Koh Tao obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny na plażowanie na jednej ze śnieżnobiałych plaż Koh Tao. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 na Koh Samui; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Koh Samui-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Koh Samui opieka anglojęzycznego rezydenta oraz opieka telefoniczna pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique i Calypso: ok. 45 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne w zakładce "Wycieczki lokalne".W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.


Opis hotelu Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Bangkok • Bang Pain • Ayutthaya • Kanchanaburi • Rzeka Kwai • Park Narodowy Erawan • Damnoen Saduak • Hua Hin • Petchaburi • Park Narodowy Sam Roi Yod  • Koh Samui • Morski Park Narodowy Anthong • Koh Tao Fantastyczne krajobrazy egzotycznych parków narodowych i wspaniałe zabytki świadczące o historii Tajlandii. W programie Bangkok z majestatycznymi świątyniami, Ayutthaya oraz najsłynniejszy, pełen kolorów i zapachów pływający targ w Damnoen Saduak. Uczestnicy wyprawy będą płynąć tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku. Zaplanowano także rafting bambusowymi tratwami po rzece Kwai i przejażdżkę na słoniu. Wielką atrakcją jest rejs łodziami motorowymi w parku Anthong z malowniczymi formacjami skalnymi. Wycieczkę kończy pełen relaks na cudownych plażach rajskiej wyspy Koh Samui. Trasa w Tajlandii: ok. 2000 km (łącznie z przelotem wewnętrznym).

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątyni Szmaragdowego Buddy - najważniejszego sanktuarium religijnego kraju oraz Pałacu Królewskiego - historycznej siedziby królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, w której można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu oraz pałac Paruskawan, w którym na pocz. XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Zwiedzanie letniej rezydencji królewskiej Vimanmek, największej na świecie budowli wykonanej z drewna tekowego. Następnie Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chao Phraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia drag queen - Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANG PAIN - AYUTTHAYA - KANCHANABURI - RZEKA KWAI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie letniej rezydencji króla w BANG PAIN nieopodal Bangkoku. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2 tys. pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Następnie wyjazd do KANCHANABURI. Czas wolny przy słynnym moście na RZECE KWAI. Zakwaterowanie w hotelu położonym nad brzegiem rzeki Kwai, w otoczeniu tropikalnej roślinności, nocleg.

5. DZIEŃ. P.N. ERAWAN

Śniadanie. Godzinny rafting na tratwach bambusowych po rzece Kwai. Następnie wizyta w "wiosce słoni", gdzie można skorzystać z 30-min. przejażdżki na słoniu (dla osób chętnych za dodatkową opłatą na miejscu). Postój przy drewnianym moście Wam Poh Viaduct, który powstał w czasie wojny. Po południu wizyta w PARKU NARODOWYM ERAWAN. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do Kanchanaburi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK - HUA HIN - PETCHABURI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się najsłynniejszy w Tajlandii pływający targ. Okoliczni kupcy sprzedają z łodzi owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby lokalnego rękodzieła. Można również spróbować tradycyjnych dań przygotowywanych na łodziach. Czas wolny na zakupy. Po południu wyjazd do HUA HIN - nadmorskiej miejscowości położonej ok. 220 km na południowy-wschód od stolicy Tajlandii. Zwiedzanie pałacu królewskiego Khao Wang w PETCHABURI. Pałac wybudowany w 1859 r. przez króla Mongkuta (Rama IV) położony jest na szczycie wzgórza, na które można wjechać kolejką linową. Zakwaterowanie w hotelu w Hua Hin, nocleg.

7. DZIEŃ. P.N. SAM ROI YOD

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do małej wioski rybackiej Bang Pu w PARKU NARODOWYM SAM ROI YOD. Rejs łodzią na cichą plażę i 20-min. przejście do jaskini Phrayanakorn, gdzie znajduje się otoczona stalagmitami piękna altana wybudowana przez króla Chulalangkorna. Po południu wyjazd do Chumphon. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani, przeprawa katamaranem na wyspę KOH SAMUI (z zawinięciem do promów na wyspie Koh Tao i Koh Phangan po drodze). Po przybyciu na wyspę Koh Samui przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ. MORSKI P.N. ANTHONG

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyjazd do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. W parku Anthong można zobaczyć m.in. wysepkę nazywaną "Wyspą Śpiącej Królewny" (Ua Talup). Czas wolny na wysepce. Wejście na punkt widokowy położony ok. 400 m n.p.m. Można stąd podziwiać kilkanaście z 42 wysp wchodzących w skład parku Anthong. Obiad w lokalnej restauracji. Postój przy jeziorze pochodzenia wulkanicznego Talay Nai. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): półdniowe zwiedzanie najciekawszych miejsc na wyspie: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne "Dziadek i Babcia", świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez miejscowych mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy "Wielkim Buddzie" - słynnym posągu Buddy znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Czas wolny, nocleg.

11. DZIEŃ. KOH TAO

Śniadanie. Czas wolny - plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na KOH TAO - wyspę ok. 70 km na północ od Koh Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snorkelingu. Okoliczne wody obfitują w niezwykłe bogactwo fauny morskiej i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snorkeling. Na wyspie Koh Tao obiad w lokalnej restauracji. Czas wolny na plażowanie na jednej ze śnieżnobiałych plaż Koh Tao. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Bangkoku. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***: 3 w Bangkoku, 1 w okolicy rzeki Kwai, 1 w mieście Kanchanaburi, 1 w okolicy Hua Hin, 1 w Chumphon, 3 na Koh Samui; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań • przeloty: Warszawa-Bangkok-Warszawa, Koh Samui-Bangkok • przejazd autokarem • opieka pilota podczas objazdu, podczas pobytu na Koh Samui opieka anglojęzycznego rezydenta oraz opieka telefoniczna pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi i lokalni przewodnicy: ok. 160 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique i Calypso: ok. 45 USD; rejs po kanałach: ok. 20 USD; opisy i ceny wycieczek fakultatywnych podczas pobytu w Krabi dostępne w zakładce "Wycieczki lokalne".W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.Do Parku Narodowego Sam Roi Yod należy zabrać pełne obuwie.Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Zwiedzanie niektórych obiektów tylko z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem.Zdjęcia lokalizacji (Tajlandia)
Krabi to najpiękniejsza prowincja Tajlandii z pięknymi plażami i zjawiskowymi krajobrazami
Wyspa Jamesa Bonda z pięknymi formacjami skalnymi
Przejażdżka na słoniu po dżungli to jedna z głównych atrakcji Tajlandii
Bangkok w Tajlandii - Miasto Aniołów
Ao nang beach to znana turystyczna miejscowość w okolicach Kraki
Słynne kanały z pływającymi targami w Tajlandii
Bangla-road na Phuket - to centrum rozrywkowego życia
Khao Lak to egzotyczne wakacje w najlepszym wydaniu
Wyspa Phi Phi w Tajlandii
Turystyczna wyspa Phuket przyciąga tłumy turystów
Kuchnia tajska pełna barw, smaków i zapachów
Słynna Railay z formacjami skalnymi w pobliżu Krabi

Opinie o wycieczce objazdowej Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui

Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.
Pok. 1 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Bambusowe Łodzie Złotego Buddy i Koh Samui? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00