cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Prastary Raj - Weekend w Jordanii, Jordania
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
05.04 - 08.04
już od 2430 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
05.04 - 08.04
już od 2430 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Prastary Raj - Weekend w Jordanii
star 3

Jordania
Ocena wycieczki objazdowej Prastary Raj - Weekend w Jordanii:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 05 kwietnia 2019
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 05 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Prastary Raj - Weekend w Jordanii w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Jordanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Położenie:

Hotele podczas objazdu *** o średnim standardzie (wg. programu) - 3 rozpoczęte doby hotelowe.
Zakwaterowanie:

Hotele podczas objazdu *** o średnim standardzie (wg. programu) - 3 rozpoczęte doby hotelowe.
Do dyspozycji gości:

w hotelu restauracja oraz bar.
Pokoje:

2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Wyżywienie:

śniadania oraz lunche lub kolacje (wg. opisu w programie).
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbowna 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot do Ammanu (możliwe międzylądowanie). Odprawa paszportowo-celna a następnie transfer do hotelu w Ammanie lub okolicy. Kolacja i nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie stolicy kraju - Ammanu, w programie między innymi okazały rzymski amfiteatr, odeon - czyli starożytna filharmonia, pozostałości potężnej niegdyś cytadeli, panorama miasta oraz Muzeum Archeologiczne. Kolejnym punktem programu będzie wycieczka na górę Nebo, uznawaną za miejsce śmierci Mojżesza. Przy dobrej pogodzie można stąd dojrzeć mury Jerozolimy. Spacer na szczyt skąd rozpościera się wspaniała panorama Morza Martwego i doliny Jordanu. Po południu wizyta w ruinach zamku krzyżowców, słynnym Kerak. Twierdza została zdobyta po rocznym oblężeniu przez samego Saladyna. Następnie kolacja i nocleg w okolicach Wadi Musa koło Petry. (Trasa ok. 320 km).
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Petry, zabytku wpisanego na światową listę UNESCO. Będziemy mogli zobaczyć m.in. Skarbiec Faraona, ścianę fasad, nabatejski teatr, pozostałe grobowce królewskie oraz świątynię boga Duszary. Całe miasto wykute w skale i położone w trudno dostępnej dolinie górskiej zostało prawdopodobnie opuszczone w VI w. n.e. na skutek licznych silnych trzęsień ziemi, ponownie odkrył je w 1812 r. Szwajcar Johann Ludwig Burkhardt, w 1929 r. zaczęły się wykopaliska archeologiczne, a dopiero w 1958 r. otworzono Petrę dla turystów. Niektóre budowle umieszczone są także na pobliskich szczytach - polecamy spacer do malowniczo położonego Klasztoru. Przejazd do hotelu w okolicach Ammanu, kolacja i nocleg. (Trasa 300 km).
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd na północ do starożytnego miasta Dżerasz, gdzie podziwiać można łuk triumfalny cesarza Hadriana, doskonale zachowane owalne forum, świątynię Zeusa i świątynię Artemidy, monumentalne schody i propyleje oraz kościoły wczesnochrześcijańskie z mozaikami podłogowymi, hipodrom, a przede wszystkim prawie 600 metrową ulicę kolumn. Następnie pojedziemy na relaksującą kąpiel w Morzu Martwym, najniższym punkcie Ziemi, ok. 440 m poniżej poziomu morza. Powrót do Ammanu i przejazd na lotnisko. Wylot do Polski. (Trasa ok. 140 km).
Uwaga!
Dla chętnych możliwość przedłużenia o 4 noce pobytu w hotelach nad Morzem Martwym w wybranych terminach.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem z/do Ammanu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (3 rozpoczęte doby hotelowe), wyżywienie śniadania (3) i obiadokolacje lub lunche (3), transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA wariant standard (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy, Tour Guide System, obsługa bagażowych, kierowców itp: ok. 210 USD/os płatne obligatoryjnie na miejscu) napojów do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych (ceny w programie) oraz innych wydatków osobistych. NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
META Description

Petra - skalne miasto - skarb Unesco • Amman - panorama miasta oraz Muzeum Archeologiczne • zamek krzyżowców w Kerak • relaksująca kąpiel w Morzu Martwym • Starożytne Dżerasz i ulica 600 kolumn • dla chętnych dodatkowo wypoczynek nad Morzem Martwym
Wizy

Paszport - Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
- Wiza Jordańska - otrzymywana na granicy. Aby sprawnie załatwić formalności związane z przekroczeniem granicy jordańskiej, najpóźniej na 5 dni przed wylotem, prosimy o dostarczenie następujących danych paszportowych: imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość, numer paszportu, data wydania i ważności paszportu (paszport ważny min. 6 miesięcy).
Uwagi do programu

- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Godziny wylotów/powrotów mogą ulec zmianie! Aktualne godziny powrotu poda pilot Rainbow na miejscu. - Ze względu na specyfikę kraju wielowyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość). - Do urządzeń elektrycznych " z grubymi bolcami" potrzebne są adaptery.
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport - Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
- Wiza Jordańska - otrzymywana na granicy. Aby sprawnie załatwić formalności związane z przekroczeniem granicy jordańskiej, najpóźniej na 5 dni przed wylotem, prosimy o dostarczenie następujących danych paszportowych: imię, nazwisko, data urodzenia, narodowość, numer paszportu, data wydania i ważności paszportu (paszport ważny min. 6 miesięcy).


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Prastary Raj - Weekend w Jordanii

Prastary Raj - Weekend w Jordanii - możliwości zakwaterowania:

1 os. standard
2 os. standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Prastary Raj - Weekend w Jordanii? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00