cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Z Szanghaju do raju, Chiny
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
04.03 - 16.03
już od 4999 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
04.03 - 16.03
już od 4999 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Z Szanghaju do raju

Chiny
Ocena wycieczki objazdowej Z Szanghaju do raju:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 04 marca 2019
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 04 marca 2019

Wycieczka objazdowa Z Szanghaju do raju w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Chin?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Chiny / Chiny

Opis oferty:

Suzhou • Hangzhou • Wuzhen • Shanghaj • Bali • Klungkung • Goa Lawah • Tenganan • Bukit Jambul • Pura Besakih • Flores • Rinca • Kanawa • Komodo • Pink Beach Z Szanghaju do raju - tak w skrócie opisać można program tej wycieczki. Ciekawy, urozmaicony program prowadzi przez Chiny do Indonezji na rajską wyspę Bali. Na trasie jest kosmopolityczny i awangardowy Szanghaj, Suzhou z przepięknymi ogrodami, słynny z jedwabiu Hangzhou i klimatyczny Wuzhen z malowniczymi kanałami. Bali kusi wspaniałymi krajobrazami i plażami, zaciekawia kulturą i tradycyjnymi obrzędami. Ludzie, pejzaże, potrawy - wszystko jest tu barwne i egzotyczne.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Szanghaju.

2. DZIEŃ.

Przylot do Szanghaju. Po przejściu formalności granicznych spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Przejazd do Suzhou, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. SUZHOU

Śniadanie. Zwiedzanie SUZHOU - miasta ogrodów i słynnego ośrodka produkcji jedwabiu. Miejsce to słynie z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie wspaniałego Ogrodu Mistrza Sieci, który jest wizytówką chińskiej sztuki ogrodniczej. Wizyta w fabryce jedwabiu - poznanie procesu produkcji tego materiału, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

4. DZIEŃ. HANGZHOU

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do HANGZHOU, miasta, które Marco Polo opisał jako najpiękniejsze na świecie. Zwiedzanie Świątyni Lingyin, zwanej Świątynią Natchnionego Odosobnienia, jednego z najbardziej znanych buddyjskich kompleksów świątynnych w Chinach. Wizyta na plantacji herbaty w pobliskiej miejscowości Longjing, co w tłumaczeniu oznacza Smoczą Studnię. Przejazd nad malownicze Jezioro Zachodnie, które jest symbolem Hangzhou. Spacer po Parku Huagang położonym nad brzegiem jeziora. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ. WUZHEN - SHANGHAJ

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie malowniczego WUZHEN, który niczym Wenecja urzeka plątaniną kanałów. Wizyta w miasteczku jest podróżą w czasie, panuje tu niezwykła atmosfera dawnych Chin, znana już tylko ze starych filmów. Spacer, podziwianie drewnianych domków przeglądających się w tafli wody. Przejazd do SZANGHAJU, miasta drapaczy chmur i nowoczesnej architektury. Szanghaj w ciągu ostatnich kilku dekad rozwijał się niewykle dynamicznie, spełniając sny i marzenia milionów Chińczyków o dostatnim i bogatym życiu. Wieczorny spacer po Nanjing - słynnej głównej ulicy handlowej rozświetlonej tysiącem neonów, gdzie znajduje się niezliczona ilość domów towarowych, sklepów i restauracji oferujących kuchnie niemal z całego świata oraz nadbrzeżną promenadą Bund. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka statkiem po rzece Huang Pu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

6. DZIEŃ. SZANGHAJ - BALI

Śniadanie. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy, która mieści wspaniały skarb sztuki sakralnej - posąg Buddy o wysokości 1,9 m, wysadzany klejnotami. Spacer ulicami starego miasta, które kusi niepowtarzalną atmosferą. Jego tradycyjna architektura kontrastuje z dominującymi w krajobrazie wysokościowcami. Czas wolny na zakupy. Przejazd na lotnisko jedyną komercyjną koleją magnetyczną świata MAGLEV, która osiąga maksymalną prędkość 431 km/h i pokonuje 30,5 km odcinek na lotnisko w 7 minut i 21 sekund. Przelot do Denpasar na indonezyjskiej wyspie Bali. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

7. DZIEŃ. BALI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

8. DZIEŃ. KLUNGKUNG - GOA LAWAH - TENGANAN - BUKIT JAMBUL - PURA BESAKIH

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do KLUNGKUNG, zwiedzanie pałacu wybudowanego w XVII w. W czasach świetności pałac otoczony był fosą, liczne dziedzińce i pawilony zatopione były w zieleni parku. Do dnia dzisiejszego zachowały się jedynie nieliczne zabudowania, większość została zniszczona przez Holendrów na początku XX w. Zwiedzanie świątyni GOA LAWAH ufundowanej w XI w. przez hinduskiego mnicha. Świątynia znajduje się przy jaskini, którą licznie zamieszkują nietoperze. Następnie w programie postój w niewielkiej wsi TENGANAN. Mieszkańcy osady nadal kultywują pradawne tradycje. Na uwagę zasługuje również charakterystyczna architektura domów. Dalej trasa wiedzie do punktu widokowego BUKIT JAMBUL. Obiad. Na koniec zwiedzanie PURA BESAKIH - najważniejszej i największej świątyni Bali. Powrót do hotelu, nocleg.

9-11. DZIEŃ. FLORES - RINCA - KANAWA - KOMODO - PINK BEACH

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu; wycieczka realizowana z anglojęzycznym przewodnikiem lokalnym): transfer na lotnisko, przelot do Lauban Bajo na wyspie FLORES. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Przejazd do przystani. Zaokrętowanie na statku. Wypłynięcie z portu w kierunku RINCA. Po drodze postój na jednej z wysepek, gdzie spotkać można Rudawkę Malajską tzw. latającego psa. Jest to jeden z największych gatunków nietoperzy dochodzący do długości 35 cm i wagi ponad 1 kg. Dalszy rejs na Rincę. Obiad. Zawinięcie do przystani. Wyjazd w poszukiwaniu waranów, tzw. smoków z Komodo w ich naturalnym środowisku. Powrót do przystani, krótki rejs do wybrzeży niewielkiej wysepki KANAWA. Czas wolny na snurkowanie w przejrzystych wodach Morza Flores. Przybrzeżne wody Komodo to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Kolacja i nocleg na pokładzie statku. Śniadanie. Wypłynięcie w kierunku KOMODO. Wyprawa w głąb wyspy w poszukiwaniu "smoków z Komodo" oraz wielu innych gatunków zamieszkujących Park Narodowy Komodo. Po południu powrót do przystani. Rejs do jednej z najpiękniejszych plaż Indonezji - PINK BEACH. Jest to jedna z nielicznych na świecie plaż, której piasek jest różowy. Czas wolny na plażowanie, snurkowanie. Obiad. Rejs powrotny na Flores. Wyokrętowanie. Transfer do hotelu, kolacja, zakwaterowanie i nocleg. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot na Bali. Transfer do hotelu. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach: *** w Chinach i **** na Bali : 2 w Suzhou, 1 w Hangzhou, 1 w Szanghaju, 6 na Bali (Jayakarta Hotel Bali**** www.jayakartahotelsresorts.com); 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 10 śniadań, 1 kolacja; przelot: Polska-Szanghaj, Denpasar-Polska; przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 55 EUR, przelot: Szanghaj-Denpasar: ok. 240 EUR (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie), napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.Przejazd koleją Maglev na lotnisko uzależniony od godziny wylotu do Denpasar.Opłaty fakultatywne: rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim: ok. 15 EUR; wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 25 EUR, wycieczka wsch. Bali (Klungkung, Goa Lawah, Tenganan, Bukit Jambul, Pura Besakih): ok. 50 EUR; wycieczka Flores-Rinca-Kanawa-Komodo-Pink Beach (wycieczka realizowana od 2 osób, w miarę dostępności miejsc w samolotach): ok. 570 EUR; min. 4 os.: ok. 515 EUR.Wizy: nie są wymagane.Dane paszportowe należy podać w momencie zakładania rezerwacji.Dopłata do hotelu z all inclusive podczas wypoczynku na Bali (6 noclegów/os. w pokoju 2-os.): Hotel Sadara Boutique Resort**** (www.sadararesort.com): 2000 PLN; Hotel Bali Tropic Resort & Spa**** (www.balitropic-resort.com): 2800 PLN.Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. sezonu Zima 18/19): Szanghaj-Denpasar: bagaż główny - 20 kg, bagaż podręczny - 5 kg.


Opis hotelu Z Szanghaju do raju według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Chiny / Chiny

Opis oferty:

SUZHOU • HANGZHOU • WUZHEN • SHANGHAJ • BALI • KLUNGKUNG • GOA LAWAH • TENGANAN • BUKIT JAMBUL • PURA BESAKIH • FLORES • RINCA • KANAWA • KOMODO  • PINK BEACHZ Szanghaju do raju - tak w skrócie opisać można program tej wycieczki. Ciekawy, urozmaicony program prowadzi przez Chiny do Indonezji na rajską wyspę Bali. Na trasie jest kosmopolityczny i awangardowy Szanghaj, Suzhou z przepięknymi ogrodami, słynny z jedwabiu Hangzhou i klimatyczny Wuzhen z malowniczymi kanałami. Bali kusi wspaniałymi krajobrazami i plażami, zaciekawia kulturą i tradycyjnymi obrzędami. Ludzie, pejzaże, potrawy - wszystko jest tu barwne i egzotyczne.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Szanghaju.

2. DZIEŃ.

Przylot do Szanghaju. Po przejściu formalności granicznych spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Przejazd do Suzhou, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. SUZHOU

Śniadanie. Zwiedzanie SUZHOU - miasta ogrodów i słynnego ośrodka produkcji jedwabiu. Miejsce to słynie z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie wspaniałego Ogrodu Mistrza Sieci, który jest wizytówką chińskiej sztuki ogrodniczej. Wizyta w fabryce jedwabiu - poznanie procesu produkcji tego materiału, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

4. DZIEŃ. HANGZHOU

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do HANGZHOU, miasta, które Marco Polo opisał jako najpiękniejsze na świecie. Zwiedzanie Świątyni Lingyin, zwanej Świątynią Natchnionego Odosobnienia, jednego z najbardziej znanych buddyjskich kompleksów świątynnych w Chinach. Wizyta na plantacji herbaty w pobliskiej miejscowości Longjing, co w tłumaczeniu oznacza Smoczą Studnię. Przejazd nad malownicze Jezioro Zachodnie, które jest symbolem Hangzhou. Spacer po Parku Huagang położonym nad brzegiem jeziora. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ. WUZHEN - SHANGHAJ

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie malowniczego WUZHEN, który niczym Wenecja urzeka plątaniną kanałów. Wizyta w miasteczku jest podróżą w czasie, panuje tu niezwykła atmosfera dawnych Chin, znana już tylko ze starych filmów. Spacer, podziwianie drewnianych domków przeglądających się w tafli wody. Przejazd do SZANGHAJU, miasta drapaczy chmur i nowoczesnej architektury. Szanghaj w ciągu ostatnich kilku dekad rozwijał się niewykle dynamicznie, spełniając sny i marzenia milionów Chińczyków o dostatnim i bogatym życiu. Wieczorny spacer po Nanjing - słynnej głównej ulicy handlowej rozświetlonej tysiącem neonów, gdzie znajduje się niezliczona ilość domów towarowych, sklepów i restauracji oferujących kuchnie niemal z całego świata oraz nadbrzeżną promenadą Bund. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka statkiem po rzece Huang Pu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

6. DZIEŃ. SZANGHAJ - BALI

Śniadanie. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy, która mieści wspaniały skarb sztuki sakralnej - posąg Buddy o wysokości 1,9 m, wysadzany klejnotami. Spacer ulicami starego miasta, które kusi niepowtarzalną atmosferą. Jego tradycyjna architektura kontrastuje z dominującymi w krajobrazie wysokościowcami. Czas wolny na zakupy. Przejazd na lotnisko jedyną komercyjną koleją magnetyczną świata MAGLEV, która osiąga maksymalną prędkość 431 km/h i pokonuje 30,5 km odcinek na lotnisko w 7 minut i 21 sekund. Przelot do Denpasar na indonezyjskiej wyspie Bali. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

7. DZIEŃ. BALI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

8. DZIEŃ. KLUNGKUNG - GOA LAWAH - TENGANAN - BUKIT JAMBUL - PURA BESAKIH

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do KLUNGKUNG, zwiedzanie pałacu wybudowanego w XVII w. W czasach świetności pałac otoczony był fosą, liczne dziedzińce i pawilony zatopione były w zieleni parku. Do dnia dzisiejszego zachowały się jedynie nieliczne zabudowania, większość została zniszczona przez Holendrów na początku XX w. Zwiedzanie świątyni GOA LAWAH ufundowanej w XI w. przez hinduskiego mnicha. Świątynia znajduje się przy jaskini, którą licznie zamieszkują nietoperze. Następnie w programie postój w niewielkiej wsi TENGANAN. Mieszkańcy osady nadal kultywują pradawne tradycje. Na uwagę zasługuje również charakterystyczna architektura domów. Dalej trasa wiedzie do punktu widokowego BUKIT JAMBUL. Obiad. Na koniec zwiedzanie PURA BESAKIH - najważniejszej i największej świątyni Bali. Powrót do hotelu, nocleg.

9-11. DZIEŃ. FLORES - RINCA - KANAWA - KOMODO - PINK BEACH

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu; wycieczka realizowana z anglojęzycznym przewodnikiem lokalnym): transfer na lotnisko, przelot do Lauban Bajo na wyspie FLORES. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Przejazd do przystani. Zaokrętowanie na statku. Wypłynięcie z portu w kierunku RINCA. Po drodze postój na jednej z wysepek, gdzie spotkać można Rudawkę Malajską tzw. latającego psa. Jest to jeden z największych gatunków nietoperzy dochodzący do długości 35 cm i wagi ponad 1 kg. Dalszy rejs na Rincę. Obiad. Zawinięcie do przystani. Wyjazd w poszukiwaniu waranów, tzw. smoków z Komodo w ich naturalnym środowisku. Powrót do przystani, krótki rejs do wybrzeży niewielkiej wysepki KANAWA. Czas wolny na snurkowanie w przejrzystych wodach Morza Flores. Przybrzeżne wody Komodo to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Kolacja i nocleg na pokładzie statku. Śniadanie. Wypłynięcie w kierunku KOMODO. Wyprawa w głąb wyspy w poszukiwaniu "smoków z Komodo" oraz wielu innych gatunków zamieszkujących Park Narodowy Komodo. Po południu powrót do przystani. Rejs do jednej z najpiękniejszych plaż Indonezji - PINK BEACH. Jest to jedna z nielicznych na świecie plaż, której piasek jest różowy. Czas wolny na plażowanie, snurkowanie. Obiad. Rejs powrotny na Flores. Wyokrętowanie. Transfer do hotelu, kolacja, zakwaterowanie i nocleg. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot na Bali. Transfer do hotelu. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach: *** w Chinach i **** na Bali : 2 w Suzhou, 1 w Hangzhou, 1 w Szanghaju, 6 na Bali; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 10 śniadań, 1 kolacja; przelot: Polska-Szanghaj; Denpasar-Polska; przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 55 EUR, przelot: Szanghaj-Denpasar: ok. 240 EUR (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie), napiwki: ok. 5 EUR/os/dzień.Przejazd koleją Maglev na lotnisko uzależniony od godziny wylotu do Denpasar.Opłaty fakultatywne: rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim: ok. 15 EUR; wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 30 EUR, wycieczka wsch. Bali (Klungkung, Goa Lawah, Tenganan, Bukit Jambul, Pura Besakih): ok. 50 EUR; wycieczka Flores-Rinca-Kanawa-Komodo-Pink Beach (wycieczka realizowana od 2 osób, w miarę dostępności miejsc w samolotach): ok. 570 EUR; min. 4 os.: ok. 515 EUR.Opinie o wycieczce objazdowej Z Szanghaju do raju

Z Szanghaju do raju - możliwości zakwaterowania:

Pok. 4 os. (2 pok. 2 os.)
Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Z Szanghaju do raju? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00