cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia, Kolumbia
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 05.05
już od 6758 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
27.04 - 05.05
już od 6758 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia
star 3

Kolumbia
Ocena wycieczki objazdowej Egzotyka Light - Kolumbia:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Kolumbia w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Kolumbii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotel w Cartagena de Indias (7 rozpoczętych dób hotelowych) - położony ok. 100 - 400 m od plaży, np. hotel Charlotte lub inny o podobnym standardzie.
Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.

Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym doCartagena de Indias(z przesiądką w jednym z europejskich portów). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Przylot do Kolumbii oraz transfer do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 2
Śniadanie, przejazd do Cartageny. Cartagena de Indias (wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO) to jedno z najważniejszych miast basenu Morza Karaibskiego i prawdopodobnie najpiękniejsze miasto kolonialne na świecie. W Cartagenie Hiszpanie gromadzili skarby łupione na terenie Ameryki Południowej, co powodowało częste najazdy piratów. W celach obrony zbudowano tu bardzo okazałe, ciągnące się kilometrami fortyfikacje, które przetrwały do dziś. San Diego to serce kartageńskiej starówki, znajdziemy tu niesamowitą ilość pięknych kościołów, domów kolonialnych, muzea i urzekające kolorowe uliczki. Miejsce to ożywia się szczególnie pod koniec dnia, kiedy większość placów wypełnia się stolikami, pojawiają się artyści, muzycy i wszystko nabiera rytmu salsy, aż do późnych godzin nocnych. Cartagena występuje w kilku powieściach słynnego noblisty G.G.Marqueza, a on sam ma tutaj swój dom. Zwiedzimy Stare Miasto, fortyfikacje, zamek San Felipe de Barajas i klasztor La Popa założony na pocz. XVII wieku skąd rozciąga się wspaniały widok na miasto. Dla chętnych wieczorem przejażdżka tzw. chivą przy akompaniamencie lokalnych muzyków wykonujących słynne w tym kraju Vallenato, będziemy poznawać miasto nocą, wstąpimy również na dyskotekę (dodatkowo płatne, ok. 40 USD). (Trasa ok. 70 km).
Dzień 3
Po śniadaniu udamy się na Baru, którą od stałego lądu oddziela jedynie koryto kanału utworzonego tu już w XVI. Canal del Dique został wykopany przez hiszpańskich konkwistadorów w celu zapewnienia łączności komunikacyjnej miasta Cartagena z resztą kraju dzięki rzece Magdalena. Dawniej półwysep, a współcześnie wyspa Baru słynie z pięknych plaż oraz bogactwa ptaków zamieszkujących te tereny. By je lepiej poznać odwiedzimy Aviario Nacional, w którym zgromadzono 2000 ptaków z różnych rejonów Kolumbii. Spotkamy tam tukany, ary, papugi, dzięcioły, kulony i ibisy szkarłatne. W kolejnych wolierach będziemy podglądać ptasich mieszkańców tropikalnego lasu, strefy wybrzeża, pustyni i obszarów bagiennych. Staniemy oko w oko z harpią oraz słynnym kondorem andyjskim. Po spacerze czas wolny na zakup pamiątek, z których dochód wspiera działalność tego obiektu. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na Wyspy Różańcowe (Islas del Rosario) to przepiękne, niewielkie wyspy rozrzucone na Morzu Karaibskim nieopodal wybrzeży Kolumbii. Białe, dziewicze plaże, rafy koralowe, tropikalna roślinność, mnóstwo tropikalnej fauny: bajecznie kolorowe ryby o przeróżnych kształtach, egzotyczne koniki morskie, delfiny, żółwie, kraby. Wyspy Różańcowe charakteryzują się niezmiennym, ciepłym klimatem. Krystaliczne wody opływające wyspy połyskują w kolorach błękitno-turkusowych w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Rdzennymi mieszkańcami wysp byli Indianie Karib, później wraz z przybyciem konkwistadorów często pojawiali się również piraci. Istnieje wiele legend na ten temat, np. historia zatopionego galeonu San Jose. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 5 - 7
Pobyt w hotelu(wyżywienie: śniadania). Czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Za dodatkową opłatąmożliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Pełną listę wycieczek przedstawi na miejscu pilot.
Dzień 8
Po śniadaniu transfer na lotnisko i lot powrotny(z przesiądką w jednym z europejskich portów) do Polski.
Dzień 9
Przylot do Polski
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotemrejsowym (z przesiadką w jednym z portów europejskich) do Cartagena de Indias, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko,program jw., 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (śniadania), opiekę polskiego pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wycieczek opcjonalnych dla chętnych, dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, przewodnicy, napiwki wynosi ok.110 USD/os.
META Description

Cartagena de Indias - Najpiękniejsze miasto kolonialne świata * Islas del Rosario - Wyspy Różańcowe * wizyta w parku Aviario na wyspie Baru * wypoczynek nad Morzem Karaibskim
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.

Informacja dotyczy obywateli Polski.
Wizy

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.

Informacja dotyczy obywateli Polski.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Egzotyka Light - Kolumbia

Egzotyka Light - Kolumbia - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
3 os. pokój standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Egzotyka Light - Kolumbia? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00