cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
 • Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów, Australia
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów
star 3

Australia
Ocena wycieczki objazdowej Fantazyjna natura Antypodów:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Fantazyjna natura Antypodów w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji Australii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele*** (16 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Do dyspozycji gości:

W hotelach restauracja oraz bar.
Pokoje:

2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Wyżywienie:

Śniadania.
Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Wylot samolotu do Australii zmiędzylądowaniem w Dubaju. Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Dubaju. Najpierw skierujemy się ku starym częściom miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy słynne Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę.Późniejskierujemy sięna słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab.Zobaczymy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejazd do finansowej dzielnicy Dubaju. Odwiedzimy w niej największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Sydney. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 3
Przelot do Sydney, największego miasta w Australii. Po odprawie paszportowo-wizowej, transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 28 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10 km).
Dzień 5
Po śniadaniu, spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Zobaczymy miasto rozlokowane nad wieloma zatokami z perspektywy morskiej. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Wczesnym popołudniem powrót do centrum Sydney i czas wolny. Polecamy np. wizytę w Akwarium w Darling Harbour, Muzeum Australii lub wejście na szczyt Mostu Portowego! Wieczorem wyjazd na lotnisko i wylot do Christchurch w Nowej Zelandii (możliwe międzylądowanie). Odprawa celno-paszportowa i przejazd do hotelu w Christchurch, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 6
Śniadanie, zwiedzanie Christchurch - plac Katedralny, Katedra Anglikańska, Katolicka oraz Ogród Botaniczny. Następnie przejazd w kierunku Stacji Arktycznej, która jest "bramą" na lodowy kontynent. Zwiedzimy również Centrum Arktyczne, które pozwoli nam poznać bliżej nieodległą Antarktydę, a także "przeżyć" arktyczną burzę. Po zwiedzaniu wyjazd do miejscowości Tekapo. Po drodze zobaczymy jedną z niewielu równin kraju i wszechobecne owce. Po dojeździe nad jezioro Tekapo postój w punkcie widokowym z niezapomnianą scenerią najwyższych gór kraju - Alp Południowych. Nocleg w Twizel (Trasa ok. 300 km)
Dzień 7
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej "bramą" do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724 m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka wyprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju. (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Queenstown). Następnie przejazd do Twizel - krajowej stolicy hodowli łososia, oraz stolicy zagłębia sadowniczego - Cromwell. Nocleg w hotelu w okolicy Queenstown. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 8
Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które jest znane ze sportów ekstremalnych. Możliwość rejsu szybką łodzią motorową na rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 149 NZD/os.). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu "bungy jumping". Dla amatorów mocnychwrażeńmożliwość skoku na bungy (dodatkowo płatne ok. 195 NZD/os.). Następnie przejazd do hotelu w okolicach Te Anau, nocleg.(Trasa ok. 210 km)
Dzień 9
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, położony w Parku Narodowego Fiordland. Dotrzemy tam zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych, przemierzając niesamowite endemiczne lasy. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Zpokładu statku można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków, foki orazz bliska podziwiań malownicze wodospady. Przejazd do hotelu w okolicach Dunedin, nocleg. (Trasa ok. 420 km)
Dzień 10
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko i przelot do Wellington. Po przylocie rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii: punkt widokowy ponad miastem - Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku - Cuba Street. Następnie przejazd do Palmerston North, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 170 km)
Dzień 11
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Parku Narodowego Tongariro gdzie nagrywano wiele scen do filmu "Władca Pierścieni", który pozostaje najsłynniejszą reklamą"kraju. Następnie przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, możliwość skoku na bungee (wysokość ok. 47 m, dodatkowo płatne ok. 169 NZD/os.), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 370 km)
Dzień 12
Po śniadaniu zwiedzanie Rotorua - historyczna zabudowa uzdrowiskowa. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów a także dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie zwiedzanie strefy termalnej Te Puia, gdzie przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję gejzeru - Pohutu. Na terenie strefy znajduje się symbol Nowej Zelandii - ptak kiwi. Odwiedzimy Instytut Kultury, gdzie działa szkoła wyplatania i rzeźbienia. Po południu przejazd do strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie "patelni", czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach, przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 130 NZD/os.. Nocleg do hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 13
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii "Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 14
Po śniadaniu wyjazd w okolice Auckland. Bedziemy oglądaćpanoramę miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Udamy się na najbardziej znaną plażę kraju - Piha, rozsławioną w filmie Jane Campion - Fortepian. Na plaży wdrapiemy się na górującą nad nią lwią skałę, a potem dla odważnych chwila na relaks w dość chłodnych wodach oceanu. Przejazd na spacer po okolicznym lesie do pięknego wodospadu Kitekite Falls. Po drodze zobaczymy charakterystyczne rośliny kraju - srebrne paprocie. Następnie przejazd do kolonii głuptaków w Muriwai i zapoznanie się z tymi pięknymi i ciekawymi ptakami, corocznie pokonującymi cieśninę Tasmana do Australii (ptaki obecne w kolonii od końca lipca do połowy marca). Dzień zakończymy w historycznej dzielnicy Auckland - Devonport, skąd wrócimy do centrum miasta rejsem po zatoce. Powrót z portu do hotelu spacerem główną ulicą miasta - Queen Street. Nocleg w Auckland (Trasa ok. 200 km).
Dzień 15
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186 m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80 km (dodatkowo płatne ok. 29 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. W południe przejazd na lotnisko w Auckland i wylot do Denpasar na Bali. Po przylocie transfer do hotelu na Bali. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 16
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie lub dla chętnych wycieczka fakultatywna po wyspie (koszt ok. 60 USD/os.). W programie wyjazd na tradycyjne przedstawienie taneczne Barong i Keris. Następnie odwiedzimy wioski rękodzielnicze, gdzie produkuje się wyroby ze złota, srebra, drewna oraz tkaniny. Wizyta w Jaskini Słonia, hinduistycznym miejscu medytacji i świątyni Tirta Empul ze świętym źródłem. Po drodze zatrzymamy się aby obejrzeć aktywny wulkan i jeziora Batur. Lunch wliczony w cenę wycieczki fakultatywnej. W drodze powrotnej zobaczymy malownicze pola ryżowe i drzewa palmowe. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 17
Po śniadaniu czas wolny lub dla chętnych wycieczka fakultatywna (koszt ok. 60 USD/os) do górskiej miejscowości Bedugul z malowniczym jeziorem Beratan i świątynią Ulu Danu. Po drodze zatrzymamy się również w Lesie Małp oraz przy świątyniach Taman Ayun i Tanah Lot, zbudowanych na skalistym wybrzeżu oceanu. Lunch wliczony w cenę wycieczki. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 18
Po śniadaniu czas wolny. Wieczorem transfer na lotnisko w Denpasar i powrót do Warszawy z międzylądowaniem w Dubaju.
Dzień 19
Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie. Możliwy przylot dnia następnego w zależności od rozkładu lotów.
Uwagi do programu
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na . - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Fidżi i Nowej Zelandii - Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami. - Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NDZ), na Bali rupia indonezyjska (IDR) płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie, a na Bali w dolarach amerykańskich. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce. - Uwaga!!! W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2018 na R.pl.
"
Świadczenia

Cena obejmuje:
przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy doSydney i zBali do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki) przeloty wewnętrzne: Sydney - Christchurch, Dunedin - Wellington, Auckland - Bali opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 16 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje:
kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych) - ok. 450 USD obligatoryjnie płatne na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych orazopłaty za pośrednictwo wizowe do Australii(doliczana obowiązkowo podczas rezerwacji).
Inne

Ważne
Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy
Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.

Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na 5 dni roboczych przed wylotem.
DoIndonezji iNowej Zelandii
- obywatele polscy w celach turystycznych wjeżdżają bez wizy.
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

META Description

Dubaj - orientalny blichtr • Sydney - opera i most portowy • Morisset Park - bliskie spotkanie z kangurami • Kiwi - oko w oko z ptakiem nielotem • Rotorua - stąd już blisko do piekła • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Wellington - stolica Nowej Zelandii - kraju na końcu świata • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • wypoczynek na Bali
Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.