cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe
star 3

Martynika
Ocena wycieczki objazdowej Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Martynika?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotelna Martyniceo standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora (1 rozpoczęta doba hotelowa ze śniadaniem).
Statek **** - o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin - (7 rozpoczętych dób hotelowych).
Statek MSCPreziosa ****+ - należy do floty włoskiego armatora "MSC Cruises", wybudowany w 2013 r. jest jednym z największych zbudowanych dla MSC. Statek posiada 18 pokładów, z czego aż 13 pasażerskich, na których ulokowane są wygodne kabiny dlaponad 4 300 pasażerów i 1 400 członków załogi oraz przestrzenie ogólnodostępne, gdzie znajdują się m. in. baseny, sklepy czy restauracje. Statek ma 333 m długości, 38 m szerokości i blisko 68 m wysokości.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawyna Martynikę(lot z przesiadką). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: . Przylot na Martynikę.Po przylocie odprawa paszportowo-celna. Transfer do hotelu **/*** (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Czas wolnyna odpoczynek i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Dla chętnych jeśli czas na to pozwoli (fakultatywnie, za dodatkową opłatą) wycieczka po okolicy. Martynikanazywana jest przez lokalną ludność "Wyspą Kwiatów"- ma 80 km długości i ok. 35 km szerokości. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wysp w rejonie Karaibów, głównie ze względu na egzotyczne ogrody, wilgotne lasy tropikalne, górujący nad wyspą wulkan Mount Pelee, plantacje trzciny i bananów oraz białe i czarne plaże. Nie brak tu malowniczych zakątków, portów rybackich, luksusowych hoteli i klimatycznych restauracyjek. Wyspa stanowi również dziedzictwo rdzennej ludności Karibów, afrykańskich niewolników i francuskich kolonizatorów, czego efektem jest bogata kultura kreolska, różnorodna kuchnia, destylarnie rumu… oraz nadzwyczajna uroda jej mieszkanek.Warto zobaczyć stolicę wyspy Fort de Francepełną zabytków, m.in.:Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny oraz pełny smaków tropikalnych owoców, Targ Kreolski. Warto zajrzec również do Ogrodów Balata, gdzie możnaobejrzeć ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!).Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Amatorów rumu zaprasza jedna z najstarszych destylarni - Depaz - położona u stóp wulkanu Mount Pelee. Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach. Warto udać się również do miasteczka St. Pierre na północno -zachodnim wybrzeżu wyspy, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan. Ok. 23:00 statek wypływa z portu Fort de France w rejs w kierunkuPonte - a - Pitre na Gwadelupie.(nocny rejs).
Dzień 3
Ok. 08:00 statek przypływa do portu Point-a-Pitre na Gwadelupie, zamorskim terytorium Francji. Jest jedną z 8 wysp pochodzenia koralowego i wulkanicznego w archipelagu Małych Antyli. Gwedelupa składa się z 2 wysp o kształcie skrzydeł wielkiego motyla połączonych mostem nad "Słoną Rzeką". Zachodnia to Basse Terre z wulkanicznymi wzniesieniami pokrytymi lasami równikowymi oraz z aktywnym wulkanem Soufriere. Wschodnia wyspa to Grande Terre będąca przeciwieństwem Basse- wapienny płaskowyż z szerokimi plażami i rafami koralowymi. Tu właśnie ulokowany jest port Pointe a Pitre z tętniącymi życiem targowiskami, starym miastem La Darse, skwerem Place de la Victorie otoczonym kolonialnymi domami oraz katedrą św. Piotra i Pawła, zwaną "żelazną", o wyszukanej konstrukcji. Można tu także przyjrzeć się egzotycznym gatunkom ryb, zaroślom mangrowym a nawet rekinom pływającym nad przezroczystym tunelem w największym na Karibach Aquarium de la Guadeloupe. Na uwage zasługuje również wyjątkowy karaibski cmentarz w miejscowości Morne-à-L'Eau, który słynie swoją szachownicową - czarno-białą urodą w całym świecie.Jednak Gwadelupa przyciąga najbardziej białymi piaszczystymi plażami, m.in. plaża St. Anna, na których relaks jest czystą przyjemnością. Zachęcamydo zwiedzania wyspy podczas wycieczki fakultatywnej (dodatkowo płatna). Wieczorem ok. godz.19:00 statek wypływa w kierunku Road Town na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (nocny rejs).
Dzień 4
Ok.10:00 statek przypływa do portu Road Town na wyspie Tortola na terenie Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Stanowią one północną częśc archipelagu Wysp Dziewiczych. Sa one jednym z nejlepszych rajów podatkowych na świecie. Wyspy zostały odkryte w 1493r. przez Krzysztofa Kolumba. Od 1666 r. niepodzielnie panują tu Brytyjczycy. Od 1866 r. wyspy są oficjalnie kolonią brytyjską, a od 1967 r. posiadają wewnętrzną autonomię .Wyspy szczególnie kuszą pięknymi białymi plażami, turkusową wodą i piekną roslinnościa. Są idelane dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych. Zachęcamy do odwiedzenia J. R. O'Neal Botanical Gardens - ogrodu botanicznego w centrum stolicy Road Town, w którym oglądać można tropikalną roślinność Karaibów. Ok. 19:00 statek wypływa z portu w kierunku wyspy St. Maarten (nocny rejs). 
Dzień 5
Ok.08:00 statek przypływa do portu Philipsburg, głównego miasta wyspy St.Maarten. Ta maleńka karaibska wyspa (pow. ok. 96 km2) jest podzielona na dwie części -holenderską i francuską, każda z nich o odmiennym charakterze. Philipsburg po stronie holenderskiej jest położony na wąskim piaszczystym przesmyku, otoczonym z każdej strony wodami zatok: Grand Bay i Great Salt Pond. To zakupowy raj, pełen sklepów i butików usytuowanych wzdłuż brukowanych uliczek i wąskich alejek. Plaże Great Bay Beach i Little Bat Beach zachwycają amatorów nurkowania. Polecamy wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne), m.in.: wizytę na farmie motyli, wycieczkę kajakiem na lagunę gdzie zobaczyć można wiele gatunków egzotycznych ptaków m. in. pelikany, czaple i siewki. Ok. godz. 19:00 statek wypływa z Philipsburga w kierunku wyspy Dominiki (nocny rejs).
Dzień 6
Ok. 09:00 statek przypływa do Dominiki - Zielonej Wyspy Karaibów, znanej ze swojej bujnej przyrody i górzystej powierzchni. Wyspa została odkryta przez K. Kolumba w niedzielę (łac. Dominica = niedziela), stąd jej nazwa. Największą atrakcją wyspy są źródła mineralne oraz górskie jezioro Boiling Lake, gdzie woda jest ogrzewana przez podziemne gazy. Niezwykłą atrakcją wyspy jest przejażdżka kolejką linową pośród koron drzew lasu tropikalnego (za dodatkową opłatą). Podczas tej wycieczki możemy podziwiać liczne egzotyczne gatunki ptaków, szczególnie papug, zamieszkujących korony drzew. Warto skosztować również piwa Kubali, które zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie urządzanym przez belgijskich browarników. Kolejnym ciekawym punktem na wyspie jest Dolina Spustoszenia - w jej wnętrzu ukryte są gorące źródła siarczanowe, małe błotne wulkany a także gejzery i inne osobliwości natury. W powietrzu czuć zapach siarki a nad powierzchnią unoszą się obłoki pary, tworząc nieziemski klimat tego miejsca. Po południu ok. godz. 19:00 statek wypływa z portu w kierunku wysp St. Kitts & Nevis(nocny rejs).
Dzień 7
Ok. 09:00 statek przypływa do portu Basseterre na wyspie St. Kitts, znanej również pod nazwą St. Christopher nadaną wyspie przez jej odkrywcę K. Kolumba. Najwyższym jej wzniesieniem jest wulkan Mount Liamuiga (1156 m n.p.m.). W wilgotnym klimacie góry są porośnięte lasem równikowym, a ich podnóża plantacjami trzciny cukrowej i palmami kokosowymi. Z południowej części wyspy wysuwa się w morze półwysep ze słonym jeziorem, a u wybrzeży St. Kitts rozciągają się rafy koralowe. W pobliżu tętniącego życiem Basseterre z jego skwerami, mariną i kramikami, znajdują się najlepsze plaże na wyspie. Zachęcamy od odwiedzin skansenu i wytwórni Caribelle Batik w okolicy Basseterre, w którejtechniką batiku fantazyjnie farbuje się tkaniny oraz Fortecy na Wzgórzu Brimstone (Park Narodowy i strefa UNESCO). Ta XVIII-wieczna twierdza, która odgrywała kluczową rolę w czasie francusko-brytyjskich walk o dominację nad wyspą. Jest to jednocześnie punkt widokowy z piękną panoramą wyspy. Wieczorem ok. godz. 19:00 statek wypływa z portu w kierunku Antigua i Barbuda (nocny rejs).
Dzień 8
Ok. 08:00, statek dopływa do St. John's na Antigua, największej z wysp państwa Antigua i Barbuda, która ma ok. 281 km2. Wyspy odkrył w 1493 roku Krzysztof Kolumb a w 1632 r. skolonizowali Brytyjczycy, którzy sprowadzili niewolników z Afryki do pracy na plantacjach trzciny cukrowej, a których potomkowie stanowią dziś większość mieszkańców wysp. Wyspy są uosobieniem beztroskiego odpoczynku, czemu sprzyjają wyjątkowo piękne plaże z białym lub różowym piaskiem otoczone palmami kokosowymi, których jest tu podobno tyle ile dni w roku. Wspaniałe rafy koralowe ukryte w lazurowych wodach zachęcają do podwodnych wypraw. Bedąc na wyspie warto odwiedzić niezwykły Most Diabła i poznać jego tajemnice orazwzgórza Shirley Hights skąd rozpościera się majestatyczny widok na Atlantyk i na English Harbour - zatokę w której znajdują się gregoriańskie Stocznie Nelsona. Na uwagę zasługują również plantacje ananasów czarnych - przez wielu uważane za najsmaczniejsze na Karaibach! Proponujemy zwiedzanie wyspy w ramach wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne). Ok. godz. 18:00, statek wypływa w rejs w kierunku Martyniki.(nocny rejs).
Dzień 9
Ok.godz. 08:00 statek wpływa do portu Fort de France na Martynice. Wykwaterowanie z kabin i czas wolny. Wylot samolotu do Polski (możliwe przesiadki).
Dzień 10
Przylotdo Warszawy na lotnisko Warszawa-Okęcie.
Uwagi do programu
- W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub nie zawijaniu, do któregoś z portów wymienionych w programie. -Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu ze względu na specyfikę krajów wyznaniowych, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne). - Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne (w walutach obowiązujących na wyspach: USD/EUR). -Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w wycieczkach fakultatywnych wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet.
-Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt ok. 250 EUR/os. lub 250 USD/os.lub numer karty kredytowej, wszystkie rozliczenia (również za serwis pokładowy) mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu bądź pobierane z karty kredytowej. -Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, żywności, napojów oraz żadnych materiałów łatwopalnych. -Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. - Kobiety powyżej 24 tyg. ciąży, niemowlęta do 24 mca życia oraz osoby poniżej 21 lat życia (jeśli nie są pod opieką prawnych opiekunów) nie mogą odbyć rejsu i nie zostaną wpuszczone na statek. -Walutą obowiązującą na statku jest USD.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem do Fort de France na Martynice, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie: razem 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku Preziosa ****armatora MSC w wybranych (opłaconych) typach kabin z całodziennym wyżywieniem (w opcji full board) , 1 rozpoczęta doba hotelowa na Martynice w hotelu **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Martynice, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe.
Wycieczki lokalne

MARTYNIKA
- tropikalna flora (Ogrody Balata) - Depaz (destylarnia - naj...) - na zboczu aktywnego wulkanu. Martynika - wyspa kwiatów i kobiet - posiada wyjątkowe atrakcje, które koniecznie należy zobaczyć! Wyprawę rozpoczniemy od najsłynniejszych zabytków starego miasta Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny skąd przejdziemy na pełny smaków tropikalnych owoców Targ Kreolski. Tu poznamy lokalne zapachy, smaki i owoce - będzie czas na zakupy. Następnie wspaniałe Ogrody Balata, gdzie można oglądać ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!). Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Następnie odwiedzimy jedną z najstarszych destylarni rumu na wyspie. Luksusową destylarnię Depaz położona jest u stóp wulkanu Mount Pelee. Bierzemy udział w degustacji i mamy możliwość zakupu rumu najlepszej jakości! (Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach). Wycieczkę kończymy przejazdem przez miasteczko St. Pierre. Miasteczko, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan oraz… krótkim plażowaniem na jednej z plaż. (ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.)
CENA ok. 80 EURO
/os.
.
Ramy czasowe 12:00-17:00+
GWADELUPA
- Przybywamy do stolicy Point-a-Pitre, z której przejedziemy do największego na Karaibach akwarium morskiego. Można tu zobaczyć dziesiątki gatunków ryb i kilkadziesiąt gatunków koralowców, podwodny świat morza Karaibskiego urzekający kształtami i kolorami. Po wizycie w akwarium przejeżdżamy przez urocze Saint Anne na punkt widokowy - zdjęcia niczym pocztówki z Karaibów. Na plaży w St. Anna pod palmami zażyjemy kąpieli morskich i słonecznych a następnie udamy się w przejazd dookoła wyspy zaglądając na wyjątkowy karaibski cmentarz, na którym panuje atmosfera czarów i… imprezy! Cmentarz karaibski w miejscowości Morne-à-L'Eau słynie swoją szachownicową - czarno-białą urodą w całym świecie. Opowiemy o historii tego miejsca, roli w życiu lokalnego społeczeństwa oraz o tym co go łączy z religią Voodoo... wciąż obecną na Karaibach.
CENA ok. 75 EURO
/os.. Rusza 8:30 - 13:30+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
ST. KITTS & NEVIS -
Z portu Zante w stolicy Basstere ruszamy przez miasto i malownicze miejsca obsadzone palmami kokosowymi do Miasta Old Road, gdzie znajduje się posiadłość Romney. Piękna i onegdaj należącej do Sama Jeffersona II (pra-przodka Thomasa Jeffersona - 3go prezydenta Stanów Zjednoczonych). Obecnie mieści się tu skansen historyczno przyrodniczy i wytwórnia Caribelle Batik, w którejtechniką batiku fantazyjnie farbuje się tkaniny. Następnie nasze pojazdy skierują się do Fortecy na Wzgórzu Brimstone (Park Narodowy i strefa UNESCO). Ta XVIII-wieczna twierdza, która odgrywała kluczową rolę w czasie francusko-brytyjskich walk o dominację nad wyspą - obecnie często odwiedzają ją lokalne dziko żyjące małpy - werwety. Przejazd na punkt widokowy Timothy Hill, z którego rozpościera się najpiękniejsza panorama wyspy i przerwa fotograficzna a następnie coś dla ciała… jedziemy na plażę Carambolow by zażyć kąpieli słonecznych i morskich. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 70U$D
/os.. Rusza 9:00 - 14:00+
ANTIGUA
- Wyruszamy z St. John's - stolicy państwa Antigua i Barbuda by pojechać na przestrzał przez wyspę na jej wschodnie wybrzeże. Tam pierwszym miejscem, gdzie wysiądziemy będzie niezwykły Most Diabła. Poznamy jego mroczny - szatański sekret. Następnie nasze vany skierują się na wzgórza Shirley Hights skąd rozpościera się majestatyczny widok na Atlantyk i na English Harbour - zatokę w której znajdują się gregoriańskie Stocznie Nelsona. Po wykonaniu zdjęć ruszamy do samych stoczni by zobaczyć je od środka i zobaczyć część oryginalnego wyposażenia i zachowanej infrastruktury. Po zwiedzaniu stoczni udamy się na południowo-zachodnie wybrzeże by zobaczyć plantacje ananasów czarnych - przez wielu uważane za najsmaczniejsze na Karaibach! Ostatni przystanek będzie miał miejsce na jednej z pięknych plaż od strony Morza Karaibskiego by w cieniu palm zażyć kąpieli słonecznej i morskiej. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 70U$D
/os.
.
Rusza: 8:30 - 14:00+.
ST. MARTEEN- francusko-holenderska wyspa, tropikalne motyle, plażowanie i samoloty.

Wyruszamy z Philipsburga na niezwykłą Farmę Motyli. Wizyta na farmie pozwoli nam zrozumieć życie seksualne motyli, sposoby ich rozmnażania, różnice pomiędzy motylami a ćmami... Oglądanie motyli z 3ech kontynentów w bezpośrednim z nimi kontakcie. Jeśli będziecie Państwo ubrani jaskrawo lub używacie wodę o zapachu cytrusowym będziecie atrakcyjnym miejscem lądowania dla motyli (aktywność motyli zależy od wielu czynników). W dalszej części zwiedzania wyspy przejeżdżamy przez stolicę francuskiej części wyspy, miasto Marigot - tu czas na pamiątki w tym zakup słynnego likieru z owocu goździkowca. Przejazd na zachodnią część wyspy - plażowanie na słynnej w świecie Maho Beach położonej na przedłużeniu długiego pasa startowego. W czasie naszego pobytu zobaczymy startujące i lądujące na głowami samoloty. Wycieczka przewidziana jest na ok. 4 godz.,
cena ok.75 USD.

Uwaga: Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Wycieczki fakultatywne, z powodu zbyt małej ilości uczestników, odwołania usług lokalnych kontrahentów lub warunków atmosferycznych, mogą nie dojść do skutku lub ulec zmianom.

Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
META Description

• piękna Martynika zwana wyspą kwiatów" • spotkanie z wulkanem Soufriere i największe na Karaibach akwarium na Gwadelupie • piękne karaibskie plaże na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych • zakupowy raj na St. Maarten • Dominika - Zielona Wyspa Karaibów • "San Escoba" czyli St. Kitts & Nevis • słynne Stocznie Nelsona na wyspie Antigua"
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00