Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-16:00;

Lato 2018 - First minute
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
 • Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe, Martynika
1 / 10

Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe
star 3

Martynika
Ocena wycieczki objazdowej Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Ocena hotelu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 28 grudnia 2018
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 22 marca 2019

Wycieczka objazdowa Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Martynika?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotelna Martyniceo standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora (1 rozpoczęta doba hotelowa ze śniadaniem).Statek **** - o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin - (7 rozpoczętych dób hotelowych).Statek MSCPreziosa ****+ - należy do floty włoskiego armatora "MSC Cruises", wybudowany w 2013 r. jest jednym z największych zbudowanych dla MSC. Statek posiada 18 pokładów, z czego aż 13 pasażerskich, na których ulokowane są wygodne kabiny dlaponad 4 300 pasażerów i 1 400 członków załogi oraz przestrzenie ogólnodostępne, gdzie znajdują się m. in. baseny, sklepy czy restauracje. Statek ma 333 m długości, 38 m szerokości i blisko 68 m wysokości.Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawyna Martynikę(lot z przesiadką). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie:

Ĺšwiadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem do Fort de France na Martynice, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie: razem 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku Preziosa ****armatora MSC w wybranych (opłaconych) typach kabin z całodziennym wyżywieniem (w opcji full board) , 1 rozpoczęta doba hotelowa na Martynice w hotelu **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Martynice, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe.

Wycieczki lokalne

MARTYNIKA
- tropikalna flora (Ogrody Balata) - Depaz (destylarnia - naj...) - na zboczu aktywnego wulkanu. Martynika - wyspa kwiatów i kobiet - posiada wyjątkowe atrakcje, które koniecznie należy zobaczyć! Wyprawę rozpoczniemy od najsłynniejszych zabytków starego miasta Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny skąd przejdziemy na pełny smaków tropikalnych owoców Targ Kreolski. Tu poznamy lokalne zapachy, smaki i owoce - będzie czas na zakupy. Następnie wspaniałe Ogrody Balata, gdzie można oglądać ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!). Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Następnie odwiedzimy jedną z najstarszych destylarni rumu na wyspie. Luksusową destylarnię Depaz położona jest u stóp wulkanu Mount Pelee. Bierzemy udział w degustacji i mamy możliwość zakupu rumu najlepszej jakości! (Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach). Wycieczkę kończymy przejazdem przez miasteczko St. Pierre. Miasteczko, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan oraz… krótkim plażowaniem na jednej z plaż. (ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.)
CENA ok. 80 EURO
/os.
.
Ramy czasowe 12:00-17:00+

GWADELUPA
- Przybywamy do stolicy Point-a-Pitre, z której przejedziemy do największego na Karaibach akwarium morskiego. Można tu zobaczyć dziesiątki gatunków ryb i kilkadziesiąt gatunków koralowców, podwodny świat morza Karaibskiego urzekający kształtami i kolorami. Po wizycie w akwarium przejeżdżamy przez urocze Saint Anne na punkt widokowy - zdjęcia niczym pocztówki z Karaibów. Na plaży w St. Anna pod palmami zażyjemy kąpieli morskich i słonecznych a następnie udamy się w przejazd dookoła wyspy zaglądając na wyjątkowy karaibski cmentarz, na którym panuje atmosfera czarów i… imprezy! Cmentarz karaibski w miejscowości Morne-à-L'Eau słynie swoją szachownicową - czarno-białą urodą w całym świecie. Opowiemy o historii tego miejsca, roli w życiu lokalnego społeczeństwa oraz o tym co go łączy z religią Voodoo... wciąż obecną na Karaibach.
CENA ok. 75 EURO
/os.. Rusza 8:30 - 13:30+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.

ST. KITTS & NEVIS -
Z portu Zante w stolicy Basstere ruszamy przez miasto i malownicze miejsca obsadzone palmami kokosowymi do Miasta Old Road, gdzie znajduje się posiadłość Romney. Piękna i onegdaj należącej do Sama Jeffersona II (pra-przodka Thomasa Jeffersona - 3go prezydenta Stanów Zjednoczonych). Obecnie mieści się tu skansen historyczno przyrodniczy i wytwórnia Caribelle Batik, w którejtechniką batiku fantazyjnie farbuje się tkaniny. Następnie nasze pojazdy skierują się do Fortecy na Wzgórzu Brimstone (Park Narodowy i strefa UNESCO). Ta XVIII-wieczna twierdza, która odgrywała kluczową rolę w czasie francusko-brytyjskich walk o dominację nad wyspą - obecnie często odwiedzają ją lokalne dziko żyjące małpy - werwety. Przejazd na punkt widokowy Timothy Hill, z którego rozpościera się najpiękniejsza panorama wyspy i przerwa fotograficzna a następnie coś dla ciała… jedziemy na plażę Carambolow by zażyć kąpieli słonecznych i morskich. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 70U$D
/os.. Rusza 9:00 - 14:00+

ANTIGUA
- Wyruszamy z St. John's - stolicy państwa Antigua i Barbuda by pojechać na przestrzał przez wyspę na jej wschodnie wybrzeże. Tam pierwszym miejscem, gdzie wysiądziemy będzie niezwykły Most Diabła. Poznamy jego mroczny - szatański sekret. Następnie nasze vany skierują się na wzgórza Shirley Hights skąd rozpościera się majestatyczny widok na Atlantyk i na English Harbour - zatokę w której znajdują się gregoriańskie Stocznie Nelsona. Po wykonaniu zdjęć ruszamy do samych stoczni by zobaczyć je od środka i zobaczyć część oryginalnego wyposażenia i zachowanej infrastruktury. Po zwiedzaniu stoczni udamy się na południowo-zachodnie wybrzeże by zobaczyć plantacje ananasów czarnych - przez wielu uważane za najsmaczniejsze na Karaibach! Ostatni przystanek będzie miał miejsce na jednej z pięknych plaż od strony Morza Karaibskiego by w cieniu palm zażyć kąpieli słonecznej i morskiej. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 70U$D
/os.
.
Rusza: 8:30 - 14:00+.

ST. MARTEEN- francusko-holenderska wyspa, tropikalne motyle, plażowanie i samoloty.


Wyruszamy z Philipsburga na niezwykłą Farmę Motyli. Wizyta na farmie pozwoli nam zrozumieć życie seksualne motyli, sposoby ich rozmnażania, różnice pomiędzy motylami a ćmami... Oglądanie motyli z 3ech kontynentów w bezpośrednim z nimi kontakcie. Jeśli będziecie Państwo ubrani jaskrawo lub używacie wodę o zapachu cytrusowym będziecie atrakcyjnym miejscem lądowania dla motyli (aktywność motyli zależy od wielu czynników). W dalszej części zwiedzania wyspy przejeżdżamy przez stolicę francuskiej części wyspy, miasto Marigot - tu czas na pamiątki w tym zakup słynnego likieru z owocu goździkowca. Przejazd na zachodnią część wyspy - plażowanie na słynnej w świecie Maho Beach położonej na przedłużeniu długiego pasa startowego. W czasie naszego pobytu zobaczymy startujące i lądujące na głowami samoloty. Wycieczka przewidziana jest na ok. 4 godz.,
cena ok.75 USD.


Uwaga: Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Wycieczki fakultatywne, z powodu zbyt małej ilości uczestników, odwołania usług lokalnych kontrahentów lub warunków atmosferycznych, mogą nie dojść do skutku lub ulec zmianom.


Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

META Description

• piękna Martynika zwana wyspą kwiatów" • spotkanie z wulkanem Soufriere i największe na Karaibach akwarium na Gwadelupie • piękne karaibskie plaże na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych • zakupowy raj na St. Maarten • Dominika - Zielona Wyspa Karaibów • "San Escoba" czyli St. Kitts & Nevis • słynne Stocznie Nelsona na wyspie Antigua"

Wizy - informacje dla sprzedawcĂłw

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe

Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe - możliwości zakwaterowania:

2 os. kabina wewnętrzna bella
2 os. Kabina z balkonem bella
2 os. Kabina zewnetrzna z oknem bella

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Antyle - rafy koralowe, palmy koksowe? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00