cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit
star 3

Barbados
Ocena wycieczki objazdowej Antyle - bezkresny błękit:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Barbados?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotelna Martyniceo standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora (1 rozpoczęta doba hotelowa ze śniadaniem).
Statek **** - o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin - (7 rozpoczętych dób hotelowych).
Statek MSCPreziosa ****+ - należy do floty włoskiego armatora "MSC Cruises", wybudowany w 2013 r. jest jednym z największych zbudowanych dla MSC. Statek posiada 18 pokładów, z czego aż 13 pasażerskich, na których ulokowane są wygodne kabiny dlaponad 4 300 pasażerów i 1 400 członków załogi oraz przestrzenie ogólnodostępne, gdzie znajdują się m. in. baseny, sklepy czy restauracje. Statek ma 333 m długości, 38 m szerokości i blisko 68 m wysokości.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawyna Martynikę(lot z przesiadką). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: . Przylot na Martynikę.Po przylocie odprawa paszportowo-celna. Transfer do hotelu **/*** (transfery mogą odbywać się turami w zależności od wielkości grupy). Czas wolnyna odpoczynek i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Dla chętnych jeśli czas na to pozwoli (fakultatywnie, za dodatkową opłatą) wycieczka po okolicy. Martynikanazywana jest przez lokalną ludność "Wyspą Kwiatów"- ma 80 km długości i ok. 35 km szerokości. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wysp w rejonie Karaibów, głównie ze względu na egzotyczne ogrody, wilgotne lasy tropikalne, górujący nad wyspą wulkan Mount Pelee, plantacje trzciny i bananów oraz białe i czarne plaże. Nie brak tu malowniczych zakątków, portów rybackich, luksusowych hoteli i klimatycznych restauracyjek. Wyspa stanowi również dziedzictwo rdzennej ludności Karibów, afrykańskich niewolników i francuskich kolonizatorów, czego efektem jest bogata kultura kreolska, różnorodna kuchnia, destylarnie rumu… oraz nadzwyczajna uroda jej mieszkanek.Warto zobaczyć stolicę wyspy Fort de Francepełną zabytków, m.in.:Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny oraz pełny smaków tropikalnych owoców, Targ Kreolski. Warto zajrzec również do Ogrodów Balata, gdzie możnaobejrzeć ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!).Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Amatorów rumu zaprasza jedna z najstarszych destylarni - Depaz - połozona u stóp wulkanu Mount Pelee. Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach. Warto udać się również do miasteczka St. Pierre na północno -zachodnim wybrzeżu wyspy, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan. Ok. 23:00 statek wypływa z portu Fort de France w rejs w kierunkuPointe a Pitre na Gwadelupie.(nocny rejs).
Dzień 3
Po śniadaniu ok. 08:00 statek przypływa do portu Point-a-Pitre na Gwadelupie, zamorskim terytorium Francji. Gwadelupa jest jedną z 8 wysp pochodzenia koralowego i wulkanicznego w archipelagu Małych Antyli. Składa się z 2 wysp o kształcie skrzydeł wielkiego motyla połączonych mostem nad "Słoną Rzeką". Zachodnia to Basse Terre z wulkanicznymi wzniesieniami pokrytymi lasami równikowymi oraz z aktywnym wulkanem Soufriere. Wschodnia wyspa to Grande Terre będąca przeciwieństwem Basse- wapienny płaskowyż z szerokimi plażami i rafami koralowymi. Tu właśnie ulokowany jest port Pointe a Pitre z tętniącymi życiem targowiskami, starym miastem La Darse, skwerem Place de la Victorie otoczonym kolonialnymi domami oraz katedrą św. Piotra i Pawła, zwaną "żelazną", o wyszukanej konstrukcji. Można tu także przyjrzeć się egzotycznym gatunkom ryb, zaroślom mangrowym a nawet rekinom pływającym nad przezroczystym tunelem w największym na Karibach Aquarium de la Guadeloupe. Na uwage zasługuje również wyjątkowy karaibski cmentarz w miejscowości Morne-à-L'Eau, który słynie ze swojej szachownicowo - czarno-białą urodą. Jednak Gwadelupa przyciąga najbardziej białymi piaszczystymi plażami, m.in. plaża St. Anna, na których relaks jest czystą przyjemnością. Zachęcamydo zwiedzania wyspy podczas wycieczki fakultatywnej (dodatkowo płatna). Wieczorem ok. godz.19:00 statek wypływa w kierunku Castries na St. Lucia (nocny rejs).
Dzień 4
Po śniadaniu ok.godz. 09:00 statek zacumuje w porcie Castries, stolicy wyspy St. Lucia, położonej pomiędzy Martyniką i St. Vincent. Wyspa należy do archipelagu Wysp Zawietrznych i jest częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Saint Lucia to przede wszystkim przyroda: szerokie plaże, rajskie ogrody, rafy koralowe czy wulkaniczne stożki wybijające się ponad turkusowe wody. To także las deszczowy z 33 endemicznymi gatunkami bajecznie kolorowych ptaków, miasto Soufriere (ponad którym górują PITONY oraz gdzie znajdują się wulkan i źródła siarkowe, można nawet podjechać pod samą krawędź krateru!), plantacje kakao, bananów, trzciny cukrowej i orzechów kokosowych. Te i inne atrakcje wyspy można podziwiać w ramach wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne). Po południu około 18:00 statek wypływa z portu rejs w kierunku Barbados (nocny rejs).
Dzień 5
Po śniadaniu ok. godz. 08:00 statek dopływa do Barbados i cumuje w porcie w Bridgetown, który jest stolicą wyspy. Barbados oblewają wody Atlantyku, a nazwa pochodzi od skojarzenia splątanych korzeni figowców porastających to miejsce z brodami portugalskich odkrywców wyspy (los barbados). Najbardziej ekskluzywna zachodnia część wyspy jest nazywana Platynowym Wybrzeżem. Znajdują się tu najdroższe hotele, najlepsze kluby nocne i mają swoje posiadłości światowi celebryci. Barbados to również wspomnienie plantacji trzciny cukrowej, kolonialne rezydencje oraz destylarnie rumu a także wszystko to, co kojarzy się z rajską wyspą - szerokie plaże (mi.in bajeczna Batsheba i jedna z najpiękniejszych w Zatoce Bottom Bay), egzotyczne ogrody, iguany, żółwie i rafy koralowe i jaskinie zanurzone w turkusowych wodach. Miłośnicy sportów wodnych (za dodatkową opłatą) mogą skusić się na: nurkowanie, surfing, windsurfing, paralotniarstwo, spadochroniarstwo, rejsy katamaranem. Poszukujący błogiego relaksu znajdą nieopodal plaż liczne restauracje, bary, dyskoteki i sklepiki z pamiątkami. Cała wyspa rozbrzmiewa muzyką calypso i reggae, a mieszkańcy z niewymuszonym uśmiechem oczekują na turystów. Ok. 20:00 statek wypływa z portu w kierunkuTrynidad i Tobago(nocny rejs).
Dzień 6
Po śniadaniu ok. 09:00 stetk dopływa do portu Port of Spain, stolicy malutkiego państwa Trynidad i Tobago, znajdującego się w archipelagu Małych Antyli. Malutka wyspaTobagojest miejscem spokoju i relaksu, zielona z licznymi wzgórzami i dżunglą, wolna od masowej turystyki, natomiast Trynidadto gwarne ikosmopolityczne centrum polityczno - gospodarcze kraju.Cudownie przejrzyste wody, różnorodne formy życia podwodnego,pięknie kolorowe rafy koralowe sprawiają, że jest to raj dla amatorów snurkowania i nurkowania.Lazurowe morze, białe, piaszczyste plaże otoczone palmami kokosowymi zapierają dech w piersiach. Zachęcamy od wizyty nad Jeziorem Asfaltowym (Pitch Lake) w pobliżu miasta La Brea, które jest miejscemwypływu naturalnego asfaltu na powierzchnię Ziemi oraz zobaczenia licznych wulkanów błotnych wystepoujących na wyspie. Ok. godziny 18:00 statek wypływa w kierunku St. George na Grenadzie (nocny rejs).
Dzień 7
Po śniadaniu ok.godziny 9:00 statek dopływa do St. George na Grenadzie. Jest to wyspa pochodzenia wulkanicznego, która była jedną z pierwszych odkrytych przez Krzysztofa Kolumba. Grenada zyskała miano "Korzennej Wyspy" ze względu na uprawianą tu m.in.: gałkę muszkatołową, cynamon, imbir, wanilię, pieprz i goździki. Zachęcamy do zwiedzania wyspy (za dodatkową opłatą), gdzie będzie możliwość nie tylko zakupu aromatycznych przypraw na lokalnym targu, ale również odwiedzenia lasu równikowego (który jest chroniony przez Park Narodowy Grand Etang), gdzie żyją liczne gatunki kolorowych papug i kolibrów, zaznania kąpieli w jednym z jezior kraterowych lub źródeł żelazistych i siarczanowych. Czekają tu dziewicze krajobrazy, piękne wodospady (Annandale), ciepła bryza morska, piaszczyste plaże (najpiękniejszato Grand Anse Beach)i rafa koralowa, gdzie można nurkować i podziwiać podwodne "ogrody". Warto odwiedzić rownież wytwórnię karaibskiego rumu - Clarks Court Woodlands, gdzie można spróbować lokalnego trunku. Ok. godziny 18:00 statek wypłynie w kierunku wyspy St. Vincent (nocny rejs).
Dzień 8
Po śniadaniu ok. godz. 08:00 statek przypływa do portu Kingstown naSt. Vincent - karaibskiego państwa składającego się z 32 wysp. Ciekawa jest historia wysp, które zostały skolonizowane bardzo późno przez Europejczyków bo dopiero w XVIII w. Miejsce to oferuje to, czego każdy turysta szuka, przyjeżdżając na Karaiby - piękne, piaszczyste plaże, lazurowe morze oraz bujną, tropikalną roślinność. Jedną z ciekawszych wycieczek jaką można odbyć na wyspie jest wyprawa na obserwację wielorybów i delfinów (za dodatkową opłatą). To na St.Vincent kręcono ujęcia do najsłynniejszego filmu o piratach ostatnich lat (części od 1-3) - "Piraci z Karaibów". Możnapoczućsię tu jak Jack Sparrow! Ok. godziny 18:00 statek wypłynie w kierunku Martyniki.
Dzień 9
Ok.godz. 08:00 statek wpływa do portu Fort de France na Martynice. Wykwaterowanie z kabin i czas wolny. Wylot samolotu do Polski.
Dzień 10
Przylotdo Warszawy na lotnisko Warszawa-Okęcie.
Uwagi do programu

"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem do Fort de France na Martynice, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie: razem 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku Preziosa **** armatora MSC w wybranych (opłaconych) typach kabin z całodziennym wyżywieniem (w opcji full board) , 1 rozpoczęta doba hotelowa na Martynice w hotelu **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Martynice, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe.
Wycieczki lokalne

MARTYNIKA
- tropikalna flora (Ogrody Balata) - Depaz (destylarnia - naj...) - na zboczu aktywnego wulkanu. Martynika - wyspa kwiatów i kobiet - posiada wyjątkowe atrakcje, które koniecznie należy zobaczyć! Wyprawę rozpoczniemy od najsłynniejszych zabytków starego miasta Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny skąd przejdziemy na pełny smaków tropikalnych owoców Targ Kreolski. Tu poznamy lokalne zapachy, smaki i owoce - będzie czas na zakupy. Następnie wspaniałe Ogrody Balata, gdzie można oglądać ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!). Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Następnie odwiedzimy jedną z najstarszych destylarni rumu na wyspie. Luksusową destylarnię Depaz położona jest u stóp wulkanu Mount Pelee. Bierzemy udział w degustacji i mamy możliwość zakupu rumu najlepszej jakości! (Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach). Wycieczkę kończymy przejazdem przez miasteczko St. Pierre. Miasteczko, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan oraz… krótkim plażowaniem na jednej z plaż. (ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.)
CENA ok. 80 EURO
/os.
.
Ramy czasowe 12:00-17:00+
GWADELUPA
- Przybywamy do stolicy Point-a-Pitre, z której przejedziemy do największego na Karaibach akwarium morskiego. Można tu zobaczyć dziesiątki gatunków ryb i kilkadziesiąt gatunków koralowców, podwodny świat morza Karaibskiego urzekający kształtami i kolorami. Po wizycie w akwarium przejeżdżamy przez urocze Saint Anne na punkt widokowy - zdjęcia niczym pocztówki z Karaibów. Na plaży w St. Anna pod palmami zażyjemy kąpieli morskich i słonecznych a następnie udamy się w przejazd dookoła wyspy zaglądając na wyjątkowy karaibski cmentarz, na którym panuje atmosfera czarów i… imprezy! Cmentarz karaibski w miejscowości Morne-à-L'Eau słynie swoją szachownicową - czarno-białą urodą w całym świecie. Opowiemy o historii tego miejsca, roli w życiu lokalnego społeczeństwa oraz o tym co go łączy z religią Voodoo... wciąż obecną na Karaibach.
CENA ok. 75 EURO
/os.. Rusza 8:30 - 13:30+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
ST. LUCIA
- Ruszamy z miasta Castries autostradą Milenium Highway, z której rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Przejeżdżamy obok plantacji bananów, mijamy dwie tradycyjne wioski rybackie i obrzeża lasu deszczowego by dojechać do miasta Soufriere, ponad którym górują PITONY i gdzie znajdują się źródła siarkowe. Odwiedzimy taras widokowy ponad kraterem wulkanu Sufriere, a następnie tuż obok pomalujemy nasze ciała w czasie kąpieli wulkanicznym błotem - naturalne SPA. Po przygodach - zrelaksowani powracamy do portu Castries. Ponowny przejazd przez las deszczowy - to tu kręcono ujęcia do "Wyspy Dr. Moreau". W cenie lokalny przewodnik i poczęstunek z soft drinku. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 80U$D
/os.
.
Rusza 9:30 - 14:30+.
BARBADOS
Brodata Wyspa - Ruszamy z Brigetown i udajemy się na punkt fotograficzny Cherry Trees Hill znajdujący się na północnym wybrzeżu wyspy. Przejedziemy przez wzgórza Scotland District by zobaczyć jeden z dwóch ostatnich funkcjonujących młynów trzcinowych na Karaibach! To słynny Morgan Lewis! Przystanek na bajecznej plaży Batsheba by wykonać zdjęcia (i zamoczyć nogi) i skosztować lokalnego drinka i ruszamy w stronę kościoła Św. Jana. Tu jednak bardziej interesować nas będzie cmentarz… kryje on bizantyjską tajemnicę! Stąd ruszamy do Ragged Point zbudowanej na masywnych skałach Św. Filipa, gdzie znajduje się jedna z 4ech latarni morskich Barbadosu. Ostatnim punktem wycieczki będzie postój w Zatoce Bottom Bay, gdzie zażyjemy kąpieli słonecznej, morskiej i wykonamy malownicze zdjęcia jednej z najpiękniejszych plaż Barbadosu.
CENA ok. 70U$D
/os.
.
Ramy czasowe 9:30 - 16:00+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
GRENADA
Opuszczamy Port Louise w mieście St. George - stolicy państwa - i udajemy się przez część rezydencyjną do jednej z licznych fabryk przypraw na Korzennej Wyspie. Po krótkim zwiedzaniu ruszamy w stronę wodospadów Annandale - uznawanych za najpiękniejsze na wyspie. Po przerwie fotograficznej ruszamy w stronę Parku Narodowego Grand Etang - znajdującego się w około-równikowym lesie deszczowym. Naszym celem będzie znajdujące się na szczycie wygasłego wulkanu malownicze jezioro kraterowe. Po przerwie ruszamy w stronę Fort Frederick and Matthew w Richmond Hill… następnie przejazd do Woodlands do lokalnej wytwórni karaibskiego rumu - Clarks Court. Stąd po degustacji udajemy się na jedną z najpiękniejszych plaż wyspy - Grand Anse Beach - na plażowanie (2 h) i poczęstunek z ponczu rumowego.
CENA ok. 65U$D
/os.. Rusza 9:00 - 14:00+ ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
ST.VINCENT
- wyruszamy z portu do Fortu Charlotte (punkt widokowy), a następnie w na oryginalny plan filmowy "Piratów z Karaibów". Tu kręcono ujęcia do najsłynniejszego filmu o piratach ostatnich lat (części od 1-3). Poczuj się jak Jack Sparrow nucąc pod nosem: "Yo! Ho! Yo! Ho! The pirate life for me!" (Polecamy zabrać elementy stroju pirata do zdjęć: chustę, koszulę - przednia zabawa!). Gdy nacieszymy się pirackim klimatem nasza drużyna uda się do małego ogrodu botanicznego, by nacieszyć oczy pięknem lokalnej roślinności zebranej w cudowny sposób w jednym miejscu. Następnie przejazd na jedną z najpiękniejszych plaż St. Vincet by zażyć kąpieli morskich i słonecznych (czarny piasek wulkaniczny). Pirackie skarby znalezione na plaży i w czasie kąpieli - możecie zachować dla siebie! Wyprawę tą okrasimy opowiadaniami o piratach z Karaibów… tych prawdziwych. Nie zabraknie w śród nich… POLAKÓW! Rusza 8:30 - 13:00+
CENA ok. 70U$D
/os.
Uwaga: Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Wycieczki fakultatywne, z powodu zbyt małej ilości uczestników, odwołania usług lokalnych kontrahentów lub warunków atmosferycznych, mogą nie dojść do skutku lub ulec zmianom.

Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
META Description

• piękna Martynika zwana Wyspą Kwiatów" • spotkanie z wulkanem Soufriere i największe na Karaibach akwarium na Gwadelupie • słynne Pitony na wyspie St. Lucia • Barbados z bajecznymi plażami • niesamowite Jezioro Asfaltowe na Trynidad i Tobago • Grenada zwana "Korzenną Wyspą" • St. Vincent uwieczniona na planie filmu "Piraci z Karaibów""
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Antyle - bezkresny błękit

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Antyle - bezkresny błękit? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00