Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-16:00;

Lato 2018 - First minute
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
 • Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit, Barbados
1 / 10

Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit
star 3

Barbados
Ocena wycieczki objazdowej Antyle - bezkresny błękit:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Ocena hotelu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 04 stycznia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 29 marca 2019

Wycieczka objazdowa Antyle - bezkresny błękit w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Barbados?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotelna Martyniceo standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora (1 rozpoczęta doba hotelowa ze śniadaniem).Statek **** - o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin - (7 rozpoczętych dób hotelowych).Statek MSCPreziosa ****+ - należy do floty włoskiego armatora "MSC Cruises", wybudowany w 2013 r. jest jednym z największych zbudowanych dla MSC. Statek posiada 18 pokładów, z czego aż 13 pasażerskich, na których ulokowane są wygodne kabiny dlaponad 4 300 pasażerów i 1 400 członków załogi oraz przestrzenie ogólnodostępne, gdzie znajdują się m. in. baseny, sklepy czy restauracje. Statek ma 333 m długości, 38 m szerokości i blisko 68 m wysokości.Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawyna Martynikę(lot z przesiadką). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie:

Ĺšwiadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem do Fort de France na Martynice, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie: razem 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku Preziosa **** armatora MSC w wybranych (opłaconych) typach kabin z całodziennym wyżywieniem (w opcji full board) , 1 rozpoczęta doba hotelowa na Martynice w hotelu **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Martynice, opiekę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe.

Wycieczki lokalne

MARTYNIKA
- tropikalna flora (Ogrody Balata) - Depaz (destylarnia - naj...) - na zboczu aktywnego wulkanu. Martynika - wyspa kwiatów i kobiet - posiada wyjątkowe atrakcje, które koniecznie należy zobaczyć! Wyprawę rozpoczniemy od najsłynniejszych zabytków starego miasta Biblioteka Schoelchera, bezgłowy pomnik Józefiny skąd przejdziemy na pełny smaków tropikalnych owoców Targ Kreolski. Tu poznamy lokalne zapachy, smaki i owoce - będzie czas na zakupy. Następnie wspaniałe Ogrody Balata, gdzie można oglądać ok. 3000 okazów przepięknych tropikalnych roślin (nie tylko z poziomu 0, ale i z zawieszonych pomiędzy drzewami linowych mostów kilkanaście metrów nad ziemią!). Ogród nieustannie nawiedzają piękne kolibry - będzie to okazja by poznać najmniejsze ptaki świata. Następnie odwiedzimy jedną z najstarszych destylarni rumu na wyspie. Luksusową destylarnię Depaz położona jest u stóp wulkanu Mount Pelee. Bierzemy udział w degustacji i mamy możliwość zakupu rumu najlepszej jakości! (Produkty tej destylarni zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach). Wycieczkę kończymy przejazdem przez miasteczko St. Pierre. Miasteczko, które na początku XX w. zostało w ciągu 1 minuty całkowicie zniszczone przez wulkan oraz… krótkim plażowaniem na jednej z plaż. (ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.)
CENA ok. 80 EURO
/os.
.
Ramy czasowe 12:00-17:00+

GWADELUPA
- Przybywamy do stolicy Point-a-Pitre, z której przejedziemy do największego na Karaibach akwarium morskiego. Można tu zobaczyć dziesiątki gatunków ryb i kilkadziesiąt gatunków koralowców, podwodny świat morza Karaibskiego urzekający kształtami i kolorami. Po wizycie w akwarium przejeżdżamy przez urocze Saint Anne na punkt widokowy - zdjęcia niczym pocztówki z Karaibów. Na plaży w St. Anna pod palmami zażyjemy kąpieli morskich i słonecznych a następnie udamy się w przejazd dookoła wyspy zaglądając na wyjątkowy karaibski cmentarz, na którym panuje atmosfera czarów i… imprezy! Cmentarz karaibski w miejscowości Morne-à-L'Eau słynie swoją szachownicową - czarno-białą urodą w całym świecie. Opowiemy o historii tego miejsca, roli w życiu lokalnego społeczeństwa oraz o tym co go łączy z religią Voodoo... wciąż obecną na Karaibach.
CENA ok. 75 EURO
/os.. Rusza 8:30 - 13:30+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.

ST. LUCIA
- Ruszamy z miasta Castries autostradą Milenium Highway, z której rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Przejeżdżamy obok plantacji bananów, mijamy dwie tradycyjne wioski rybackie i obrzeża lasu deszczowego by dojechać do miasta Soufriere, ponad którym górują PITONY i gdzie znajdują się źródła siarkowe. Odwiedzimy taras widokowy ponad kraterem wulkanu Sufriere, a następnie tuż obok pomalujemy nasze ciała w czasie kąpieli wulkanicznym błotem - naturalne SPA. Po przygodach - zrelaksowani powracamy do portu Castries. Ponowny przejazd przez las deszczowy - to tu kręcono ujęcia do "Wyspy Dr. Moreau". W cenie lokalny przewodnik i poczęstunek z soft drinku. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.
CENA ok. 80U$D
/os.
.
Rusza 9:30 - 14:30+.

BARBADOS
Brodata Wyspa - Ruszamy z Brigetown i udajemy się na punkt fotograficzny Cherry Trees Hill znajdujący się na północnym wybrzeżu wyspy. Przejedziemy przez wzgórza Scotland District by zobaczyć jeden z dwóch ostatnich funkcjonujących młynów trzcinowych na Karaibach! To słynny Morgan Lewis! Przystanek na bajecznej plaży Batsheba by wykonać zdjęcia (i zamoczyć nogi) i skosztować lokalnego drinka i ruszamy w stronę kościoła Św. Jana. Tu jednak bardziej interesować nas będzie cmentarz… kryje on bizantyjską tajemnicę! Stąd ruszamy do Ragged Point zbudowanej na masywnych skałach Św. Filipa, gdzie znajduje się jedna z 4ech latarni morskich Barbadosu. Ostatnim punktem wycieczki będzie postój w Zatoce Bottom Bay, gdzie zażyjemy kąpieli słonecznej, morskiej i wykonamy malownicze zdjęcia jednej z najpiękniejszych plaż Barbadosu.
CENA ok. 70U$D
/os.
.
Ramy czasowe 9:30 - 16:00+. ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.

GRENADA
Opuszczamy Port Louise w mieście St. George - stolicy państwa - i udajemy się przez część rezydencyjną do jednej z licznych fabryk przypraw na Korzennej Wyspie. Po krótkim zwiedzaniu ruszamy w stronę wodospadów Annandale - uznawanych za najpiękniejsze na wyspie. Po przerwie fotograficznej ruszamy w stronę Parku Narodowego Grand Etang - znajdującego się w około-równikowym lesie deszczowym. Naszym celem będzie znajdujące się na szczycie wygasłego wulkanu malownicze jezioro kraterowe. Po przerwie ruszamy w stronę Fort Frederick and Matthew w Richmond Hill… następnie przejazd do Woodlands do lokalnej wytwórni karaibskiego rumu - Clarks Court. Stąd po degustacji udajemy się na jedną z najpiękniejszych plaż wyspy - Grand Anse Beach - na plażowanie (2 h) i poczęstunek z ponczu rumowego.
CENA ok. 65U$D
/os.. Rusza 9:00 - 14:00+ ZABIERAMY KOSTIUMY KĄPIELOWE.

ST.VINCENT
- wyruszamy z portu do Fortu Charlotte (punkt widokowy), a następnie w na oryginalny plan filmowy "Piratów z Karaibów". Tu kręcono ujęcia do najsłynniejszego filmu o piratach ostatnich lat (części od 1-3). Poczuj się jak Jack Sparrow nucąc pod nosem: "Yo! Ho! Yo! Ho! The pirate life for me!" (Polecamy zabrać elementy stroju pirata do zdjęć: chustę, koszulę - przednia zabawa!). Gdy nacieszymy się pirackim klimatem nasza drużyna uda się do małego ogrodu botanicznego, by nacieszyć oczy pięknem lokalnej roślinności zebranej w cudowny sposób w jednym miejscu. Następnie przejazd na jedną z najpiękniejszych plaż St. Vincet by zażyć kąpieli morskich i słonecznych (czarny piasek wulkaniczny). Pirackie skarby znalezione na plaży i w czasie kąpieli - możecie zachować dla siebie! Wyprawę tą okrasimy opowiadaniami o piratach z Karaibów… tych prawdziwych. Nie zabraknie w śród nich… POLAKÓW! Rusza 8:30 - 13:00+
CENA ok. 70U$D
/os.

Uwaga: Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Wycieczki fakultatywne, z powodu zbyt małej ilości uczestników, odwołania usług lokalnych kontrahentów lub warunków atmosferycznych, mogą nie dojść do skutku lub ulec zmianom.


Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

META Description

• piękna Martynika zwana Wyspą Kwiatów" • spotkanie z wulkanem Soufriere i największe na Karaibach akwarium na Gwadelupie • słynne Pitony na wyspie St. Lucia • Barbados z bajecznymi plażami • niesamowite Jezioro Asfaltowe na Trynidad i Tobago • Grenada zwana "Korzenną Wyspą" • St. Vincent uwieczniona na planie filmu "Piraci z Karaibów""

Wizy - informacje dla sprzedawcĂłw

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Antyle - bezkresny błękit

Antyle - bezkresny błękit - możliwości zakwaterowania:

2 os. kabina wewnętrzna bella
2 os. kabina zewnętrzna z oknem bella
2 os. Kabina z balkonem bella

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Antyle - bezkresny błękit? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00