cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
 • Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji, Peru
1 / 14
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
15.03 - 22.03
już od 8421 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.03 - 22.03
już od 8421 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji
star 3

Peru
Ocena wycieczki objazdowej Zagadki cywilizacji:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 15 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 marca 2019

Wycieczka objazdowa Zagadki cywilizacji w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Peru?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele ***/**** - wygodne i sprawdzone.
Pokoje: są wyposażone w łazienki z WC oraz często TV i telefon. Pokoje 3-osobowe posiadają 3 oddzielne łóżka.

Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady . Wylot do Limy przez jeden z europejskich portów lotniczych. Transfer do hotelu w Limie, drink powitalny z lokalnym przedstawicielem biura, następnie zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu przejazd autostradą Panamericana Poludniowa do Nazca. Po drodze postój w Rezerwacie Narodowym Paracas, rejs na wyspy Ballestas, obserwacja zwierząt. Miejsce to słynie z obfitej flory morskiej, co z kolei spowodowało olbrzymi rozwój fauny na tym terenie. Ballestas, zwane również małym Galapagos, zamieszkują uchatki, lwy morskie, delfiny, pingwiny Humbolta, żółwie a także kilkaset gatunków ptaków, w tym pelikany i głuptaki. Kontynuując nasz przejazd zrobimy krótki postój przy wieży widokowej "Mirador" na płaskowyżu Nazca, gdzie znajdują się tajemnicze linie i figury. Z "Mirador" można zaobserwować figurę ręki i drzewa. Dojazd do Nazca. Zakwaterowanie w hotelu (z basenem), kolacja i nocleg. (Trasa ok. 400 km).
Dzień 3
Po śniadaniu, dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 120-130 USD) lot awionetką nad płaskowyżem Nazca, gdzie na powierzchni ok 450 km2 widać linie przedstawiające różnorodne figury geometryczne i rysunki zwierząt. Do dziś ich pochodzenie jest tajemnicze, a teorii na ten temat przybywa coraz więcej. Z góry wyglądają jak tajemnicze obrazy, mające niemalże kosmiczną proweniencję. Podczas lotu można zobaczyć między innymi linie przypominające kolibra, małpę, pająka czy kosmonautę Następnie obiad i przejazd na pustynię Ica. Postój w malowniczej Oazie Huacachina, degustacja Pisco - narodowego drinka peruwiańskiego. Powrót do Limy, zakwaterowanie, nocleg. (Trasa ok. 400 km).
Dzień 4
Śniadanie i transfer do Cusco. Proponujemy spacer po starówce Cuzco, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W programie Plaza de Armas, katedra z pinakoteką gromadzącą arcydzieła kuzkeńskiej szkoły malarskiej oraz dawna świątynia słońca - Coricancha. Zakwaterowanie, czas wolny a później kolacja z folklorem. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 5
Po śniadaniu dwugodzinny przejazd na stację kolejową do Ollantaytambo, skąd rozpoczniemy wycieczkę do Machu Picchu (pociąg jedzie ok.1,5 godz.), jednego z SIEDEMIU CUDÓW ŚWIATA (od 2007 r. wpisane na listę UNESCO). Odkryte dla świata w 1911 r., zagubione miasto Inków to niesamowite, skalne budowle, leżące na setce tarasów. Wielkość i piękno tego miejsca dają wyobrażenie o niezwykle bogatej kulturze inkaskiej. Zobaczymy skalną Świątynię Trzech Okien i Słoneczne Obserwatorium. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg. (Trasa ok. 380 km).
Dzień 6
Po śniadaniu krótki spacer po Sacsayhuaman - dawnej inkaskiej twierdzy, w której do dziś odbywa się najsłynniejszy peruwiański festiwal Inti Raimi. Dla odważnych możliwość skosztowania świnki morskiej (w cenie). Transfer na lotnisko, przelot do Limy. Wieczorem dla chętnych (w miarę możliwości) udział w spektaklu Śpiewające Fontanny w Parque de las Aguas (30 USD) Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie zwiedzanie kolonialnej dzielnicy Plaza Mayor z okazałym pałacem, w którym mieści się siedziba rządu, katedry (mauzoleum hiszpańskiego konkwistadora Francisco Pizzaro), klasztoru św. Franciszka i katakumb. Postój przy zabytkowej stacji kolejowej Desamparados, z której rozpoczyna się trasa zaprojektowana w XIX w. przez inżyniera Ernesta Malinowskiego. Następnie zwiedzanie muzeum Larco Herrera, mieszczące się w zabytkowym budynku, przedstawiające dokładny przegląd peruwiańskiej historii prekolumbijskiej, niesamowite zbiory wyrobów ze złota, ceramiki i tekstyliów. W drodze na lotnisko zobaczymy jeszcze jedno niezwykłe muzeum ABTAO, mieszczące się w łodzi podwodnej. Łódź do niedawna była sprawna i pływała u wybrzeży Peru, w chwili obecnej zacumowana w porcie jest bardzo ciekawym, nietypowym obiektem do zwiedzania. Transfer na lotnisko. Lot powrotny do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).
Dzień 8
Przylot do Polski.
Uwagi do programu
- Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od sytuacji politycznej bądź klimatycznej. W terminie sylwestrowym Muzeum Larco Herrera może być przeniesione na inny dzień. - Napięcie elektryczne w Peru to 220V. Wtyczki innego rodzaju niż europejskie. - W bankach lub kantorach nie są przyjmowane banknoty 100 USD seria CB B2. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem na trasie Warszawa - Lima - Warszawa oraz przelot wewnętrzny (Cusco-Lima), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem i pociągiem, wyżywienie: śniadania, obiady lub kolacje wg programu typu bufet lub w zastawie(przystawka, drugie danie, deser, ciepły napój, a przy obiedzie powitalnym aperitif alkoholowy i napój gazowany), suchy prowiant na drogę wg programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy (bagaże będą nadane od razu na całą podróż), pilota-opiekuna grupy podczas pobytu w Peru, program turystyczny jw. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
podatków wylotowych w Peru ok. 40 USD/os, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, biletów wstępu, oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępów, obligatoryjna dopłata) ok. 190 USD/os (wycieczki fakultatywne płatne dodatkowo). Napiwki, bagażowi, tragarze, ok. 60 USD/os.
META Description

Cuda Świata - Machu Picchu • zagadkowe Peru - Nazca • Wyspy Ballestas - peruwiańskie Galapagos • Święta Dolina Inków • kolonialna Lima • Larco Herrera • Submarine ABTAO
Uwagi do przelotu

Oferujemy komfortowym przelot samolotami Air France / KLM. Na odcinku z Amsterdamu lub Paryża rejsy obsługiwane są samolotami Boeing 747 (tzw Jumbo Jet) lub Boeing 777. Serwis pokładowy (gratis) - opaska do spania, zatyczki do uszu, ręczniczki do odświeżenia, słuchawki jednorazowe. Catering to 2 posiłki podczas lotu w tym jeden lekki /skromny i drugi ciepły obiad/kolacja w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Na pokładach B747 ekrany w suficie, 1-2 filmy podczas rejsu oraz indywidualne kanały muzyczne. Na pokładach B777 indywidualne centra rozrywki z ekranem w poprzedzającym fotelu, a w nich 80 filmów do wyboru, kanał dla dzieci, ponad 200 muzycznych CD do wyboru i wiele innych. Limit bagażu - bagaż kabinowy/ręczny - 12 kg, bagaż odprawiany: Meksyk/Wenezuela - 2 x 23 kg, pozostałe destynacje - 1 x 20 kg.
Informację należy traktować orientacyjnie - biuro nie odpowiada za zmianę przez linię lotniczą typu samolotu czy zmiany w serwisie pokładowym.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Zagadki cywilizacji

Zagadki cywilizacji - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Zagadki cywilizacji? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00