cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
 • Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Australia
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
star 3

Australia
Ocena wycieczki objazdowej Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji Australii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele*** (14 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Do dyspozycji gości:

W hotelach restauracja oraz bar.
Pokoje:

2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Wyżywienie:

Śniadania.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do Korei (możliwe międzylądowanie/przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: .
Dzień 2
Przylot do Seulu, odprawa paszportowo-celna i transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży. Nocleg w hotelu w okolicach Seulu.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu i przejazd na granicę z Koreą Północną. Zwiedzanie nadgranicznej strefy zdemilitaryzowanej. Zwiedzimy Trzeci Tunel, obserwatorium Dora, stację kolejową Dorasan i Most Wolności. Uwaga! Strefa zdemilitaryzowana jest czasami zamykana ze względu na sytuację polityczną. W przypadku jej zamknięcia będzie realizowany program alternatywny. Po południu zwiedzanie stolicy Korei Południowej -Pałac Królewski Gyeongbok - rezydencja dawnych władców kraju oraz Muzeum Ludowe. Spacer ulicą Insadong pełną sklepów z antykami i wjazd na wieżę widokową N Seul Tower o wysokości 236 m, skąd rozpościera się widok na wspaniałą panoramę miasta. Na zakończenie wizyta w dzielnicy handlowej Myungdong. Następnie przejazd na lotnisko i wylot do Sydney. Przelot nocny do Sydney (Trasa ok. 130 km)
Dzień 4
Po przylocie spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Zobaczymy miasto rozlokowane nad wieloma zatokami z perspektywy morskiej. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Po południu powrót do centrum Sydney i czas wolny. Polecamy np. wizytę w Akwarium w Darling Harbour, Muzeum Australii lub wejście na szczyt Mostu Portowego! Wieczorem zakwaterowanie (o ile nie było możliwe po przylocie) i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 5
Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney, gdzie zobaczymy Park Olimpijski z 2000 r., który po części został zaprojektowany przez Polaka - Edmunda Obiałę. Następnie odwiedzimy Australijski Park flory i fauny, gdzie będzie można spotkać się oko w oko z kangurami, koala i innymi zwierzętami tego kontynentu. Na zakończenie dojazd do Parku Narodowego Blue Mountains, z malowniczymi dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami. Zobaczymy główną atrakcję regionu - formację skalną Three Sisters. Wieczorem powrót do hotelu w Sydney na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 6
Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 28 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Po południu przejazd na lotnisko i wylot do Auckland. Późnym wieczorem przylot, przejazd do hotelu i zakwaterowanie. (Trasa ok. 10 km).
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Następnie przejazd do Taupo nad jezioro o tej samej nazwie w tle z panoramą parku Narodowego Tongariro - w którym nagrywano wiele scen do filmu "Władca Pierścieni", który pozostaje najsłynniejszym ambasadorem kraju. W mieście możliwość skoku na bungee (wysokość ok. 47 m, dodatkowo płatne ok. 169 NZD/os.), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370 km)
Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie Rotorua - historyczna zabudowa uzdrowiskowa. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów, a także dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie zwiedzanie strefy termalnej Te Puia, gdzie przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję gejzeru - Pohutu. Na terenie strefy znajduje się w specjalnym "domu" ptasi symbol Nowej Zelandii - ptak kiwi. Odwiedzimy tam Instytut Kultury, gdzie działa lokalna szkoła wyplatania i rzeźbienia. Po południu przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie "patelni", czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wieczór wolny na zakup pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 130 NZD/os. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 9
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Agrodome - w którym zobaczymy pokaz hodowli istrzyżenia owiec i merynosów - narodowe dobro kraju. Pokaz nie tylko dla hodowców, z dużą dozą humoru w stylu Kiwi. Następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland i zakwaterowanie. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 10
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie wieży widokowej Sky Tower skąd z tarasu na 186 m rozpościera się piękna panorama sięgająca nawet 80km (dodatkowo płatne ok. 29 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Po drodze na lotnisko podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden.Dojazd na lotnisko i wylot na wyspy Samoa. Nocleg na Samoa. (w zależności od dostępności lotów, przelot możliwy kolejnego dnia rano) (Trasa ok. 100 km).
Dzień 11
Dzień w hotelu na odpoczynek. Polecamy relaks na plaży, kąpiele wodne i słoneczne. Nocleg w okolicy Apii.
Dzień 12
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie urokliwej wyspy. Odwiedzimy, jedną z siedmiu na świecie, Świątynię Bahajów, a także zwiedzimy stolicę Samoa - miasto Apia, m.in Parlament, malowniczo położony na półwyspie Mulinuu. Następnie przejazd na lotnisko w Apia i wylot do stolicy Fidżi - Suvy lub Nadi. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 13
Śniadanie, a następnie zwiedzanie stolicy Fidżi - Suvy. Zobaczymy m.in. dzielnicę rządową z parlamentem i rezydencją prezydenta kraju. Odpoczniemy również w ogrodach Thurston, gdzie znajduje się Muzeum Fidżi, dokumentujące dzieje kraju. Jedną z najciekawszych części ekspozycji są sztućce kanibali - na wyspach kanibalizm był praktykowany jeszcze 100 lat temu. Po południu odpoczynek w hotelu - czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy. (Trasa ok. 20 km)
Dzień 14
Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie oraz samodzielne eksplorowanie wyspy.Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 120 USD/os.) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedziny lokalnej wioski, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju - yaqony.Później rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 15
Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 16
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku miejscowości Nadi, trasą prowadzącą wzdłuż wybrzeża koralowego. Po drodze zatrzymamy się w miejscowości Sigatoka - położonej nad rzeką o tej samej nazwie, która jest ważnym centrum handlowym wyspy. W mieście zatrzymamy się w bogato zaopatrzonym sklepie z lokalnym rękodziełem i specjałami kuchni, takimi jak rum czy napój kava, aby zakupić pamiątki. Po zakupach i czasie wolnym przejedziemy do parku krajobrazowego, którego największą atrakcją są ogromne wydmy. Następnie przejazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Tokio (możliwe przesiadki). Po przylocie zakwaterowanie w hotelu w Tokio.
Dzień 17
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokio. Rozpoczniemy od wizyty na dziedzińcu przed Pałacem Cesarskim, siedzibą władcy Japonii. Zespół pałacowy znany był niegdyś jako Zamek Edo i stanowił rezydencję szogunów. Zobaczymy świątynię Meiji Jingu, poświęconą dawnej parze cesarskiej. Obiekt położony jest w malowniczym otoczeniu rozległego wiecznie zielonego lasu. W tej samej części miasta czeka nas też wizyta w gwarnej i barwnej dzielnicy Harajuku, ulubionym miejscu młodzieży reprezentującej najróżniejsze japońskie subkultury. Odwiedzimy również świątynię Asakusa z okresu Edo, jeden z najważniejszych obiektów shintoistycznych oraz pasaż handlowy Akamise, gdzie można zakupić pamiątki i skosztować miejscowych specjałów. Przejazd obok wieży Tokio Sky Tree. Powrót na nocleg. (Trasa ok. 100km)
Dzień 18
Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko i wylot do Warszawy (możliwe przesiadki/międzylądowania).
Uwagi do programu
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii. - Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami. - Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NDZ), w Korei Południowej won południowokoreański (KRW), w Japonii jen japonski (JPY), na Samoa tala samoańska (WST), na Fidżi dolar fidżi (FJD)- płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie, a na Fidżi w dolarach amerykańskich. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce. - Telefony komórkowe: w Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej. - Płatności: większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki - Uwaga!!! W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2018 na R.pl.
"
Świadczenia

Cena obejmuje:
przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Seulu i z Tokio do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki) przeloty wewnętrzne: Seul - Sydney Sydney - Auckland, Auckland - Apia (Samoa) Apia (Samoa)- Suva/Nadi (Fidżi) Nadi (Fidżi) - Tokio opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 14 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje:
kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych) - ok. 485 USD obligatoryjnie płatne na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych orazopłaty za pośrednictwo wizowe do Australii(doliczana obowiązkowo podczas rezerwacji).
Inne

Ważne
Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy
Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.

Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na 5 dni roboczych przed wylotem.
DoKorei Południowej, Nowej Zelandii, Japonii, Samoa i Fidżi
- obywatele polscy w celach turystycznych wjeżdżają bez wizy.
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

META Description

Seul - wieża widokowa i strefa zdemilitaryzowana • Sydney - opera i most portowy • rejs po zatoce Botany Bay • oko w oko z kangurami i koalą • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • Rotorua - stąd już blisko do piekła • kiwi - spotkanie z ptakiem nielotem • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • Auckland - miasto na przesmyku • Samoa i Fidżi - relaks i piękne plaże • Tokio z Pałacen Cesarskim
Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.