cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
 • Wycieczka objazdowa Australia Open !, Australia
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Australia Open !
star 3

Australia
Ocena wycieczki objazdowej Australia Open !:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Australia Open ! w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji Australii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Położenie:

Hotele*** (12 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard.
Pokoje:

2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os (brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami!).Baza turystyczna w Yulara (1 nocleg): skromne pokoje 2 - os z łazienkami.
Wyżywienie:

Śniadania.
Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotu do Australii międzylądowanie w Dubaju. Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Dubaju, które rozpoczniemy od starych części miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę, anastępnieprzejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie będzie można sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją a następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju. Odwiedzimy tu największe centrum handlowe świata, Dubai Mall iprzejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Melbourne. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 3
Przylot do Melbourne. Odprawa paszportowo - celna. Zakwaterowanie i nocleg w Melbourne lub okolicy. (Trasa ok. 20km)
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne - stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy kortach Australian Open. Po południu przejazd na wyspę Phillip znaną z parady pingwinów. Każdego dnia o zachodzie słońca stada pingwinów powracają z morza do swoich norek na plaży, a my będziemy mogli obserwować to niezwykłe zjawisko. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 290 km)
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko. Przelot do Alice Springs - 30 tys. metropolii w środku Australii. Po przylocie przejazd do "School of Air" specjalnej szkoły, gdzie dzięki nowoczesnej technice można uczyć dzieci oddalone ponad 2 tys. km od nauczyciela! Następnie pojedziemy poza miasto do grobu Johna Flynna - twórcy idei "latających doktorów" oraz do rozpadliny skalnej Simson's Gap - gdzie przy odrobinie szczęściaspotkamyżyjące tu małe kangury wallabie. Na koniec zwiedzania wjazd na punkt widokowy ponad miastem - wzgórze Anzac. Czas wolny na deptaku Todda. Zakwaterowanie i nocleg w Alice Springs. (Trasa ok. 20 km)
Dzień 6
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie Alice Springs. Odwiedzimy starą stację telegrafu, będącą miejscem narodzin miasta oraz stację "latających doktorów", gdzie zapoznamy się z unikalnymi rozwiązaniami świadczenia usług medycznych na obszarze wielokrotnie przekraczającym obszar Polski. Następnie kilkugodzinny przejazd przez interior do Kings Canyon drogą łączącą Darwin z Adelajdą, prowadzącą przez środek Australii. Będzie to okazja do spotkania rdzennych mieszkańców, żyjących tutaj w odizolowaniu od "złego" świata. Po południu dojazd do Kings Canyon i 4-godzinny spacer krawędzią kanionu w Parku Narodowym Watarrka do rajskiego ogrodu i imponujących, kamiennych skał świadczących o tym, że "czerwony środek Australii" był kiedyś dnem morskim (w przy przypadku wysokiej temperatury - spacer możliwy wczesnym rankiem kolejnego dnia). Nocleg w bazie turystycznej w Kings Canyon. (Trasa ok. 450 km)
Dzień 7
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Ayers Rock - "czerwonego centrum Australii". Po drodze zobaczymy tzw. "zapomniany cud" - monolit Mt Conner. Po dojeździe do Yulara udamy się do miejsca zwanego Olgas lub w języku aborygeńskim Kata Tjuta, czyli “wiele głów". Jest to zespół 36 monolitów skalnych, zlepieńców i piaskowców wznoszących się kilkadziesiąt metrów ponad równinę - jedno ze świętych miejsc Aborygenów. Przespacerujemy się wąwozem Walpa na zachód słońca nad Uluru. Powrót na nocleg w bazie turystycznej w okolicach Ayers Rock. Czas na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 8
Wczesna pobudka i wyjazd ok. 5:00 rano (bez śniadania) na wschód słońca nad Uluru. Zatrzymamy się u podnóża góry Uluru, która jest jedną z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczo-geologicznych Australii i jednym z największych monolitów skalnych na świecie: długość ok. 3 km, szerokość 2,5 km, obwód 9.4 km. Wznosi się 348 m ponad płaską, piaszczystą równinę i “wrasta" 6 km w głąb ziemi! Ten dziwny twór zbudowany jest ze skały osadowej - arkozy o charakterystycznej czerwonej barwie. Spacer u podnóża skały, gdzie odnaleźć można aborygeńskie rysunki naskalne i wizyta w Centrum Kultury Aborygeńskiej. Powrót do bazy turystycznej na śniadanie, a następnie przejazd na lotnisko i przelot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Sydney. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 9
Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w Katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. W planie zwiedzania: QVB - lokalny "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (koszt ok. 29 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu Opera House i Harbour Bridge - majestatycznego mostu w centrum miasta, wizytówki Sydney. Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w okolicach Sydney. (Trasa ok. 10 km).
Dzień 10
Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney do Parku Olimpijskiego, będącego areną zmagań sportowców w 2000 r. Następnie odwiedzimy lokalny park flory i fauny, gdzie można spotkać symbole kraju: kangury, koala i itp. Dzień zakończymy w bajecznym Parku Narodowym Blue Mountains z dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami oraz główną atrakcją regionu - formacją skalną Three Sisters. Wieczorem powrót w okolice Sydney i nocleg. (Trasa ok. 250 km)
Dzień 11
Po śniadaniu spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Zobaczymy miasto rozlokowane nad wieloma zatokami z perspektywy morskiej. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Wczesnym popołudniem powrót do centrum Sydney i czas wolny. Polecamy np. wizytę w Akwarium w Darling Harbour, Muzeum Australii lub wejście na szczyt Mostu Portowego! Wieczorem wyjazd na lotnisko i wylot do najmodniejszego miejsca wypoczynku - Złotego Wybrzeża, zwanego również australijskim Miami. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 12-13
Śniadanie. Dzień na odpoczynek na plaży lub spacery po promenadzie w najmodniejszym kurorcie Australii - Surfers Paradise. Nocleg w hotelu położonym na Złotym Wybrzeżu.
Dzień 14
Śniadanie i w południe wyjazd do Brisbane. Zwiedzanie stolicy stanu Queensland położonego nad pięknie meandrująca rzeką o tej samej nazwie - ogród botaniczny, Unwiersytet oraz Parlament stanowy. Podczas spaceru zobaczymy również Ratusz i deptak Queen Street. Wieczorem transfer na lotnisko w Brisbane i wylot do Polski z międzylądowaniem w Dubaju.
Dzień 15
Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
Uwagi do programu
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora. - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii i Nowej Zelandii. - Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartąpaczkę papierosów(łącznie do 25 sztuk) do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą) - Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami. - Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD) - płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.
- Uwaga !!!W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2019 na R.pl.
Świadczenia

Cena obejmuje:
przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii oraz z Australii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie)- Melbourneoraz Brisbane - Warszawa, przeloty wewnętrzne na trasach: Melbourne-Alice Springs,Ayers Rock-Sydney, Sydney-Gold Coast opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem lub busem (wg programu), zakwaterowanie 12 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje:
kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych), ok. 250 USD/os (pakiet australijski) oraz ok.40 USD/os. pakiet w Dubaju - płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii(doliczana podczas rezerwacji).
Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.

Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na30 dni roboczych przed wylotem. Do rezerwacji założonych na mniej niż 30 dni od daty rozpoczęcia wycieczki należy niezwłocznie uzupełnić panel wizowy oraz przesłać skany paszportów na adres
Uwagi do programu

Uwaga W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2018 na R.pl.
META Description

Dubaj - miasto idealne • Melbourne - kulturalna i sportowa stolica Australii • Alice Springs - czerwony środek Australii • Kings Canyon - dno morskie na pustyni • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • wypoczynek na Gold Coast - australijskie Miami • Brisbane - stolica stanu Queensland
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.8/6. Sprawdź opinie: "
Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.