cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew, Argentyna
1 / 18
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew
star 3

Argentyna
Ocena wycieczki objazdowej Wielorybi Śpiew:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Wielorybi Śpiew w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Argentyny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele i hostele *** (12 rozpoczętych dób hotelowych)
Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.

Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady . Wylot do Santiago de Chile przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 2
Przylot do Santiago de Chile. Santiago, położone pomiędzy Pacyfikiem a majestatycznymi Andami, jest uznawane za jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalnych całej Ameryki Południowej. To miasto pełne kontrastów - drapacze chmur przeplatają się tutaj z kolonialnymi zabytkami. Przejedziemy główną arterią miasta, Alameda, gdzie znajduje się okazały Pałac La Moneda, który został podpalony w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez Generała Pinocheta. Następnie udamy się na plac Plaza de Armas, gdzie zobaczymy piękną katedrę. Zwiedzanie zakończymy na jednym ze wzgórz, z którego rozciąga się przepiękna panorama miasta. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 3
Po śniadaniu przelot do Puerto Montt, będącego ważnym miastem portowym i lotniczym, łączącym północ i centrum kraju z południem. Miasto usytuowane jest u podnóża dwóch wulkanów: Osorno i Calbuco. W programie panoramiczne zwiedzanie miasta i wizyta na lokalnym targu Mercado de Angelmo. Następnie przejazd do punktu widokowego w Puerto Varas, z którego zobaczymy piękną panoramę jeziora Llanquihue i Frutillar - miasto kolorowych domków. Obiadokolacja i nocleg w Puerto Montt.
Dzień 4
Śniadanie. Tego dnia przejedziemy słynną drogą Panamericana, przechodzącą przez obie Ameryki. Następnie przeprawimy się promem na niepowtarzalną Wyspę Chiloe, która w swoim dziedzictwie posiada 150 drewnianych kościołów, z których kilka jest wpisanych na listę UNESCO. Region słynie z wyrobów z drewna, wełny i ceramiki i z niesamowitej wyobraźni mieszkańców, opisujących mityczne potwory. To stąd wywodzi się najbardziej znany sposób przyrządzania potrawy, który praktykowany był nawet od 11 tysięcy lat - curanto - czyli gotowanie mięsa, ryb, warzyw i owoców morza na rozżarzonych kamieniach, ułożonych w dole, przykrytych specjalnymi liśćmi. Chiloe jest również wspomniane w słynnej książce Bruce Chatwina "W Patagonii". Powrót do Puerto Montt, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 320 km)
Dzień 5
Po śniadaniu przejazd przez Andy do Argentyny. Odcinek ten przemierzymy w towarzystwie imponujących wulkanów i jezior. Przeprawimy się promem przez jezioro Pirihueico i przejedziemy przez Park Narodowy Lanin, obfitujący w lasy waldywijskie. Kolacja i nocleg w San Martin de los Andes. (Trasa ok. 300 km)
Dzień 6
Po śniadaniu udamy się na spacer po modnej i ekskluzywnej miescowości San Martin de los Andes. Następnie przejazd malowniczą drogą znaną pod nazwą Drogi Siedmiu Jezior do wodospadu Vulignanco. Dotrzemy do typowej górskiej miejscowości Villa La Angostura, uznawanej za jedno z najpiękniejszych miejsc w górzystych rejonach Patagonii. Przemierzymy odcinek Ruta 40, jednej z najdłuższych dróg na świecie, równie znanej jak Route 66 w Stanach Zjednoczonych. Kolejno zobaczymy niezwykłe jeziora ukryte pośród gór. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w Bariloche. (Trasa ok. 200 km)
Dzień 7
Śniadanie. Bariloche, położone w Parku Narodowym Nahuel Haupi, to centrum północnej i niezwykłej Krainy Jezior, która na myśl przywodzi nam nasze Morskie Oko. Widoczne są tu wpływy kultury środkowoeuropejskiej, ponieważ większość pierwszych osadników pochodziła ze Szwajcarii, Niemiec oraz Włoch. Rano rejs katamaranem po pięknym jeziorze Nahuel Haupi. W pierwszej kolejności popłyniemy na półwysep Quetrihue, gdzie zobaczymy ostatni, naturalny las mirtowy Los Arrayanes, by później dotrzeć do Wyspy Wiktorii i spacerować ścieżką ekologiczną wśród sekwoi, eukaliptusów, pinii, dębów i lokalnej fauny. Będziemy podziwiać skalne rysunki ludzi żyjących w tym regionie tysiące lat temu. Następnie dotrzemy do Cerro Campanario, skąd wyciągiem krzesełkowym wjedziemy na szczyt (1050 m.n.p.m), z którego rozpościera się zachwycająca panorama Jeziora Nahuel Huapi, Wyspy Wiktorii i miasta Bariloche. Przejazd do kolejnego punktu widokowego na Półwysep Llao Llao. Kolacja i nocleg w Bariloche. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 8
Śniadanie. Dla chętnych możliwość wyjazdu na Estancię, typowe gospodarstwo argentyńskie zajmujące się owcami, gdzie poznamy życie współczesnych gauchów, spróbujemy lokalnej jagnięciny i będziemy mieli okazję konno przemierzyć stepy patagońskie (dodatkowo płatne 110 USD/os.). Przejazd do punktu widokowego na wulkan Cerro Tronador. Następnie przejazd do miejscowości Trevelin, położonej w sąsiedztwie Parku Narodowego Los Alerces i niedaleko miasta Esquel. Kolacja i nocleg w Trevelin. (Trasa ok. 290 km)
Dzień 9
Po śniadaniu przejazd do Esquel, gdzie czeka nas prawdziwa przygoda. Przejazd Starym Expressem Patagońskim to wielkie przeżycie, nie tylko dla miłośników starych pociągów. La Trochita, czyli wąskotorówka zasłynęła dzięki książce Paula Therouxa, o tym samym tytule. Słynna patagońska La Trochita jest nietypowym pociągiem o rozstawie szyn 750 mm i co ważne jest jednym z najbardziej wysuniętych na południe pociągów, zaraz po Pociągu Końca Świata na Ziemi Ognistej. Kolacja a następnie nocny przejazd dalekobieżnym autobusem do miejscowości Puerto Madryn. (Trasa ok. 650 km)
Dzień 10
Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, śniadanie i czas na odpoczynek. Położone nad zatoką Nuevo, Puerto Madryn jest jednym z najbardziej interesujących miast w Patagonii. Miejsce to co roku przyciąga rzesze turystów oglądających kolonie występujących tu ssaków morskich. Tego dnia zobaczymy wieżę widokową w Istmo Ameghino, skąd widać słynną wyspę Pajaros, którą inspirował się Saint-Exupery pisząc Małego Księcia". W miarę wolnego czasu pilot zaproponuje jedną z wycieczek fakultatywnych związaną z obserwacją zwierząt. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 11
Śniadanie. Półwysep Valdes (UNESCO) to niezwykłe miejsce argentyńskiej Patagonii. Występują tu wieloryby biskajskie, orki, foki, a także lwy i słonie morskie. Rozległe równiny zamieszkują strusie nandu, guanako andyjskie, lisy, monogamiczne mary patagońskie oraz pancerniki. Przejazd do Punta Delgada, gdzie odwiedzimy kilka punktów panoramicznych, skąd można obserwować wieloryby (od czerwca do grudnia). Dla chętnych rejs na obserwację wielorybów (dodatkowo płatny 150 USD/os.). Kolacja i nocleg w Puerto Madryn. (Trasa ok. 250 km)
Dzień 12
Po śniadaniu zwiedzanie muzeum Ciencias w Puerto Madryn, w którym zobaczymy m.in. ciekawą ekspozycję dotyczącą flory i fauny. Po południu przelot z Trelew do Buenos Aires. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 13
Śniadanie i spacer po głównej ulicy handlowej - Florida.Zobaczymy słynną kawiarnię Café Tortoni, którą odwiedzali m.in Albert Einstein, Lorca czy Gombrowicz. Zobaczymy również Plac Główny z Pałacem Prezydenckim "Casa Rosada" i Katedrą, w której pełnił funkcje kardynalskie Papież Franciszek. Następnie czas na poznanie Recolety słynącej m.in. z cmentarza, "argentyńskich Powązek", na którym spoczywa ponad dwudziestu prezydentów Argentyny i słynna, uwielbiana przez niektórych, znienawidzona przez innych, Pierwsza Dama Evita. Kolejno udamy się do dzielnicy imigrantów La Boca, która za sprawą artysty Quinquela Martina stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Buenos Aires. Domki pokryte kolorową blachą falistą, karykatury znanych postaci takich jak Maradona, Evita czy Papież Franciszek stały się symbolem dzielnicy La Boca, tak jak jest nim La Bombonera, stadion uznany przez Maradonę za Świątynię Futbolu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg. Wieczorem dla chętnych, jako opcja, kolacja i tango show (dodatkowo płatne ok. 100 USD). Ważne: Panów obowiązują długie spodnie. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 14
Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot z Buenos Aires do Polski.
Dzień 15
Przylot do Warszawy na lotnisko im. F. Chopina.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Ze względu na dużą zmienność pogody w odwiedzanych rejonach należy zabrać ze sobą zimową odzież, między innymi: polar, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne buty trekkingowe, okulary przeciwsłoneczne. - Zakazuje się przywożenia do Chile produktów pochodzenia organicznego (żywności), również tych otrzymanych na pokładzie samolotu.
"
Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Santiago de Chile oraz z Buenos Aires do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych), przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania lub breakfast box + obiadokolacje lub lunch), opiekę pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie (obligatoryjna opłata, w tym bilety wstępu) to ok.340 USD/os.
META Description

Patagonia • Wyspa Chiloe • stary express patagoński • pingwiny Magellana i Humbolta • Półwysep Valdes • wieloryby i orki • lwy i słonie morskie • wyspa Pajaros i ,,Mały Książę,,


Opis hotelu Wielorybi Śpiew według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele i hostele *** (12 rozpoczętych dób hotelowych) Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.