cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane, Argentyna
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane
star 3

Argentyna
Ocena wycieczki objazdowej Pociąg w nieznane:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Pociąg w nieznane w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Argentyny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele:
- w Rio de Janeiro hotel (3 lub4rozpoczęte doby hotelowe) - położony ok. 100 - 400 m od Copacabany lub Ipanemy (w terminie karnawałowym możliwe zakwaterowanie w hotelu 100 - 300 m od plaży Flamengo)
- w Foz do Iguazu hotel (1 rozpoczęta doba hotelowa)
- w Salta (3 rozpoczęte doby hotelowe)
- w Ituzaingo (1 rozpoczęta doba hotelowa)
- w Cafayate (1 rozpoczęta doba hotelowa)
- w San Ignacio (1 rozpoczęta doba hotelowa)
W niektórych terminach możliwość zakwaterowania w hostelach (tereny, które odwiedzamy, są ubogie w infrastrukturę turystyczną).
Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.
Zakwaterowanie obejmuje:
Dla wylotów z Polski w czwartek - 10 dób hotelowych (pierwsza doba hotelowa z czwartku na piątek.)
Dla wylotów z Polski w niedzielę - 11 dób hotelowych (wylot z Polski w niedzielę, przylot do Rio w poniedziałek w godzinach wczesno-porannych. Pierwsza doba hotelowa z niedzieli na poniedziałek).

Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na2 godziny przed wylotem. Przelot samolotemrejsowym do Rio de Janeiro. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 2
Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, jednego z najpiękniej położonych miast na świecie. Niesamowite widoki, favele komponujące się wśród wzgórz oraz wielokilometrowe plaże sprawiają, że Rio nazywane jest Cudownym Miastem. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 r. uznano go za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Następnie przejazd na "czerwoną plażę" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar (pol: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.). Powrót do hotelu i obiadokolacja. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 3
Śniadanie. Przelot do Foz de Iguacu (możliwy lot z przesiadką) i zwiedzanie brazylijskiej strony słynnych na całym świecie wodospadów Iguaçu, co w języku Indian Guaraní oznacza "wielką wodę". Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie spotkanie z największym wodospadem Iguaçu zwanym Garganta del Diablo - Diabelską Gardzielą, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 30 km). W tym dniu, dla chętnych i jeśli czas na to pozwoli, zaoferujemy wizytę w parku ptaków (dodatkowo płatne ok. 35 USD) oraz dla chętnych latino show (dodatkowo płatne ok. 75 USD)
Dzień 4
Po śniadaniu transfer na lotnisko (możliwy breakfast box na drogę). Przelot do Salty (możliwy lot z przesiadką), którą nazywają “La Linda", czyli piękna, w szczególności dla tego, że malowniczo położona jest u stóp Andów. W pierwszej kolejności odwiedzimy Muzeum Archeologiczne Gór Wysokich MAAM, gdzie zobaczymy jedną z trzech doskonale zachowanych mumii dzieci złożonych w ofierze inkaskim bogom, które zostały odnalezione na szczycie wulkanu Llullaillaco. Następnie zobaczymy główny plac, kościół św. Franciszka oraz katedrę. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 30 km). Dla chętnych udział w występie prezentującym folklor północno argentyński z “góralską" muzyką - zamba i chacarera (dodatkowo płatne ok. 60 USD).
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Cafayate przez Cachi. Po drodze podziwiać będziemy Parque de los Cardones - park słynący z wielkich kaktusów, z których drewna jest wykonane wnętrze kościoła w Cachi. W trakcie czasu wolnego będziemy mieli możliwość posmakowania lokalnego gulaszu - locro (dodatkowo płatne). Następnie podążymy sławną Ruta 40, obok Route 66 jedną z najdłuższych dróg na świecie. Późnym popołudniem dojedziemy do Quebrada de las Flechas - Wąwozu Strzał, gdzie podczas krótkiego trekkingu, będziemy mogli podziwiać iglice skał poddanych erozji. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 330 km).
Dzień 6
Po śniadaniu odwiedzimy winiarnię słynącą z produkcji wina torrontes - szczepu narodowego Argentyny. Następnie powrót kolejną słynną drogą w kierunku Salty przez Quebrada de las Conchas - Wąwóz Muszelek, czyli argentyński Kanion Czerwonych skał, który można porównać do Bryce Canion w Stanach Zjednoczonych. Podziwiać będziemy mogli niezwykłe formacje skalne takie jak Amfiteatr, Diabelska Gardziel czy Ropucha. Po południu przyjedziemy do Salty. Czas wolny na odpoczynek. Kolacja, nocleg.
Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd wzdłuż drogi słynnego Pociągu do Chmur - Tren a las Nubes (jednej z najwyżej położonych tras na świecie!). Ta przepiękna widokowo trasa jest również znana z rajdu Dakar. Dojedziemy do wiaduktu La Polvorilla, położonego na wysokości 4200 m.n.p.m. Kolorowe skały będą towarzyszyły nam po drodze. Następnie odwiedzimy Solnisko Salinas Grandes, które obok Uyuni w Boliwii jest jednym z najbardziej znanych pustyni solnych. Finalnie dotrzemy do miejscowości Purmamarca (2324 m.n.p.m), gdzie podziwiać będziemy mogli Wzgórze Siedmiu Kolorów. Przejedziemy wzdłuż wąwozu Quebrada de Humahuaca, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, a jego tęczowa kompozycja zapewne utkwi nam w pamięci. Powrót do Salty. Kolacja, nocleg. (Trasa ok. 200 km).
Dzień 8
Śniadanie. Przelot do Corrientes i przejazd do miejscowości Ituzaingo, położonej na południowym brzegu rzeki Parana. Jest to druga rzeka w Ameryce Południowej (po Amazonce) pod względem długości (4700 km) i powierzchni dorzecza (3,1 mln km2). Na Paranie, przy tamie Itaipu (w okolicach wodospadów Iguazu, które mieliśmy okazję już oglądać), znajduje się jedna z największych na świecie elektrowni wodnych, wykorzystująca spadek wody na zatopionych w wyniku tej inwestycji wodospadach Guairá. Rozpoczęła ona wytwarzanie energii w 1984, a jej moc obecnie wynosi ok. 14000 MW. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
Dzień 9
Całodniowa wycieczka w Parque Ibera zwanym argentyńskim Pantanalem. Ten obszarmokradeł jest drugim, co do wielkości, po brazylijskim. Ibera jest jednym z najważniejszych zbiorników słodkiej wody na kontynencie południowo-amerykańskim i największym terenem chronionym w Argentynie. Region słynie z bogactwa zwierząt takich jak jelenie, wydry, wilki czy kapibary. Udamy się na safari fotograficzne i będziemy wypatrywać dziko żyjących zwierząt, a także popłyniemy łodzią. Nocleg i kolacja w okolicach San Ignacio.
Dzień 10
Śniadanie.Wybierzemy siędo Misji Jezuickich, od których nosi nazwę prowincja Misiones. Misje zostały objęte patronatem UNESCO. Odwiedzimy San Ignacio, miejsce niesamowitej historii Jezuitów, którzy pokojowo nawracali Indian Guarani. Jezuici stawiali opór portugalskim bandeirantes porywającym do niewoli Indian, za co zostali wygnani. Obecnie znajdują się tu dobrze zachowane ruiny. Po drodze odwiedzimy również plantację yerba mate. Liście ostrokrzewu paragwajskiego działały pobudzająco na Indian. To właśnie jezuici odkryli ich magiczne właściwości.Na koniec wstąpimy do miasteczka Wanda, założonego przez Polaków, gdzie odkryjemy drugą Częstochowę, jej mieszkańców i ich polskie korzenie. Wylot do Rio. Kolacja i nocleg.
Dzień 11
Śniadanie, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski. Dokładne godziny zbiórki poda pilot Rainbow na miejscu.
Dzień 12
Przylot do Warszawy na lotnisko im. F. Chopina.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego, repelentów oraz lekkiej kurtki ortalionowej na spacer po Iguaçu. - Na przelotach wewnętrznych w Argentynie obowiązuje limit bagażu głównego 15 kg.
Świadczenia

Cena obejmuje
: przelot samolotemrejsowym do Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich) oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania/breakfast box + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii i Argentynie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje
: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu) ok.310 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie:
META Description

Wodospady Iguacu • Tren a las Nubes - pociąg w chmurach • Salta - Piękna" • Parque de los Cardones - park kaktusów • Quebrada de las Conchas - Kanion Czerwonych Skał • solnisko Salinas Grandes • Parque Ibera - największe mokradła Argentyny • wydry, jelenie i kapibary • Misje Jezuickie (UNESCO) • Rio de Janeiro"
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga!
Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.
Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga!
Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.