cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/, USA
  • Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/, USA
  • Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/, USA
  • Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/, USA
1 / 4
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/

USA
Ocena wycieczki objazdowej Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/ w ofercie Biura podróży:

Logos Travel

Szukasz wakacji w kraju USA?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KANADA - Wschodnie Wybrzeże USA + opcja Floryda Nowy Jork - Boston - Quebec City - Montreal - Ottawa - Toronto - Wodospad Niagara - Washington - Filadelfia - Atlantic City - Miami

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Nowego Jorku, Przylot w godzinach popołudniowych. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Nocleg.

Zwiedzanie największego miasta Ameryki - Statua Wolności, Ellis Island- muzeum emigracji, spacer po dolnej części Manhattanu

Battery Park, Wall Street, Giełda Papierów Wartościowych, Punkt "0", Kaplica Św. Pawła. Przechadzka po słynnym Moście Brooklińskim, a także po najciekawszych zakątkach najsłynniejszego parku Ameryki - Central Park. Wizyta w Chinatown. Przejazd w okolice Fifth Avenue i 42th Street: Grand Central Station, Public Library, Katedra Św. Patryka, Centrum Rockefellera, Empire State Building - wejście fakultatywne. Wieczorne wyjście na pięknie oświetlony Times Square, serce NY. Noclegi: drugiego dnia - w Nowym Jorku; trzeciego dnia - po południu przejazd w kierunku Bostonu, nocleg na trasie.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu kontynuacja przejazdu do Bostonu i odwiedziny starego miasta ze Szlakiem Wolności - State House, Park Street Church, Old South Meeting House - tu zrodził się pomysł przeprowadzenia "bostońskiej herbatki", Old State House - miejsce odczytania Deklaracji Niepodległości. Krótka przeprawa promem do Charlestown Navy Yard, gdzie przycumowany jest najstarszy pływający okręt wojenny USS Constitution oraz USS Cassin Young - bohaterski niszczyciel z czasów II wojny światowej. Wizyta w pobliskim Cambridge na najlepszym uniwersytecie świata Uniwersytecie Harwardzkim. Nocleg w okolicach Bostonu.

DZIEŃ 5

Przejazd przez stany: Messechusets, New Hampshire i Vermont oraz Góry Białe stanowiące część gigantycznego łańcucha górskiego Appallachów. W trakcie przejazdu postój widokowy z możliwością spaceru lub mini trekkingu z obserwacją złożonego biosystemu lasu.Przekroczenie granicy Stanów Zjednoczonych po to, by znaleźć się w Kanadzie pachnącej żywicą, gdzie język francuski rywalizuje z angielskim. Nocleg w Quebec City.

DZIEŃ 6

Quebec City - stolica prowincji Quebec, klejnot architektoniczny Kanady, jako pierwszy w Ameryce Północnej wpisany na listę UNESCO. Zwiedzanie starówki z najczęściej fotografowanym budynkiem Kanady - Chateau Frontenac, Placem Royale, Placem d'Armes, Bazyliką Notre-Dame de Quebec. Spacer Tarasami Dufferina nad rzeką Św. Wawrzyńca. Wjazd na platformę widokową gdzie podziwiamy panoramę miasta, rzeki i cytadele. Przejazd pod wodospad Montmorency - wyższy od wodospadu Niagara! Przejazd do Montrealu i nocleg.

DZIEŃ 7

Od rana zwiedzanie Montrealu - starówka z Placem d'Armes, Bazylika Notre-Dame, Seminarium St-Suplice, Plac Jacques-Cartier z portem, centrum z drapaczami chmur, Oratorium Św. Józefa, centrum olimpijskie. Wyjazd do Ottawy - stolicy Kanady. Nocleg.

DZIEŃ 8

W Ottawie spacer wokół budynków kanadyjskiego parlamentu, siedziby premiera, następnie chwila zadumy na kanadyjskim grobie nieznanego żołnierza -War memorial, podziwianie zabytkowego systemu śluz łączących rzekę Ottawę z kanałem Rideau oraz odpoczynek na Bayward Market. Przejazd do największego miasta w Kanadzie - Toronto. Nocleg.

DZIEŃ 9

Zwiedzanie Toronto zaczynamy od imponującego centrum z drapaczami chmur oraz wjazdu na CN Tower i podziwianiu miasta z lotu ptaka. Przejazd przez miasto - Queen's Park, parlament, City Hall, a następnie krótka wizyta w polskiej dzielnicy. Po południu przejazd w kierunku granicy USA. Podziwianie Wodospadu Niagara od strony kanadyjskiej z platformy widokowej, a następnie rejs słynnym statkiem "Hornblower" w samą otchłań wodospadu! Wieczorne przekroczenie mostu granicznego, nocleg po stronie amerykańskiej.

DZIEŃ 10

Całodzienny przejazd przez stany Nowy York, Pensylwania, Maryland i Virginia do siedziby Wielkiego Brata - Waszyngtonu. Nocleg w Arlington .

DZIEŃ 11

Przejazd koło centrum dowodzenia Wielkiego Brata - Pentagonu! Wizyta na Central Union oraz cmentarzu Arlington, następnie zwiedzanie Kongresu, Biblioteki Kongresu oraz spacer pod Obelisk Waszyngtona i Biały Dom. Wieczorem przejazd do Strasburga. Nocleg.

DZIEŃ 12

Wizyta u niezwykłej społeczności amerykańskich Amiszów! Podglądanie życia codziennego Amiszów hołdujących zasadom zrównoważonego rozwoju. Do dnia dzisiejszego noszą oni tradycyjne stroje, uprawiają ziemię przy użyciu starodawnych narzędzi i produkują najzdrowszą żywność w Stanach Zjednoczonych. Możliwość dokonania zakupów w miejscowym sklepiku a także możliwość przejazdu bryczką- podstawowym środkiem transportu Amiszów. Następnie zwiedzanie Filadelfii - kolebki Stanów Zjednoczonych: Independence Hall, w którym podpisano Deklarację Niepodległości i Konstytucję USA, Dzwon Wolności oraz dom T. Kościuszki. Spacer schodami, po których biegał "największy mistrz amerykańskiego boksu" - Rocky Balboa! (Sylwester Stallone w filmie Rocky ). Po południu przejazd do Atlantic City. Wizyta w jednym z kasyn, próba sił z "jednorękimi bandytami", w grach karcianych i ruletce. Nocleg.

DZIEŃ 13

Po śniadaniu wyjazd z Atlatic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Europy w godzinach popołudniowych.

Dzień 14

Przylot do jednego z europejskich portów tranzytowych, przerwa tranzytowa, wylot do Warszawy. Przylot w godzinach okołopołudniowych.

Opcja Floryda

dopłata 1190 PLN + 550 USD

Dzień 13

Po śniadaniu wyjazd z Atlantic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Miami w godzinach popołudniowych. Przylot w godzinach wieczornych, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, możliwość spaceru po okolicy, na plażę, ewentualna morska kąpiel, nocleg.

DZIEŃ 14

Czas przeznaczony na relaks, opalanie, kąpiele wodne lub fakultatywnie wyjazd na pół dnia do Parku Narodowego Everglades na spotkanie z symbolem Florydy - aligatorem oraz przejazd "airboatem" ślizgającym się przez mokradła. Powrót na nocleg do Miami.

DZIEŃ 15

Odpoczynek na miękkim piasku plaży lub fakultatywny wyjazd do Centrum Lotów Kosmicznych na przylądku Canaveral i Meritt Island, albo też druga - zamienna możliwość fakultetu - wyjazd do Orlando, wizyta w magicznym świecie Walta Disneya - DisneyWorldzie lub w Studiu Universal. Spotkanie z legendarnymi bohaterami kreskówek. Powrót na nocleg do hotelu w Miami.

DZIEŃ 16

Odpoczynku ciąg dalszy lub fakultatywny przejazd przez kilkadziesiąt wysp i mostów (najdłuższy ma długość ponad 10 km! ) na Key West. Powrót na nocleg w Miami.

DZIEŃ 17

Do południa czas na okazyjne zakupy w centrum handlowym lub też korzystanie z uciech plażowo-morskich, samodzielne spacery, bieganie etc.. Około południa przejazd na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 18

Przylot do jednego z europejskich portów lotniczych. Przerwa tranzytowa. Wylot do Warszawy. Przylot w godzinach popołudniowych.

TERMINY

26.04 - 09/13.05.2018 19.05 - 01/05.06.2018 17.06 - 30.06/04.07.2018 12.07 - 25/29.07.2018* 09.08 - 22/26.08.2018* 03.09 - 16/20.09.2018 * wysoki sezon - dopłata 690 PLN w II racie, 180 USD w III racie

CENA

5 985 PLN + 1 590 USD

1 rata

800 PLN płatne przy zapisie

2 rata

5 985 PLN płatne na 35 dni przed terminem imprezy (minus 1 rata)

3 rata

1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA

- bilet lotniczy na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa - opieka pilota - przewodnika - zakwaterowanie w hotelach i motelach 3*** (pokoje 2-os. z łazienkami i klimatyzacją) - przejazdy wewnętrzne mikrobusem z klimatyzacją - opłaty za miejscowych przewodników - wyżywienie - śniadania na całej trasie - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR) - opłata za elektroniczne potwierdzenie podróży do Kanady

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE

- opłaty lotniskowe 40 USD - opłaty za bilety wstępu 150 USD - pozostałe koszty wyżywienia (aranżuje pilot) ok. 10-20 USD za posiłek - dopłata do pokoju jednoosobowego 600 USD (opcja Floryda +220 USD) - wiza do USA


Opis hotelu Kanada - Wsch. USA /opcja Floryda/ według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KANADA - Wschodnie Wybrzeże USA + opcja Floryda Nowy Jork - Boston - Quebec City - Montreal - Ottawa - Toronto - Wodospad Niagara - Washington - Filadelfia - Atlantic City - Miami

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Nowego Jorku, Przylot w godzinach popołudniowych. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Nocleg.

Zwiedzanie największego miasta Ameryki - Statua Wolności, Ellis Island- muzeum emigracji, spacer po dolnej części Manhattanu

Battery Park, Wall Street, Giełda Papierów Wartościowych, Punkt "0", Kaplica Św. Pawła. Przechadzka po słynnym Moście Brooklińskim, a także po najciekawszych zakątkach najsłynniejszego parku Ameryki - Central Park. Wizyta w Chinatown. Przejazd w okolice Fifth Avenue i 42th Street: Grand Central Station, Public Library, Katedra Św. Patryka, Centrum Rockefellera, Empire State Building - wejście fakultatywne. Wieczorne wyjście na pięknie oświetlony Times Square, serce NY. Noclegi: drugiego dnia - w Nowym Jorku; trzeciego dnia - po południu przejazd w kierunku Bostonu, nocleg na trasie.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu kontynuacja przejazdu do Bostonu i odwiedziny starego miasta ze Szlakiem Wolności - State House, Park Street Church, Old South Meeting House - tu zrodził się pomysł przeprowadzenia "bostońskiej herbatki", Old State House - miejsce odczytania Deklaracji Niepodległości. Krótka przeprawa promem do Charlestown Navy Yard, gdzie przycumowany jest najstarszy pływający okręt wojenny USS Constitution oraz USS Cassin Young - bohaterski niszczyciel z czasów II wojny światowej. Wizyta w pobliskim Cambridge na najlepszym uniwersytecie świata Uniwersytecie Harwardzkim. Nocleg w okolicach Bostonu.

DZIEŃ 5

Przejazd przez stany: Messechusets, New Hampshire i Vermont oraz Góry Białe stanowiące część gigantycznego łańcucha górskiego Appallachów. W trakcie przejazdu postój widokowy z możliwością spaceru lub mini trekkingu z obserwacją złożonego biosystemu lasu.Przekroczenie granicy Stanów Zjednoczonych po to, by znaleźć się w Kanadzie pachnącej żywicą, gdzie język francuski rywalizuje z angielskim. Nocleg w Quebec City.

DZIEŃ 6

Quebec City - stolica prowincji Quebec, klejnot architektoniczny Kanady, jako pierwszy w Ameryce Północnej wpisany na listę UNESCO. Zwiedzanie starówki z najczęściej fotografowanym budynkiem Kanady - Chateau Frontenac, Placem Royale, Placem d'Armes, Bazyliką Notre-Dame de Quebec. Spacer Tarasami Dufferina nad rzeką Św. Wawrzyńca. Wjazd na platformę widokową gdzie podziwiamy panoramę miasta, rzeki i cytadele. Przejazd pod wodospad Montmorency - wyższy od wodospadu Niagara! Przejazd do Montrealu i nocleg.

DZIEŃ 7

Od rana zwiedzanie Montrealu - starówka z Placem d'Armes, Bazylika Notre-Dame, Seminarium St-Suplice, Plac Jacques-Cartier z portem, centrum z drapaczami chmur, Oratorium Św. Józefa, centrum olimpijskie. Wyjazd do Ottawy - stolicy Kanady. Nocleg.

DZIEŃ 8

W Ottawie spacer wokół budynków kanadyjskiego parlamentu, siedziby premiera, następnie chwila zadumy na kanadyjskim grobie nieznanego żołnierza -War memorial, podziwianie zabytkowego systemu śluz łączących rzekę Ottawę z kanałem Rideau oraz odpoczynek na Bayward Market. Przejazd do największego miasta w Kanadzie - Toronto. Nocleg.

DZIEŃ 9

Zwiedzanie Toronto zaczynamy od imponującego centrum z drapaczami chmur oraz wjazdu na CN Tower i podziwianiu miasta z lotu ptaka. Przejazd przez miasto - Queen's Park, parlament, City Hall, a następnie krótka wizyta w polskiej dzielnicy. Po południu przejazd w kierunku granicy USA. Podziwianie Wodospadu Niagara od strony kanadyjskiej z platformy widokowej, a następnie rejs słynnym statkiem "Hornblower" w samą otchłań wodospadu! Wieczorne przekroczenie mostu granicznego, nocleg po stronie amerykańskiej.

DZIEŃ 10

Całodzienny przejazd przez stany Nowy York, Pensylwania, Maryland i Virginia do siedziby Wielkiego Brata - Waszyngtonu. Nocleg w Arlington .

DZIEŃ 11

Przejazd koło centrum dowodzenia Wielkiego Brata - Pentagonu! Wizyta na Central Union oraz cmentarzu Arlington, następnie zwiedzanie Kongresu, Biblioteki Kongresu oraz spacer pod Obelisk Waszyngtona i Biały Dom. Wieczorem przejazd do Strasburga. Nocleg.

DZIEŃ 12

Wizyta u niezwykłej społeczności amerykańskich Amiszów! Podglądanie życia codziennego Amiszów hołdujących zasadom zrównoważonego rozwoju. Do dnia dzisiejszego noszą oni tradycyjne stroje, uprawiają ziemię przy użyciu starodawnych narzędzi i produkują najzdrowszą żywność w Stanach Zjednoczonych. Możliwość dokonania zakupów w miejscowym sklepiku a także możliwość przejazdu bryczką- podstawowym środkiem transportu Amiszów. Następnie zwiedzanie Filadelfii - kolebki Stanów Zjednoczonych: Independence Hall, w którym podpisano Deklarację Niepodległości i Konstytucję USA, Dzwon Wolności oraz dom T. Kościuszki. Spacer schodami, po których biegał "największy mistrz amerykańskiego boksu" - Rocky Balboa! (Sylwester Stallone w filmie Rocky ). Po południu przejazd do Atlantic City. Wizyta w jednym z kasyn, próba sił z "jednorękimi bandytami", w grach karcianych i ruletce. Nocleg.

DZIEŃ 13

Po śniadaniu wyjazd z Atlatic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Europy w godzinach popołudniowych.

Dzień 14

Przylot do jednego z europejskich portów tranzytowych, przerwa tranzytowa, wylot do Warszawy. Przylot w godzinach okołopołudniowych.

Opcja Floryda

dopłata 1190 PLN + 550 USD

Dzień 13

Po śniadaniu wyjazd z Atlantic City. Przejazd do Nowego Jorku, po drodze podglądanie zurbanizowanej okolicy siedmio, ośmio pasmowych autostrad, śmiałych estakad i bezkolizyjnych skrzyżowań próba przyrównania rozwiązań amerykańskich do naszych, rodzimych… Przyjazd na lotnisko, wylot do Miami w godzinach popołudniowych. Przylot w godzinach wieczornych, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, możliwość spaceru po okolicy, na plażę, ewentualna morska kąpiel, nocleg.

DZIEŃ 14

Czas przeznaczony na relaks, opalanie, kąpiele wodne lub fakultatywnie wyjazd na pół dnia do Parku Narodowego Everglades na spotkanie z symbolem Florydy - aligatorem oraz przejazd "airboatem" ślizgającym się przez mokradła. Powrót na nocleg do Miami.

DZIEŃ 15

Odpoczynek na miękkim piasku plaży lub fakultatywny wyjazd do Centrum Lotów Kosmicznych na przylądku Canaveral i Meritt Island, albo też druga - zamienna możliwość fakultetu - wyjazd do Orlando, wizyta w magicznym świecie Walta Disneya - DisneyWorldzie lub w Studiu Universal. Spotkanie z legendarnymi bohaterami kreskówek. Powrót na nocleg do hotelu w Miami.

DZIEŃ 16

Odpoczynku ciąg dalszy lub fakultatywny przejazd przez kilkadziesiąt wysp i mostów (najdłuższy ma długość ponad 10 km! ) na Key West. Powrót na nocleg w Miami.

DZIEŃ 17

Do południa czas na okazyjne zakupy w centrum handlowym lub też korzystanie z uciech plażowo-morskich, samodzielne spacery, bieganie etc.. Około południa przejazd na lotnisko. Wylot do Europy.

DZIEŃ 18

Przylot do jednego z europejskich portów lotniczych. Przerwa tranzytowa. Wylot do Warszawy. Przylot w godzinach popołudniowych.

TERMINY

26.04 - 09/13.05.2018 19.05 - 01/05.06.2018 17.06 - 30.06/04.07.2018 12.07 - 25/29.07.2018* 09.08 - 22/26.08.2018* 03.09 - 16/20.09.2018 * wysoki sezon - dopłata 690 PLN w II racie, 180 USD w III racie

CENA

5 985 PLN + 1 590 USD

1 rata

800 PLN płatne przy zapisie

2 rata

5 985 PLN płatne na 35 dni przed terminem imprezy (minus 1 rata)

3 rata

1 590 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA

- bilet lotniczy na trasie Warszawa - Nowy Jork - Warszawa - opieka pilota - przewodnika - zakwaterowanie w hotelach i motelach 3*** (pokoje 2-os. z łazienkami i klimatyzacją) - przejazdy wewnętrzne mikrobusem z klimatyzacją - opłaty za miejscowych przewodników - wyżywienie - śniadania na całej trasie - ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR) - opłata za elektroniczne potwierdzenie podróży do Kanady

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE

- opłaty lotniskowe 40 USD - opłaty za bilety wstępu 150 USD - pozostałe koszty wyżywienia (aranżuje pilot) ok. 10-20 USD za posiłek - dopłata do pokoju jednoosobowego 600 USD (opcja Floryda +220 USD) - wiza do USA