cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
 • Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje, Japonia
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje

Japonia
Ocena wycieczki objazdowej Japonia największe atrakcje:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Japonia największe atrakcje w ofercie Biura podróży:

Logos Travel

Szukasz wakacji do Japonii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

JAPONIA Największe atrakcje Tokio - Fuji - Nikko - Kioto - Nara - Amanohashidate - Hiroszima - Miyajima - Osaka

DZIEŃ 1

Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Tokio przez port tranzytowy.

DZIEŃ 2

Przylot do Tokio, stolicy Kraju Wschodzącego Słońca, niezwykle barwnego, kosmopolitycznego miasta, w którym postaramy się rozwikłać zagadkę unikalnego japońskiego mariażu tradycji z nowoczesnością. Przejazd do hotelu (zakwaterowanie jest uzależnione od dostępności pokoi). Następnie spacer po dzielnicy Asakusa, która zachowała charakter dawnego Tokio, połączony ze zwiedzaniem świątyni Sensoji. W pierwszym terminie podziwianie kwitnących wiśni nad pobliską rzeką Sumida. W dzielnicy drapaczy chmur Shinjuku wjazd na 45. piętro tokijskiego ratusza i obserwowanie panoramy miasta. Wieczorem spacer po największej dzielnicy "czerwonych latarni", Kabuki-cho. Nocleg w Tokio.

DZIEŃ 3

Po śniadaniu wycieczka do świętej góry Japończyków - wulkanu Fuji. Wyjazd z Tokio, przejazd w urokliwej scenerii malowniczych wzgórz i pagórków. Przyjazd do podnóża góry przed południem. Wjazd serpentynami aż na piątą stację wspinaczkową. Oglądanie rozległej panoramy z tarasu widokowego na Fuji-san - najwyższy, święty i wciąż budzący grozę wulkan - jeden z najważniejszych symboli Japonii, zaskakująco piękny twór natury w środku ultranowoczesnego państwa. Wizyta w świątyni górskiej. Następnie krótkie zejście do ukrytego pośród sosen i załomów skalnych ryokanu - tradycyjnego japońskiego zajazdu z gospodą. Odpoczynek w zaciszu gospody. Raczenie się tradycyjnie parzoną herbatą z oszałamiającym widokiem na szczyt świętej góry Fuji... Dla chętnych możliwość odbycia urzekających spacerów po okolicznych ścieżkach widokowych lub też fakultatywnie możliwość spożycia wystawnego obiadu w starojapońskim stylu. To prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. Na posiłek składa się kilkanaście wykwintnych przystawek plus danie główne - prawie arcydzieło sztuki kulinarnej (koszt ok. 20 Usd). W drodze powrotnej górskie jeziora, modre wody i wiecznie zielone wzgórza. Późny powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4

Wycieczka do Nikko, słynnego mauzoleum rodu Tokugawa, namiestników wojskowych rządzących Japonią przez niemal 300 lat. Podziwianie złoconych, misternie zdobionych świątyń buddyjskich i shintoickich, będących najlepszym przykładem okazałego, zapierającego dech w piersiach "japońskiego baroku". Po zwiedzaniu powrót do Tokio. Nocleg.

DZIEŃ 5

Rano zwiedzanie chramu i pokłon przed Cesarzem Meiji, władcą który zmodernizował Japonię w połowie XIX w. przerywając okres ponad dwustuletniej izolacji kraju. Po południu zwiedzanie dzielnicy Odaiba w Zatoce Tokijskiej słynącej ze Statuy Wolności oraz Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego. Przejazd shinkansenem do Kioto i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg w Kioto.

DZIEŃ 6

Po śniadaniu przejazd do położonej na zboczu góry - jednej z najpiękniejszych świątyń Japonii - Fushimi-Inari, do której prowadzi ścieżka zabudowana tysiącami bram torii zbudowanych jedna za drugą - tworzący niesamowity w swych wyrazie korytarz o czerwonej świetlistej poświacie... Japończycy wierzą, że przejście tym tunelem energetyzuje organizm człowieka do tego stopnia, iż niektórym pielgrzymom wydaje się, iż zaczynają im wyrastać skrzydła. Coś w tym chyba jest na rzeczy, bo nawet dla zwykłych turystów jest to równie silne przeżycie emocjonalno-duchowe... Zwiedzanie Kioto, historycznej stolicy Japonii, obecnie stolicy kulturalnej pełnej zabytków unikalnych w skali światowej. Wizyta w świątyniach - wizytówkach miasta - Kiyomizu-dera, Kinkaku-ji oraz przyświątynnych ogrodach "suchego krajobrazu" Ryoan-ji. Po drodze podziwianie wyrobów rękodzielniczych i rozsmakowywanie się w tradycyjnych deserach ze słodkiej fasoli i zielonej herbaty. Przed wieczorem wizyta w dzielnicy gejsz Gion. Nocleg w Kioto.

DZIEŃ 7

Wyjazd do Amanohashidate celem poznania jednego z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Dla chętnych przejażdżka rowerami wśród siedmiu tysięcy sosen porastających mierzeję, spacery przy "moście do nieba". Wjazd kolejką linową do punktu widokowego i delektowanie się krajobrazem. Powrót na nocleg do Kioto.

DZIEŃ 8

Drugi dzień wędrówki po Kioto, tym razem zejście z utartych szlaków celem odkrycia niekłamanej perełki wśród zabytków - rezydencji szoguna Nijo-jo z zachwycającymi malowidłami ściennymi, "śpiewającymi" podłogami i harmonijnie zaprojektowanym ogrodem. Wycieczka do Nary i okazja do zobaczenia majestatycznego Wielkiego Buddy w świątyni Todaiji. Wieczorem przejazd shinkansenem do Hiroszimy. Przyjazd. Nocleg w Hiroszimie.

DZIEŃ 9

Hołd ofiarom bomby atomowej w Parku Pokoju oraz zwiedzanie pobliskiego muzeum dokumentującego tragiczne skutki wybuchu. Wizyta w ogrodzie "skurczonych widoków" Shukkei-en, gdzie piękne krajobrazy starano się uchwycić w miniaturze. Wieczorem możliwość degustacji lokalnego przysmaku okonomiyaki w stylu Hiroszima. Nocleg w Hiroszimie.

DZIEŃ 10

Wycieczka na Miyajimę, wyspę z wyjątkową świątynią Itsukushima. Spacer otwartymi galeriami sanktuarium, podziwianie "pływającego torii" - bramy świątynnej zanurzonej w morzu. Ukołysani przez fale zachwycać się będziemy kontrastem barw, lekkością konstrukcji i harmonią układu osiągając zjednoczenie z otoczeniem (tym razem w duchu drugiej, wielkiej tradycji religijnej Japonii, shintoizmu). Fakultatywnie wjazd na górę Misen. Powrót do Hiroszimy i następnie przejazd do Osaki - miasta, które nawet w egzotycznej Japonii uchodzi za niezwykłe. To miasto na wskroś nowoczesne zaprojektowane przez najlepszych architektów i przyjazne dla ludzi z finezyjnymi przykładami architektury drapaczy chmur. To wręcz futurystyczne miasto przyszłości, które nigdy nie zasypia. Rozliczne restauracje, kawiarnie, kluby, puby, dyskoteki i domy handlowe są czynne prawie całą dobę. Po zapadnięciu zmroku pojawia się prawdziwa feeria kolorów w najlepszym, wysmakowanym stylu. To nie kicz, to artystyczny świat barw prawie jak ulotna iluzja. Nocleg w Osace.

DZIEŃ 11

Po śniadaniu zwiedzanie Osaki. Gwarne, kupieckie, pełne fascynującego kolorytu miasto zasłynęło jako główny, obok Tokio, ośrodek kultury mieszczańskiej między XVII a XIX w. Odwiedziny w zamku Osaka - podziwianie imponujących swoim rozmiarem murów obronnych i zdobycie donżonu - głównej 8 piętrowej wieży, skąd roztacza się widok na rozległy teren zamkowy i całą Osakę. Następnie przejazd w okolice biznesowo-komercyjnej dzielnicy Umeda i podziwianie nowoczesnego budownictwa Osaki. Popołudniem przejazd do gwarnej dzielnicy Namba, będącej prawdziwą wizytówką miasta. Tutaj niezliczone stragany z jedzeniem ulicznym, restauracje, bary i domy towarowe przyciągają nie tylko mieszkańców miasta ale i przybyszów z całego świata. Czas wolny, by po raz ostatni zaspokoić swoje pragnienia kulinarne i zakupowe lub spędzić szalony wieczór w neonowej poświacie. Nocleg w Osace.

DZIEŃ 12

Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot do Polski i przylot wieczorem do Warszawy.

TERMINY

12.03 - 23.03.2018 26.03 - 06.04.2018* 25.04 - 06.05.2018* 02.06 - 13.06.2018 12.07 - 23.07.2018* 08.08 - 19.08.2018* 14.09 - 25.09.2018 7.10 - 18.10.2018 6.11 - 17.11.2018 * wysoki sezon - dopłata 790 PLN + 200 USD

CENA

6 980 PLN + 1 790 USD

1 rata

800 PLN płatne przy zapisie

2 rata

6 980 PLN + 1 540 USD x kurs sprzedaży PeKaO SA płatne na 35 dni przed imprezą (minus 1 rata)

3 rata

250 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA

- przelot na trasie Warszawa - Tokio; Osaka - Warszawa - zakwaterowanie w hotelach o standardzie 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami, - wyżywienie śniadania (w formie "szwedzkiego stołu") - transport shinkansen, metro, lokalne pociągi i autobusy - opiekę pilota-przewodnika - ubezpieczenie EUROPA (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE

- bilety wstępu 220 USD - dopłata do pokoju 1-osobowego w hotelach 670 USD


Opis hotelu Japonia największe atrakcje według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

JAPONIA Największe atrakcje Tokio - Fuji - Nikko - Kioto - Nara - Amanohashidate - Hiroszima - Miyajima - Osaka

DZIEŃ 1

Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Tokio przez port tranzytowy.

DZIEŃ 2

Przylot do Tokio, stolicy Kraju Wschodzącego Słońca, niezwykle barwnego, kosmopolitycznego miasta, w którym postaramy się rozwikłać zagadkę unikalnego japońskiego mariażu tradycji z nowoczesnością. Przejazd do hotelu (zakwaterowanie jest uzależnione od dostępności pokoi). Następnie spacer po dzielnicy Asakusa, która zachowała charakter dawnego Tokio, połączony ze zwiedzaniem świątyni Sensoji. W pierwszym terminie podziwianie kwitnących wiśni nad pobliską rzeką Sumida. W dzielnicy drapaczy chmur Shinjuku wjazd na 45. piętro tokijskiego ratusza i obserwowanie panoramy miasta. Wieczorem spacer po największej dzielnicy "czerwonych latarni", Kabuki-cho. Nocleg w Tokio.

DZIEŃ 3

Po śniadaniu wycieczka do świętej góry Japończyków - wulkanu Fuji. Wyjazd z Tokio, przejazd w urokliwej scenerii malowniczych wzgórz i pagórków. Przyjazd do podnóża góry przed południem. Wjazd serpentynami aż na piątą stację wspinaczkową. Oglądanie rozległej panoramy z tarasu widokowego na Fuji-san - najwyższy, święty i wciąż budzący grozę wulkan - jeden z najważniejszych symboli Japonii, zaskakująco piękny twór natury w środku ultranowoczesnego państwa. Wizyta w świątyni górskiej. Następnie krótkie zejście do ukrytego pośród sosen i załomów skalnych ryokanu - tradycyjnego japońskiego zajazdu z gospodą. Odpoczynek w zaciszu gospody. Raczenie się tradycyjnie parzoną herbatą z oszałamiającym widokiem na szczyt świętej góry Fuji... Dla chętnych możliwość odbycia urzekających spacerów po okolicznych ścieżkach widokowych lub też fakultatywnie możliwość spożycia wystawnego obiadu w starojapońskim stylu. To prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. Na posiłek składa się kilkanaście wykwintnych przystawek plus danie główne - prawie arcydzieło sztuki kulinarnej (koszt ok. 20 Usd). W drodze powrotnej górskie jeziora, modre wody i wiecznie zielone wzgórza. Późny powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4

Wycieczka do Nikko, słynnego mauzoleum rodu Tokugawa, namiestników wojskowych rządzących Japonią przez niemal 300 lat. Podziwianie złoconych, misternie zdobionych świątyń buddyjskich i shintoickich, będących najlepszym przykładem okazałego, zapierającego dech w piersiach "japońskiego baroku". Po zwiedzaniu powrót do Tokio. Nocleg.

DZIEŃ 5

Rano zwiedzanie chramu i pokłon przed Cesarzem Meiji, władcą który zmodernizował Japonię w połowie XIX w. przerywając okres ponad dwustuletniej izolacji kraju. Po południu zwiedzanie dzielnicy Odaiba w Zatoce Tokijskiej słynącej ze Statuy Wolności oraz Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego. Przejazd shinkansenem do Kioto i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg w Kioto.

DZIEŃ 6

Po śniadaniu przejazd do położonej na zboczu góry - jednej z najpiękniejszych świątyń Japonii - Fushimi-Inari, do której prowadzi ścieżka zabudowana tysiącami bram torii zbudowanych jedna za drugą - tworzący niesamowity w swych wyrazie korytarz o czerwonej świetlistej poświacie... Japończycy wierzą, że przejście tym tunelem energetyzuje organizm człowieka do tego stopnia, iż niektórym pielgrzymom wydaje się, iż zaczynają im wyrastać skrzydła. Coś w tym chyba jest na rzeczy, bo nawet dla zwykłych turystów jest to równie silne przeżycie emocjonalno-duchowe... Zwiedzanie Kioto, historycznej stolicy Japonii, obecnie stolicy kulturalnej pełnej zabytków unikalnych w skali światowej. Wizyta w świątyniach - wizytówkach miasta - Kiyomizu-dera, Kinkaku-ji oraz przyświątynnych ogrodach "suchego krajobrazu" Ryoan-ji. Po drodze podziwianie wyrobów rękodzielniczych i rozsmakowywanie się w tradycyjnych deserach ze słodkiej fasoli i zielonej herbaty. Przed wieczorem wizyta w dzielnicy gejsz Gion. Nocleg w Kioto.

DZIEŃ 7

Wyjazd do Amanohashidate celem poznania jednego z najpiękniejszych miejsc w Japonii. Dla chętnych przejażdżka rowerami wśród siedmiu tysięcy sosen porastających mierzeję, spacery przy "moście do nieba". Wjazd kolejką linową do punktu widokowego i delektowanie się krajobrazem. Powrót na nocleg do Kioto.

DZIEŃ 8

Drugi dzień wędrówki po Kioto, tym razem zejście z utartych szlaków celem odkrycia niekłamanej perełki wśród zabytków - rezydencji szoguna Nijo-jo z zachwycającymi malowidłami ściennymi, "śpiewającymi" podłogami i harmonijnie zaprojektowanym ogrodem. Wycieczka do Nary i okazja do zobaczenia majestatycznego Wielkiego Buddy w świątyni Todaiji. Wieczorem przejazd shinkansenem do Hiroszimy. Przyjazd. Nocleg w Hiroszimie.

DZIEŃ 9

Hołd ofiarom bomby atomowej w Parku Pokoju oraz zwiedzanie pobliskiego muzeum dokumentującego tragiczne skutki wybuchu. Wizyta w ogrodzie "skurczonych widoków" Shukkei-en, gdzie piękne krajobrazy starano się uchwycić w miniaturze. Wieczorem możliwość degustacji lokalnego przysmaku okonomiyaki w stylu Hiroszima. Nocleg w Hiroszimie.

DZIEŃ 10

Wycieczka na Miyajimę, wyspę z wyjątkową świątynią Itsukushima. Spacer otwartymi galeriami sanktuarium, podziwianie "pływającego torii" - bramy świątynnej zanurzonej w morzu. Ukołysani przez fale zachwycać się będziemy kontrastem barw, lekkością konstrukcji i harmonią układu osiągając zjednoczenie z otoczeniem (tym razem w duchu drugiej, wielkiej tradycji religijnej Japonii, shintoizmu). Fakultatywnie wjazd na górę Misen. Powrót do Hiroszimy i następnie przejazd do Osaki - miasta, które nawet w egzotycznej Japonii uchodzi za niezwykłe. To miasto na wskroś nowoczesne zaprojektowane przez najlepszych architektów i przyjazne dla ludzi z finezyjnymi przykładami architektury drapaczy chmur. To wręcz futurystyczne miasto przyszłości, które nigdy nie zasypia. Rozliczne restauracje, kawiarnie, kluby, puby, dyskoteki i domy handlowe są czynne prawie całą dobę. Po zapadnięciu zmroku pojawia się prawdziwa feeria kolorów w najlepszym, wysmakowanym stylu. To nie kicz, to artystyczny świat barw prawie jak ulotna iluzja. Nocleg w Osace.

DZIEŃ 11

Po śniadaniu zwiedzanie Osaki. Gwarne, kupieckie, pełne fascynującego kolorytu miasto zasłynęło jako główny, obok Tokio, ośrodek kultury mieszczańskiej między XVII a XIX w. Odwiedziny w zamku Osaka - podziwianie imponujących swoim rozmiarem murów obronnych i zdobycie donżonu - głównej 8 piętrowej wieży, skąd roztacza się widok na rozległy teren zamkowy i całą Osakę. Następnie przejazd w okolice biznesowo-komercyjnej dzielnicy Umeda i podziwianie nowoczesnego budownictwa Osaki. Popołudniem przejazd do gwarnej dzielnicy Namba, będącej prawdziwą wizytówką miasta. Tutaj niezliczone stragany z jedzeniem ulicznym, restauracje, bary i domy towarowe przyciągają nie tylko mieszkańców miasta ale i przybyszów z całego świata. Czas wolny, by po raz ostatni zaspokoić swoje pragnienia kulinarne i zakupowe lub spędzić szalony wieczór w neonowej poświacie. Nocleg w Osace.

DZIEŃ 12

Po śniadaniu przejazd na lotnisko. Wylot do Polski i przylot wieczorem do Warszawy.

TERMINY

12.03 - 23.03.2018 26.03 - 06.04.2018* 25.04 - 06.05.2018* 02.06 - 13.06.2018 12.07 - 23.07.2018* 08.08 - 19.08.2018* 14.09 - 25.09.2018 7.10 - 18.10.2018 6.11 - 17.11.2018 * wysoki sezon - dopłata 790 PLN + 200 USD

CENA

6 980 PLN + 1 790 USD

1 rata

800 PLN płatne przy zapisie

2 rata

6 980 PLN + 1 540 USD x kurs sprzedaży PeKaO SA płatne na 35 dni przed imprezą (minus 1 rata)

3 rata

250 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA

- przelot na trasie Warszawa - Tokio; Osaka - Warszawa - zakwaterowanie w hotelach o standardzie 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami, - wyżywienie śniadania (w formie "szwedzkiego stołu") - transport shinkansen, metro, lokalne pociągi i autobusy - opiekę pilota-przewodnika - ubezpieczenie EUROPA (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE

- bilety wstępu 220 USD - dopłata do pokoju 1-osobowego w hotelach 670 USD