cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ, Włochy
  • Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ, Włochy
  • Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ, Włochy
  • Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ, Włochy
  • Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ, Włochy
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ
star 3

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej WŁOSKI TYDZIEŃ:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa WŁOSKI TYDZIEŃ w ofercie Biura podróży:

Wygoda Travel

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Zwiedzamy

WENECJA - RZYM - SAN MARINO -  WYPOCZYNEK NA RIWIERZE ADRIATYCKIEJ

Ramowy program imprezy

UWAGA! Do wyboru termin 7-noclegowy (08.09.2018-17.09.2018), 6-noclegowy (16.09.2018-22.09.2018)  i 5-noclegowy (22.09.2018-29.09.2018). Poniżej przedstawiamy ramowy program imprezy. Będzie on modyfikowany w zależności od liczby noclegów:Dzień 1:  Wyjazd z Katowic w godzinach południowych. Przejedziemy przez Czechy i Austrię, na terenie Austrii dłuższy postłój na posiłek. Nocny przejazd do Włoch. Dzień 2:  Dzień wolny -wypoczynek. Dzień 3:   Zwiedzanie Rzymu - wycieczka całodniowa. Wyjazd w godzinach wczesnorannych -powrót późnym wieczorem. Zobaczymy najwspanialsze zabytki Rzymu starożytnego: Forum Romanum, Fora Cesarskie, Koloseum, przejdziemy spacerem przez barokowe dzielnice miasta ze słynnymi zabytkami: Piaza Navona, Fontanna di Trevi, Panteon, Schody Hiszpańskie, oraz Watykan: Plac i Bazylika Św. Piotra. Późnym wieczorem powrót do hotelu. Dzień 4:  Dzień wolny -wypoczynek. Dzień 5:  Zwiedzanie Wenecji - wycieczka całodniowa. Wyjazd w godzinach wczesnorannych -powrót w godzinach wieczornych. Przepłyniemy barką turystyczną z parkingu na Punta Sabbioni w pobliże Placu św. Marka, zwiedzimy m. in.: pełną zrabowanych w Bizancjum arcydzieł Bazylikę Św. Marka, Pałac Dożów imalowniczy Most Rialto. Dla chętnych - możliwość przejażdżki prawdziwą wenecką gondolą.Dzień 6: Dzień wolny -wypoczynek. Dzień 7: Po śniadaniu dzień wolny na wypoczynek i plażowanie, po południu wycieczka do San Marino, uważanego za najstarszą republikę świata, malowniczo położonego na wzniesieniu, gdzie zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Wieczorem powrót do hotelu. Dzień 8:  Po sniadaniu wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski.Dzień 9: Przyjazd do Katowic w godzinach wczesnorannych.

Zakwaterowanie

Pokoje 2-osobowe z możliwością jednej dostawki, klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem, TV sat. Zakwaterowanie w Hotelu o standardzie 3*. 

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (pierwsze, drugie danie z przystawką, deser).

Cena zawiera

5/6/7 noclegów w zaleśności od wybranej oferty * wyżywienie wg programu * zwiedzanie  Rzymu, Wenecji, San Marino * transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta) * opiekę pilota * ubezpieczenie KL i NNW + bagaż + choroby przewlekłe * podatek VAT.

Dopłaty obligatoryjne

Koszty zwiedzania (bilety wstępów, komunikacja lokalna, statek w Wenecji, przewodnicy lokalni) ok. 80 EUR/os *  zestawy słuchawkowe (ok. 15 euro), opłata klimatyczna 2 EUR/os/dzień. 

Dopłaty opcjonalne

Wycieczka do Asyżu 39 Eur/os., płatna na miejscu. Minimalna ilość osób by wycieczka się odbyła to 20 osób.

Uwaga

Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 80  euro na bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota w pierwszym dniu po przyjeździe. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania. Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.